Erkek arkadaşı model sevgilisi için..

Dünyanın en şişman kadını olma hedefiyle, her gün erkek arkadaşı tarafından beslenen kadın bütün gün sadece yemek yiyor.

Dünyanın en şişman kadını olmak isteyen obez modelle tanışın. 27 yaşındaki Monica Riley, 'Big Beautiful Women' web sitesi için modellik yapıyor ve yürüyemeyecek hale gelene kadar şişmanlamak istiyor.
 

Monica, dünyanın en şişman kadını olma amacıyla, erkek arkadaşı Sid Riley tarafından pişirilen yemekleri gün boyu yiyor.

Erkek arkadaşı Sid bütün gününü obez kız arkadaşı için yemek yaparak geçiriyor. Ayrıca bir huni yardımıyla kız arkadaşını besliyor ve midesi dolduğunda onu yan çeviriyor.
 

Monica her gün 8,000 kalori alıyor ve daha şimdiden erkek arkadaşının onu yıkamasına ve etrafta gezdirmesine muhtaç. Mutlu çift kimsenin morallerini bozmasına izin vermiyor ve Monica'nın tehlikeli yaşam biçimini ikisi de seviyor.

Monica:"Hedef 453 kiloya ulaşıp, hareketsiz kalmak. Kendimi kraliçe gibi hissediyorum çünkü Sid elimi ayağımı tutmuş beni bekliyor ve bunun olması için o da çok heyecanlı." dedi.
 

"Bizim için bir seks fantezisi ve bunun hakkında çok konuşuyoruz. Daha şimdiden benim kanepeden ve yataktan kalkmam için yardım ediyor."

"Çok fazla yedikten sonra benim yuvarlanmam için yardım etmeli çünkü göbeğim yuvarlanamayacak kadar büyük oluyor - ikimiz için de büyük bir dönüş oluyor."

Teksaslı obeze göre, internetteki hayranları huniyle 'seksi' şekilde beslenmesini çok seviyor. Monica her zaman kilovermek istemiş; ta ki 2 yıl önce kendi kilosuyla barışmaya karar verene kadar.

Teksaslı model hayatı boyunca aşırı kilolu bir insandı fakat 2 yıl önce kilolarıyla barışmaya karar vermeden önce zayıflama ameliyatından son dakikada vazgeçti.
 

4 ay önce sevgilisi Sidney ile internetten tanışan Monica, 25 kilo daha aldı ve kendisini hiç olmadığı kadar seksi hissetti.

Normal bir günde Monica, altı çörek, altı sosisli, büyük boy kasede şekerli mısır gevreği, iki kutu kilo aldırıcı, dört tane McChicken, dört tane double cheeseburger, büyük boy kızarmış patetes, 30 tane chicken nuggets, peynirli makarna, burrito ve 250 gram dondurma yiyor.
 

"Ne kadar büyük olursam kendimi o kadar seksi hissediyorum. Kendi büyük yumuşak göbeğimi seviyorum ve kendimi yemekle doldurmak beni gerçekten tahrik ediyor."
 

"Sid benim için yemek yapmayı ve beni eliyle beslemeyi seviyor. Beraber olduğumuzdan beri çok kilo aldım ve bir şey yapmak için ayağa bile kalkmadım."
 

Sid kız arkadaşının büyük cüssesine rağmen seviyor ve eğer kilo vermeye karar verirse onu beslemeyi keseceğini söylüyor. Diyor ki:"Beslemek ve hareket edememek konusunda bir yanlış anlama var. Ben onu seviyorum ve onun için bazı şeyleri yapıyorum. Onun rüyasını gerçekleştirmek için çalışıyorum."

Sid Monica'nın kilo alması için özel olarak 3,500 milkshake hazırlıyor ve onu huni aracılığıyla besliyor. Monica:"Huniyle beslenmeyi dört gözle bekliyorum. Bunu çok seksi buluyorum ve Sid'in de sevdiğini biliyorum."

"20,000 takipçim var ve ben huniyle beslenirken onlar seyretmeyi seviyor. Bu büyük bir şey." Tartışmalı planlarına rağmen, Monica bir çocuk sahibi olmayı ve onu yatağında büyütmeyi düşünüyor.

Monica: "Çocuk yapmayı planlıyoruz. Yatak odamda çocuğumu büyütmeyi engelleyecek hiçbir şey yok. Evdeki işler yapması için ve çocuğu dışarı çıkarıp diğer işlerle ilgilenmesi için bir dadı tutmayı düşünüyoruz."
 

"Çocuk büyütmemize hiçbir şey engel olamaz. Bazı insanlar bencil olduğumu düşünüyor ama ben kendime güveniyorum ve iyi ebeveynler olacağımızı düşünüyorum."

Monica'nın annesi Teri diğer insanlar gibi Monica'nın yeme saplantısının onu öldürebileceği konusunda uyarmış fakat Monica aksine daha fazla kilo almak istemiş. Monica: "Yarın bana araba çarpabilir ve hayatım sona erebilir. Eğer bu yolda ölürsem hayatımı istediğim şekilde yaşamış ve hayallerimi gerçekleştirmiş olacağım."
Bu makaleye ifade bırak