Donald Trump ve Kim Jong-un kış olimpiyatlarında bir araya geldi

ABD başkanı Donald Trump ve Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u taklit eden iki kişi, Güney Kore'de düzenlenen Pyeongchang Kış Olimpiyatları açılış töreninde boy gösterdi ve bu şakayı gerçek sanan birçok kişi selfie çekilmek için kuyruğa girdi.
Donald Trump ve Kim Jong-un kış olimpiyatlarında bir araya geldi

Geçtiğimiz aylarda New York sokaklarında dolaşan ve Trump Tower'a giren Kim Jong-un taklidi son derece komik görüntüler ortaya çıkarmış ve bazıları Kim Jong-un'un Donald Trump'tan çok daha fazla saygı gördüğü yorumunu yapmıştı.

Yeni bir şaka girişimi de geçtiğimiz Cuma günü gerçekleşen Pyeongchang Kış Olimpiyatları açılış töreninde yaşandı.

Donald Trump ve Kim Jong-un ikilisini taklit eden iki kişi bir anda olimpiyat töreninin yıldızı haline geldi.

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un taklidini gerçek sandılar!

Takım elbise giyen Kim Jong-un ve USA yazılı kırmızı şapka ve kravat takan Donald Trump, olimpiyatların açılışında birbirleriyle tokalaştı.

Bir anda olimpiyat törenini gölgede bırakan ikili ile selfie çekilmek isteyen kişi sayısında patlama yaşanınca ikili stadyumdan atıldı.

Washington Post muhabiri Chelsea Janes, Twitter hesabında ''Trump taklitçisi Kim Jong-un taklitçisi ile bir araya geldi ve beraber barışçıl şekilde ayrıldılar. Olimpiyat ruhu doruk noktasında'' notu ile ikilinin fotoğrafını paylaştı.

Kim Jong-un'u taklit eden Howard ve Trump'ı taklit eden Dennis Alan, törende bu şekilde boy göstermelerinin önemli bir mesaj verdiğini belirtti ve iki liderin olası Üçüncü Dünya Savaşı'nı çıkarmak yerine iyi geçinmeleri gerektiğini vurguladı.

Fotoğraf: REX-Shutterstock

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak