MagazinRSS
27.08.2013 - 17:20 | Son Güncelleme: 27.08.2013-17:36

2013 O Ses Türkiye Juri Üyesi Kim Oldu?

O Ses Türkiye jüri üyeleri kim oldu? Acun Ilıcalı bu sezon hangi ünlüler ile anlaştı? O Ses Türkiye'ye bu sezon kim jüri üyeliği yapıyor?

Sitene Ekle
2013 O Ses Türkiye Juri Üyesi Kim Oldu?
2013 O Ses Türkiye Juri Üyesi Kim Oldu?
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı O Ses Türkiye Yarışmasının jüri üyeleri belli oldu. Yeni sezon öncesi O Ses Türkiye'de jüri değişikliğine gideceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz anlaşmıştı. O Ses Türkiye jüri üyeliğininden ilk ayrılan isim Mustafa Sandal olmuştu. O Ses Türkiye’ yarışmasından ayrılacağı konuşulan ünlü şarkıcı, Acun Ilıcalı ile sonunda anlaştı. Geçtiğimiz hafta sözleşme imzalayan şarkıcı, haftalık ücretini geçtiğimiz sezona göre 15 bin lira artırdı.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği ‘O Ses Türkiye’ yarışma programında jüri üyeleri sonunda netlik kazandı... 
 
 
Üç yıldır birlikte çalıştığı Hülya Avşar ve Mustafa Sandal’la yollarını ayırıp Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz’la anlaşan Ilıcalı birlikte çalıştığı Hadise’yle geçen hafta yeni sözleşme imzaladı. Hadise haftalık 60 bin TL kazanacak. Jürinin ikinci yeni ismi ünlü rock grubu Athena’nın solisti Gökhan oldu. Hayatında ilk defa jüri üyeliği yapacak  olan ünlü şarkıcı takımını Türkiye’nin sesi yapmaya çalışacak. Yeni jüri üyesi hakkında konuşan ılıcalı “Bu sezon kadromuzda görmek istediğimiz diğer yeni isim Gökhan’dı. Kendisinin teklifimizi kabul etmesinden dolayı çok mutluyuz" Rock müziğin sevilen ismi Gökhan’ın O Ses Türkiye’ye çok büyük renk katacağını düşünüyorum” dedi.Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.Bir süredir Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi jüri üyeliğinden göndereceği konuşuluyordu.
 
Gündeş’in gelişiyle birlikte, programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ın jüri üyeliğinden ayrılacağı öğrenildi. Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi. Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almayacağını merak eden jüri üyeleri kendi aralarında kulis yapmaya başladı. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuştukları öğrenildi. Ancak kulislerde Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı konuşuluyor. öte yandan Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz'in jürisi de değişti... Sevilen yarışma programı jüri değiştirme kararı aldı... İki sezondur Sergen Yalçın'ın yer aldığı yarışmaya yeni sezonda Sevilen oyuncu dahil oluyor. Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz yarışmasında Sergen Yalçın'ın yerini aldı. O Ses Türkiye" ve "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmalarında jüri üyelerinin değişiklikleriyle ilgili konuşan Acun Ilıcalı O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz'in jürilerini değiştireceğini açıklamış Hülya Avşar'ın ise demirbaşı olduğunu söylemişti.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Hangisi İstanbul'un ilçesi değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.