Champions League - Şampiyonlar Ligi Elemeler - 2014/2015

Puan Durumu
23.07.201421:45St.Patricks0-5(0-1)Legia Varsova 
23.07.201421:00Maribor2-0(1-0)Zrinjski Mostar 
23.07.201420:30Steaua Bükres2-0(0-0)Strømsgodset 
23.07.201419:00Helsinki2-1(2-0)Rabotnicki 
23.07.201419:00Ventspils0-1(0-1)Malmo FF 
23.07.201418:00Aktobe3-0(0-0)Din. Tbilisi 

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2014

Puan Durumu
26.07.201402:00Philadelphia U.0-1(0-1)Crystal Palace 
26.07.201401:05CS Constantine1-0(0-0)Celta Vigo 
25.07.201423:00Setubal0-0(0-0)Boavista 
25.07.201421:45Bournemouth0-1(0-1)Southampton 
25.07.201421:30Tranmere1-1(0-1)Bolton 
25.07.201421:30Costa Calida1-2(0-1)Almeria 
25.07.201421:00La Hoya Deportiva0-2(0-0)Granada 
25.07.201421:00Sheffield Utd.4-2(1-1)Dundee FC 
25.07.201421:00Ç.Rizespor2-1(1-1)K.Erciyesspor 
25.07.201420:30Greuther Furth3-2(2-0)Getafe 
25.07.201420:00Hannover 961-2(1-2)Zwolle 
25.07.201420:00Sochaux2-1(0-1)Metz 
25.07.201420:00Cartagena1-3(1-1)Rayo Vallecano 
25.07.201419:30Braunschweig1-2(1-0)Sevilla 
25.07.201419:00Norwich1-1(0-0)Bastia 
25.07.201419:00P.Ferreira3-1(2-0)Braga 
25.07.201419:00Derby1-0(0-0)Slavija Sarajevo 
25.07.201419:00Bochum1-2(0-0)Terek Grozny 
25.07.201418:00Augsburg2-1(1-1)Rennes 
25.07.201413:00Adelaide United1-5(0-1)Malaga 
25.07.201404:00Deportivo Cali3-1(0-0)Deportivo 
24.07.201421:15Spennymoor Town FC0-5(0-1)Hamilton 
24.07.201421:00Atletico0-0(0-0)Nacional 
24.07.201419:30Aalen1-1(1-0)E.Frankfurt 
24.07.201419:00Hertha Berlin1-1(1-0)PSV 
24.07.201418:30D.Moskova3-2(3-1)Udinese 
24.07.201418:30Torino0-1(0-0)Rubin Kazan 
24.07.201406:05L.A. Galaxy0-7(0-3)M. United 
24.07.201404:15Kansas City1-4(1-2)Man. City 
24.07.201404:05FC Dallas0-2(0-1)Aston Villa 
24.07.201403:05Atletico Nacional2-4(0-3)Monaco 
24.07.201402:35Liverpool0-1(0-0)AS Roma 
24.07.201402:35Columbus Crew2-2(1-1)Crystal Palace 
24.07.201402:10Toronto FC2-3(0-2)Tottenham 
23.07.201422:30Trofense1-1(1-1)Penafiel 
23.07.201422:00O. Lyon0-0(0-0)Sevilla 
23.07.201421:45Accrington2-2(1-1)Blackburn 
23.07.201421:45Ebbsfleet United1-0(0-0)Charlton 
23.07.201421:45Crawley1-1(1-0)Brighton 
23.07.201421:45Besiktas1-1(0-0)Mainz 05 
23.07.201421:30Colchester0-3(0-0)Ipswich 
23.07.201421:30York0-2(0-0)Hull 
23.07.201421:30Rotherham1-0(0-0)Nottingham F. 
23.07.201421:30Hartlepool0-3(0-0)Sunderland 
23.07.201421:30Deveronvale0-3(0-1)Inverness 
23.07.201421:20Tondela0-2(0-1)Nacional 
23.07.201421:00Feyenoord1-1(1-1)Real Sociedad 
23.07.201421:00RasenBallsport Leipzig2-3(0-2)Getafe 
23.07.201421:00O. Marsilya2-1(1-1)Benfica 
23.07.201420:30Kresta St. Andra1-1(0-0)Chelsea FC 
23.07.201420:30Rapid Wien3-1(1-1)Galatasaray 
23.07.201420:30Achilles 292-5(1-2)S.Lizbon 
23.07.201420:00Toulouse2-0(1-0)Sete 
23.07.201420:00Almere City FC1-4(1-4)Cambuur 
23.07.201420:00Den Bosch2-0(0-0)Heracles 
23.07.201420:00Konyaspor0-0(0-0)Twente 
23.07.201420:00FC Bordeaux1-1(0-1)Nantes 
23.07.201420:00Caen3-1(2-1)Chambly 
23.07.201420:00Evian TG1-1(1-1)Lorient 
23.07.201420:00Numancia0-1(0-1)At. Madrid 
23.07.201420:00Aue0-1(0-1)VfB Stuttgart 
23.07.201420:00Altach1-3(0-1)Wolfsburg 
23.07.201420:00Granada B1-2(1-2)Rayo Vallecano 
23.07.201420:00Kasimpasa4-1(2-0)Fatih Karagümrük 
23.07.201420:00PSG2-1(2-0)Nice 
23.07.201419:40Sportbund DJK Rosenheim1-11(1-8)Schalke 04 
23.07.201419:30Brest1-0(1-0)Guingamp 
23.07.201419:00Sheffield Wed.1-2(1-1)Arsenal Tula 
23.07.201419:00Lille2-0(1-0)Maccabi Haifa 
23.07.201419:00Palermo6-0(3-0)FC Jurmala 
23.07.201419:00W. Bremen5-2(2-2)FC Wacker Innsbruck 
23.07.201418:55Chievo3-0(3-0)Coventry 
23.07.201418:00Cagliari2-0(1-0)Indonesia 
23.07.201418:00Al Hilal0-0(0-0)Genoa 
23.07.201417:30Paderborn1-2(0-1)A. Bilbao 
23.07.201410:40Wellington Phoenix2-1(2-0)West Ham 

UEFA Cup 1 - Avrupa Ligi Elemeleri - 2014/2015

Puan Durumu
24.07.201422:15Hafnarfjordur2-0(1-0)Neman Grodno 
24.07.201422:15Stjarnan3-2(1-1)Motherwell 
24.07.201422:05St. Polten2-0(1-0)Botev Plovdiv 
24.07.201421:45Crusaders1-1(1-1)Brommapojkarna 
24.07.201421:45St.Johnstone6-5(1-0)Luzern 
24.07.201421:30Gorica1-1(0-0)Molde 
24.07.201421:30Jagodina0-1(0-0)CFR Cluj 
24.07.201421:30Siroki Brijeg0-4(0-1)M Boleslav 
24.07.201421:30Koper0-2(0-1)FK Neftchi 
24.07.201421:30Diosgyor1-2(1-0)Litex Lovech 
24.07.201421:30Ferencvaros1-2(0-2)Rijeka 
24.07.201421:15Hajduk Split1-2(1-0)Dundalk 
24.07.201421:00Asteras Tripolis4-2(2-0)Rovaniemi 
24.07.201421:00Sligo Rovers1-3(1-1)Rosenborg 
24.07.201421:00Vojvodina3-0(1-0)Trencin 
24.07.201421:00Zawisza Bydgoszcz1-3(0-1)Zulte-Waregem 
24.07.201420:30H. Tel-Aviv1-0(0-0)Lokomotiv Astana 
24.07.201420:30Trnava3-0(2-0)Zestafoni 
24.07.201420:30Groningen1-2(1-2)Aberdeen 
24.07.201420:30Zorya2-1(0-0)Laci 
24.07.201420:00Liberec3-0(0-0)Kosice 
24.07.201420:00SV Grödig1-2(1-0)Cukaricki 
24.07.201420:00IFK Göteborg0-1(0-0)Gyor 
24.07.201420:00Chikhura4-1(0-0)Bursaspor 
24.07.201420:00FC Vaduz0-0(0-0)Ruch Chorzow 
24.07.201420:00S.Soligorsk5-1(2-1)Derry 
24.07.201420:00Zimbru0-0(0-0)CSKA Sofya 
24.07.201420:00Flamurtari1-3(1-1)Petrolul Ploiesti 
24.07.201420:00Lech Poznan3-0(2-0)Nomme Kalju 
24.07.201420:00Tromsø1-2(0-0)Vikingur 
24.07.201420:00AIK2-0(0-0)Linfield 
24.07.201420:00Esbjerg fB1-0(1-0)Kairat Almaty
24.07.201419:00FC Krasnodar5-0(1-0)JK Sillamae Kalev 
24.07.201419:00Omonia Nicosia0-0(0-0)Buducnost P 
24.07.201419:00FK Haugesund1-3(0-2)FK Sarajevo 
24.07.201419:00Inter Baku3-5(0-1)Elfsborg 
24.07.201418:30MyPa0-0(0-0)Din. Minsk 
24.07.201416:30Hapoel Beer Sheva0-0(0-0)Rnk split 
24.07.201415:30Shakhtyor Karagandy3-0(0-0)Atlantas 

Libertadores Kupası - 2014

Puan Durumu
24.07.201401:50San Lorenzo5-0(2-0)Bolivar 

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201419:30FC Vestsjælland3-1(2-0)OB Odense

Champions cup 1 - Şampiyonluk Kupası - 2014

Puan Durumu
25.07.201403:00Olympiakos3-0(1-0)AC Milan 

Scotland Cup 2 - Challenge Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:45Queens Park4-5(1-1)Berwick 

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:00Skive1-1(0-1)HB Køge 
25.07.201419:30Lyngby1-0(0-0)AB 

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:00Kufstein2-0 FC Eurotours Kitzbuehel 

Moldova 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201419:00FC Sheriff2-1(2-0)FC Tiraspol 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:30Eintracht Norderstedt2-1(1-0)Neumunster 

European Championship U-19 1 - EURO U-19 final stage - 2014

Puan Durumu
24.07.201420:00Ireland U190-4 Netherlands U19 
24.07.201419:00Norway U190-2 Spain U19 

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
23.07.201420:45Aarau1-0(0-0)Sion 
23.07.201420:45FC Zurich2-1(1-0)Thun 

Russia 3 - 2. Lig Ural-Povolzhye - 2014/2015

Puan Durumu
24.07.201418:00Spartak Yoshkar Ola0-2(0-1)Neftekhimik 
24.07.201417:30Lada Togliati1-0(0-0)Syzran-2003 
24.07.201417:00Rubin Kazan 20-2(0-2)Soyuz-Gazprom 
24.07.201417:00KamAZ1-0(0-0)Dinamo Kirov 
24.07.201415:30FC Chelyabinsk2-0(2-0)Volga Ulyanovsk 

Austria 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201419:30FC Wacker Innsbruck1-2(1-0)Austria Lustenau 
25.07.201419:30SV Horn0-0(0-0)Mattersburg 
25.07.201419:30Linzer ASK0-0(0-0)Hartberg 
25.07.201419:30USK Anif1-1(0-0)FAC Team für Wien 

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:15NK Lokomotiva3-4(3-1)Dinamo Zagreb 

USA 2 - K. Amerika Sonbahar Sezonu - 2014

Puan Durumu
24.07.201403:40San Antonio Scorpions FC2-0(0-0)Carolina RailHawks 

Russia 3 - 2. Lig Batı - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201418:00Strogino1-1(0-1)Volga Tver 
25.07.201418:00Spartak Moscow II0-2(0-2)Tekstilshchik 
25.07.201418:00Zenit St. Petersburg 22-1(1-1)Saturn R. 
25.07.201417:30Pskov 7474-1(0-0)Kolomna 
25.07.201417:30Dnepr0-1(0-0)FC Dolgoprudny 
25.07.201417:30Khimki1-2(0-1)Solaris Moscow 
25.07.201417:30Torpedo Vladimir2-2(1-0)Domodedovo Moscow 
25.07.201417:00Znamya1-0(0-0)Spartak Kostroma 

Russia 3 - 2. Lig Merkez - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201418:00Rusichi Oryol0-0(0-0)Metalurg Lypetsk 
25.07.201418:00Lokomotiv Liski1-0(1-0)Avangard 
25.07.201418:00Fakel1-0(0-0)Kaluga 
25.07.201418:00Vityaz Podolsk2-2(2-2)Dinamo Briansk 
25.07.201417:30Zvezda Ryazan1-0(0-0)FC Metallurg Vyksa 
25.07.201417:00Zenit Penza0-1(0-1)Podolye Podolskiy Rayon 
25.07.201417:00Spartak Tambov3-1(2-0)Chertanovo Moscow 
25.07.201416:00Arsenal Tula II0-0(0-0)Vybor-Kurbatovo 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:30FC Unterfohring1-1 SpVgg Landshut 
23.07.201419:30TSV Rain/Lech4-1 TSV 1860 Rosenheim 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:00TSV Neudrossenfeld0-1 Jahn Forchheim 
25.07.201420:00SC Eltersdorf1-0 SpVgg Weiden 
25.07.201419:30Ansbach1-0 FSV Erlangen-Bruck 
25.07.201419:30SV Memmelsdorf0-0 DJK Ammerthal 

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:30FC Schweinfurt5-3(3-2)SpVgg Bayreuth 
25.07.201420:00Burghausen2-1(0-0)Nürnberg II 
25.07.201420:00TSV Buchbach1-1(1-0)B.Münih II 
25.07.201420:00Ingolstadt II2-2(2-0)Eintracht Bamberg 
25.07.201419:30Wuerzburger Kickers4-0(1-0)FC Memmingen 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
24.07.201423:00Reynir Sandgerdi1-1 Njardvik 
24.07.201421:00Vatnaliljur1-6 Throttur V. 
24.07.201419:00Szolnok2-2 Kazincbarcikai 
23.07.201421:15Mickleover Sports0-1 Burton 
23.07.201418:00AIK U211-3 Gefle U21 
23.07.201418:00Svaty Jur1-0 Slovan Bratislava U19 
23.07.201415:00 IFK Norrkoeping U192-2 Djurgaarden U19 

Canada 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
24.07.201404:00Brampton Lions1-1 York Region Shooters 

CAF Champions League 1 - CAF Şampiyonlar Ligi Grp B - 2014

Puan Durumu
25.07.201400:00Al Ahli B0-2(0-1)ES Setif 

Iceland 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201422:15Selfoss0-2 Vikingur O. 
24.07.201423:00Haukar4-1 HK 
24.07.201422:15Akranes2-0 Grindavik 
24.07.201421:15KA Akureyri0-1 Throttur R. 

Finland 3 - Kakkonen - Güney - 2014

Puan Durumu
25.07.201418:30SalPa0-1 KäPa 
24.07.201418:30SoVo2-0 Klubi 04 

Finland 3 - Kakkonen - Kuzey - 2014

Puan Durumu
24.07.201418:30FC YPA2-1 TP-47 
24.07.201418:30JBK0-1 OPS jp 

Finland 3 - Kakkonen - Batı - 2014

Puan Durumu
25.07.201418:30Masku1-1 Hameenlinna 
25.07.201418:30Pallo-Iirot1-0 ÅIFK 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
23.07.201420:00Vålerenga 27-1 Drobak/Frogn 

Norway Cup 1 - Kupa - 2014

Puan Durumu
23.07.201420:00Bodø/Glimt0-2(0-1)Stabæk 

USA 1 - NWSL - 2014

Puan Durumu
24.07.201402:00Washington Spirit1-1 Portland Thorns 

Sweden 4 - 2. Division Batı Götaland - 2014

Puan Durumu
25.07.201420:30Tvaakers IF3-1 Eskilsminne IF 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 6 - 2014

Puan Durumu
25.07.201419:30Vaulen2-2 Staal Jorpeland 

Norway 2 - 1. Lig - Adeccoligaen - 2014

Puan Durumu
23.07.201420:00Strømmen3-1(1-0)Alta 

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201416:00How Mine0-1 Black Rhinos 

USA 3 - USL Pro Ligi - 2014

Puan Durumu
26.07.201402:00Real Salt Lake Reserves2-5(2-3)Pittsburgh Riverhounds 
24.07.201402:00Harrisburg City Islanders3-3(2-3)OKC Energy FC  

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
23.07.201419:00FC Skonto Riga2-0(1-0)L. Metalurgs 

South Korea 1 - K Ligi - 2014

Puan Durumu
23.07.201413:30Korean Police FC1-2(0-0)Bucheon FC 1995 

Brazil Cup 2 - Brezilya Kupası - 2014

Puan Durumu
25.07.201401:30Sport3-2(3-2)Paysandu 
24.07.201404:00Santa Cruz2-1 Botafogo PB 
24.07.201404:00Ponte Preta0-2(0-0)Vasco da Gama 
24.07.201404:00Corinthians3-0(2-0)Bahia 
24.07.201401:30Ceara1-1 Chapecoense AF 
24.07.201401:30ABC1-0(0-0)Novo Hamburgo 
24.07.201401:30Avai FC0-2(0-0)Palmeiras 

South Korea 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201413:00Ulsan Mipo4-1 Gimhae 
25.07.201413:00Mokpo City1-1 Yongin City 
25.07.201413:00Cheonan City1-1 Gangneung City 
25.07.201413:00Busan Transport Corp1-1 Incheon Korail 
25.07.201412:00Daejeon H & N3-2 Changwon City 

Ireland 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201422:00Bohemians2-0(1-0)Cork City 
25.07.201422:00Shamrock0-1(0-1)Drogheda 

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

Puan Durumu
25.07.201419:00Tulevik Viljandi2-0 Vaendra JK Vaprus 
23.07.201419:00Nomme Kalju B1-1 FC Puuma 

South Korea 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
23.07.201413:30Busan I'Park0-2(0-1)Suwon S.B. 
23.07.201413:30Seongnam I.1-0(0-0)Gyeongnam FC 
23.07.201413:30Incheon United0-0(0-0)Pohang Steelers 
23.07.201413:30FC Seoul2-1(0-0)Gwangju Sangmu 
23.07.201413:30Ulsan Hyundai0-0(0-0)Jeonbuk FC 
23.07.201413:00Jeju United2-0(1-0)Chunnam Dragons 

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2014

Puan Durumu
23.07.201412:30Brisbane Strikers2-1(1-1)Harimau Muda A 

Estonia 1 - Premium Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201419:00Tammeka3-3(3-1)Johvi JK Orbit 
25.07.201419:00Levadia Tallinn2-3(0-2)FC Infonet 

Thailand 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
23.07.201416:05Bangkok United2-0(1-0)TOT 
23.07.201416:05Muang Thong United0-1(0-0)BEC Tero Sasana 
23.07.201415:05Suphanburi FC2-1(1-0)Samut Songkram 
23.07.201415:05Royal Thai Army2-1(1-0)Ratchaburi FC 
23.07.201415:00Chonburi1-0(0-0)PTT Rayong FC 
23.07.201415:00Buriram PEA5-0(2-0)Chiangrai United 
23.07.201414:05Osotspa M-1503-3(1-1)Police United FC 
23.07.201414:00Sisaket3-2(1-1)Songkhla United FC 
23.07.201414:00Thai Port FC1-2(0-1)Chainat FC 
23.07.201414:00Air Force United FC2-3(1-2)Bangkok Glass 

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

Puan Durumu
25.07.201417:30CD Huila2-2 Primeiro de Agosto 

Kenya 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
23.07.201416:15Tusker FC2-0(0-0)KCB 
23.07.201416:15Sofapaka1-1(0-0)Chemelil Sugar 
23.07.201416:00Nairobi City Stars0-2(0-2)AFC Leopards 
23.07.201414:00Mathare United0-2(0-1)Ulinzi Stars 
23.07.201414:00Thika United1-0(0-0)Western Stima 

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:30FK Senica1-1(0-1)Zilina 

Argentina Cup 2 - Arjantin Kupası - 2013/2014

Puan Durumu
25.07.201400:30Gimnasia LP2-4(0-0)Arg. Juniors 
25.07.201401:15V.Sarsfield0-2(0-1)At.Estudiantes 
24.07.201403:30Godoy Cruz5-7(0-2)Def.Justicia 
23.07.201400:30Arsenal S.1-3(1-1)Instituto 

Guinea 1 - 1. Lig - 2013/2014

Puan Durumu
23.07.201417:00Espoir de Labé0-1 Athlético Coléah 

Ukrayna - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201419:05Met. Donetsk0-2(0-0)Dnipro 

Japonya - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
23.07.201413:30Y.F.Marinos1-1(1-1)Vissel Kobe 
23.07.201413:00Vegalta Sendai3-3(1-0)Grampus Eight 
23.07.201413:00Kashima Ant.2-2(1-0)Omiya Ardija 
23.07.201413:00Ventforet Kofu0-0(0-0)Cerezo Osaka 
23.07.201413:00A. Niigata0-1(0-1)FC Tokyo 
23.07.201413:00Gamba Osaka4-0(2-0)Shimizu S-Pulse 
23.07.201413:00S.Hiroshima5-2(2-1)Kashiwa Reysol 
23.07.201413:00Tokushima Vortis0-2(0-1)Urawa R.D. 
23.07.201413:00Sagan Tosu0-1(0-0)Kawasaki F. 

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
25.07.201419:00Siauliai1-5(1-2)K.Pakruojis 

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
25.07.201405:10Real Salt Lake3-1(1-1)Montreal Impact 
24.07.201405:50SJ Earthquakes5-1(1-0)Chicago Fire 

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
26.07.201401:30Oeste FC2-1(0-1)Luverdense 

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201420:00Nyiregyhaza1-1(0-1)Debrecen 

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:30Standard Liege3-0(2-0)Charleroi 

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2014

Puan Durumu
25.07.201423:00Nacional0-3(0-1)Deportivo Capiata 

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:15Dukla Praha0-0(0-0)Ostrava 
25.07.201419:00Bohemians 19051-2(0-1)Sparta Prag 

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
25.07.201419:00Real Garcilaso1-1(0-1)FBC Melgar 
24.07.201404:00Alianza Lima4-3(2-0)Sport Huancayo 

Polonya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:30Lechia Gdansk1-0(1-0)Podbeskidzie 
25.07.201419:00Belchatow2-0(2-0)Korona Kielce 

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
25.07.201421:00CS Universitatea Craiova1-1(0-0)Pandurii 
25.07.201418:30Concordia Chiajna0-2(0-2)Astra Ploiesti 

İrlanda - 1. Division - 2014

Puan Durumu
25.07.201422:10Wexford Youths2-0(0-0)Shamrock Rovers B 
25.07.201422:00Shelbourne1-1(0-1)Finn Harps 
25.07.201421:45Galway FC4-1(3-1)Cobh Ramblers 

Finlandiya - Ykkonen - 2014

Puan Durumu
25.07.201418:30FC Jazz1-1(1-1)Jyvaskyla JK 

İşveç - Superettan - 2014

Puan Durumu
25.07.201420:20Osters IF2-0(0-0)Angelholm