Henüz kundaktayken popstar olan 12 efsanevi isim

Henüz kundaktayken popstar olan 12 efsanevi isim
Kimi oyunculuğuyla, kimi sesiyle, kimi de şans eseri tanınmaya başladı. Ardından gelsin popülarite, gitsin ödüller! 

Drake (20)

Drake (20)
Oyunculuğuyla tanıdığımız Drake, Şubat 2006'da 'Room for Improvement' adlı ilk mixtape'ini piyasaya sürdü. Kariyerine müzikle devam etme kararı aldı.
 

Britney Spears (18)

Britney Spears (18)
Britney’i 90’lı yıllarda katıldığı 'The Mickey Mouse Club' adlı televizyon programıyla tanındı. 18 yaşında 'Baby One More Time' adlı şarkısıyla adını bütün dünya duydu. Bir dönem alkol problemi yaşasa da kendini çabuk toparladı. Efsane kaldığı yerden devam ediyor!
 

Christina Aguilera (18)

Christina Aguilera (18)
1998 yılında Disney animasyonu olan 'Mulan' adlı filmde 'Reflection' şarkısını söyleyerek single listelerinde çok üst sıralara tırmandı. Hatta aynı yıl 'En İyi Orijinal Şarkı' dalında Altın Küre’ye aday oldu.
 

Avril Lavigne (18)

Avril Lavigne (18)
Lavigne'in ilk albümü 'Let Go', 2002'de çıktı ve İngiltere listelerinde zirveyi gördü.
 

Ariana Grande (18)

Ariana Grande (18)
İlk şarkısı 'Put Your Hearts Up' çıktığında henüz 18'indeydi.
 

Taylor Swift (17)

Taylor Swift (17)
Genç yaşında birçok ödüle sahip olan Taylor’ın yayınlanan ilk single çalışması 'Shake It Off', Billboard Hot 100 listesine bir numaradan giriş yapmıştı. Taylor o gün bugündür kariyerini güçlü adımlarla inşa etmeye devam ediyor.
 

Rihanna (17)

Rihanna (17)
2005'te ilk albümü 'Music of the Sun'ı ve sonraki yıl ikinci albümü 'A Girl like Me'yi piyasaya sürerek ünlendi. Ancak asıl çıkışını 'Umbrella' şarkısıyla yaptı. Bu başarı 2008'de Grammy kazanmasını sağladı.
 

Demi Lovato (16)

Demi Lovato (16)
İlk stüdyo albümü pop-rock tarzındaki 'Don't Forget'le Billboard 200 listelerinde iki numaraya çıktı. Yıllar sonra ağır bir depresyon süreci yaşayan Demi, şu aralar müzik kariyerine devam ediyor.
 

Usher (16)

Usher (16)
1994 yılında tanıtım albümü olan 'Usher' ile müzik dünyasıyla tanıştı. Çok iyi bir satış grafiği elde edemese de dikkat çektiği kesin. 1997'de liseden mezun oldu ve hemen ikinci albümü 'My Way'i yayınlandı. Bu albüm tam 10 milyon sattı! Usher aynı zamanda en çok Grammy kazanan siyahi şarkıcılardan biridir.
 

Justin Bieber (15)

Justin Bieber (15)
Youtube'a yüklediği videolar sayesinde yapımcıların dikkatini çeken Justin, ilk single’ı 'One Time' ile çok iyi bir başarı yakalamıştı.
 

Justin Timberlake (14)

Justin Timberlake (14)
'N Sync' grubuyla müzik kariyerine başladığında 14 yaşındaydı ve grubun en genç üyesiydi. 
 

Michael Jackson (6)

Michael Jackson (6)
Evet gerçekten altı! Babasının kurduğu 'Jackson 5' grubunda şarkı söylerken 6 yaşındaydı Michael Jackson!
Bu makaleye ifade bırak