9 Eylül Başak Yeni Ay'ı hangi burcu nasıl etkileyecek?

9 Eylül saat 21:02'de, 17 derece Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay; Merkür, Jüpiter ve Plüto'nun desteğiyle olumlu gelişmeleri müjdeliyor.

9 Eylül Başak Yeni Ay'ı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Jüpiter ve Pluto'nun desteği çok nadirdir

Kılı kırk yararak kararlar alacağımız, gündemimizde olan konuları son derece dikkatli ve her yönüyle gözden geçireceğimiz bir dönemdeyiz. Dikkatli, mükemmelliyetçi, hataya yer vermeyen, doğru adım atmak isteyen bir tarzdayız... Daha çok araştıracak, daha çok bilgi alacak, merak ettiğimiz kişi veya konularda derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyeceğiz. Jüpiter ve Pluto'nun desteği çok nadirdir. Yani bu muhteşem yeni ayın, sıradan olduğunu düşünmeyin. 

YÜKSELEN KOÇ:

YÜKSELEN KOÇ:

Bu tutulma çalışma ve sağlık alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda olayları akışına bırakmanızda fayda var. Gökyüzündeki üçgenler, olayların aslında yararınıza işlediğini fısıldıyor. Sizin için yılın en iyi dolunaylarından biri. Kariyeriniz ve para konularında güzel gelişmeler olacağını düşünüyorum. Yeni bir iş görüşmesi yapmayı düşünüyorsanız bütün şanslara sahipsiniz. Yeni işinizden karlı çıkacağınız da kesin. Ekstra gelir elde edebilme potansiyeliniz var. Hem iş hem para anlamında son derece destekleyici olan bu yeni ayı, spora başlamak için de kullanabilirsiniz. Bir salona yazılmak gibi niyetiniz varsa, 9 Eylül civarı yazılın. 
 

YÜKSELEN BOĞA:

YÜKSELEN BOĞA:

Bu tutulma aşk ve eğlence alanınızda gerçekleşiyor. Birçok yükselen boğa bu dönemde kalbini attıracak yeni biriyle tanışacak. Belki bu kişi sayesinde hayat tarzınızı değiştirmeyi ve uzun yollara çıkmayı göze alabilirsiniz. Gerçek aşkı bulmanıza yardım edecek bu yeni ayı, var olan ilişkinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Mesela bir bebek sahibi olmak bu dönemde daha kolay olacaktır. Eğer aranızda bebek sahibi olmak isteyen ama bir türlü olamayan varsa, yeni ay civarında yeni bir tedaviye başlayabilirler. Bütün yeni aylar 10 gün etkilidir. Dolayısıyla 9-19 Eylül arasını yeni bir doktor bulup randevu almak için kullanabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER:

YÜKSELEN İKİZLER:

Aile ve ev konularında çok şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bir ev almak, satmak, kiralamak, taşınmak isteyenler için yeni ay civarı güzel fırsatlar sunuyor. Yeni bir iş görüşmesi için de çağrılabilirsiniz.  
 

YÜKSELEN YENGEÇ:

YÜKSELEN YENGEÇ:

Bu tutulma kısa yolculuklar ve sözleşmeler alanınızda gerçekleşiyor. Belki bir iş görüşmesi yapmak için uzun bir yola çıkacaksınız veya bu bir hafta sonu kaçamacağı olacak. Üçüncü evinizde gerçekleşen bu yeni ay, kardeşlerinize de işaret ediyor. Belki de bu yolculuğa kardeşlerinizi görmek için veya onlarla da çıkabilirsiniz. Böyle bir planınız varsa zamanlama mükemel. Bu dönem yeni bir anlaşma imzalamak için de uygun. Bir reklam kampanyası başlatmak, medyayla ilgili işler yapmak, sosyal medyaya reklam vermek vs. için şahane. Mesela şirketinize yeni bir logo tasarlatabilirsiniz. Websitenizi yeniden dizayn edebilirsiniz, blog açabilirsiniz. 
 

YÜKSELEN ASLAN:

YÜKSELEN ASLAN:

Bu tutulma para alanınızda gerçekleşiyor. Yeni gelir alanları bulabilirsiniz. Karlı bir anlaşma kapıda. Yeni bir projenin size çok para kazandırabilir veya zam alabilirsiniz. 

YÜKSELEN BAŞAK:

YÜKSELEN BAŞAK:

Bu tutulma imaj ve sağlık alanınızda gerçekleşiyor. Yeni ay, iletişim sektörünü simgeleyen üçüncü evinizdeki Jüpiter'den de güzel titreşimler alıyor. Bir dergi için yazı yazma hayalleriniz varsa, çalışmalarınızı etkili insanlara göstermek için gerekli adımları atın. Yeni aylar bize yeni planları başlatmak için ideal zamanlar verir. Hayata geçirebileceğiniz iletişim odaklı projeleri düşünün. Burcunuzda gerçekleşen yeni ayın enerjisini geniş ve kapsamlı bir şekilde kullanmalısınız. Yılın en görkemli yeni aylarından birine sahipsiniz. Başak mütevazı bir burçtur ama şu an mütevazılığın hiç zamanı değil! Önümüzdeki birkaç hafta önce kendinizi düşünmelisiniz.
 

YÜKSELEN TERAZİ:

YÜKSELEN TERAZİ:

Bu tutulma içe dönme ve maneviyat alanınızda gerçekleşiyor, çevrenizden izole olup yalnız başınıza nefes alabilmeniz için bir şans tanıyor. Yeni ay civarında yıllık tıbbi muayenelerinizi yaptırabilirsiniz. Çünkü onikinci ev, her türlü sağlık meselesini, özellikle de doğası gereği psikolojik olanları vurgular. Sizi rahatsız eden psikolojik bir durumunuz varsa, sizi dinleyecek ve yardımcı olabilecek bir terapist arayabilirsiniz. Randevunuzu 9 Eylül'den sonraki 1-2 gün içinde ayarlamanızı tavsiye ediyorum.

YÜKSELEN AKREP:

YÜKSELEN AKREP:

Bu tutulma arkadaşlık alanınızda gerçekleşiyor. 9 Eylül'deki yeni ay, Akrep burcundaki Jüpiter'den ve iletişim evinizde gezinen Pluto'dan destek alıyor. Eylül ayında böyle bir sansasyonel grafiğiniz var! Akrep burcundaki Jüpiter, bir hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için çalışıyor. Plüto ise, bol bol seyahat etmenize ya da son derece kârlı, önemli bir finansal anlaşmanın yapılmasına neden olabilecek kapasitede. Yeni ayda gökyüzünde altın bir üçgen oluşacak. Bu size eğlenceli bir etkinliğe katılma fırsatı, yeni arkadaşlar ve mutluluk getirecek. 
 

YÜKSELEN YAY:

YÜKSELEN YAY:

Bu tutulma kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Büyük bir isim yapmak ve alkış almak için bol bol fırsatınız var. Yeni Ay'da haritanızın tam tepesinde parlak bir Güneş'i ve Merkür'ü ağırlayacaksınız. Başak burcunun yöneticisi olan Merkür şu anda profesyonel saygınlığınız ve onurunuz için çalışıyor. Bu, 2018'de çok önemli bir an. Kariyer fırsatlarınızı daha da artıracaksınız. Kullanmak için iki haftanız var. Yeni Aylar yılın en güçlü olaylarını yaratırlar, bu yüzden ciddiye alın ve avantajınız için kullanın.  
 

YÜKSELEN OĞLAK:

YÜKSELEN OĞLAK:

Bu tutulma yolculuklar ve yeni fikirler alanınızda gerçekleşiyor. Arkadaşlarınız bu yeni ayda büyük rol oynayacak ve size gelebilecek işler için tavsiyeler ve ipuçları verecek. Jüpiter şu anda onbirinci evinizde, bu yüzden arkadaş çevreniz ve temaslarınızı genişletmek için yeni bir klübe veya derneğe katılmayı düşünebilirsiniz. Eylül ayında tanıştığınız yeni insanlar, kişisel gelişiminize yardımcı olacaklar.  

YÜKSELEN KOVA:

YÜKSELEN KOVA:

Bu tutulma borç ve başkalarının parasını simgeleyen alanınızda gerçekleşiyor. Yeni Ay döneminde alacağınız para haberleri sizi heyecanlandırabilir veya şaşırtabilir.

YÜKSELEN BALIK:

YÜKSELEN BALIK:

Bu tutulma evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşiyor. Venüs-Mars karesinin tuzağına düşüp sevgilinizle/eşinizle kavga etmemeye dikkat edin. Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler fırtınalı ama uzun ömürlü olacak. Bununla beraber akademik konularda sizi heyecanlandıran gelişmeler yaşanabilir. Dokuzuncu evinizde gezinen Akrep burcundaki Jupiter, hayatınızı değiştirebilecek fırsatlar çıkarabilir. Yaratıcılığınız da had safhada; yeteneklerinizi sergilemek için bir fırsat elde edebilirsiniz. 

Bu makaleye ifade bırak