Milliyet Tatil

23 Nisan tatilinde Türkiye içi tatil rotaları

Bu yıl 23 Nisan, pazartesi gününe denk geliyor ve hafta sonu ile birleşiyor. Bu da bizler için 3 günlük tatil anlamına geliyor. Cuma öğleden sonra çıkışlı planlayacağınız bir rota ile bu tatili en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin otel arama motoru Neredekal.com, 23 Nisan tatilinde, Türkiye’de 3 günde keşfedebileceğiniz yerleri sıraladı.

23 Nisan tatilinde Türkiye içi tatil rotaları
1/12
Milliyet Tatil- 16.4.2018 - 15:37

Alaçatı

Çeşme’nin en popüler beldelerinden biri olan Alaçatı, daracık taş sokakları, birbirinden şirin evleri, lezzetli mezeleri ve huzur dolu atmosferi ile yorulan bedeninizi iyileştirebileceğiniz en ideal rotalardan biri. Alaçatı’da 3 gün boyunca neler mi yapabilirsiniz; Alaçatı evleriyle süslü o taş sokaklarda kaybolabilir, yel değirmenlerini keşfedebilir, plajlarda yürüyüş yapabilir, Dutlu Kahve’de bir yorgunluk kahvesi içebilir, cumartesi günleri kurulan Alaçatı köy pazarından alışveriş yapabilir, Alaçatı antika pazarını ziyaret edebilir ve lezzetli zeytinyağlı mezeleri tadabilirsiniz.


©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.