Gaziantep

Yerel Haber
17 Aralık 2017 - 15:06

26. Gapshoes Fuarı'nın Ardından

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu, Gaziantep Kunduracılar Odası ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle gerçekleştirilen 26’ncı Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı (GAPSHOES) 30 bin ziyaretçiyi ağırladı.

GSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde 13-16 Aralık tarihlerinde düzenlenen fuara başta Gaziantep olmak üzere, Adana, Çankırı, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Samsun ve Şanlıurfa’dan firmalar katılarak yeni ürünlerini sergiledi.

Yurt içinin yanı sıra Ortadoğu ve Türk cumhuriyetleri, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, Çin, ABD, Almanya, Ukrayna, Arnavutluk, Yunanistan, Fransa, İspanya, İtalya ve İran’ın da aralarında bulunduğu 40 ülkeden çok sayıda kişi fuarı ziyaret etti. 300 firma ve 800 markanın yer aldığı fuarda firmalar açtıkları stantlarda 2018 yılı yaz modellerini görücüye çıkardı.

Erkek, kadın, çocuk, spor, askeri ayakkabı, terlik, saraciye ürünleri, taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, kesim, monte hazır taban, dikim gibi ürün gruplarının yer aldığı fuarı 30 bin kişi ziyaret etti.


GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

18°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.