Annesiyle babasının boşanması Aleyna Tilki'nin müziğine yansır mı?

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Tilki ve babası Mehmet Tilki yakın zamanda boşandı. İddialara göre boşanma kararını iki yıl önce alan çift, çocuklarının bu durumdan etkilenmemesi için boşanmayı bu zamana kadar erteledi.
Annesiyle babasının boşanması Aleyna Tilki'nin müziğine yansır mı?

Daha duygusal bir Aleyna gelir mi?

Aleyna Tilki'yi piyasaya çıktığı ilk günden beri hareketli şarkılar yaparken gördük: Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari.

Demet Akalın'ın aşk acısı kaynaklı damar şarkıları gibi ya da Rafet El Roman'ın Tuğba Altıntop'tan ayrılıp ayrılıp özür şarkıları bestelemesi gibi bu durum da Aleyna Tilki üzerinde bir etki yapar mı? Aleyna'dan aile temalı daha duygusal şarkılar gelir mi?

Şarkılarının sözlerini kendileri yazan şarkıcılar genellikle yaşanmışlıklar üzerine yazdığı için Aleyna Tilki'de de bu durumun olabileceğini düşünüyorum.

Hem yaş olarak yavaş yavaş olgunlaşması, hem ailevi durumu ilerleyen süreçte Aleyna Tilki'den daha duygusal, daha slow şarkıları dinleyebileceğimizi gösteriyor.

Aleyna Baba geyiği gerçek olabilir

Eğer Aleyna Tilki daha damar ve duygusal şarkılar yapmaya başlarsa sosyal medyada sık sık Müslüm Baba'dan esinlenerek kullanılan Aleyna Baba geyiği gerçeğe dönüşebilir. 

"Duygusal Şarkıların Prensesi Aleyna Baba" gibi garip zincirleme isim tamlamaları dahi türeyebilir.

Hayat hep kop kop geçmiyor, bekleyelim ve görelim.

 

turcel.orman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak