2016'nın en rüküşleri

2016'yı geride bırakırken bazı ünlüler bu yıla rüküşlükleriyle damga vurdu. İşte yıllarca hafızalardan silinmeyecek, rüküşlük tarihine adını altın harflerle yazdırmış ünlüler...

2016'nın en rüküşleri
Kim Kardashian transparanlığı abarttıKim Kardashian ve kardeşi Kendall Jenner Ocean's Eight filminin setine giderken görüntülendi. Aralarında 15 yaş olan iki kardeş transparanlıkta birbiriyle yarışırken "al birini vur ötekine" dedirtti.
Saç derisindeki sivilcelerin nedenleriHemen hemen herkesin saç derisinde sivilce çıkar. Oldukça sinir bozucu olan bu sivilceler genellikle önemsenmez. Ancak saç derisinde sivilce çıkmasına neden olan ciddi faktörler olabilir.
Bebek bakımında dikkat edilmesi gerekenlerYenidoğan bebeğin bakımında ilk 6 ay çok önemlidir. Doğru tutulmasından uyku pozisyonuna, emzirmeden gazını çıkarmaya kadar bilmeniz gereken birçok önemli bilgi vardır. İşte yenidoğan bebek bakımında dikkat edilmesi gereken 10 önemli kural...
Öksürürken antibiyotik almayınBursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Tekin Yıldız, Akut bronşit hakkında önemli açıklamalar yaparak, antibiyotiğin fayda sağlamayacağını belirtti.
17 Ocak günü menüsü (Akşam yemeği)17 Ocak günün menüsü ile akşam yemeğinizi kolayca yapabileceksiniz. Tüm gün akşam ne yemek yapsam diye düşünenler için 17 Ocak günün menüsü yardıma geliyor. İşte 17 Ocak günün menüsü…
Yatarak kilolarınıza veda edinUyurken metabolizmanın yavaşladığı gerçeğini asla değiştiremeyiz ancak uyumadan önce bir takım yöntemlerle kilolarınıza veda edebilirsiniz.
Erkek arkadaşınızın annesi sizi sevmiyorsa ne yapmalısınız?Babalar kızlarının sevgilisine karşı sert tutum sergilerken anneler oğullarının kız arkadaşlarına serttir. Oğulları için en iyisini isterler. Peki eğer erkek arkadaşınızın annesi sizi sevmiyorsa ne yapmalısınız?
2017'de neler trend olacak?2017'nin ilk günlerinde en merak edilenlerden biri de dekorasyon trendleri. Peki yeni yılın dekorasyon trendleri neler olacak?
‘’Kuantum düşünce teknikleri'' semineri Leyla Gencer Opera Sanat merkezinde!Kuantum Düşünce Tekniği Semineri, bu tekniğin kurucusu R. Şanal tarafından 19 Ocak Perşembe Saat 20.00’de, Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde, meraklılarını bekliyor!
Ofiste nasıl giyilinir?