5 kişi ile ilişkiye girdiğini görünce...

Son yılların en popüler girişimlerinden biri olan ev kiralama programlarından bulunan evlerde sıkıntılar yaşanabiliyor.

Son yılların en popüler girişimlerinden biri olan ev kiralama programlarımından bulunan evlerde sıkıntılar yaşanabiliyor.

Kullanıcıların gittikleri ülkelerde, şehirlerde otellerde kalmak yerine uygun fiyatlara bir başkasının evinde kalmasını sağlayan sitelerde büyük skandallar yaşanabiliyor.. İşte onlardan bazı örnekler...

EVDE GİZLİ KAMERA BULUNDU! ÇIPLAK UYUYORDUM...
 
Ev kiralama programınu kullanarak Kaliforniya’da bir ev kiralayan Edith Schumacher isimli Alman kadın, odasında mumların arasına gizlenmiş bir kamera buldu.

Geceleri uyurken çıplak yatmayı tercih ettiğini ve kamerayı evde kaldığı 3. günün sonunda fark ettiğini söyleyen kadın..
 

 Dolayısıyla çıplak görüntülerinin elde edilme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu ve özel görüşmelerinin dinlenmiş olabileceği korkusunu taşıdığını söyledi.

MONTREAL’DE UYUŞTURUCU VE GRUP İLİŞKİ!
 
Kanada’da ise ev sahipleri gece kalktıklarında gördükleri manzara karşısından şoka uğradılar

3 odalı evlerinin iki odasını kiralayan yeni evli çift, bir odayı tek bir erkeğe, diğer odayı da bir çifte vermiş.

 Sabaha karşı saat beşte oturma odasından gelen sesler üzerinde uyanan ev sahipleri beş kişinin bir yandan uyuşturucu partisi verirken...

Yerdeki halının üzerinde grup ilişkiye girdiklerini görünce şok geçirmişler.

 
“Ortalıkta çığlıklar ve gürültü patırtı yoktu, ama yine de sabahın beşinde kalkıp buna artık bir son vermelerini söylemek yeterince utanç vericiydi” diyen ev sahipleri..

Durumu bildirdiklerinde yetkililerin grup ilişki sırasında kirlenen halıyı yenisi ile değiştirme teklifinde bulunduklarını söylüyorlar.

PRNOCULAR EVİ BASTI!
 
ABD'de yaşayan Ari Teman adında bir kişi, ev kiralama  sitesinde evini arada sırada gecelik kiraya veriyordu.

 
Amacı ek gelir kazanmaktı, evini kiraya verdiği geceler bir arkadaşında kalıyordu...

Ancak ek gelir kazanacağım derken, tam 20,000 dolarlık zarara girdi.

Kiralanan ev, bir 'çılgın porno partisi'ne kurban gitti. 

Teman, Twitter'da tesadüfen herkesin birbirini kendi evine çağırdığını gördü. Evine vardığında iş işten geçmişti, bütün ev mahvolmuştu ve herkes gitmişti...

2 AMERİKALI KIZA TECAVÜZ ETTİ!
 
Barselona’da bir adam evini ev kiralama sitesi üzerinden kiralayan 2 Amerikalı kadına tecavüz ettiği için 12 yıl hapise mahkum edildi. 
Bu makaleye ifade bırak