Barbie giydirme oyununu gerçeğe dönüştürüyor

İnternette çoğunlukla kız çocuklarının oynadığı bebek giydirme, barbie giydirme gibi oyunları hepimiz biliyoruz. Kıyafetleri kombinleyerek Barbie'leri giydiren çocukların sevgilisi olacak bir adam var: Jian Yang...

Barbie giydirme oyununu gerçeğe dönüştürüyor

Kağıtlarla giydiriyor

Kağıtlarla giydiriyor

Çinli Jian, tamamen hobi olarak Barbie giydiriyor. Barbie'leri giydirmek için tuvalet kağıdı, alüminyum folyo, renkli kağıtlar, peçeteler ve bilumum kağıtları kullanıyor.

Instagram'da ünleniyor

Instagram'da ünleniyor

Hem ince el işçiliği hem de tasarım yeteneği isteyen bu bebek giydirme işi birçok kişiye gereksiz gibi gelebilir fakat Jian'ın 16 bine yakın takipçisi var.

Gerçek

Gerçek

Jian'ın hesabının açıklama kısmında "Bu bir oyuncak bebek hesabı değil. Benim hayatımı yansıtan gerçek bir hesap, sadece çok fazla bebek var" yazıyor.

Bir odanın tamamı Barbie dolu

Bir odanın tamamı Barbie dolu

Evindeki bir odanın tamamını kendi giydirdiği bebeklere ayıran tasarım delisi, odayı rengarenk bir hale getirmiş. Bu kadar fazla oyuncağa bu kadar fazla kıyafet yapmak hobi mi yoksa delilik mi diye düşünmeden edemiyor insan. Fakat inanılmaz yetenekli olduğu bir gerçek.

Detaylar önemli

Detaylar önemli

Jian, Barbie'lere tasarladığı kıyafetlerde en ufak ayrıntılara bile dikkat ediyor. Tıpkı gerçek bir elbise tasarlar gibi özeniyor.

Gerçek işi bilinmiyor

Gerçek işi bilinmiyor

Koleksiyoncu olarak dergilere de çıkan Jian, yavaş yavaş ününü duyurmaya başladı. Gerçek işinin ne olduğu bilinmeyen adam, Instagram fotoğraflarında gayet bakımlı ve düzgün görünüyor.


turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak