Beyonce’yi aldatan Jay Z günah mı çıkarıyor?

Hip hop denilince akla gelen isim Jay Z, 9 yıldır evli olduğu Beyonce’yi aldattığını itiraf etmişti. Ardından ihanetiyle ilgili bir de klip çekti.

Beyonce’yi aldatan Jay Z günah mı çıkarıyor?

Beyonce ve Jay Z evliliğinin başında dolanan kara bulutlar sık sık konuşuluyordu. Ne yalan söyleyeyim, ben de bu başarılı çifti hayranlıkla izlerken, diğer taraftan "Hiçbir şey bu kadar mükemmel olamaz" diye düşünüyordum.

Derken Jay Z verdiği bir röportajda içini döktü, 'Hayatta kalma mücadelesi' yaşadığı sıralarda Beyonce gibi şahane bir kadına sadakatsizlik ettiğini itiraf etti. Tam bu aldatma olayı konuşulurken Jay Z  'Family Feud', yani 'Aile İçi Kavga' isimli şarkısının klibinde Beyonce ve büyük kızı Blue Ivy ile birlikte rol aldı. Şu anda Jay Z’nin günah çıkartan ve af dileyen bir görüntü çizdiğine dair yorumlar yapılıyor.

Klibin tanıtım videosunda bir erkek merdivenlerden çıkarak kadının yatak odasına giriyor. Diğer yandan ise Jay Z, Blue Ivy ile el ele kiliseye giriyor. Birbirini izleyen görüntüler akarken, diğer çiftin yatak odası sahneleri gösteriliyor. Siyahlara bürünmüş Beyonce ise mihraptan kızgın gözlerle bakıyor. Derken Jay Z günah çıkarma kabininde gözüküyor. Çiftlerden erkek olan kadını bıçaklıyor, kadının boğazını tutarak kollarından yere düşüyor. Devamında simsiyah bir Ortaçağ elbisesi içindeki Beyonce son derece üzgün ve kızgın bakışlarla karşımıza çıkıyor.

Bu arada Jay Z sahneler akarken, ''Aile içinde kavga çıktığında kimse kazanmaz / Aile içinde kavga çıktığında herkes kaybeder'' nakaratını söylüyor.

Sizin burnunuza da ufacık bir reklam kokusu geliyor mu?

Klibin sonunda Beyonce günah çıkaran kocasını affedecek mi merak ediyorum. Yazılanlara göre Jay Z birlikte üç çocuk yaptıkları Beyonce ile boşanma noktasına geldiklerini ancak terapi sonucunda vazgeçtiklerini açıklamıştı. Jay Z’nin açıklaması şöyle:

''Pek çok kişi çekip gidiyor, ne de olsa evliliklerin yüzde 50'si boşanmayla bitiyor, çünkü insanların çoğu kendileriyle, birbirleriyle yüzleşemiyor. En zor şey, birinin yüzünde kendi sebep olduğun acıyı görmek ve sonra bununla ilgili kendinle hesaplaşmak'' 

Aldatılmayı kabullenmek bir seçimdir. Kimine göre doğru, kimine göre aptallık olarak görülebilir. 

Ama aldatılmayı affetmek başka bir şey.

Klibin sonunda ne olur bilmiyorum ama Beyonce’nin kendi içinde aldatılmayı affedebileceğine inanmıyorum.

Her kadın gibi…

Büşra Özbelli 

Instagram: www.instagram.com/ozbellibusra

Bu makaleye ifade bırak