Karun Mücevher, en değerli mücevher olarak nitelendirdiği kadınlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tasarımlar sunuyor. 400 yıllık aile mesleğinden gelen deneyimi değerli taşlarla sanat eserlerine dönüştüren Karun Kıraç’ın markası olan Karun Mücevher’de istenirse müşterinin kendi ürünü ölçü yapımı, bakım, montür değişimi gibi işlemlerle  2 saat içinde  farklı bir tasarıma dönüştürülebiliyor.

Zümrütten yakuta en değerli taşlarla süslenen kolyeler, rengarenk değerli taşların sanat eserine dönüştüğü yüzükler, pırlanta ve elmasın en güzel halini yansıtan küpe, kolye, yüzük ve bileklikler bu özel gün için yeni sahiplerini bekliyor.


Özenle tasarlanan takı ve aksesuarları her bütçeye uygun fiyat seçeneğiyle sunan Karun Kıraç, “Kadınlar mücevher gibidir. Kıymetli, renkli ve değerli…

Bizim müşterilerimiz sadece kadınlar değil, aynı zamanda hayat arkadaşlarını çok seven erkekler… Dolayısıyla biz birbirini seven ve değer verenlere teslim edilecek çok kıymetli, yıllarca saklanacak mücevherler tasarlıyoruz. Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” diye konuştu.