İddia üzerine öyle bir şey yaptı ki...

1961 yılında Kanada'da doğan Brian Zembic özellikle tavla ve yirmi bir isimli iskambil oyununda ustalaşmış profesyonel bir kumarbaz. 90'lı yılların sonuna doğru da adını "bir bahsi kazanmak için her şeyi yapabilecek adam" olarak duyurmuş ve küçük çaplı bir şöhret de yakalamış.

1961 yılında Kanada'da doğan Brian Zembic özellikle tavla ve yirmi bir isimli iskambil oyununda ustalaşmış profesyonel bir kumarbaz.

90'lı yılların sonuna doğru da adını "bir bahsi kazanmak için her şeyi yapabilecek adam" olarak duyurmuş ve küçük çaplı bir şöhret de yakalamış.
 

Ama en ses getiren iddiası 1996 yılındaki akıllara zarar bu iddia!
 

Zembic'in kendisi gibi kumarbaz olan Jobo isimli arkadaşı bir gün çıkıp Zembic'e göğüslerine silikon taktırıp bir sene boyunca da silikonları çıkartmadan dolaşması halinde 100.000 dolar para vereceğini söylemiş.

Bugünün parasıyla 150.000 dolara tekabül eden bu miktarı gören Zembic'in gözleri fal taşı gibi açılmış ve hemen iddiayı kabul etmiş.

Hemen bir plastik cerrah bulup bıçak altına yatan Zembic, silikonları taktırıp 90 beden göğüslere sahibi olmuş ve tam bir yıl boyunca bu göğüsleri taşıyacağı konusunda Jobo'yla anlaşmış.

Jobo da parayı Brian'ın iddiayı kazanması halinde rahatça alabilmesi için birine emanet etmiş.

Brian iddiayı kazanıp 100.000 Amerikan dolarını almış. Ancak bir sene sonunda silikon göğüsleri çok sevdiğinin farkına varan Brian onları çıkartmaktan vazgeçmiş.

Bir yandan bunun şöhretine şöhret kattığının da farkında olan Brian 2016 yılında olmamıza rağmen halen silikon göğüslü ve böyle yaşamaktan da oldukça mutlu.
 

Ömrünün sonuna kadar silikon göğüslerini çıkartmayı düşünmeyen Brian 20. yılını kutluyor.

Brian silikon göğüslerini taktırmak için plastik cerraha gittiğinde doktoru tavla oynamaya ikna etmiş ve bir saat sonunda adamın 5000 dolarını almış.

Böylece bu operasyon da bedavaya gelmiş. 

Son olarak silikon göğüslerini arkadaşına ilk gösterdiğinde 10 dakika boyunca güldüklerini anlatan Brian, Jobo'nun kendisine "hayatımda kaybettiğim en güzel 100.000 dolar" dediğini söylüyor.

Bu makaleye ifade bırak