Cumartesi

04.02.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 04.02.2017-2:30

2017’nin evlilik trendleri

Her yıl değişen düğün ve gelinlik trendlerini Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı’nda bir arada bulabilirsiniz

Sitene Ekle

GİZEM COŞKUNARDAgizem.coskunarda@milliyet.com.tr

Bu yılın yaz aylarında evlenmeye karar veren çiftler çoktan hazırlıklara başladı. Düğün mekanları bakılıyor, gelinlikçilerden randevu bulmak için sıra bekleniyor. Çağın gelinleri artık her detayda kendi kimliğini yansıtmak istiyor, davetiyeden gelin ayakkabısına kişiye özel tasarım seçeneklerine yöneliyor. Her yıl şubat ayında düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı da buradan yola çıkarak 15. yılında fuarın temasını Modern Zaman Gelinleri olarak belirledi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda dün başlayan ve yarın sona erecek olan fuar çiftlere ihtiyaçları olan tüm firmaları bir arada bulma şansı sunuyor. Kuyumcukent firmalarının fuar süresince uyguladıkları özel indirimler ise çiftlerin yüzünü en çok güldürecek detaylardan. İşte 2017 yılının evlilik trendleri... 

Fuara özel indirim 

Takı-alyans ve mücevherler de bir düğünün olmazsa olmazlarından. Gelinliğinize uygun takı bulmak, binlerce seçenekten bütçe ve zevkinize uygun alyans seçmek gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalanlar için de fuarda özel bir bölüm var. Kuyumcukent’teki firmalar fuara özel avantajlı kampanya ve indirim sunacak. 

Sizin de bir klibiniz olsun

STÜDYODA sizin için özel bir şarkıyı seslendiriyorsunuz. Bu çekimler montajlanıyor ve unutamayacağınız bir anıya dönüşüyor. Aşk İçin Söyle adlı organizasyon şirketinin başlattığı bu yenilik çiftlere kendi kliplerini sevdikleriyle paylaşma şansı sunuyor. 

Gelin ayakkabıları renkleniyor

Gelin ayakkabılarında bu yıl yeni trend klasik beyaz renkli, boncuk ve payetlerle işlenmiş seçeneklerin dışında kişiye özel resimli tasarım. Ayakkabıların üzerine yazı yazılabilir, resim çizdirilebilir. İsteğe göre çiftlerin karikatür tasarımları resmedilebilir. Ayakkabının altına ise çiftin bekar arkadaşlarının isimlerinin yazılması için “darısı başına” listesi oluşturulabilir. 
 


Etiketler:
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.