25 modern mutfak tasarımı

Modern mutfak dekorasyonuna ilgi duyanlarınız için muhteşem fikirler içeren ilham kaynakları...

25 modern mutfak tasarımı
Mercimek köftesiMercimek köfte yaparken muhakkak biber salçası kullanmalıyız hatta acı biber salçasını kullanmak lezzeti daha da artırır.
Vajinismus için mucize tedavi!Vajinismus, ülkemizdeki en büyük cinsel sorunların başında yer alıyor. Peki bundan kurtulmanın yolunu biliyor musunuz?
Evde gömlek tasarımıEski gömleğinize yeni bir hava katıp kullanmaya devam edebilirsiniz...
Gece Mavisi Safir ve Pırlanta ile Sonsuz sadakatTekvin, en değerli iki taşı bir araya getirdi. Sonsuzluğun simgesi pırlantayla bağlılığın sembolü safirin buluşmasından "Sonsuz sadakat" serisi ortaya çıktı.
PEMBE BLOG
1/25

 

Bulundukları evlerin genelinde tercih edildiği gibi modern bir stille döşenen mutfaklarda renk paleti oldukça geniş tutulmuş ve ahşap sıklıkla kullanılarak sıcak bir ortam yakalanmaya çalışılmış. Elbette bitki ve çiçekler bu alanları neşelendirmek için unutulmaması gereken ayrıntılar.

Bir alanın modern olması her zaman fütüristik olacağı anlamına gelmiyor ama yine de kimi mutfak örneklerinde ileri görüşlü dekorasyon fikirleriyle karşılaşacaksınız. Bazılarında ise dekorasyonun geri kalanı ile uyum sağlayan son derece ilginç formalarda masa ve sandalyeler ile…

Kimi mutfakla ise ilgi çekici duvar aksesuarları ve tablolardan faydalanarak da zengin bir görünüm kazanıyor… 

 

 

 

 
Her an yağmur yağabilir!