Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafını yanlışlıkla beğenince...

Çağatay Ulusoy eski aşkı Serenay Sarkıya'nın Instagram'daki fotoğrafını bilmeden yine beğendi! 10 saniye içinde de beğeniyi geri aldı. Çifte fiyasko yani...

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafını yanlışlıkla beğenince...

Çağatay Ulusoy geçen aylarda yine bilmeden Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı 'Fi' fragmanını beğenmişti. Bu sefer de Elle dergisi çekiminden paylaştığı bir pozunu beğendi. İşin kötüsü, en yapmaması gereken şeyi de yaptı: Beğeniyi geri aldı. Buna kendi aramızda 'sıvamak' diyoruz. 

Bütün bunları yaptıktan sonra telefonu fırlatıp yatağın üstünde amuda kalkmış mıdır? Veya kafayı yastığa gömüp tüm gücüyle çığlık atmış mıdır bilemiyoruz. Bu tür 'istenmeyen like'lar, rezil olmanızı sağlar, yüzünüzün kaymasına neden olur. Hakikaten büyük olaydır. 'Gömün Beni Çukura' şarkısı sizin için gelir, uzak ülkelere uçak bileti bakmaya başlarsınız.

 

 

Stalking müessesesinin de bir adabı var arkadaşlar. Kendinizi çok zeki sanıyorsunuz ama touch pad'lerin çift tıklamayla zoom yapması tuzağına düşüp bir güzel 'like'ı basıyorsunuz. iPhone da öyle tehlikeli bir meret ki, siz o 'like'ı geri alsanız da ekranda şak diye çıkıyor. Bence Instagram'ın bir an önce çift tıklamayla beğenmeyi bir opsiyona dönüştürmesi gerek. İsteyen kullanmamalı bunu... 

Profesyonel stalkerlar, yanlışlıkla beğenme hatasına düşmemek için Instagram'ın masaüstü versiyonunu kullanıyorlar. Bu da benden size tüyo olsun! Ayrıca lütfen, gece uyumadan önce elinizde telefon Instagram'da gezinmeyin!

Bu makaleye ifade bırak