Bugün görebileceğiniz en tatlı şey: Ufacık hamster kardeşlerler Instagram'da yemeklerini yedikleri videolarıyla binlerce hayran kazandı. 

Moco ve Latte hamster kardeşler jöle yemeyi çok seviyorlar Jöleyi yerken çekilen videoları 91, 000'den fazla izlenmiş durumda  Ufak bir mavi kaşıkla besleniyorlar ve hatta bazen ufak patilerini de kullanıyorlar

 Hamster kardeşlerin 31,000'i aşkın dünya üzerinde takipçisi var  Yemeklerine aşık hamster kardeşler.   Japonya'dan Moco ve Latte hamster kardeşlerin Instagram'da 31,000'i aşkın takipçisi var.  

Hamsterın sahipleri geçenlerde hamsterların su jölesi yedikleri bir videoyu yayınladı. Japonya'nın sıcak yaz günlerinde susuz kalmamaları için şart Video 91, 000'in üzerinde izlendi. . Nefis: Moco su jölesini mavi kaşıktan iki küçük patisiyle tutarak yiyor.  Hamster hayatı: Japonya'dan Moco ve Latte hamster kardeşlerin 
 
 

Instagram'da 31,000'i aşkın takipçisi var. Moco, gri ve beyaz bir hamster, küçücük mavi kaşığı ufak patileriyle tutarken görülüyor. Sahibi daha fazla jölealabilmek için kaşığı uzaklaştırınca,

 Moco sahibini takip ediyor ve jöle kabından hırsla yemeye çalışıyor. Başka bir videoda Latte, açık kahverengi olan hamster jöle yemeyi o da çok seviyor. Yemek ve uyku zamanı: Moco besleyici brokoliden bir parça ısırıyor ve bir instagram yıldızı olarak küçük evinde şekerleme yapıyor Lezzetli: 
 
 

Küçük hamster kaşıktan jöleyi alıyor ve ağzına koyuyor Yemek için çok heyecanlı: Videoda Latte jöleyi kaşıktan iştahla yiyor.  Heyecanına hakim olamıyor: Çok heyecanlanıyor ve direkt lezzetli jölesine doğru gidiyor Insta-ünlüsü:  

Sahibi folyo kapağı açarken, küçük Latte heyecanını saklayamıyor ve jöleye dalıyor. Fakat sahibi bir kaşık yemek aldığında, Latte kaşıpa atlıyor ve ufak patileriyle yemeye çalışıyor.  
 
 

Sahibinin belirttiğine göre ilk kez su jölesi yiyorlarmış ve jöle Ishikawa'nın sıcak günlerinde küçük hamsterlar için leziz bir yiyecek oluyormuş.  Küçük şirin şey: Küçük Mocolezzetli kırmızı vişnesi ve küçük piyanosuyla poz veriyor Oyun bahçesinde eğlence:

Genç kardeş Latte oyuncak balkabağının üstünde poz veriyor Çok ufak: Moco o kadar ufak ki küçük sepete sığabiliyor ve küçük mavi koltuğunda dinleniyor  Ayrıca sahibi hamsterlarının oyuncaklarının yanında fotoğraflarını paylaşıyor. Hamster kardeşler oyun bahçelerinde oynuyor ve çok sağlıklı olan brokoli,vişne ve tohumları yiyorlar. Hamster kardeşlerin dünya çapında yorum yapan takipçileri var. Takipçilerden birisi şöyle yazmış;Çok küçük ve çok tatlı ve küçücük bir beb Bir başka takipçi: Ayyyyyyy Çok tombul ve şirin!!!
Bu makaleye ifade bırak