Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde neler oluyor?

YağHaz mı? SinHaz mı? Diziyi izleyenler bilir; Hazan spor salonunda eğitmen olarak çalışmaya başladığında yalı çapkını Sinan’a aşık oldu. Platonik başlayan duygular, Sinan’ın da Hazan’ı fark etmesi sonucu karşılıklı aşka dönüştü. Daha sonraları Yağız ile birlikte girdikleri türlü 'en büyük aşklar nefretle başlar' olaylarından sonra yakınlaştılar. En son mezarlık sahnesi ve Ece’nin de küçük oyunundan sonra aşklarını gün yüzüne çıkarmak zorunda kaldılar.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde neler oluyor?

Senaristler olayı nasıl bağlayacak?

Senaristler olayı nasıl bağlayacak?

Zorunda kaldılar diyorum; çünkü Yağız ve Sinan üvey de olsa kardeş. Bundan dolayı duygularından kaçacak yer arıyorlar. Hazan Almanya’ya, Yağız ise babaevine sığınıyor.

Senaristler olayı nasıl bağlayacak, merakla bekliyoruz. Sevenler kavuşurken, Sinan’ın da bu durumdan rahatsız olmaması nasıl aktarılacak acaba?

Cemile Yasemin yılın annesi olacak mı?

Cemile Yasemin yılın annesi olacak mı?

Ece, Hazım Bey'in deyimiyle “Özgür”lüğünden vazgeçip Yasin ile mutlu olabilecek mi? Yasin, bebeğin babası olduğunu öğrendi. Hazım Bey'in çocuğun kendisine bırakılması şartıyla Ece’den boşanacağını söyledi. Yasin'in bu ikilemle nasıl mücadele edeceği büyük merak konusu.

Zengin koca ile evlenme uğruna kızını para karşılığı başkasına emanet edip arada sırada ziyaret ederek baktırdığını Fazilet Hanım sayesinde öğrendik. Yasemin’in çocuğuna bakamadığına kanaat getiren Gökhan, Ömrüm’ü yalıya getirdi. Bakalım Cemile’yken bakmayan, Yasemin’ken hiç bakamayan Yasemin; anne olarak ne yapacak... Akıllarda deli sorular!

Bu makaleye ifade bırak