GündemRSS
03.03.2014 - 12:18 | Son Güncelleme: 03.03.2014-12:19

30 Mart Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları Seçim Anketi (Yerel Seçim Sandık Sorgula)

Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları kimler? Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adaylarını tek tek tanıyın. Sizler için özel bir sayfa hazırladık. Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları burada...

Sitene Ekle
30 Mart Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları Seçim Anketi (Yerel Seçim Sandık Sorgula)
Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları kimler? Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adaylarını tek tek tanıyın. Sizler için özel bir sayfa hazırladık. Yerel Seçim 2014 Belediye Başkan Adayları burada...
 
30 Mart 2014 Yerel Seçim adaylarını tek tek tanıyın.30 Mart 2014 Yerel Seçim adaylarına oy verebileceğiniz bir sistem. 30 Mart 2014 Yerel Seçim portalımız sizlerle....
 
Tüm Türkiye 30 Mart 2014 yerel seçimlerine giderken, Türkiye’de seçimin nabzını ölçmek ve belediye başkan adaylarını  seçmenle buluşturmak  için oluşturulan ‘Milliyet Seçim 2014’ portalı http://secim2014.milliyet.com.tr adresinde hizmete açıldı.İnternet kullanımının yüksek oranda olduğu ülkemizde artık belediye başkan adayları sanal ortamda seçmeni ile buluşuyor.
 
Rakiplerinden ön plana çıkmak isteyen belediye başkan adaylarının özgeçmişleri, projeleri, fotoğraf galerileri ve videolarıyla tanıtıldığı “Milliyet Seçim 2014” portalı ilk günden yoğun bir ilgiyle karşılaştı.
 
‘Milliyet Seçim 2014’ internet portalı, seçmene tüm Türkiye’deki belediye başkan adaylarını tanıtıp, seçim ile ilgili en güncel haberler hakkında bilgi sahibi olma imkânı tanıyor.
 
 
Milliyet Aday Seçim 2014 sayfasında neler var?
 
Aday Tanıtımı: İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının seçim vaatleri olan projeleriyle birlikte özgeçmişleri, fotoğraf galerileri ve videoları da yer alıyor. Böylece adaylar kendisini ve projelerini hedef kitleye tanıtma seçmenler de adayları tanıma fırsatı buluyor.
 
Haberler: Kullanıcılar sürekli olarak güncellenen bu bölümde yerel seçimlerle ilgili haberleri takip edebiliyor.
 
Destek:  Kullanıcılar destek bölümünde İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarına oy vererek adayını desteklemiş oluyor. Portaldaki anket sonuçları seçmen tarafından güncel olarak incelenip değerlendirilebiliyor.
 
Yerel seçimlerde oy kullanacakların dikkatıne
 
Yerel seçimlerde oy kullanacakların dikkatıne. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel seçim öncesinde oy kullanacak kişiler için listeler tek tek açıklantı ve tamamlandı. 2014 yerel seçimleri için sandık bilgisi sorgulama YSK sitesine haberimizde verilen linkten ulaşabillirsiniz. Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim? Tüm bu soruların cevabı haberimizde bulabilirsiniz.
 
Nerede Oy Kullanacağım Sorusunun cevabı burada. 2014 yerel seçimleri için sandık bilgisi sorgulama YSK sitesinden yapılıyor. 18 Şubat tarihi itibariyle sandık sorgulama YSK tarafından hizmete açıldı.
 
 
NEREDE VE NASIL OY KULLANACAĞIM?
 
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel seçim öncesinde oy kullanacak kişiler için listeler tek tek açıklantı ve tamamlandı. Peki seçmen lisetesini nasıl öğrenebilirim? Seçmen listesi belli ol du mu bunu nereden sorgulayabilirim , Nerede oy kullanacağım 2014 gibi sorularınızın cevabı bu  haberimizde bulabilirsiniz.
 
Tc kimlik numarası cilt no aile sıra no resim doğrulamasınıda girdikten sonra oy kullanacağınız yeri tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Dileyen kişiler aşağıya eklediğimiz resime de tıklayarak ilgili sorgulama sitesine gidebilirler.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Oya Başar, Ali Sunal ve Dolunay Soysert'in rol aldıkları dizi hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.