Markle'ın gelinliği benim tasarımıma benziyor dedi Twitter hesabı kapatıldı

Yeni Zelandalı tasarımcı Emilia Wickstead, Sussex Düşesi Meghan Markle'ın çok konuşulan ve etiketinin 260 bin ila 515 bin dolar değerinde olduğu düşünülen gelinliğinin, tasarımı kendisine ait olan 9 bin 300 dolarlık bir gelinliğe benzediğini öne sürdü. Bu iddianın ardından tasarımcının Twitter hesabı askıya alındı.

Markle'ın gelinliği benim tasarımıma benziyor dedi Twitter hesabı kapatıldı

Hava bulutlu mu bulutlu yine yağmur yağıyor!

Hava bulutlu mu bulutlu yine yağmur yağıyor!

Prens Harry ve Meghan Markle 19 Mayıs 2018'de Windsor Kalesi'nde milyarların gözü önünde dünya evine girmişti. Herkesin ilgiyle izlediği kraliyet düğününün en çok konuşulan konularından biri kuşkusuz Meghan Markle'ın gelinliği oldu.

Kimi Markle'ın gelinliğini son derece sadece ve güzel bulurken kimi de gelinlikte dikiş hataları olduğunu söyledi. Givency'nin ünlü tasarımcı Clare Waight Keller'in tasarladığı gelinliğin fiyatı bazı söylentilere göre 500 bin doların da üzerinde. Fakat şu günlerde beyaz gelinliğin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı.

Twitter hesabı askıya alındı!

Twitter hesabı askıya alındı!

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın da tasarımlarını beğendiği, Londra'da yaşayan Yeni Zelandalı moda tasarımcısı Emilia Wickstead geçtiğimiz hafta, Markle'ın giydiği gelinliğin kendi tasarımlarından birisine çok benzediğini öne sürdü.

Emilia Wickstead'ın bu iddiasından bir süre sonra Twitter hesabının askıya alındığı görüldü. Emilia Wickstead'ın Twitter hesabına girmek isteyenler, ''Hesap askıya alındı'' uyarısı ile karşılaşıyor.

Prens Harry ve Meghan Markle düğününde neler yaşandı?

Tanrı aşkına, bu kraliyet düğünü!

Tanrı aşkına, bu kraliyet düğünü!

Birçok eleştirmen de Markle'ın gelinliğinin aslında Emilia Wickstead tasarımına benzediğine dikkat çekiyor. Emilia Wickstead, Markle'ın giydiği gelinlik ve saçı hakkında da bazı espirili eleştiriler de yaptı.

''Basit bir tasarım seçtiyseniz formu mükemmel olmalı. Markle'ın gelinliği son derece boldu. Saçını görünce, arkaya bir tutam bir şey tutturulmuş gibi hissettim. Tanrı aşkına, bu kraliyet düğünü!''

Son yüzyılın 13 muhteşem kraliyet gelinliği...

Hakaret fırtınasına esir oldu!

Hakaret fırtınasına esir oldu!

Emilia Wickstead'ın espirili ama sert yorumları, birçok Twitter kullanıcısı tarafından eleştirildi. 

Meghan Markle'ın bir hayran hesabı, ''Bana bundan sonra dar görüşlü diyebilirsiniz, umarım Meghan bir daha asla Emilia Wickstead'ten giyinmez. Kaba şey!'' yazdı.

Bir başka hayran hesabı da ''Emilia Wickstead, Sussex Düşesi'nin gelinliği ile ilgili çok sayıda sinir bozucu konuşma yaptı!'' notunu düştü.

Gelinliğin tasarımcısı: Her şey Markle için!

Gelinliğin tasarımcısı: Her şey Markle için!

Gelinliğin tasarımcısı olan Clare Waight Keller, Markle'ın harika hissetmesi ve görünmesini istediği için böyle bir gelinlik tasarladığını söyledi.

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu

Bu makaleye ifade bırak