Eminem'in kızı 22 yaşında vs. zaman nasıl da hızla geçiyor

Eminem'in kızı 22 yaşında vs. zaman nasıl da hızla geçiyor

Son günlerde yılbaşı gecesi, 1 Ocak tatili filan derken epey güzel zaman geçirdik. Sevdiklerimizle birlikte yaşadığımız muhteşem anlar, kutlamalar, anılarımızdaki yerini aldı. Umarız, yeni bir yıl hepimize daha iyi şeyler getirir! 

Bütün bu güzel şeylerin yanında; yılların nasıl da hızlı geçtiğini düşünüyor insan, değil mi? Bakınız, artık eşek kadar oldunuz bile! En sevdiğiniz televizyon programının/çizgi filmin yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçti. Bayıldığımız çocuk oyuncular büyüdü, ya da o zamanlar genç olanlar artık yetişkinliğe ulaştı. Eminem'in kızı söz konusu olduğunda ise işler daha da tuhaf: TAM 22 YAŞINA GİRDİ! (Daha dün doğmamış mıydı yahu?)

 

Hailie'nin bebişliğini biliriz

 

Eminem'in birçok şarkısında adı geçen, özellikle de 2004'te çıkardığı  'Mockingbird'ın konusu olan Hailie'yi kesin tanıyorsunuzdur. Eminem'in fırtınalı bir aşk yaşayıp nihayetinde evlendiği, eski eşi Kim Scott'tan olan tek kızı! 

Eminem Rolling Stone'a o zamanlar "Ancak ve ancak çocuğum olursa tekrar evlenirim" demesine rağmen, 2006'da tekrar evlendi (üstelik yine Kim Scott ile) ve kısa süre tekrar ayrıldı...

 

 

Eminem kendisine 'baba' olmanın nasıl bir duygu olduğu sorulduğunda ise Rolling Stone'a şunları söylemişti:

"Anları kaçırmamak önemli. O an önemli olsun ya da olmasın, hep onun yanındayım. Ev ödevlerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Sınıfı ilerledikçe dersleri de zorlaşıyor. Daha dokuzuncu sınıfa hiç giremedim. Zaten benden daha akıllı."

Hey gidi günler hey Eminem! 25 Aralık 1995'te doğan minik Hailie, artık koskoca kız oldu, geldi 22 yaşına... Hayatı da epey değişti!

 

Eminem'in kızından beklenmeyecek performans

 

 

Hailie ilkokulda inanılmaz puanlar yaptığı için (Eminem'in yardım ettiği ev ödevleri sayesinde mi?) şahane bir lisede eğitim aldı. Ailesini hep çok sevdi. Hatta okul gazetesine yazdığı bir yazıda ailesine yürekten teşekkür ederek, onları "Hayatımda en etkili iki insan" olarak nitelendirdi; "Annem ve babam beni olduğum kişi olmaya itiyor ve sahip olduğum şeyi elde etmek için destek veriyorlar" diye yazdı.

Lise yıllarında Ulusal Onur Derneği, Sanat Kulübü ve Öğrenci Konseyi üyesiydi. Aynı zamanda okulun Akademik Mükemmellik Ödülü ve Psikoloji Bölümü Ödülü'nü aldı. Ayrıca 'en çok sevilen öğrenci' tacını kazanan Hailie, şimdilerde Michigan Eyalet Üniversitesi'ne girmeye hazırlanıyor.

Gördüğünüz gibi minik Hailie, hayatında inanılmaz derecede iyi bir performans gösteriyor. Peki siz bu süreçte ne yaptınız?

Bu makaleye ifade bırak