İDO'dan iç hat seferleri ile ilgili açıklama

0 0
03 December 2018 | İzlenme: 178 | Kategori: Ekonomi

İDO, 01 Aralık 2018 tarihi itibariyle Sirkeci- Harem hattı dahil iç hat seferleri olan Bostancı- Beşiktaş, Bostancı- Kadıköy- Yenikapı- Bakırköy, Adalar hatlarında mevcut tarifelere göre hizmet vermeye devam edeceklerini bildirdi.

İDO'dan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi "30 yılı aşkın bir tecrübeyle, İDO olarak her zaman misafirlerimize daha iyi hizmet sunmak, talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sağlamak amacıyla hareket ettik. Geçtiğimiz haftalarda, kamuoyuna iç hat seferlerimizin 01 Aralık 2018 tarihinden itibaren geçici bir süre durdurulacağı ile ilgili bir bilgilendirme yapmıştık.

Ancak, Yönetim Kurulu olarak seferlerimizin devam etmesi yönünde aldığımız yeni karar bir geri adım atma değil, çözüm arayışına yönelik görüşmelerimizi sürdürürken, sadece bir ertelemedir. İlk açıklamamızdaki mağduriyetlerimizi anlatan maddeler halen geçerli olup, Ulaştırma Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bankalarla ortak çalışmamız sonucu sorunlarımızın bir çözümünün bulunacağına ve aşılacağına inanıyoruz.

Etiketler : video, sefer, açıklama, ido, izle