Dünya
16.05.2017 - 16:52 | Son Güncelleme: 16.05.2017-16:59

90 yıldır ailenin her üyesi böyle doğuyor! Ameliyatsa seçenek bile değil

Hindistan’da el parmakları oldukça tuhaf bir şekilde birbirine yapışık olan ailede bu özellik nesilden nesile geçiyor. Eşi benzeri görülmemiş aile bunu Tanrı'nın verdiği bir ceza olarak görüyor.

Sitene Ekle

milliyet.com.tr

Hindistan’da 140 aile üyesi nesilden nesile aynı dertle yaşıyor. İlk kez 90 yıl önce ailede ortaya çıkan durumdan  onlar  çok da şikayetçiymiş gibi görünmemekle birlikte ameliyat olmayı reddediyor.

Çünkü bunun bir lanet olduğuna inanıyorlar ve bunu yaşamaları gerektiğini düşünüyorlar.  Operasyonla parmaklarını düzeltmeleri durumunda  kötü ruhlu bir iblisin geleceğinden korkuyorlar.

Ailenin en yaşlı üyesi 70 yaşındaki Sarasu Kannathu ‘Biz estetik operasyonu bir seçenek olarak bile hiç bir zaman görmedik’ diyor.

Genetik bir rahatsızlık sebebiyle parmakları farklı olan aile günlük işlerini rahatlıkla yapabilir duruma erişmiş…  Yemek pişirebiliyor,  çamaşır yıkayabiliyor hatta ağaç bile kesebiliyorlar.


Etiketler: Hindistan, lanet, Hindistan
Bilgi Yarışması"Hababam Sınıfı" filminde "Güdük Necmi" tiplemesiyle rol alan sanatçımız kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Altay hangi ilimizin futbol takımıdır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.