Finans

İMKB 10058.749 -0,10
DOLAR1,78101,05
EURO2,31300,63
ALTIN91,9500-0,77
PARITE1,3020-0,27
AVTUR1.7420,00
AVGYO0.7415,62
METAL1.0314,44
ULKER6.1412,87
KARTN245.0011,87
Reklamlar & Kişisel Ürünler
Doğu masallarında varolduğuna inanılan olağanüstü özellikleri olan kuş nedir?
Markapon
Gerçekçi olmak gerek

©Copyright 2012