Brad Pitt'ten Angelina Jolie'ye son boşanma teklifi: 100 milyon dolar!

Hollywood'un altın çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, 14 aydır boşanmaya çalışıyor. Brad Pitt meseleden o kadar sıkıldı ki, Angelina'ya son teklifi '100 milyon doları al git' oldu. 100 milyon dolar dediğim de, dile kolay, yaklaşık 400 milyon TL yapıyor!..

Brad Pitt'in Angelina Jolie'ye son boşanma teklifi: 100 milyon dolar!

Brad Pitt'in Angelina Jolie'ye son boşanma teklifi: 100 milyon dolar!
Hollywood'un altın çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, 14 aydır boşanmaya çalışıyor. Brad Pitt meseleden o kadar sıkıldı ki, Angelina'ya son teklifi "100 milyon doları al git" oldu. 100 milyon dolar dediğim de, dile kolay, yaklaşık 400 milyon TL yapıyor!..

Angelina Jolie ile Brad Pitt ayrılacaklarını duyurduğunda, haberi sindirmemiz epey uzun zaman almıştı. Meğer ne çok güveniyormuşuz bu ilişkiye! Birlikte geçirdikleri 11 yıla ve 6 çocuğa... 

Hiçbir boşanma sorunsuz geçmiyor

Hiçbir boşanma sorunsuz geçmiyor
Ama bir kez daha anladık ki, adınız ister Angelina ister Ayşe, ister Brad, ister Burak olsun; ister 6, ister 66 çocuğunuz olsun; hiçbir boşanma sorunsuz geçmiyor.

İşler nezaket boyutunda başlasa da bir yerde patlayıp muhakkak çirkinleşiliyor.

Angelina ve Brad çifti de aynı tuzağa düştü.

Çifte yakın kaynakların basına verdikleri demeçler, sızan bilgiler hiç de iç açıcı değil.

Son gelen haberlere göre Brad Pitt, davanın uzamasından yaka silker hale gelmiş. Angelina'ya 100 milyon dolarlık bir anlaşma sunmuş, "İmzala, boşanalım, parayı al git" diyor. Angelina'nın cevabı ise kısa ve net: "Hayır, teşekkürler!" 

Bu kadar efsane bir miktar karşısında kadın hala "Hayır, teşekkürler" diyebiliyorsa, insanın aklına binbir türlü şey geliyor... Hayırdır yani? Daha ne istiyorsun?

Zaten boşanma davasını sen açmıştın, adama elli bin tane hakaret etmiştin, o ise hiçbir zorluk çıkarmadı, arkandan tek kelime etmedi, bir de üzerine servetini sana heba ediyor; al-git işte!
 

İçerden konuşan ve ismini vermek istemeyen kaynaklar da aşağı yukarı benim gibi düşünüyor: "Brad ve avukatı, Angie'nin imzalayacağını umut ederek defalarca boşanma protokolü hazırladı. Ama o hiçbirini imzalamadı. Son teklif olan 100 milyon doları da elinin tersiyle itti."

Angelina ne istiyor?

Angelina ne istiyor?
Aynı kaynak, ilginç bir teori de atıyor ortaya: "Angelina'nın belli ki manevi bir beklentisi var. Brad ile ilişkisini onarmayı ve yeniden bir araya gelebilmeyi umut ediyor."
 

Yok artık, böyle bir şey olabilir mi?

Yok artık, böyle bir şey olabilir mi?
Ekim 2016'da Angelina boşanma evraklarını doldurup yetkililere teslim etmiş ve iki Hollywood yıldızı hızla gazetelerin baş sayfalarını doldurmaya başlamıştı.

Angelina'nın iddiası; Brad'in çocuklarının gözü önünde kendisiyle küfürlü konuşup fiziksel güç uygulamasıydı. Bu yüzden boşanmak istiyor; ayrıca kocasının alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu söylüyordu.

Suçlamaların ardından Brad Pitt, Los Angeles İlçe Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı tarafından ifadeye çağırıldı. Fakat bir kanıt bulunamadığı için dava hızla kapandı.

Çifte yakın kaynaklar, tüm bunların uydurma olduğunu, asıl Angelina'nın bağımlı olduğunu ve tüm bunları çocukların velayetini alabilmek için uydurduğunu söyledi.
 

Bu kadar çirkin şeyler yaşandıktan sonra bu ilişkinin tekrar başlayacağını, başlasa da sağlıklı devam edebileceğini düşünmüyorum şahsen.

Ancak nedense Angelina Jolie'nin hala bir umudu var...  

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu makaleye ifade bırak