Beren Saat artık bir 'Leydi'

İskoçya'da bir internet sitesi üzerinden yaklaşık 260 TL karşılığında İskoçya'dan 1 metrekarelik toprak satın alan kişilere Lord ve Leydi ünvanı veriliyor.

Bastılar parayı aldılar Lord ve Leydi ünvanını

Bastılar parayı aldılar Lord ve Leydi ünvanını
İskoçya'da bir internet sitesi üzerinden yaklaşık 160 TL karşılığında İskoçya'dan 1 metrekarelik toprak satın alan kişilere Lord ve Leydi ünvanı veriliyor.

Ver 260 lirayı yapıştır ünvanı!

<strong>Ver 260 lirayı yapıştır &uuml;nvanı!</strong>
İskoçya'da bir internet sitesi üzerinden yaklaşık 260 TL karşılığında İskoçya'dan 1 metrekarelik toprak satın alan kişilere Lord ve Leydi ünvanı veriliyor.

İlginç bir doğa projesi!

<b>İlgin&ccedil; bir doğa projesi!</b>
İskoçya Hükümeti tarafından da onaylanan Lord ve Leydi ünvanlarına sahip olan kişilerin 1 metrekare için ödedikleri arsa ücreti İskoçya'nın doğal güzelliklerini ve yaşamını korumak için harcanıyor.

Vize derdine son!

<strong>Vize derdine son!</strong>
Lord ve Leydi ünvanı kazanan ve Birleşik Krallık için vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu ünvanını vize belgelerine ekleyebiliyor. Belgenin vize alımını kolaylaştırdığı söyleniyor.

Ne vereyim ağabeyime?

<strong>Ne vereyim ağabeyime?</strong>
Site üzerinden alınabileceklerin sınırı yalnızca Lord ve Leydi ünvanı ile sınırlı kalmıyor.

Ortamlarda namınız yürüsün!

<strong>Ortamlarda namınız y&uuml;r&uuml;s&uuml;n!</strong>
İsteyenler ''Merhaba Ben Lord/Leydi.... bu da kartvizitim'' gibi bir giriş cümlesiyle ortamlarda piyasa yapmak için üzerinde Lord ve Leydi ünvanının da bulunduğu kartvizit bastırabiliyor, kalem ve broş gibi ürünleri satın alabiliyor.

Para tuzağı deyip geçme lazım olur!

<strong>Para tuzağı deyip ge&ccedil;me lazım olur!</strong>
Bugüne kadar toprak satın alarak Lord ve Leydi ünvanı almaya hak kazanan 200 bin kişinin arasında Türkiye'den de bazı ünlü isimler bulunuyor. İşte o isimler...

Lord Kenan Doğulu

<strong>Lord Kenan Doğulu</strong>
Şarkıları, dansları ve birbirinden renkli klipleri ile yıllardır bize oturacak yer yüzü göstermeyen Kenan Doğulu da Lord of the İskoçya!

Leydi Deniz Seki

<strong>Leydi Deniz Seki</strong>
Son yılların gündemden hiç düşmeyen ismi Deniz Seki İskoçya'dan toprak satın alarak Leydi ünvanını kazanan değerli bir doğa sever.

Leydi Beren Saat

<strong>Leydi Beren Saat</strong>
Bir gün elit, şık ve kaliteli bir yalıda yaşamını sürdüren ve paha içerisinde yaşayan edep yahu kadını, bir gün de acıların Fatmagül'ü ama her gün evinin kadını İskoçya'nın Leydi'si!

Lord Tolga Karel

<strong>Lord Tolga Karel</strong>
Saç ektiren bandanalı Arap modasına karşı atak yaparak saç ektiren beyaz Frank modası başlatan Tolga Karel 2013 yılından bu yana asil bir Lord.

Lord Alex de Souza

<strong>Lord Alex de Souza</strong>
Sosyal medyada elinden geldiğinde Türk hayranları ile Türkçe iletişime geçen Fenerbahçe'nin Brezilyalı unutulmaz güleryüzlü golcü futbolcusu sadece yeşil sahaların değil İskoçya'nın da Lord'u!

Instagram.com/mehmetcankmrc
Bu makaleye ifade bırak