Burçlara göre kadınlar nasıl sevişir

Burçlara göre kadınlar nasıl sevişir

Burçlara göre kadınlar nasıl sevişir
Hayatımızın bir yandan en gizli kapaklı bir yandan en açık seçik noktası olan cinsellik ile ilgili tüyolara devam. Bu sefer evrenin enerjisinin kadınların seks alışkanlıklarına yansımalarını listeledik sizin için. İşte burçlara göre kadınların seks alışkanlıkları…

1. Koç

<strong>1. Ko&ccedil;</strong>
Seks hayatınızın rengârenk olmasını istiyorsanız koç burcu kadını birlikte olmak isteyeceğiniz kadar renkli ve değişikliklere açıktır. Seks esnasında baskın olmayı sevdiğini belirtmeden geçmeyelim. Harikasınız bayanlar! 

2. Boğa

<strong>2. Boğa</strong>
Özellikle göğüs bölgesi fazlasıyla hassas olan Boğa kadınlarının partnerine inançları tamsa onun için yapamayacakları hiçbir şey yoktur.

3. İkizler

<strong>3. İkizler</strong>
Pozisyon değiştirmekten ciğerlerinizi patlatacak bir burç. Sıradanlığa ve aynılığa tepki olarak doğmuş adeta! Birlikte olmadan önce Kama Sutra tekniklerini öğrenseniz iyi edersiniz!

4. Yengeç

<strong>4. Yenge&ccedil;</strong>
Onları en fazla tahrik edecek şey kelimelerinizdir bunu unutmayın. Romantizmden ve kulağına gelen hoş sözlerden tahrik olan Yengeç kadınları haşinlikten pek haz etmezler. Yumuşak olun arkadaşlar, sakiiin…

5. Aslan

<strong>5. Aslan</strong>
En sevdiği şey karşısındaki kişiyi kıvrandırmak olan Aslanlar bu işte esaslı birer uzmanlar. Siz orada kıvranırken karşınızda orta şekerli Türk kahvesi bile içer bunlar öyle fenalar.

6. Başak

<strong>6. Başak</strong>
Tek gecelik ilişkilerden hoşlanmayan bir burçla birliktesiniz arkadaşlar. İşiniz fazlasıyla zor. İçinde duygu olmayan ilişkilere kapalı olan Başak kadını, seviyor ve seviliyorsa yeterince çılgın olabilir.

7. Terazi

<strong>7. Terazi</strong>
Sekste adeta bir kontrol manyağı haline gelen Terazi kadınını memnun etmek zordur. Kendinize güvenmiyorsanız yanlarına yanaşmayın bile. En hassas bölgeleri genellikle karın kısmıdır.

8. Akrep

<strong>8. Akrep</strong>
Sözlükte cinsellik adına ne varsa karşısında anlam açıklaması olarak Akrep burcu yazan gruba mensup bir kadınla olduğunuzun farkına varmalısınız. Akrep burcu kadını seks hayatı en ateşli ve en canlı olan kadındır. Seks bir din olsa Tanrı’sı bu burç olurmuş emin olun.

9. Yay

<strong>9. Yay</strong>
Uzun süren sevişmelerden hoşlanmayan Yay kadınları, seks esnasında aynı pozisyonda kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Biraz hoyratlık ve haşinlik seviyorlar. Ama seçicidirler. Listeye girmeniz çok zor olabilir arkadaşlar.

10.Oğlak

10.Oğlak
Oğlak kadınını tavlamak oldukça zordur. Dışarıdan buz gibi görünseler de yatakta kendilerine güven veren kişilere hiç tahmin edilmeyen dakikalar yaşatır ve kendileri de yaşar. Sekste mesafe, tam bir oğlak kadını davranışıdır.
 

11. Kova

<strong>11. Kova</strong>
Hiçbir söz hakkınızın olmadığı, Kova kadını nereye savurursa oraya uçacağınız bir seks hayatına hazırsanız hiç durmayın deriz.

12. Balık

<strong>12. Balık</strong>
Detaycı ve adım adım ilerleyen Balık burcu kadını ile birlikte olabilmek için randevu kuralları uygulamasına hazır olmalısınız. Size güvenmiyorsa asla birlikte olmaz. Fakat güveniyorsa onun kadar renklisi ve neşelisi zor bulunur. Seks sırasında kahkaha atmayı fazlasıyla sever.
Bu makaleye ifade bırak