22.01.2016 - 14:30 | Son Güncelleme: 22.01.2016-14:32 A-A+

45 saniye için 3 milyon lira!

Esra Erol oğlu İdris Ali ile birlikte oynadığı OBA makarnası reklam filmi için tam 3 milyon lira aldı. 'Esra Erol'la Dünya Turu başlığıyla ekranlarda yayınlanan reklam filmi 45 saniye sürüyor.

45 saniye için 3 milyon lira!

Esra Erol makarna reklamı ile sosyal medyada günün konusu oldu. Oğlu İdris Ali ile birlikte Oba Makarna reklamına çıkan Esra Erol bu reklam için tam 3 milyon lira aldı.

Televizyon kanallarında dönmeye başlayan Esra Erol'lu makarna reklamı izleyiciden ise geçer not alamadı. 'Esra Erol'la Dünya Turu başlığıyla ekranlarda yayınlanan reklam filmi 45 saniye sürüyor.

Esra Erol Oba makarna reklam filminde çeşitli ülkelerin kadınlarının geleneksel kıyafetlerini giyiyor.
 

OĞLU İDRİS ALİ'Yİ DE REKLAMDA OYNATTI

Makarna reklamında Esra Erol oğlu İdris Ali'yi de oynattı. İdris Ali reklam filminde sadece 2 karede yer alıyor.
esra erol oğlu idris ali oba makarna reklam filmiEsra Erol ile oğlu İdris Ali'nin birlikte ekranda göründüğü süre toplam 4 saniye.
Esra Erol'u farklı kültürlerin mutfaklarında gösteren reklam filmi 25 Film imzası taşıyor. Esra Erol'a ödenen 3 milyon lira dışında reklam filminin ilgi çekici bir yönü yok.

Özellikle Esra Erol'a söyletilen 'Obaaa...' sözü beğeniden çok dalga konusu olmuş durumda.

OBA MAKARNALARI KİMİN?

Esra Erol'a 45 saniyelik reklam için 3 milyon lira veren Oba makarları Gaziantep'de 1966 yılında kurulmuş.
2005 yılında Özgüçlü ailesi tarafından satın alınan Oba makarnaları,  2012 yılları arasında yaptığı 50.000.000 Euro yatırım ile büyüme yoluna girdi.

Bilgi YarışmasıHangisi İstanbul'un eski isimlerinden birisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.