25 modern mutfak tasarımı

Modern mutfak dekorasyonuna ilgi duyanlarınız için muhteşem fikirler içeren ilham kaynakları...

25 modern mutfak tasarımı
Victoria’s Secret’tan mükemmel konfor sunan iki yeni sütyenVictoria’s Secret, So Obsessed ve Very Sexy Bare ile, markanın hayranlarına seksi görünüm ve mükemmel konforu bir arada sunuyor.
Anneler hep genç kalırSuperplast Estetik Cerrahi Merkezi’nden Op.Dr.Hüseyin Güner dünyada gittikçe popülerleşen bir yöntem olan Hamilelik Sonrası Estetiği “Mommy Makeover”ı ve Op. Dr. Cihangir Toraman tamamlayıcı bir işlem olarak Lazerle Yüz Gençleştirme’yi anlattı.
Hamilelikte kalp riski uyarısıUzmanlardan gebelikte kalp riski uyarısı Dr. Serkan Duyuler, gebeler için kalp hastalıklarının anne ve bebek için risk faktörlerinden biri olduğunu söyledi.
Safra kesesi taşında kanser riskiSafra kesesi kanseri safra yollarının en sık rastlanan kanseridir ancak nadir görülen bir kanser türüdür.Riskin arttığı bazı hasta grupları vardır.
Avokado sosSandviç için ekmek ve köfte arasında yumuşak dokuya ihtiyaç var. Çocukların ketçap, mayonez ve benzeri sosları tüketmemesi için lezzetli bir alternatif olacağını düşünüyoruz.
Kış aylarında beslenmeAmerikan Hastanesi Diyetisyen hekimi Ayça Ilıca, kış aylarında beslenme ile ilgili bilgi verdi.
Kadınlar neden orgazm taklidi yapar?Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmaya göre kadınların %80'i orgazm taklidi yapıyor.
Aksesuarlarda ışıltı zamanıDekorasyonun en önemli tamamlayıcıları olan aksesuarlar, altın, gümüş ve bronz renkleriyle yaşam alanlarınıza ışıltı getiriyor.
Kusursuz bir ciltMake up forever kusursuz cilt makyajı için Primer kategorisindeki PRO Experts serisine ait olan tüm ciltlerle uyumlu step 1 skin equalizer’ı sunuyor.
PEMBE BLOG
1/25

 

Bulundukları evlerin genelinde tercih edildiği gibi modern bir stille döşenen mutfaklarda renk paleti oldukça geniş tutulmuş ve ahşap sıklıkla kullanılarak sıcak bir ortam yakalanmaya çalışılmış. Elbette bitki ve çiçekler bu alanları neşelendirmek için unutulmaması gereken ayrıntılar.

Bir alanın modern olması her zaman fütüristik olacağı anlamına gelmiyor ama yine de kimi mutfak örneklerinde ileri görüşlü dekorasyon fikirleriyle karşılaşacaksınız. Bazılarında ise dekorasyonun geri kalanı ile uyum sağlayan son derece ilginç formalarda masa ve sandalyeler ile…

Kimi mutfakla ise ilgi çekici duvar aksesuarları ve tablolardan faydalanarak da zengin bir görünüm kazanıyor… 

 

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Yaza bir gün daha yaklaştık