Metallica'nın solisti Hetfield, Ted Bundy'yi yakalayan polisi oynayacak

Metallica'nın iki kurucusundan biri ve solisti olan James Hetfield, 54 yaşında sinemaya atılıyor. Hetfield, dünyanın en ünlü seri katillerinden Ted Bundy'nin hayatını anlatacak olan 'Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile' filminde Bundy'i yakalayan Bob Hayward adlı polis memurunu canlandıracak. Ted Bundy'yi ise Zac Efron oynayacak.
Metallica'nın solisti Hetfield, Ted Bundy'yi yakalayan polisi oynayacak

James Hetfield'ı yıllardır kimi zaman eşsiz vokaliyle, kimi zaman grup arkadaşı Kirk Hammet'a soloyu nasıl atması gerektiğini gösterirken, kimi zaman da o gür sesiyle seyircilere hitap ederken görmeye alıştık.

Şimdiyse o tarz saçları yana yatmış, keçi sakalı olmadan, 657'ye tabii bir polis memuru olarak göreceğiz.

Hetfield, büyük ihtimalle filmin yönetmenliğini yapacak olan Joe Berling'in daha önce Metallica'nın 'Some Kind Of Monster' adlı belgeselinin de yönetmenliğini yapmış olmasından dolayı bu filmin kadrosunda yer almayı kabul etti.

Hem kendisi için hem de hayranları için bambaşka bir deneyim olacak.

Canlandıracağı Bob Hayward karakteri, seri katil Ted Bundy'yi 1975 yılında yakalayan polis memuruydu. Hayward, 2017 yılının Ağustos ayında 90 yaşında hayatını kaybetti.

James Hetfield'ı iki elinin baş parmaklarıyla pantolonunun kemerini tutan klasik bir Amerikan polisi olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Belki Hetfield'ın Ted Bundy'yi, yani Zac Efron'u sorguladığı bir sahne olur da gözlerimiz şenlenir. Arka Sokaklar dizisindeki 'Mesut Komiser tarzı sorgulama'nın örneklerini görebilirsek içimizin yağları eriyebilir.

Senaristliğini Michael Werwie'nin yaptığı filmde Zac Efron ve James Hetfield'a John Malkovich, Kaya Scodelario, Lily Collins, Haley Joel Osment gibi isimler eşlik edecek. Filmin sayfasında henüz vizyona giriş tarihi yazmıyor.

 

turcel.orman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak