Bestemsu Özdemir'in Engin Akyürek aşkı

Engin Akyürek sevgisi, özellikle kadınların gönüllerinde bir başka yerde duruyor. Öyle ki Türkiye sınırlarını aştı, Latin Amerika'ya kadar uzandı. Dünya coğrafyasına yayılan bir hayran kitlesi olduğu için, yaptığı her iş anında yabancı dillere çevriliyor. Dışarıda da, içerideki kadar popüler yani... Ancak kendisini bugüne kadar bir kadınla el ele diz dize görmedik hiç. Bu şerefe nail olmak isteyen kadınların sayısı da tahmin edersiniz ki hiç az değil! Buyurun Bestemsu Özdemir'e...
 

Bestemsu Özdemir'in Engin Akyürek aşkı

Öyleymiş böyleymiş

Öyleymiş böyleymiş

Bugün magazin basınına düşen bir habere göre Bestemsu Özdemir, Engin Akyürek'e sırılsıklam aşık olmuş. Peşinde koşmaktan harap olmuş, "İlla da sevgili olalım, ne olur" diye tutturmuş.

Baştan söyleyelim; bu dedikodu, adı üzerinde, sadece bir dedikodu! Gerçekliği tartışılır.
 

6 aydır yalnızları oynuyor

6 aydır yalnızları oynuyor

Bestemsu Özdemir, bundan önce meslektaşı Can Yaman ile birlikteydi. 8 ay süren bu aşk, geçtiğimiz aralık ayında bitmişti. Dolayısıyla Bestemsu takriben 6 aydır yalnızları oynuyor.

Adı bir süre Çağatay Ulusoy'la anıldı ama bu dedikodu da doğru çıkmadı. 26 yaşındaki Bestemsu, aşk hayatında uzun süredir sessizdi.
 

Ortak dostlarını devreye sokuyormuş

Ortak dostlarını devreye sokuyormuş

Ancak, 2014-2015 yıllarında ekrana gelen 'Kara Para Aşk' dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek'in duygularına ulaşabilmek için büyük çaba sarf ediyor. Hatta Anadolu Yakası'nda oturan Akyürek'le görüşmek için bin dereden su getiriyor, ortak dostlarını devreye sokuyormuş.
 

Adeta bir Tarkan!

Adeta bir Tarkan!

Engin Akyürek ise anıldığı hiçbir kadınla medyanın önüne çıkmadı bugüne kadar. Ne Cansu Dere ile, ne de Tuvana Türkay ile ilişkisini onaylayacak bir harekette bulunmadı. Daha doğrusu 'herhangi bir harekette bulunmadı'. Zira Engin Bey magazinden uzak durmayı kendine şiar edinmiş gibi, asla ve kat'a televizyonlara çıkmıyor, galalara bile katılmıyor. Adeta bir Tarkan!
 

Mustafa Bulut karakteriyle zirveyi gördü

Mustafa Bulut karakteriyle zirveyi gördü

Engin Akyürek, 2000'li yılların başında yayınlanan Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında, Beren Saat ile birlikte birinci olarak hayatımıza girmişti.

İlk profesyonel dizisi, uzun soluklu Yabancı Damat dizisi oldu.

Ardından çıtayı yükseltti, Zeki Demirkubuz'un Kader'inde rol aldı.

Bir Bulut Olsam'da canlandırdığı Mustafa Bulut karakteriyle zirveyi gördü. Bu dizide o kadar başarılıydı ki, oyunculuk için hızla atan bir kalbi ve yüksek bir oyunculuk zekası olduğunu hepimize kanıtladı.

Akabinde gelen Fatmagül'ün Suçu Ne ile, 'Engin Akyürek' adını zihinlere bir daha

Aşk laftan anlamaz Bestemsucuğum!

Aşk laftan anlamaz Bestemsucuğum!

Umarız onu ilerleyen günlerde daha sık görebiliriz. Özellikle dizi yoksulluğu çektiğimiz televizyon ekranlarında, son projesi 'Ölene Kadar'dan daha iyi olan senaryolarla...

Bestemsu Özdemir'e de bir çift lafımız olsa iyiydi ama yok; zira aşk laftan pek anlamıyor. Yine de bol şans ve mutluluklar...


Bu makaleye ifade bırak