Dünyanın en büyük penisli birinci ve ikinci erkeği karşı karşıya geldi

34 cm'lik penisi ile dünyanın en büyük ikinci penisine sahip olan Jonah Falcon, 48 cm ile dünyanın en büyük penisine sahip olan Roberto Esquivel Cabrera'ya ateş püskürdü.

Dünyanın en büyük penisli birinci ve ikinci erkeği karşı karşıya geldi

Dünyanın en büyük penisli birinci ve ikinci erkeği karşı karşıya geldi
34 cm'lik penisi ile dünyanın en büyük ikinci penisine sahip olan Jonah Falcon, 48 cm ile dünyanın en büyük penisine sahip olan Roberto Esquivel Cabrera'ya ateş püskürdü.

Kendi alanında bir numara ya da iki numara olan kişiler sık sık birbirleri ile didişir. Bunun en net örneğini sporcular ya da plaza çalışanları arasında görebiliriz.

Fakat bu tarz bir tartışmanın dünyanın en büyük birinci ve ikinci penisine sahip erkekler arasında yaşanması kulağa biraz tuhaf gelebilir.

Dünyanın en büyük ikinci penisine sahip 47 yaşındaki Jonah Falcon, dünyanın en büyük penisine sahip Roberto Esquivel Cabrera'nın düzenbazlık yaptığını ve penisini daha büyük göstermek için sünnet derisini esnettiğini öne sürdü.

Jonah Falcon, Roberto Esquivel Cabrera'nın penisinin normalin altında olduğunu iddia etti ve doktorların kendisine sünnet olması durumunda normal bir yaşama sahip olabileceğini söylediğini hatırlattı.

Jonah Falcon, daha önce ABD'de bir havalimanında penisi sebebiyle güvenlik sorunu yaşadığını ve erekte halde iken penisinin 34 cm olduğunu söylüyor.

Jonah Falcon daha önce dünyanın en büyük penisine sahip kişisi olarak biliniyordu fakat 55 yaşındaki Roberto Esquivel Cabrera'nın ortaya çıkması ile beraber bu ünvanını kaybetti.

Fakat Jonah Falcon, Roberto Esquivel Cabrera'nın penis boyunun 48 cm olmadığını düşünüyor.

Gençlik yaşlarında penisini büyütmek için penisine ağırlık takan Roberto Esquivel Cabrera, penisini büyütmek konusunda biraz takıntılı biri anlayacağınız.

Doktorların da açıklamasına göre Roberto Esquivel Cabrera, cerrahi operasyonla sünnet işlemi yaptırsaydı sağlıklı bir cinsel hayatı olabilirdi.

Jonah Falcon da Roberto Esquivel Cabrera'nın doğal uzunlukta bir penise sahip olmadığını, penisini ağırlık takarak uzattığını belirtiyor.

Jonah Falcon, böyle bir çabanın saçma ve çaresizce olduğunu vurguluyor ve Roberto Esquivel Cabrera'nın 48 cm'lik penisinin, 34 cm'lik doğal penisinin tahtını sallayamayacağını ifade ediyor.

Daha 10 yaşındayken penisinin boyu 20 cm olan Jonah Falcon, çocukluk dönemlerinde arkadaşlarının ilgi odağı olmuş.

Birkaç porno film şirketinden de film teklifi alan Jonah Falcon, tekliflerin tümünü geri çevirmiş.

Öte yandan 48 cm'lik penise sahip 55 yaşındaki Roberto Esquivel Cabrera, kendisini engelli olarak kaydettirdi.

Roberto Esquivel Cabrera, dev penisi sebebiyle çalışmakta ve hareket etmekte zorlandığını ve üniforma giyemediğini belirtti.

Hükümet yetkilileri, Roberto Esquivel Cabrera'nın engelli olarak kayıt olduğuna dair açıklamaları yalanladı fakat Roberto Esquivel Cabrera, engelli olduğunu durumunun onaylandığını öne sürdü.

Aslına bakılırsa Roberto Esquivel Cabrera'nın penisinin gerçek boyu 15 cm'den biraz daha fazla. Fakat penis boyu ile takıntılı olan Roberto Esquivel Cabrera, penisine ağırlık bağlayarak sünnet derisini uzattı.

Uzmanların tavsiyelerine rağmen Roberto Esquivel Cabrera, cerrahi operasyonla penisini küçültmek istemiyor.

Guinness Rekorlar Kitabı da Roberto Esquivel Cabrera'nın 48 cm'lik penisini henüz rekor olarak kabul etmedi.

Derdini...... derler ya, işte bu ikisinin derdi de öyle bir şey...

Fotoğraflar: Barcroft Images, Rex Features,KMK/SME

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 
Bu makaleye ifade bırak