2019 Mart ayında burçları neler bekliyor?

2019 Mart ayında burçları neler bekliyor? Yeni ay ve dolunay hangi burca ne getirecek? Merkür gerilemesi, hangi burcu nasıl etkileyecek? Molatik özel programı Astro-Tipping'in yeni bölümü yayında!

2019 Mart ayında burçları neler bekliyor?

Astro-Tipping | 2019 Mart Ayı Burç Yorumları

Bu ayın neredeyse tamamında Merkür gerilemesi yaşayacağız. En önemli olaylardan biri de, 6 Mart'ta Uranüs'ün Boğa burcunda geçmesi. İşte detaylar: 

Yükselen Koç: İnziva zamanı

Yükselen Koç: İnziva zamanı

5 Mart: 28 Mart'a kadar geçmişi sorgulama, hesaplaşma, muhasebe, inziva, uzaklar, uyku kalitesinde düşüş, haberci rüyalar. Özellikle 5-10 Mart arası... Yeni ay da bu alanda etkili olacağı için, koçlar biraz inzivaya çekilse iyi olur. Yeni bir meditasyon denemek için, sessiz ve huzurlu bir yerde tek başına vakit geçirmek için ideal bir görünüm var.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi, gelir ve harcamalarınız konusunda 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Yatırımlara dikkat. Bugün çok kazanıp yarın çok kaybetmek de var! 
9-13-14-16-20 Mart: İş yerinde yaşanan krizleri bugünlerde çözebilirsiniz. Zam, terfi istemek için uygun şartlar var.
21 Mart: Bu dolunayda ikili ilişkilerde gerilim yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle değil, arkadaşlarla sosyalleşmek iyi bir fikir olabilir.
24 Mart: Bugün aklınıza gelenleri not alın. Zihin dağılması yaşayabilirsiniz, fazlasıyla spiritüel bir gün.
26-27 Mart: Yalnızlıktan zevk alma, sanatla ilgilenme, tek başına bir şeyler yapma ihtiyacı, meditasyon, rüyalar, yaratıcılık gündemde.

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-17-25-30 Mart 
 

Yükselen Boğa: Sosyalleşme zamanı

Yükselen Boğa: Sosyalleşme zamanı

5 Mart: 28 Mart'a kadar eski arkadaşlar, eski anılar, eski dostlarla buluşmalar, eski projelerin tekrar canlanması gündemde.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi, hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza vesile olacak. Okuyup bitirince hayatınızın değişeceği 7 ciltlik bir ansiklopedinin ilk cildinde gibisiniz. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Bu insanlarla yeni fikirler, yeni projeler yapılabilir. 
9, 14 ve 20 Mart: Fikirler ve finans için destek arayabilir, sizden büyük ve deha birinden destek görebilirsiniz. Akademik işlerde başarı mümkün. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir.
21 Mart: İş koşullarının, günlük hayatın yeniden düzenlenmesi gerekliliğinin sizi zorlayabileceği bir dolunay. Bir projenin bitişi veya işten ayrılma söz konusu olabilir. Finansal zorlukların endişesi veya sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Romantizm için uygun günler: 5-6-10-15-19-23-27 Mart 

Yükselen İkizler: İşinize konsantre olun

Yükselen İkizler: İşinize konsantre olun

5-24 Mart: İş yerinde bitirilmesi gereken projeler var. Eski işler, hatalar gün yüzüne çıkıyor. Bir işi tekrar tekrar yapmak zorunda kalmanız veya ofiste teknolojik cihazların bozulması, dataların kaybolması söz konusu olabilir.
6 Mart: Uranüs'ün Boğa burcuna geçişiyle önümüzdeki 7 yıl sanatsal işlerde çalışanlar daha çok üretecek. Hafif uyku sorunları yaşayabilirsiniz. 6 Mart civarı yeni bir iş teklifi alırsanız Merkür'ün gerilediğini unutmayın. Nisana kadar erteleyin. 
7 Mart: İş yerinde yaratıcılıkla göz doldurabilirsiniz ama konsantrasyon dağınıklığına dikkat edin.
9-13-16 Mart: İş yerinden veya üstlerden gerekli finansal desteği görebilirsiniz. 
14-20 Mart: Gizli ilişkilere çekilme ihtimaliniz var. İş yerinde hakkınızda dedikodu yapılıyor olabilir mi?
21 Mart: Bu dolunayda bir ilişkiyi sonlandırma enerjisi var. Merkür'ün gerilediğini unutmadan, büyük kararlar vermeyin.  

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-17-21-25-30-31 Mart

Yükselen Yengeç: Biraz sabır

Yükselen Yengeç: Biraz sabır

5 Mart: 28 Mart'a kadar eğitim, inançlar, hukuki konular, yabancılar ve yurt dışı yolculuklarıyla ilgili ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. 6 Mart yeni ayında bu konularla ilgili yeni fırsatlar karşınıza çıkarsa, imza atmak ve kesin kararı vermek için 28 Mart'ı beklemelisiniz.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi sosyal çevrenizde, hayat amacınızda büyük değişimler yaşamanıza sebep olacak. Bu tarihten itibaren 7 yıl boyunca çevreniz değişecek; etrafınızda orijinal, marjinal insanlar olacak.
21 Mart: Ev, yuva, aile, mal-mülk, dekorasyon ve taşınma gündemde olabilir. Merkür'ün retro olduğunu unutmadan yeni bir kontrata imza atmayın. Bu tarihte kimseye borç vermeyin. Hastane randevularını bugüne ayarlayabilirsiniz.
24 Mart: Merkür düzeldiği için bütün bir ay boyunca sizi heyecanlandıran, eğitim, inançlar, hukuki konular, yabancılar ve yurt dışı yolculuklarıyla ilgili aklınıza gelen fikirleri artık hayata geçirmek için uygun.

Romantizm için uygun günler: 5-6-10-15-19-23-27 Mart 

Yükselen Aslan: Para işleri gündemde

Yükselen Aslan: Para işleri gündemde

5 Mart: 28 Mart'a kadar borçlar, alacaklar, vergi, sigorta, miras ve ortak kazanımlar konusunda ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Kimseye borç vermemeye, kredi çekmemeye, özellikle parasal konularda imza atmamaya özen gösterin.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi kariyer, başarı, saygınlık, üst mevkideki ilişkilerinizde 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Önümüzdeki yıllarda büyük kariyer değişimleri gözlemleyebilirsiniz. 
14 Mart: Romantik ve seksi bir gece organize edilebilir.
20 Mart: İş yerinize konsantre olmanız gereken, günlük işlerin yoğun olduğu bir gün.  Arkadaşlarınızla veya müşterilerle tartışma yaşayabilirsiniz. Bir tür kriz ortamı oluşabilir. 
21 Mart: İletişim projeleri, akrabalar, kardeşler, kontratlar, anlaşmalar, küçük seyahatler gündemde olabilir. Merkür'ün retro olduğunu unutmadan yeni bir işe başlamayıp var olan projeler üzerinde odaklanın. Ortağınızla, eşinizle veya sevgilinizle gergin bir gün yaşayabilirsiniz. Sakin kalmakta fayda var.
24 Mart: Finansal olarak kandırılmalara, aldanmalara açık bir gün. Para işlerini erteleyin. 
28 Mart: Merkür düzeldiği için bütün bir ay boyunca ertelediğiniz borçlar, alacaklar, vergi, sigorta, miras ve ortak kazanımlar konusunda artık harekete geçebilirsiniz.

Romantizm için uygun günler:  2-7-12-14-17-25-30 Mart  

Yükselen Başak: Romantizm geliyor

Yükselen Başak: Romantizm geliyor

5 Mart: 28 Mart'a kadar ortaklık, evlilik, ikili ilişkiler, hukuki davalar ve anlaşmalar konularında ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Evliliğinizde eskiden üstü kapatılmış sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde evlilik ve boşanma gibi önemli kararlar vermeyin. Kimseyle ortaklık anlaşması imzalamayın ve dava açmayın.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi eğitim, inançlar, hukuki konular, yabancılar ve yurt dışı yolculukları konularında 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Üniversiteye girmek, akademik kariyer yapmak, yurt dışına gidip gelmeler konularında sıradışı ve beklenmedik gelişmeler olabilir. İnançlarınızı ve hayatı sorgulamaya, filozofça düşünmeye başlayacaksınız. 
7 ve 16, 18, 20, 24 Mart: Eşinizle romantik bir akşam yemeği organize etmek ve eski günleri yad etmek, nostaljik bir gece geçirmek için şahane akşamlar.
21 Mart: Finansal konular gündemde olabilir. Bir borcunuz bitebilir, bir ödemeniz kesilebilir. 
28 Mart: Merkür düzeldiği için bütün bir ay boyunca ertelediğiniz ortaklık, evlilik, ikili ilişkiler, hukuki davalar ve anlaşmalar konularında artık harekete geçebilirsiniz.

Romantizm için uygun günler:  5-6-7-10-15-16-18-19-20-23-24-27 Mart 

Yükselen Terazi: Ofiste hata yapmamaya dikkat!

Yükselen Terazi: Ofiste hata yapmamaya dikkat!

5 Mart: 28 Mart'a kadar sağlık, iş ortamı, günlük hayat düzeni ve ritmi, evcil hayvanları olanlar varsa onlarla ilgili konularda ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Bir sağlık sorununuz nüksedebilir. Yaptığınız işin üzerinden tekrar tekrar geçmek zorunda kalabilirsiniz. Yarım bıraktığınız bir iş tekrar gündeme gelebilir. Günlük hayatınızı yeniden organize etmeniz gerekiyor. Bu dönemde işten ayrılmak, yeni bir işe girmek gibi önemli konularda karar vermeyin.  
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi borçlar, alacaklar, vergi, sigorta, miras ve ortak kazanımlar konusunda 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Unuttuğunuz bir borç faiziyle beraber ortaya çıkabilir ya da tam tersi, bir bakmışsınız bankada unuttuğunuz bir para faizle epey çoğalmış ve bir arsa/ev alabilecek noktaya gelmişsiniz. Bu tür ani finansal iniş ve çıkışları çok sık yaşayacağınız bir 7 yılın ilk günündesiniz. Kendinizi koruma altına alın ve bir finans planı oluşturup ona sadık kalmaya gayret edin.
7 ve 24 Mart: Bugün özellikle iş yerinde konsantrasyonunuz çok dağınık. Bir iş yaparken danışın ve önemli şeylere karar vermeyin.
14 ve 20 Mart: Romantik ve seksi bir gece organize edilebilir. 
21 Mart: Burcunuzda gerçekleşen dolunay kişisel görünümüzle veya genel sağlık durumunuzla ilgili konuları gündeme getirebilir. Sizi alakadar eden bir konuyla ilgili kesin karar verebilir, hayatınızda önemli bir bitiş yaşayabilirsiniz. Bugün ayrıca yükselen teraziler için son derece romantik ve seksi bir gece. Eğer yalnızsanız bugünü yaratıcı işler üretmek, sanatsal yeteneklerinizi kullanmak, hiç olmazsa bir deftere iki-üç cümle karalamak için kullanabilirsiniz. 
28 Mart: Merkür düzeldiği için bütün bir ay boyunca ertelediğiniz sağlık, iş ortamı, günlük hayat düzeni ve ritmi, evcil hayvanlarla ilgili konuları artık hayata geçirebilirsiniz. 

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-14-17-20-21-25-30-31 Mart

Yükselen Akrep: Eski sevgililer her an dönebilir

Yükselen Akrep: Eski sevgililer her an dönebilir

5 Mart: 28 Mart'a kadar aşk, ilişkiler, çocuklar, sanat, spor, hobiler, şans oyunları ve eğlence konularında ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Eski sevgililer birden kapıyı çalabilir, eski defterler açılabilir. Çocukların yarım kalmış işleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal planlarınız ertelenebilir. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak tavsiye edilmez ama eski sevgilinizle yeniden bir araya gelebilirsiniz.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi ortaklık, evlilik, ikili ilişkiler, davalar ve anlaşmalar konusunda 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Birçok yükselen akrep büyük ihtimalle bu dönemde evlenecek, bazıları da boşanmanın eşiğine gelecek. Skandallara ve sürpriz ilişkilere açık olan bu durumda ilişkileri stabil yürütmek çok zor olur. Kendinizi zor durumda bırakacak kararlar vermeyin. Çok kar getirebileceğini düşündüğünüz ortaklıklardan zarar da edebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Bütün olasılıkları iyi değerlendirin.
7-10-18-20-24-26-27 Mart: Yaratıcılığınızın tavan yaptığı bugünlerde iş üretmeye bakın. Eski sevgililerin mesajlarına cevap vererek yaratıcılığınızı oraya kanalize etmeyin. Çocuklarla ilgilenmek, özellikle yaratıcı çalışmalar yapmak için uygun günler. 
9-16 Mart: Yaratıcı çalışmalarınızı işe dönüştürmek, sosyal medyada tanıtımını yapmak için uygun günler.
10-13 Mart: Eşinizle, uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyle güzel bir randevu ayarlayabilirsiniz. 
14-18-20 Mart: Bugün internette, orada burada gördüğünüz her şeyi satın almaya meyilli olabilirsiniz, yapılması tavsiye edilmez. Özellikle şans oyunlarına para yatırmayın. Bunun yerine eşinizle veya flörtünüzle deniz kenarında romantik bir gece geçirebilirsiniz. 
21 Mart: İnziva, arınma, şifa, hastane ve gizli düşmanlar gündemde olabilir. Bu dönemde yalnız kalmak, biraz düşünmek, meditasyon yapmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren kişiler patır patır önünüze dökülebilir. Bugün kimseyle kavga edecek, tartışacak gün değil. Sakin! 
28 Mart: Merkür gerilemesinin bittiği bugünlerde, aşık olma potansiyeliniz çok yüksek. Kalbiniz ve gözünüz açık olsun. Sosyalleşebilirsiniz. 28 Mart itibarıyla aşk, ilişkiler, çocuklar, sanat, spor, hobi, şans oyunları ve eğlence konuları pik yapacak. Çevremizde birçok aşık yükselen akrep görebiliriz!

Romantizm için uygun günler: 5-6-10-13-14-15-19-23-27-28 Mart 

Yükselen Yay: Ailenize vakit ayırın

Yükselen Yay: Ailenize vakit ayırın

5 Mart: 28 Mart'a kadar ev, yuva, aile, mal-mülk, dekorasyon ve taşınma konularında ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Taşınmak, eve yeni eşya almak, evi boyatmak gibi konuları nisana erteleyin. Bu dönemde, kronik bir rahatsızlığı olan aile büyüklerinden birinin sağlık sorunu nüksedebilir.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi sağlık, iş ortamı, günlük hayat düzeni ve varsa evdeki evcil hayvalarınız konusunda 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Önümüzdeki yıllarda bir sağlık sorununuzun işaretini alır almaz ertelemeyip mutlaka doktora görünmeniz gerekiyor. Aniden işten ayrılmak gibi de kararlar vermeyin. Bütün olasılıkları iyi değerlendirin.
21 Mart: Bu dolunayda sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınız gündemde olabilir. Bir arkadaşla sürtüşme yaşamak, görüşmeyi kesmek gibi durumlar söz konusu olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. 
28 Mart: Merkür gerilemesinin bittiği bugünlerde ev, yuva, aile, mal-mülk, dekorasyon ve taşınma konularında artık güvenle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-17-25-30 Mart 

Yükselen Oğlak: İletişim kazalarına dikkat

Yükselen Oğlak: İletişim kazalarına dikkat

5 Mart: 28 Mart'a kadar iletişim, akrabalar, kardeşler, kontratlar, anlaşmalar ve yurt içi seyahatler konularında ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. İnsanlarla birbirinizi yanlış anlamanız çok olası. Yanlış anlaşmalar yüzünden tartışma ve küslükler uzayabilir. Merkür gerilemesine en çok dikkat etmesi gereken burçlardan biri sizsiniz. Özellikle teknolojik aletler; bilgisayar, telefon, televizyon vs gibi cihazlar bozulabilir. Yedek alınacaksa alın, bilgilerinizi koruyun. Yanlış mesaj atmak, yanlış kişiyi aramak, yanlış tuşa basmak gibi şeyler de söz konusu olabilir. Trafikte dalgınlığa da özellikle dikkat. Merkür gerilemesi bitene kadar hiçbir konuda yeni bir anlaşmaya imza atmayın.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi aşk, ilişkiler, çocuklar, sanat, spor, hobiler, şans oyunları ve eğlence konularında 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Önümüzdeki yıllarda büyük aşklar kapınızı çalabilir, aniden çocuk sahibi olabilir, hamile kalabilirsiniz. Bir sanat dalına olan yeteneğiniz ortaya çıkabilir ve bu konuda eğitimler almaya karar verebilirsiniz. Şans oyunlarından yüklü miktarda kazanç veya kayıp yaşayabilirsiniz. Sosyalleştiğiniz ortamlar değişebilir. 
7 Mart: Zihinsel olarak çok yaratıcı olduğunuz bugünde, yeni bir şey yapmak yerine eski fikirlerinizi revize edip tekrar sunmayı deneyin. Mesela ne olabilir? Eski yazıları düzeltmek, çektiğiniz videoları montajlamak, yarım bıraktığınız bir kitabı bitirmek gibi... 
9 Mart: Bugün kardeşlerle veya kuzenlerle sinema & tiyatro gibi sanatsal bir aktiviteye katılmak için güzel bir gün.
10-13-16-18-20-24 Mart: Hobilerinizi işe çevirmek, sosyal medyada yayınlamak, yaratıcılık, yazı-çizi işleri için güzel bir gün.
14-20 Mart: Kalbinizi attıracak biriyle tanışabilirsiniz, sosyalleşmek için güzel bir gün.  
21 Mart: Bu dolunayda kariyer, başarı, saygınlık, üst mevkideki kişiler gündemde olabilir. İş yerindeki pozisyonunuz değişebilir, patronunuz değişebilir veya siz iş değiştirebilirsiniz.  
28 Mart: Merkür gerilemesinin bittiği bugünlerde artık iletişim, akrabalar, kardeşler, kontratlar, anlaşmalar ve yurt içi seyahatler konularındaki ertelemelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Romantizm için uygun günler: 5-6-10-15-19-23-27 Mart 

Yükselen Kova: Paranıza sahip çıkın

Yükselen Kova: Paranıza sahip çıkın

5 Mart: 28 Mart'a kadar finansal konularda ertelemeler ve gecikmeler söz konusu olabilir. Beklediğiniz ödemeler gelmeyebilir. Harcamalarınızı erteleyin. Bu ay yeni bir şey satın almasanız iyi olur.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi ev, yuva, aile, dekorasyon ve taşınma konularında 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Önümüzdeki yıllarda ev alıp satmak, bol bol taşınmak, aile kurmak gibi değişimler gündeminizde olacak.  
7-9 Mart: Bugün finans konularında kafanız dalgın olabilir. Bütün bir ay boyunca özellikle alışveriş yaparken paranızın üstünü almak, ATM'den para çekerken parayı unutmak, düşürmek, cüzdanı evde bırakmak gibi durumlar oluşabilir. Özellikle 9 Mart günü paranıza iyi sahip çıkın. Çaldırmak, düşürmek, kaybetmek gibi şeyler söz konusu olabilir.
21 Mart: Bu dolunayda eğitim, inançlar, hukuki konular, yabancılar ve yurt dışı yolculuklarıyla ilgili konularda bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Bu akşam dışarı çıkın, sosyalleşin. Büyük bir grupla bir araya gelmek için güzel bir gece. 
28 Mart: Merkür gerilemesinin bittiği bugünler, finansal konularda artık harekete geçebileceğiniz anlamına geliyor. Özellikle ev, arsa, gayrımenkul gibi yatırım amaçlı fikirleriniz varsa, üzerinde ciddiyetle düşünmeye başlayabilirsiniz.

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-17-21-25-30-31 Mart

Yükselen Balık: Yaratıcılığınız dorukta

Yükselen Balık: Yaratıcılığınız dorukta

5 Mart: 28 Mart'a kadar fiziksel görünümünüz ve sağlık konularında yapacağınız girişimler sonuçsuz kalabilir. Bu dönemde özellikle giyim/kozmetik gibi alışverişleri ertelemekte yarar var. Ürün bozuk, kusurlu çıkabilir ve değiştirmekte aksaklıklar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kronik bir sağlık sorununuz ortaya çıkabilir ve bununla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
6 Mart: Uranüs'ün boğa burcuna geçmesi iletişim, akrabalar, kardeşler, kontratlar, anlaşmalar ve yurt içinde çıkacağınız seyahatler konularında 7 yıl boyunca ani ve sürpriz gelişmeler getirecek. Önümüzdeki yıllarda sosyal medyada fenomen olabilir, bir YouTube kanalı açabilir ve burayı besleyebilirsiniz. Bir araba sahibi olabilirsiniz. Network ağınız inanılmaz bir hızla büyüyebilir.
7-24-27 Mart: Bugünlerde yaratıcılığınız dorukta. Mutlaka bir şey üretin. Her balık burcunun bir yeteneği vardır, bunu bulup çıkarın. 
9-13-14-16-18-20 Mart: Arkadaşlarla dışarı çıkmak için güzel bir akşam. YouTube'a video yüklemek, Instagram'da büyümek için küçük adımlar atmak, akıla gelen fikirleri kenara köşeye not etmek lazım. Kardeşlerle, kuzenlerle, yakın akrabalarla vakit geçirin.  
21 Mart: Bu dolunayda borçlar, alacaklar, vergi, sigorta, miras ve ortak kazanımlar konularında bir bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Ameliyatlar, para krizleri gündeme gelebilir.
28 Mart: Merkür gerilemesinin bittiği bugünlerde artık fiziksel görünümünüz ve sağlığınızla ilgili konularda istediğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz.

Romantizm için uygun günler: 2-7-12-17-21-25-30-31 Mart

Bu makaleye ifade bırak