6 farklı öpücük çeşidi ve anlamları

100 den fazla öpücük çeşidi olduğunu ve bunların her birinin ayrı birer anlam ifade ettiğini biliyor muydunuz? Sheril Kirshenbaum ‘Öpüşmenin Bilimi’ adındaki kitabında her şeyi açıklıyor. İşte 6 farklı öpüşme şekli ve anlamları…

6 farklı öpücük çeşidi ve anlamları
2018 yazının anahtar parçalarıHaftaya şık bir başlangıç yapmak istiyorsanız, mevsim trendlerine uygun anahtar parçalara ihtiyacınız olabilir. Mevsime uygun giyinmenin tüyolarını sizler için hazırladık. İşte bahar mevsiminde stilinizi yükseltecek anahtar parçalar…
Mutlu çocuk gelişimi için ailelere 8 öneriUz. Dr. Ali Satılmış, sanatın çocukların gelişimindeki etkileri hakkında bilgiler verdi. Mutlu çocuk gelişimi için ailelere önerilerde bulundu.
Uzmanlardan Ramazan ayı ile ilgili önemli uyarılarRamazan ayında doğru bildiğiniz birçok şey yanlış olabilir. Uzmanlar vatandaşları Ramazan ayında doğru beslenmek konusunda uyardı. Peki, bu önemli uyarılar neler? Gelin birlikte göz atalım.
Akıtma tarifiKahvaltı sofralarınızı lezzetli bir akıtma tarifi ile donatmaya ne dersiniz? Hafif lezzeti ile kahvaltı sofralarının vazgeçilmez bir tadı olacak akıtma tarifini kısa sürede hazırlayabilir, tüm sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Oldukça basit bir tarif olan akıtmayı isterseniz meyve ile tüketebilir, isterseniz ise lezzetli reçeller ile birlikte yemeyi tercih edebilirsiniz. En lezzetli ve pratik akıtma tarifini sizler için hazırladık, göz atmadan geçmeyin.
Ramazan diyetiRamazanda 2 öğün beslenmenin kilo verdirici etkisi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Ramazanda kilo almak istemiyor hatta kilo vermek istiyorsanız Ender Saraç'ın verdiği ramazan diyetiyle kilolarınıza hızla veda edebilirsiniz.
Sperm öldürücü nedir?Spermisit (sperm öldürücü) nedir, nasıl kullanılır? İşte spermisit (sperm öldürücü) ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları...
Hercai menekşesi ne zaman dikilir?Hercai menekşesi pek güzel çiçek açan bir menekşe türüdür. Ancak Hercai menekşesi ne zaman dikilir, ne zaman çiçek açar ve hercai menekşesi bakımı nasıl yapılır bilmeyenler için tek tek hepsini araştırdık.
Flormar’ın yeni far paletleri Sunset ve MetallicFlormar’ın yepyeni  far paletleri  “Sunset” ve “Metallic” ile göz alıcı bakışlar...
1/6
Sevdiğiniz kişiyi öptüğünüzde farkında olmadan ona çeşitli mesajlar verdiğinizi biliyor muydunuz? Sheril Kirshenbaum 100 den fazla öpücük şekli olduğunu belirterek her öpücüğün bir anlamı olduğunu açıkladı. 

Burun öpücüğü 

İncinmiş duyguları onarmak ve özür dilemek için bu öpücük şekli kullanılır. Genellikle hasar görmüş duyguları onarmak için bu öpücük şekli kullanılır.

Kızlarla Sahil Havası