2365 yılından geldiğini iddia etti

Eskiden Birleşik Krallık Hükümeti için çalıştığını söyleyen ve günümüzde Rusya'da yaşayan gizemli bir zaman yolcusu, hükümetin gizli programı kapsamında 200 bin avro karşılığında, gelecek hakkında bilgi edinmek ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için 2365 yılına gönderildiğini iddia etti.

2365 yılından geldiğini iddia etti

Zaman yolcuları dur durak bilmiyor. 2030 ve sonrasında bir yıl seç ve oradan gel akımına yeni bir zaman yolcusu daha katıldı. Kimliğini açıklamayan ve çektiği videoda yüzünü mozaikleyen zaman yolcusu, Birleşik Krallık Hükümeti'nin gizli programı kapsamında 2365 yılına gittiğini öne sürüyor.

Zamanda yolculuk için 200 bin avro ödeme aldığını söyleyen zaman yolcusu, hükümetin zaman yolculuğu konseptinin nasıl işlediğini tam olarak bilmese de bunu denemek istediklerini ve kendisini bu görev için seçtiklerini belirtiyor.

2365 yılına gönderildiğinde kendisini dev bir gökdelenin çatısında bulduğunu belirten zaman yolcusu, gelecekte ulaşımın son derece fütüristik bir yapıya evrildiğini ve uçan araba ve otobüsler gördüğünü iddia ediyor.

Zaman yolcusunun dediklerine göre uçan araba ve otobüslerdeki insanlar, kendisine tuhaf bakışlar atmış.

Gelecekteki binaların New York'taki ve Los Angeles'taki binalara nazaran son derece büyük ve uzun olduğu gibi bilgiler de paylaşan zaman yolcusu 2365 yılında toplamda altı gün geçirdiğinden bahsediyor.

Zaman yolcusuna göre gelecekte yaşayan tek akıllı canlı türü insan değil. Robotlar ve uzaylıya benzeyen garip görünüşlü yaratıklar da günlük yaşamın bir parçası haline geliyor.

Zaman yolcusu 2365 yılındaki insanlarıa 2006'dan geldiğini söylediğinde de hiçkimse bu duruma şaşırmamış. Zaman yolcusunun aktardığına göre zamanda yolculuk 2365 yılında sıradan bir durum haline geliyor.

Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden 7 kişi!

YouTube üzerinde yayınlanan videoyu izleyen kullanıcılardan birçoğu zaman yolcusunun söyledikleri karşısında pek de ikna olmuşa benzemiyor. Rusya'da çekildiği belirtilen görüntüler için bir kullanıcı, ''Tüm yolu bu saçmalıkları dinlemek için mi gittiniz?'' sorusunu yöneltirken diğer kullanıcılar da zaman yolcusunun anlattıklarının tahmin edilemeyecek gelişmeler olmadığını söylüyor.

Son bir yılın en paranormal olayı haline gelen zamanda yolculuk iddiaları, uzaylı ve UFO temasları iddialarını bile geride bırakmış durumda. 

Bilim insanlarına göre zamanda ileriye gitmek daha mümkün görünen bir seçenek. Fakat zamanda geriye gitmenin çıkmaz yola girmekten hiçbir farkı yok.

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu

Bu makaleye ifade bırak