31.10.2008 - 01:14 | Son Güncelleme: 31.10.2008-1:15 A-A+

9 yıl öz babasının tecavüzüne uğradı

Küçükçekmece’de 16 yaşındaki E.K.’nın 9 yıl boyunca öz babasının tecavüzüne uğradığı, 3 kez de kürtaj yaptırdığı ortaya çıktı. Kürtajı yapan hastaneye soruşturma açıldıİSTANBUL Milliyet

Küçükçekmece’de B.K.’nın öz kızı 16 yaşındaki E.’ye 9 yıldır tecavüz ettiği ortaya çıktı. Üç kez kürtaj yaptırdığı öğrenilen E., Çocuk Esirgeme Kurumu’nda koruma altına alınırken, polisteki ifadesinde “Bu iftira” diyen B.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ise kürtajı gerçekleştiren hastaneye inceleme başlattı.
Küçükçekmece’de E.’nin 9 yıldır yaşadığı dram, halası N.V.’nin Çocuk Bürosu’na şikâyetiyle ortaya çıktı. Minik E., halasıyla gittiği emniyette  yaşadıklarını anlattı. Alınan bilgiye göre; E., ilk tacizi ailece gittikleri piknikte yaşadı. Baba B.K.’nın kucağındaki kızını dudağından öptüğünü gören büyükbaba A.K., oğlunu uyardı. Çıkan tartışma sonunda torununu o evde bırakmaya razı olmayan büyükbaba, E.’ye 4 yıl boyunca kendi evinde baktı. Baba B.K., büyükbabaya düzgün davranacağına dair söz verince E.’yi geri aldı. Ancak, kısa süre sonra tacizler başladı. Baba B.K, öldürme tehdidiyle E.’ye tecavüz etmeye başladı. Yıllarca süren bu saldırı sırasında 2007’de E. hamile kaldı.
Doktor Sadık Ahmet Özel Hastanesi’ne götürülen E.’ye kürtaj yapıldı. Üç ay geçtikten sonra E. yeniden hamile kalınca  bir kez daha kürtaj yapıldı. Aralıksız cinsel saldırılarına devam eden baba, 3 ay önce yine kızını hamile bıraktı. Yine aynı hastaneye götürülerek kürtaj yapılan kızın sara hastalığına yakalandığı fark edildi. 

Annesi tecavüzü biliyordu
Korkunç gerçek, olayı hala N.V.’nin öğrenmesiyle ortaya çıktı. Emniyetteki sorgusunda suçlamaları yalanlayan baba K., “Bunlar bana atılmış iftira. Başka bir şey değil” dedi. Baba B.K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Babanın kızına defalarca tecavüz ettiğini E.’nin annesi ve babaannesinin bildiği ancak korkularından sustukları öne sürüldü. E., annesinin kendisine “Babanı söyleme. Daha önce çıktığın erkek arkadaşının ismini ver” dediğini söylediği de öğrenildi.

 

Bilgi YarışmasıNazım Hikmet'in mezarı hangi ülkededir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Rusya havasahasında iken düşen ve devlet başkanı, din adamları, askeri yetkililerini bir anda yitiren ülke hangisidir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.