Kardashian ailesi yavaş yavaş aşirete dönüşüyor

Kardashian ve Jenner ailelerinin tamamı Kardashian'lar olarak adlandırılıyor. Khloe, Kim ve Kourtney'nin soyadları Kardashian. Kendall, Kylie, Brandon, Brody, Burt ve Rob'un soyadları ise Jenner. Bir de Cassandra Jenner var ve evlenip Marino soyadını aldı. Özellikle ailenin kadınları Kim, Khloe, Kendall, Kylie, Kendall, Cassandra, Kardashian Kız Kardeşler olarak anılıyor.

Kardashian ailesi yavaş yavaş aşirete dönüşüyor

"Ablam gelin oluyor sıra bana geliyor"

"Ablam gelin oluyor sıra bana geliyor"

Khloe'nin basketbolcu Tristan Thompson'dan olan çocuğu ve Kylie'nin Stormi adlı çocuğuyla beraber iyice büyüyen ailede sıradaki ismin Kendall'ın olması bekleniyor. Ailenin anne olmayan tek üyesi olan Kendall, kendisinden küçük olan Kylie'nin bile anne olmasıyla dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

"Bu ne kalabalık, bu ne kalabalık"

"Bu ne kalabalık, bu ne kalabalık"

Kim Kardashian'ın 3, Kourtney Kardashian'ın 3, Cassandra Marino'nun 2, Khloe Kardashian'ın 1 ve Kylie Jenner'ın 1 çocuğu bulunuyor. 33 yaşındaki Khloe, 21 yaşındaki Kylie ve 22 yaşındaki Kendall, ailedeki çocuk sayısını arttırmak için hala uzun bir yola sahipler.

Zaten kalabalık olan sülalenin gittikçe daha kalabalık olması sürpriz olmaz.
 

Aşiret dizisi çekerler mi?

Aşiret dizisi çekerler mi?

Nihayetinde Ermeni kökenli olan Kardashian'lar bu topraklara yabancı değil. Her ne kadar ABD'de ve yüksek standartlarda yaşasalar da kan çekebilir ve hazır kalabalık bir aile olmuşken bol aşiretli, bol töreli bir yapıma imza atabilirler.

Arka Sokaklar'la yarışacak kadar uzun süredir devam eden Keeping Up with the Kardashians adlı programları bir gün bitecek ve işte o zaman aşiret dizisi için tüm şartlar oluşmuş olacak.

Gençlik dizisi de olabilir

Gençlik dizisi de olabilir

Yeni nesil Kardashian'lar da 10 sene içerisinde büyümüş olacak. North, West, Chicago, Stormi gibi ilginç ve dikkat çekici isimlere sahip olan bu çocuklar, doğuştan ünlüler.

"Biz geniş bir aileyiz" temalı bir gençlik dizisinde neden rol almasınlar?

Aile bağları güçlü

Aile bağları güçlü

Parçalanmış bir aile olmalarına, anneleri Kris'in çalkantılı yaşamına rağmen birbilerine sıkı sıkıya tutunan ve ortak yapımlarda yer alarak hayatlarını kazanan Kardashian'lar, daha uzun süreler şov dünyasına damga vuracak gibi duruyor.

 

turcel.orman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak