25 modern mutfak tasarımı

Modern mutfak dekorasyonuna ilgi duyanlarınız için muhteşem fikirler içeren ilham kaynakları...

25 modern mutfak tasarımı
Bu çoraplar "Yok gibi"Bahar günlerinin gelmesiyle değişen hava koşullarında nasıl bir çorap giyeceğine karar veremeyen moda tutkunu kadınlar adeta ikinci bir ten gibi olan Penti ‘Yok Gibi’ külotlu çoraplarıyla hem şıklığı hem konforu yaşıyor.
Cilt sorunlarına ikinci deriAvustralya ve Amerika başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılan kişiye özel yöntem, Türkiye’de de uygulanmaya başlandı.
Seks hayatınız bebeğin cinsiyetini etkiliyorDaily Mail'de yayınlanan bir araştırma 300 yıllık seks tavsiyelerini tekrar gündeme getirdi.
Ağrı kesici olarak bu ilaca dikkat!Daily Mail'de yayınlanan bir araştırmada Sydney Üniversitesi'nden uzmanlar parasetamol içeren ilaçların sırt ağrısına iyi geldiği yönündeki düşüncelerin asılsız olduğunu açıkladı.
Romantik anların mini dokunuşu!Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile taçlandırıyor
Evliliğe doğru adım adım bakımDr. Ayşegül Saltat Polikliniği “gelin bakım paketi” ile gelin adaylarına bakımlarını son dakikaya bırakmamalarını tavsiye ediyor.
Crate and Barrel 2015 bahar koleksiyonuCrate and Barrel, canlı renklerle farklı materyal ve tarzları birleştirdiği 2015 Bahar Koleksiyonu ile baharın coşkusunu evinize taşıyor.
PEMBE BLOG
1/25

 

Bulundukları evlerin genelinde tercih edildiği gibi modern bir stille döşenen mutfaklarda renk paleti oldukça geniş tutulmuş ve ahşap sıklıkla kullanılarak sıcak bir ortam yakalanmaya çalışılmış. Elbette bitki ve çiçekler bu alanları neşelendirmek için unutulmaması gereken ayrıntılar.

Bir alanın modern olması her zaman fütüristik olacağı anlamına gelmiyor ama yine de kimi mutfak örneklerinde ileri görüşlü dekorasyon fikirleriyle karşılaşacaksınız. Bazılarında ise dekorasyonun geri kalanı ile uyum sağlayan son derece ilginç formalarda masa ve sandalyeler ile…

Kimi mutfakla ise ilgi çekici duvar aksesuarları ve tablolardan faydalanarak da zengin bir görünüm kazanıyor… 

 

 

 

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Rahat ve güneşli bir gün için...