19.01.2011 - 01:19 | Son Güncelleme: 19.01.2011-1:22 A-A+

300 bin dolarlık pizzayı yemedi!

Emina Sandal bir pizza zincirinden aldığı reklam teklifini, ücreti az bulduğu için reddetti. Ünlü firma ise Burcu Esmersoy’la anlaştı...

300 bin dolarlık pizzayı yemedi!

MAGAZİN SERVİSİ

Kadrosundan ayrıldığı “Lale Devri” dizisiyle son aylarda adından sıkça söz ettiren Mustafa Sandal’ın Sırp asıllı şarkıcı eşi Emina Sandal’a reklam teklifi yağıyor. Güzel fiziğinin yanı sıra anne kimliği ve mutlu aile hayatıyla da reklamcıların rağbet gösterdiği Sandal’a aynı dönemde klima, hamburger ve ünlü  bir pizza markasının reklam kampanyası için teklif gitti. Teklifler arasından özellikle güvenirliğine inandığı pizza markasının reklamına sıcak bakan Sandal, alacağı ücret sözkonusu olduğunda ise firmayla anlaşamadı. 

‘Single’a ağırlık verdi
Sandal’a pizza markası 20 saniyelik en az 3 reklam filmi, billboard ve dergi reklamlarını kapsayan bir yıllık reklam karşılığı 300 bin dolar (yaklaşık 462 bin TL) önerdi. Sandal ise bu fiyatı çok düşük buldu ve kabul etmedi.
Sandal şu günlerde Türkiye’deki ilk single  çalışmasına ağırlık verdi. Pizza markası Sandal ile anlaşamayınca diğer alternatif adaylarıyla görüşmeye başladı ve geçen pazar “Yok Böyle Dans” yarışmasından elenen NTV Spor Spikeri Burcu Esmersoy ile anlaşma imzaladı. Öte yandan Esmersoy, bir akaryakıt markasının marka elçisi oldu. Esmersoy, geçen günlerde yayın akışını değiştiren TNT’de yarışma sunacağını da açıklamıştı.

Etiketler
Bilgi YarışmasıSıpa hangi hayvanın yavrusudur ?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.