Etkinlik

Caz severler 'Yürüyen Merdiven'de!Caz sahnesinin genç müzisyenleri Mustafa Kemal Emirel ve Yiğit Özatalay'ın can verdiği Yürüyen Merdiven 11 Aralık Pazar 21:30'da caz severlerle buluşacak.
Murmuration Design Sales Arkaoda'da!Murmuration Design Sales 20 tasarımcının katılımıyla 25 Aralık'ta Arkaoda Kadıköy'de gerçekleşecek.
Senfonik rock ile metal müzik fırtınasıRock ve metal müziği senfoniyle birleştiren Musa Göçmen Senfoni Orkestrası, herkesi büyüleyecek.
13. İstanbul Bach GünleriDünyaca ünlü sanatçıları İstanbul’da buluşturan, şehrin en çok sevilen ve merakla beklenen tematik festivali 13. İstanbul Bach Günleri bu sene Bach&Love temasıyla Aralık ayında başlıyor!
2017’nin renk trendleriMOS Nişantaşı’nın, “Gri Kışa Renkli Merhaba” teması ile düzenlediği davette, Erkan Uzelli ve Ali Subaşı tarafından 2017’nin renk trendleri hakkında ipuçları verildi.
Demirören İstiklal Palas misafirlerini bekliyorİstiklal Caddesi’nin yeni vazgeçilmez adresi Demirören İstiklal Palas, dekorasyonu, yemekleri ve eğlencesiyle gece hayatına yön verecek.
Halil Sezai, Kahramanmaraşlı hayranlarıyla bir araya geliyorHem oyunculuk hem de müzik çalışmalarıyla geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, 23 Kasım Çarşamba günü Piazza AVM Hayal Kahvesi'nde hayranlarıyla buluşacak.
Hint yemekleri günleriGo Meso, Yakın Doğu’dan Uzak Doğu’ya farklı yaşam ve lezzet uygulamalarını meraklılarıyla paylaşacağı etkinliklerin ilkine “Hint Yemekleri Günleri” ile başlıyor.
'Guitar Hero' Al Di Meola İstanbul'da'Guitar Hero' Al Di Meola, 'Elysium & More' turnesi kapsamında 15 Kasım'da İstanbullular ile bir araya gelecek.
Cumhuriyet Bayramı, Rahmi M. Koç Müzesi’nde kutlanacakRahmi M. Koç Müzesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, klasik ve senfonik müziği çocukları hem eğlendirerek hem de öğreterek sevdiren Şef Musa Göçmen’in ‘Çoksesli Gösteri’sine ev sahipliği yapacak
Burger savaşlarına hazır mısınız?Geri sayım başladı! 4. Geleneksel Burger Savaşları'na hazır mısınız?
Klasik müziğin asi çocuğu Nigel Kennedy geliyorAlbümleri milyonlar satan dünyaca ünlü keman virtüözü Nigel Kennedy, rock müziğin efsane ismi JimiHendrix klasikleriyle 4 Kasım Cuma akşamı İstanbullulara unutulmaz bir gece yaşatacak.
Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Şenliği 29 Kasım'daOtizmli çocukları yararına düzenlenen “Tohum Otizm Vakfı Yılbaşı Alışveriş Şenliği”, 29 Kasım 2016 Salı günü 10.00 - 21.00 saatleri arasında Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşecek.
Cappadox 2017 tarihleri belli olduMüzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava programları ile katılımcılarına özgün deneyimler yaşatan Cappadox, bu yıl 18 – 21 Mayıs tarihleri arasında Kapadokya’da gerçekleşecek.
Burhan Öçal dünya sahnelerinde2016 yılına Europalia kapsamında Belçika, Almanya ve Hollanda’da verdiği konser serileriyle merhaba diyen Burhan Öçal, müzikle, sinemayla dopdolu geçen bir yılı, dünya turnesiyle geride bırakıyor.
Sound Ankara'da ünlüler geçidi7 Ekim Cuma günü müziğin prensi Rober Hatemo ile kapılarını açacak olan Sound Ankara, sürprizlerle geliyor.
Kadebostany Zorlu PSM sahnesindeİsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım'da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!
Zumba ve Pilates dersleri başlıyorDalyan Club'te üyelere ücretsiz Zumba ve Pilates dersleri 10 Ekim'de başlıyor.
Yüzlerce insan çırılçıplak denize girdiNorthumberland'de 500'e yakın kişi akıl sağlığı yardım kuruluşu olan MIND için sonbahar ekinoksunda çırılçıplak soyunarak buz gibi suya girdi. North East Skinny Dip adı verilen etkinliğin bu yıl beşincisi düzenlendi.
Eğlenceyle dolu bir hafta sonuMetroport Çocuk Karnavalı sürprizlerle başlıyor. “Minyonlar” filminin kahramanları ve “Hayvanat Bahçesi Müzikali” en sevimli kahramanları çocukları bekliyor.
Demi Lovato geliyorABD'li şarkıcı, oyuncu ve söz yazarı Demi Lovato, EXPO 2016 Antalya'da hayranları ile buluşacak.
Mark Eliyahu geliyorDağıstan doğumlu kemençe üstadı, derin melodilerin adamı Mark Eliyahu, bir dizi konser vermek üzere 150 yıllık kemençesi ile ülkemize gelmeye hazırlanıyor.
Babylon Bomonti açılış konseriBabylon Bomonti 23 Eylül’de kapılarını tüm müzikseverlere açarken, sezonun ilk canlı performansında Kraak & Smaak Lenovo’nun katkılarıyla sahnede olacak.
FUERZA BRUTA ilk kez İstanbul'daBugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği FUERZA BRUTA, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami'den sonra İstanbul'da izleyenlerin ayaklarını yerden kesecek...