Emre Belözoğlu'nun 'Bunları yazın' işaretinin gelebileceği anlamlar

Galatasaray ve İstanbul Başakşehir arasında oynanan maçta tartışmaya açık bir olay oldu. Emre Belözoğlu, hakem Halil Umut Meler'in kendisine sarı kart göstermesinden sonra kenara döndü ve dudaklarından okunduğu kadarıyla "Bunların hepsini yazın" diyerek işaret yaptı. Yaptığı hareketle tam olarak neyi kastettiği anlaşılmayan Belözoğlu, konuyla ilgili bir açıklama da yapmadığı için olayı sadece ihtimaller üzerinden değerlendirildi.

Emre Belözoğlu'nun 'Bunları yazın' işaretinin gelebileceği anlamlar

İhtimal 1

İhtimal 1

Hareket basın tribününe yapıldı. Emre Belözoğlu, hakemin kendisine gösterdiği kartın haksız olduğunu düşünerek basın mensuplarına "Hakemin hatalı kararını yazın" diyerek şikayette bulundu.

Basın tarafından eleştiri oklarının hedefi olan ve daha önce basın tribününe "kafa kesme" hareketi de yapmışlığı bulunan Belözoğlu, yine basın tribününü işaret etmiş olabilir. Açıkçası yüksek bir ihtimal.

İhtimal 2

İhtimal 2

haksız olduğunu düşünerek hakem gözlemcisine ""Hakemin hatalı kararını yazın" diyerek şikayette bulundu.

Hakem gözlemcisine ve dolaylı yoldan Merkez Hakem Kurulu'na yaptığı bu hareketle hakemlerin performansından memnun olmadığını dile getirdi. Yine yüksek ihtimallerden biri.

İhtimal 3

İhtimal 3

Emre Belözoğlu mekanı terk etmek için hesabı istedi ve klasik "Usta bizim hesabı alabilir miyiz?" hareketi yaptı.

Bu konunun ucu çok açık olduğu için sosyal medyada da, gazetelerde de ancak akıl yürütülebildi ve tahminlere yer verildi. Konunun muhatabı Emre Belözoğlu'ndan net bir açıklama gelmedikçe de olay netleşmeyecek.turcel.orman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak