Dünya yörüngesinde uzaylı uydusu bulunduğu iddia edildi

UFO meraklıları, NASA tarafından yayınlanan yeni bir fotoğrafta tespit ettikleri beyaz nesneyi yakın mercek altına aldı. İddialara göre beyaz nesne, Dünya yörüngesine yerleştirilen yapay bir uzaylı uydusu.
Dünya yörüngesinde uzaylı uydusu bulunduğu iddia edildi

NASA bize yalan mı söylüyor? Aslında yalnız değil miyiz? Uzaylılar bizi, yörüngedeki bir uydudan mı izliyor? Komplo teorisyenlerine göre bu soruların yanıtı evet!

NASA'nın fotoğraf arşivlerini didik didik eden, kafayı uzaylılar ve UFO'larla bozmuş komplo teorisyenleri, 2011 yılına ait bir fotoğrafta ilginç bir detay yakaladı.

Mayıs 2011 yılında emekliye ayrılan Endeavour Uzay Mekiği'ne ait bir yakıt tankının görüldüğü fotoğrafta ayrıca beyaz bir nesne göze çarpıyor.

NASA'nın kendi YouTube kanalında da paylaşılan görüntü, komplo teorisyenleri tarafından enine boyuna incelendi ve birçok iddia ortaya atılmasına sebep oldu.

UFO Today adlı YouTube kanalına yüklenen video, bahsi geçen beyaz nesnenin, Dünya yörüngesinde dolaşan White Knight Satellite adlı bir yapay uzaylı uydusu olduğundan bahsediyor.

Komplo teorileri hakkında açıklama yapmayı zaman kaybı olarak bulan NASA, bu iddialar için de bir açıklama yapmadı fakat kurum, birkaç yıl içinde Dünya dışı yaşamın kanıtlanacağına inanıyor.

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

Bu makaleye ifade bırak