Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Besiktas3-2(0-1)Sivasspor
19.10.201419:00Akhisar Bld.2-0(0-0)Kasimpasa 
19.10.201416:00Trabzonspor3-1(0-0)Mersin I.Y.
19.10.201413:30Bursaspor2-2(1-0)Eskisehirspor 
18.10.201419:00Galatasaray2-1(0-0)Fenerbahçe
18.10.201416:00Gaziantepspor1-0(1-0)Karabükspor 
18.10.201413:30Konyaspor0-0(0-0)Istanbul B.B. 

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:30Alanyaspor1-1(0-1)Denizlispor 
19.10.201418:30Adanaspor2-1(1-1)Adana D.Spor 
19.10.201417:00Karsiyaka5-2(2-0)G.Antep Bld. 
19.10.201415:00Elazigspor2-0(0-0)Manisaspor 
19.10.201414:00Kayserispor5-1(2-1)Bucaspor 
19.10.201414:00Boluspor0-0(0-0)Altinordu 
18.10.201416:00Antalyaspor3-1(1-0)Samsunspor 
18.10.201414:00Sanliurfaspor2-1(1-1)Orduspor 

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Stoke City2-1(1-1)Swansea
19.10.201415:30Queens Park R.2-3(0-0)Liverpool
18.10.201418:00Newcastle1-0(0-0)Leicester
18.10.201417:00Arsenal FC2-2(1-1)Hull
18.10.201417:00Burnley1-3(0-0)West Ham
18.10.201417:00Crystal Palace1-2(0-1)Chelsea FC
18.10.201417:00Everton3-0(1-0)Aston Villa
18.10.201417:00Southampton8-0(3-0)Sunderland
18.10.201414:45Man. City4-1(2-1)Tottenham

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201422:00Villarreal2-0(1-0)Almeria
19.10.201420:00Elche0-2(0-0)Sevilla
19.10.201418:00Deportivo3-0(2-0)Valencia CF
19.10.201413:00At. Madrid2-0(1-0)Espanyol
18.10.201423:00Cordoba1-2(0-2)Malaga
18.10.201421:00FC Barcelona3-0(0-0)Eibar
18.10.201419:00A. Bilbao1-1(1-0)Celta Vigo
18.10.201417:00Levante0-5(0-2)Real Madrid
17.10.201422:00Granada0-1(0-0)Rayo Vallecano

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:30Paderborn3-1(0-0)E.Frankfurt
19.10.201416:30Hamburg1-1(1-1)Hoffenheim
18.10.201419:30Schalke 042-0(1-0)Hertha Berlin
18.10.201416:30Bayern Münih6-0(4-0)W. Bremen
18.10.201416:30Mainz 052-1(2-0)Augsburg
18.10.201416:30Hannover 960-3(0-1)M'gladbach
18.10.201416:30Freiburg1-2(0-1)Wolfsburg
18.10.201416:30VfB Stuttgart3-3(0-3)B.Leverkusen
18.10.201416:30Köln2-1(1-0)B. Dortmund

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201421:45FC Inter2-2(0-0)Napoli
19.10.201416:00Atalanta1-0(0-0)Parma
19.10.201416:00Cagliari2-2(0-2)Sampdoria
19.10.201416:00Verona1-3(0-2)AC Milan
19.10.201416:00Palermo2-1(1-0)Cesena
19.10.201416:00Torino1-0(0-0)Udinese
19.10.201413:30Fiorentina0-2(0-1)Lazio
18.10.201421:45Sassuolo1-1(1-1)Juventus
18.10.201419:00AS Roma3-0(3-0)Chievo

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201422:00O. Lyon5-1(2-0)Montpellier
19.10.201418:00FC Bordeaux1-1(1-0)Caen
19.10.201415:00O. Marsilya2-0(2-0)Toulouse
18.10.201421:00Lille1-2(0-1)Guingamp
18.10.201421:00Metz0-0(0-0)Rennes
18.10.201421:00Monaco2-0(1-0)Evian TG
18.10.201421:00Nantes1-1(1-0)Reims
18.10.201421:00Nice0-1(0-0)Bastia
18.10.201418:00Lorient0-1(0-0)St.Etienne

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:45Groningen1-1(1-1)Excelsior 
19.10.201415:30FC Dordrecht1-3(0-1)FC Utrecht 
19.10.201415:30Go Ahead E.3-2(3-1)Zwolle 
19.10.201413:30Heerenveen2-2(1-0)Cambuur 
18.10.201421:45NAC Breda1-1(1-0)Den Haag 
18.10.201421:45Twente1-1(1-0)Ajax 
18.10.201420:45Feyenoord2-1(2-0)Heracles 
18.10.201419:30Willem II1-4(0-2)Vitesse 
18.10.201419:30PSV3-0(3-0)AZ Alkmaar 

Rusya - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201418:30Rubin Kazan5-0(1-0)Mordovya 
20.10.201416:00Dinamo Ufa1-1(1-0)T.Moskova 
19.10.201415:30Arsenal Tula1-1(0-1)FK Rostov 
19.10.201412:30Ural S.R2-0(1-0)S.Moskova 
18.10.201418:30Lok. Moskova2-1(1-1)Terek Grozny 
18.10.201416:00FC Krasnodar2-2(2-1)Zenit 
18.10.201413:30CSKA Moskova6-0(2-0)Kuban Krasnodar 

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00FC Kophenhag1-0(1-0)Randers FC
19.10.201418:00Brøndby IF5-0(1-0)FC Vestsjælland
19.10.201415:00FC Midtjylland2-1(1-0)Silkeborg
18.10.201418:00Nordsjælland2-3(1-2)SønderjyskE

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201419:15Bradford0-2(0-0)Sheffield Utd. 
18.10.201417:00Peterboro2-1(1-1)Barnsley 
18.10.201417:00Coventry1-3(0-2)Bristol City 
18.10.201417:00Fleetwood3-1(2-1)Doncaster 
18.10.201417:00Chesterfield1-1(0-0)Oldham 
18.10.201417:00Yeovil1-1(1-0)Swindon 
18.10.201417:00Preston2-0(1-0)Port Vale 
18.10.201417:00Walsall0-1(0-0)Crewe 
18.10.201417:00Rochdale1-1(1-0)Gillingham 
18.10.201417:00Leyton Orient0-0(0-0)Milton Keynes 
18.10.201417:00Scunthorpe1-1(1-1)Colchester 
18.10.201417:00Notts Co.5-3(3-0)Crawley 

Norveç - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
19.10.201421:00Rosenborg3-2(2-2)Vålerenga 
19.10.201419:00Odd Grenland4-3(2-2)Bodø/Glimt 
19.10.201419:00Sandnes1-0(1-0)Sogndal 
19.10.201419:00Stabæk1-1(0-1)Viking 
19.10.201416:30Strømsgodset2-1(2-0)Lillestrøm 
18.10.201419:00Molde1-2(0-0)FK Haugesund 
18.10.201416:30Start1-2(0-1)Aalesund 

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Cherno More4-0(2-0)Beroe 
19.10.201416:00Marek Dupnitsa0-2(0-0)Slavia Sofya 
19.10.201413:30L.Sofya3-1(2-0)Botev Plovdiv 
18.10.201419:30CSKA Sofya2-0(1-0)Litex Lovech 
18.10.201417:15L.Plovdiv1-1(0-1)Levski Sofya 

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Dundee U.1-0(0-0)Partick T. 
18.10.201417:00Motherwell1-3(0-2)Dundee FC 
18.10.201417:00St.Johnstone1-2(1-2)Kilmarnock 
18.10.201417:00St. Mirren0-1(0-1)Inverness 
18.10.201414:45Ross County0-5(0-4)Celtic 

Slovenya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Radomlje0-3(0-2)Gorica 
19.10.201416:00NK Krka0-1(0-0)Domzale 
18.10.201421:05Maribor1-2(1-1)MIK CM Celje 
18.10.201419:00Koper2-1(1-0)Zavrc 
18.10.201417:00Rudar Velenje0-0(0-0)Ol Ljubljana 

Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
19.10.201423:30Botafogo RJ1-1(0-1)Sport 
19.10.201423:30Vitoria0-1(0-0)Cruzeiro 
19.10.201421:00Palmeiras1-3(0-2)Santos FC 
19.10.201421:00Atletico PR2-1(2-1)Flamengo 
19.10.201421:00Internacional1-2(0-2)Corinthians 
19.10.201421:00Figueirense4-0(1-0)Coritiba 
19.10.201403:00Atletico MG1-0(1-0)Chapecoense AF 
18.10.201400:30Fluminense4-2(1-1)Criciuma 
18.10.201400:30Goias0-0(0-0)Gremio 
18.10.201400:30Sao Paulo2-1(1-0)Bahia 

Arjantin - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
20.10.201403:30Godoy Cruz2-3(1-1)Boca Juniors 
19.10.201400:15River Plate3-0(1-0)Belgrano 
19.10.201422:00Racing Club2-0(2-0)V.Sarsfield 
19.10.201421:00Rosario C.2-0(2-0)Newells Old B. 
19.10.201402:30Def.Justicia1-2(1-2)Lanus 
18.10.201422:00San Lorenzo1-2(0-1)Independiente 
18.10.201421:00Banfield1-1(1-0)Estudiantes 
18.10.201402:30Quilmes0-0(0-0)Atl. Rafaela 
17.10.201400:10Gimnasia LP0-0(0-0)Olimpo 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 13 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Beyaz Rusya U171-0 Montenegro U17 
19.10.201414:00Russia U170-0 Wales U17 

Brazil 3 - Serie C final stage - 2014

Puan Durumu
19.10.201400:30Salgueiro0-1 Mogi Mirim 
18.10.201400:30Macae0-0 Fortaleza 
18.10.201422:00Paysandu2-1 Tupi 
18.10.201421:00Madureira RJ1-2 CRB 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grp. 5 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201419:00Ukraine U172-6 Austria U17 
20.10.201412:00Czech Republic U172-0 N.Ireland U17 
18.10.201416:00Czech Republic U174-2 Ukraine U17 
18.10.201416:00Austria U176-0 N.Ireland U17 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Poland U174-0 Bosnia-Herzegovina U17 
19.10.201415:00Estonia U170-8 Finland U17 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grp. 4 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Ireland U172-0 Romania U17 
19.10.201415:00Lithuania U171-4 Serbia U17 

England Cup 5 - FA Trophy - Elemeler - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Cray Wanderers2-0 Hastings 
19.10.201417:00Horsham6-2 Sittingbourne 
19.10.201417:00Aylesbury United2-3 Thamesmead Town 
18.10.201420:00Guernsey FC4-0 Barton Rovers 
18.10.201417:00Salford City1-2 Prescot Cables 
18.10.201417:00Brigg Town0-0 Padiham FC 
18.10.201417:00Lancaster City1-1 Bamber Bridge 
18.10.201417:00Clitheroe3-2 Droylsden 
18.10.201417:00Brighouse Town0-1 Ossett Town 
18.10.201417:00Radcliffe Borough0-2 Darlington 
18.10.201417:00New Mills2-1 Ossett Albion 
18.10.201417:00Stocksbridge Park Steels3-4 Sheffield FC 
18.10.201417:00Warrington Town1-2 Mossley A.F.C. 
18.10.201417:00Kendal Town1-2 Northwich 
18.10.201417:00Burscough0-1 Goole AFC 
18.10.201417:00Kettering2-1 Lincoln United 
18.10.201417:00Coalville1-4 Mickleover Sports 
18.10.201417:00Gresley2-0 Tividale 
18.10.201417:00Newcastle Town2-0 Sutton Coldfield Town 
18.10.201417:00Soham Town Rangers1-6 Spalding United 
18.10.201417:00Chasetown5-0 Norton United 
18.10.201417:00St. Ives Town FC0-1 Stratford Town 
18.10.201417:00Rugby Town0-1 Stafford 
18.10.201417:00Market Drayton Town2-2 Rainworth MW 
18.10.201417:00Romulus2-0 Daventry Town 
18.10.201417:00Leek Town5-2 Bedworth United 
18.10.201417:00Loughborough Dynamo6-3 Kidsgrove Athletic 
18.10.201417:00Heybridge Swifts6-3 Herne Bay 
18.10.201417:00Burgess Hill Town1-0 Aveley 
18.10.201417:00Whitstable Town1-3 AFC Sudbury 
18.10.201417:00Three Bridges4-1 Carshalton Athletic 
18.10.201417:00North Greenford United0-1 Chatham Town 
18.10.201417:00Tooting & Mitcham1-2 Aylesbury 
18.10.201417:00Cheshunt1-5 South Park 
18.10.201417:00Chalfont St Peter1-1 AFC Hayes 
18.10.201417:00Ware4-0 Great Wakering Rovers 
18.10.201417:00Harlow Town5-2 Wroxham 
18.10.201417:00Walton Casuals0-0 East Grinstead Town 
18.10.201417:00Bedford5-2 Chipstead 
18.10.201417:00Northwood3-1 Waltham Abbey 
18.10.201417:00Romford1-1 Uxbridge 
18.10.201417:00Potters Bar Town2-2 Royston Town 
18.10.201417:00Leighton Town3-3 Corinthian Casuals 
18.10.201417:00Redbridge1-2 Whyteleafe 
18.10.201417:00Ramsgate1-4 Folkestone Invicta 
18.10.201417:00Dereham Town2-1 Hanwell Town 
18.10.201417:00Brentwood Town1-1 Redhill FC 
18.10.201417:00Beaconsfield SYCOB0-4 Faversham Town 
18.10.201417:00Burnham Ramblers1-5 Brightlingsea Regent 
18.10.201417:00Hythe Town3-0 Maldon & Tiptree 
18.10.201417:00Needham Market1-3 Walton and Hersham 
18.10.201417:00Wimborne Town3-2 Godalming Town 
18.10.201417:00Tiverton2-0 Wantage Town 
18.10.201417:00Didcot Town3-1 Marlow 
18.10.201417:00Larkhall Athletic2-4 Shortwood United 
18.10.201417:00Cinderford Town1-1 AFC Totton 
18.10.201417:00Egham Town FC2-1 Bridgwater Town 
18.10.201417:00Bashley0-1 Sholing 
18.10.201417:00Swindon Supermarine1-2 Fleet Town 
18.10.201417:00Clevedon0-3 Mangotsfield United 
18.10.201417:00Yate Town1-2 North Leigh 
18.10.201417:00Taunton Town1-1 Merthyr Tydfil 
18.10.201417:00Harrogate Railway2-3 Spennymoor Town FC 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grup 8 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Serbia U171-0 Finland U17 
19.10.201415:00Malta U170-1 Netherlands U17 

European Championship U-17 1 - AVRUPA U-17 Elemeler Grp. 8 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201414:30Denmark U1711-0 Kazakhstan U17 
18.10.201414:30Macedonia U170-5 Turkey U17 

Canada 1 - CSL final stage - 2014

Puan Durumu
20.10.201401:00York Region Shooters1-0 North York 
19.10.201402:00Toronto Croatia2-1 Kingston FC 

Namibia 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Eleven A.3-1 Rebels 
18.10.201417:00United Stars1-2 Black Africa 
18.10.201417:00Touch & Go0-2 Tura Magic FC 
18.10.201417:00Benfica0-4 African Stars 
18.10.201417:00O.Pirates1-3 Citizens 
18.10.201414:30Blue Waters0-2 U.Africa Tigers 
18.10.201414:30Julinho Sporting0-1 UNAM 
18.10.201414:30Mighty Gunners1-2 Civics FC 

Greece 2 - Futbol Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201418:00Iraklis1-0(0-0)Olymp. Volou 
20.10.201416:00Agrotikos0-3(0-1)Larisa 
19.10.201416:00Fokikos1-1(1-0)Lamia 
19.10.201416:00Apollon Kalamaria0-0(0-0)Pierikos FC 
19.10.201416:00Aiginiakos FC1-0(0-0)A.Karditsas 
19.10.201416:00Tyrnavos 20050-1(0-0)Zakynthos APS 

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00AEK2-1(0-1)A.Smirnis 
19.10.201416:00Acharnaikos FC0-2(0-0)Ae Ermionidas 

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201409:05Perth Glory3-2(0-1)Brisbane Roar FC 
19.10.201407:05Melbourne Heart1-1(0-0)Newcastle Jets 
18.10.201411:35Sydney FC3-2(1-2)Western Sydney Wanderers FC 
18.10.201409:05Central Coast Mariners1-2(1-1)Wellington Phoenix 

DR Congo 1 - Super League Group A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Sanga Balende1-0 TP Mazembe 
19.10.201415:00FC Lubumbashi sport3-0 Dauphins Noirs 
18.10.201416:30Don Bosco4-0 Bantous 

DR Congo 1 - Super League Group B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00FC MK1-0 V.Club 
19.10.201417:30Elima3-2 AS Nika 
19.10.201416:00Shark XI1-0 RCK 
18.10.201418:00Motema Pembe1-0 CS Makiso 
18.10.201416:00Rojolu1-1 J.S. Bazano 

Iran 2 - Azadegan League Grp A - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201414:45Aluminium Hormozgan FC0-0 Nassaji Mazandaran FC 
20.10.201414:15Yazd Loleh1-1 Mes Kerman 

Iran 2 - Azadegan League Grp B - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201414:30Shahrdari Tabriz1-1 Siah Jamegan 
20.10.201414:15Mes Rafsanjan1-0 Damash 
20.10.201414:00Etka Gorgan FC2-3 Foolad Yazd 

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201415:00Zakho2-2 Al Quwa Al Jawiya 
18.10.201415:30Al Karkh1-0 Al Zawraa 

Iraq 1 - Premier league Group 2 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201415:00Al Hedood2-0 Al Sulaimaniya 
19.10.201415:00Al Shorta2-0 Al Najaf 
19.10.201415:00Duhok1-1 Baghdad FC 
19.10.201415:00Al Naft0-1 Al Talaba 
18.10.201415:30Naft Misan1-0 Al Minaa 

Brazil 4 - Serie D Final Stages - 2014

Puan Durumu
19.10.201423:00Londrina EC0-0 Anapolina 
19.10.201423:00Confianca0-0 EC Jacuipense 
19.10.201423:00Tombense FC2-0 Moto Club MA 
19.10.201422:00Brasiliense2-1 Brasil de Pelotas 

Albania 2 - 1. Lig A - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201415:30Besa1-1 Adriatiku Mamurrasi 
18.10.201415:30KF Kamza1-0 Kastrioti 
18.10.201415:30Iliria Fushe-Kruje2-4 Terbuni Puke 
18.10.201415:30Beslidhja Lezhe5-0 KS Veleciku Koplik 
18.10.201415:30Burreli2-0 Ada Velipoje 

Albania 2 - 1. Lig B - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201415:30Sopoti Librazhd2-2 Din. Tirana 
18.10.201415:30Bylis0-2 Butrinti Sarande 
18.10.201415:30Tomori3-1 Luftetari 
18.10.201415:30Pogradeci1-0 Shkumbini 
18.10.201415:30KS Naftetari Kucove2-2 Lushnja 

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Al-Ahed3-0 Al-Shbab Al-Qazeia 
19.10.201415:30Al-Nejmeh1-0 Trables SC 
18.10.201415:30Racing Beirut0-2 Al Akhaahli Alahly 
18.10.201415:30Tadamon Sour0-1 Al-Safa 

Andorra 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Lusitanos2-0 Encamp 
19.10.201416:00Santa Coloma9-0 UE Engordany 
19.10.201413:00Inter D.0-3 UE St.Coloma 
19.10.201413:00Sant Julia2-0 FC Ordino 

Andorra 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201421:00UE Engordany B7-1 Principat 
19.10.201419:00P.Encarnada0-0 FC Rangers 
19.10.201415:00Q Esports0-5 FC Ordino B 
19.10.201415:00UE Santa Coloma B3-2 Atl. Escaldes 
19.10.201413:00Encamp B2-4 UE Extremenya 

Rwanda 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30APR FC1-0 Musanze FC 
19.10.201416:30Gicumbi FC0-1 Police FC 
19.10.201416:30Kiyovu Sport2-0 Marines FC 
19.10.201416:30Sunrise FC0-1 AS Kigali 
18.10.201416:30Etincelles FC2-2 Isonga 
18.10.201416:30Espoir FC1-0 Mukura Victory 
18.10.201416:30Rayon Sport1-0 Amagaju 

Antigua and Barbuda 1 - Premier Division - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201402:00Hoppers4-3 Five Islands FC  
19.10.201400:00Parham3-1 Old Road 
19.10.201422:00Virgin Atlantic Fort Road FC2-0 Ottos Rangers FC 
19.10.201401:00Urlings FC1-2 Jennings Grenades FC 
18.10.201423:00SAP2-0 Bassa 

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Prisons SC1-2 JKT Ruvu Stars 
18.10.201416:00Polisi Morogoro0-0 Mtibwa Sugar 
18.10.201416:00Ndanda FC1-3 Ruvu Shooting 
18.10.201416:00Kagera Sugar0-0 Stand United 
18.10.201416:00Coastal Union2-0 JKT Mgambo 
18.10.201416:00Mbeya City0-1 Azzam United 
18.10.201416:00Young Africans0-0 Simba SC 

Pakistan 1 - Premier League - 2014

Puan Durumu
19.10.201413:00WAPDA0-0 KPT 
19.10.201413:00KRL2-0 Afghan FC 
18.10.201413:00Pakistan Army0-0 Baloch FC Quetta 

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201402:00RC Rivière-Pilote3-2 Emulation 
18.10.201422:30Real Tartane0-4 Essor-Préchotain 
18.10.201422:30US Marinoise1-1 Aiglon 
18.10.201422:30CS Case-Pilote1-5 Golden Lion de Saint Joseph 
18.10.201422:30Club Franciscain2-0 Golden Star 
18.10.201403:00Club Colonial Fort de France4-0 US Robert 
18.10.201403:00Belimois0-10 Samaritaine 

Egypt 2 - 2. Lig Grup 5 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00Ghazl Al Mehalla3-0 Al hamol 

Egypt 2 - 2. Lig Grup 6 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00Tanta2-2 Pharco FC 
18.10.201416:00Al Olympi3-1 Ghazl Kafr EL Dawar 

Bahrain 1 - Premiere Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00East Riffa2-1 Al-Hadd 
19.10.201418:00Malkia0-1 Busaiteen 
18.10.201418:00Bahrain FC1-1 Manama 
18.10.201418:00Al-Rifaa4-0 Al-Hala 
18.10.201418:00Al-Shabbab1-3 Muharraq 

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201418:15Smouha SC0-1(0-0)El Dakhleya 
20.10.201416:00Petrojet2-1(0-0)Al Asyoty Sport 
19.10.201420:30ENPPI4-1(2-1)El Raja Marsa Matruh 
19.10.201418:20Al Masry3-2(1-0)Al Nasr 
19.10.201418:15El Hodood1-0(1-0)El Geish 
19.10.201416:00Misr El-Maqasha1-1(0-1)Arab Contractors 
18.10.201420:00Al Ahly3-0(2-0)Itthad Al Shortah 
18.10.201416:00El Gounah0-0(0-0)Alaab Damanhour 

U.A.E. 1 - B.A.E Körfez Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201419:00Al-Wehda2-2 Al-Wasl 
18.10.201419:00Al-Ahli4-2 Al-Jazira 
18.10.201416:00Al Ittihad Kalba2-3 Ajman 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Ethnikos Agioneri2-0 Doxa Dramas 
19.10.201416:00Kastoria1-1 A.Giannitsa 
19.10.201416:00Kavala1-1 Apollon Arnaia 
19.10.201416:00Evros Soufliou1-1 Thyella Filotas 
19.10.201416:00Iraklis Ampelokipoi0-0 Aris Salonika 
19.10.201416:00Kampaniakos Chalastras3-0 Aris Akropotamos 
19.10.201416:00Orfeas Eleftheroupolis1-1 Byzantio Kokkinokhoma 
19.10.201416:00Ethnikos Alexandroupoli1-1 Panserraikos FC 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Oikonomos Tsaritsani0-2 Trikala 
19.10.201416:00Thesprotos FC2-1 Dotieas Agias 
19.10.201416:00AE Karaiskakis3-1 Pyrsos Grevena 
19.10.201416:00Rigas Feraios1-1 Eth.Filippiadas 
19.10.201416:00Vataniakos FC0-0 Pyrasos 
19.10.201416:00EA Pavlou Makrochori0-1 Anagennisi Artas 
19.10.201416:00Kozani FC0-7 Opountios 
19.10.201416:00Lefkadia Naousas1-2 Achilleas Neokaisareias 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Mandraikos FC0-0 Achaiki FC 
19.10.201416:00Zakynthiakos FC0-1 APO Panargiakos 
19.10.201416:00Vyzas1-1 Asteras Magoulas 
19.10.201416:00Panelefsiniakos2-1 PAO Vardas 
19.10.201416:00Ermis Kiveri0-0 Kalamata 
19.10.201416:00Doxa Manoladas3-0 AO Kymi 
19.10.201415:00Aiolikos Mitilini0-0 Loutraki 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 4 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Ionikos4-0 PAS Irodotos 
19.10.201416:00Triglia Rafinas0-1 Kifisia FC 
19.10.201416:00Kissamikos FC2-1 Giouchtas FC 
19.10.201416:00Astir Varis1-3 Ilisiakos Zografou 
19.10.201416:00Glyfada FC1-1 PAO Kroussonas 
19.10.201416:00Nea Ionia1-1 Ethnikos P. 
19.10.201415:00Anagennisi Ierapetra1-4 Atromitos Piraeus 

Tunisia 2 - 2. Lig Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Stade Sportif Sfaxien2-5 Sportif de Korba 
19.10.201416:30Olympique du Kef1-0 US Sbeitla 
19.10.201416:30LPTA Tozeur1-0 FC Hammamet 
19.10.201416:30CO Sidi Bouzid1-1 Olympique de Beja 
18.10.201416:30Jendouba Sport1-1 Sfax Railways 

Tunisia 2 - 2. Lig Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30ES Hamam Sousse0-1 AS Ariana 
19.10.201416:30Ben Guerdane0-0 Grombalia Sports 
19.10.201416:30Sporting Ben Arous2-3 EM Mahdia 
19.10.201416:30AS Kasserine0-0 AS Oued Ellil 
19.10.201416:30Croissant S. Msaken4-0 Enfidha Sport 

Palestine 1 - Division A - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201419:00Shabab Dora2-3 Ahli Alkhaleel 
18.10.201418:00Shabab Al-Amaari0-0 Shabab Al Khader 
18.10.201417:00Markz Balata3-1 Gabal el Mokaper 
18.10.201416:00Shabab Althahrea2-1 Hilal AL Quds 

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201422:00Rocha FC1-0 Miramar Misiones 
18.10.201423:00Plaza Colonia0-2 Club Atletico Torque 
18.10.201422:00Cerrito1-1 Central Espanol 
18.10.201422:00D.Maldonado1-1 Villa Espanola 
18.10.201422:00Progreso1-2 Villa Teresa 
18.10.201422:00Boston River0-0 Cerro Largo 
18.10.201415:15Huracan FC2-3 Liverpool FC 

Tahiti 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201405:00Vénus2-2 Manu Ura 
19.10.201405:00Roniu6-2 Tamarii F. 
18.10.201410:00AS Excelsior1-9 Dragon 
18.10.201408:00Tahiti U172-8 Pirae 
18.10.201407:30Tefana4-1 Central Sport 

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201412:30Kitchee2-1 I-Sky Yuen Long 
19.10.201409:30Wofoo Tai Po2-3 Wong Tai Sin 
18.10.201412:30Eastern Salon1-1 Fourway Athletics 
18.10.201409:30TSW Pegasus5-1 Biu Chun Rangers 

Jordan 1 - Pro Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201419:30Al-Wihdat0-0 Al-Hussein 
18.10.201417:00Al-Jazeera4-2 M.Bani Hasan 

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Tre Fiori0-1 Juvenes/Dogana 
19.10.201416:00T.P. Galazzano0-2 FC Fiorentino 
19.10.201416:00Folgore0-0 San Giovanni 
18.10.201416:00Cosmos2-3 V.Acquaviva 
18.10.201416:00SS Pennarossa0-1 Domagnano 
18.10.201416:00S.S. Murata1-5 Cailungo 
17.10.201422:15SP Libertas1-0 La Fiorita M. 

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:15Birzebbuga St. Peters FC5-7 Saint Andrews 
19.10.201418:00Gzira United2-3 Melita FC Saint Julian 
19.10.201416:00Gudja United4-1 Zurrieq FC 
19.10.201416:00Lija1-3 Pembroke Athleta F.C. 
18.10.201418:00Msida0-3 Vittoriosa Stars 
18.10.201416:00Mqabba2-0 Fgura United 

India ISL 1 - Indian Super League - 2014

Puan Durumu
19.10.201416:30Northeast United FC1-1(1-1)FC Goa 
19.10.201414:00Atletico de Kolkata1-1(0-0)Delhi Dynamos FC 
18.10.201416:30Mumbai City FC5-0(3-0)FC Pune City 

Oman 1 - Professional League - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201418:20Al-Suwaiq1-2 Al-Seeb 
18.10.201418:00Saham3-2 Al-Nasr 
18.10.201415:50Al-Msnaa2-3 Al-Khaboora 

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201402:30Humble Lions0-1 Barbican 
20.10.201402:30Harbour View2-0 S.C. Academy 
19.10.201423:30Reno FC1-3 Waterhouse FC 

Solomon Islands 1 - S-League - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201408:00X-Beam FC0-8 Solomon Warriors FC 
19.10.201406:00Real Kakamora1-1 Kossa FC 
18.10.201408:00Marist1-2 Hana 
18.10.201406:00Western United FC4-1 Malaita Kingz FC 

Uganda 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:30Bright Stars FC1-1 Uganda Police 
18.10.201416:30Simba FC2-2 URA FC 
18.10.201416:30SC Victoria University0-0 BUL FC 

Guadeloupe 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201403:00USR0-2 CS Moulien 
19.10.201403:00Club Amical Marquisat1-3 La Gauloise 
19.10.201403:00Solidarité Scolaire0-2 Etoile 
19.10.201403:00Juventus SA0-2 Arsenal 
19.10.201403:00Phare du Canal1-0 AS Gosier 

Romania 2 - 2. Lig Seri 1 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201411:00ACS Berceni0-0 SC Bacau 
18.10.201411:00ACS Rapid CFR Suceava1-1 ACS Academica Arges 
18.10.201411:00FC Unirea Slobozia1-2 FC Voluntari 
18.10.201411:00CS Balotesti3-0 Gloria Buzau 
18.10.201411:00AFC Sageata Navodari2-0 Farul Constanta 
18.10.201411:00CF Braila6-3 FCM Dorohoi 

Romania 2 - 2. Lig Seri 2 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201411:00ACS Poli Timisoara3-0 FC Olimpia Satu Mare 
18.10.201411:00Oradea0-0 Alro Slatina 
18.10.201411:00CSM Metalul Resita2-1 Unirea Tarlungeni 
18.10.201411:00Ramnicu Valcea4-1 CS Caransebes 
18.10.201411:00CS Soimii Pancota2-2 Fortuna Poiana Campina 

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Real Avila1-2 LA Granja 
19.10.201418:00CD Mirandes B1-1 CF Cristo Atl. 
19.10.201418:00G. Segoviana1-0 Arandina CF 
19.10.201418:00Palencia0-0 Numancia B 
19.10.201418:00Bembibre3-0 La Baneza FC 
19.10.201413:00CF Salmantino1-2 CD Beroil Bupolsa 
18.10.201419:15CD Villa de Simancas2-1 CD Cebrerena 
18.10.201418:00Burgos Promesas2-1 CD Becerril 
18.10.201417:30La Virgen del Camino2-0 SD Almazan 
18.10.201417:30CD Villaralbo2-2 A.Tordesillas 

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00CD Tamarite1-0 Ejea 
19.10.201418:00CD Caspe2-0 Barbastro 
19.10.201418:00CD Teruel2-1 Aandorra 
19.10.201418:00AD Almudevar2-3 Sarinena 
19.10.201418:00CF Villa de Alagon1-0 CF Illueca 
19.10.201418:00SD Tarazona3-0 RSD Santa Isabel 
19.10.201418:00SD Borja4-0 Sabinanigo 
19.10.201418:00Utebo0-1 Villanueva 
19.10.201417:30CD Binéfar0-2 Ebro 
19.10.201413:00Cuarte Ind.1-0 At. Monzon 

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:30Fortuna1-3 La Union CF 
19.10.201418:30Yeclano0-1 Caravaca 
19.10.201418:15EG El Palmar CF1-1 Cieza 
19.10.201418:00Mar Menor0-1 Moratalla 
19.10.201418:00EF Alhama0-1 Huercal Overa CF 
19.10.201418:00Muleno CF8-1 Plus Ultra 
19.10.201418:00Deportiva Minera0-0 Murcia B 
19.10.201418:00Cartagena FC1-1 Pinatar 
19.10.201412:45CF Molina1-1 CDA Aguilas FC 

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Real Madrid C2-0 CD Mostoles 
19.10.201418:00Alcala0-0 CD Puerta Bonita 
19.10.201417:30Navalcarnero0-2 San Fernando 
19.10.201417:30AD Torrejon CF0-1 Atletico Pinto 
19.10.201413:00Alcobendas CF1-3 Inter de Madrid 
19.10.201413:00S.S.Reyes1-4 Rayo Majadahonda 
19.10.201412:30Parla1-0 Pozuelo Alarcon 
19.10.201412:30Alcorcon B1-1 AD Union Adarve 
19.10.201412:30Colmenar Viejo0-1 Alcobendas CF 
19.10.201411:00At. Madrid C1-1 FC Villanueva del Pardillo 

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Reggiana1-1(0-1)L'Aquila 
19.10.201417:00Pisa1-2(0-2)Grosseto 
19.10.201415:30Savona2-0(1-0)Santarcangelo 
19.10.201412:00US Ancona 19050-0(0-0)Pistoiese 
18.10.201420:30Gubbio0-1(0-1)Pontedera 
18.10.201418:00San Marino3-0(2-0)Pro Piacenza 
18.10.201417:00Teramo1-1(0-0)Carrarese 
18.10.201416:00Prato1-0(0-0)Spal 
18.10.201415:30Lucchese0-2(0-1)Ascoli 

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Casertana2-1(1-0)Barletta 
19.10.201417:00Juve Stabia1-1(0-0)Lecce 
19.10.201415:30Benevento0-0(0-0)Salernitana 
19.10.201413:30Catanzaro2-1(2-0)Ischia Isolaverde 
18.10.201420:30Martina3-1(1-0)Aversa 
18.10.201418:00Paganese2-2(0-1)Melfi 
18.10.201417:00Foggia1-0(1-0)Savoia 
18.10.201416:00Messina1-0(1-0)Vigor Lamezia 
18.10.201415:30Matera2-3(0-1)Cosenza 

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Feralpisalò1-0(0-0)Cremonese 
19.10.201417:00Real Vicenza1-1(1-0)Sudtirol 
19.10.201415:30Sassari Torres1-1(1-0)Mantova 
19.10.201415:30Venezia1-2(0-1)Novara 
19.10.201413:30Propatria0-0(0-0)Giana Erminio 
18.10.201418:00Pavia2-0(1-0)Arezzo 
18.10.201417:00Alessandria3-0(1-0)Pordenone Calcio 
18.10.201416:00Bassano V.3-1(0-1)Lumezzane 
18.10.201415:30Renate1-0(0-0)Albinoleffe 

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201414:00Matchakhela1-2 Saburtalo 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 1 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00C.Cipolletti2-1(2-0)Alianza de Cutral 
19.10.201422:00CAI Comodoro2-2(1-1)G.Brown 
19.10.201422:00Independiente de Neuquen2-1(0-0)General Belgrano 
19.10.201421:30 Deportivo Madryn2-1(2-1)Deportivo Roca 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 2 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201403:00JU Universitario1-0(1-0)Americo Tesorieri 
20.10.201401:00San Lorenzo de Alem3-1(2-0)Gimnasia Mendoza 
19.10.201400:00Deportivo Maipu2-3(2-2)Sportivo Estudiantes 
19.10.201400:00Andino0-1(0-0)Union VK 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 3 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201403:30Club Atletico Mitre2-0(1-0)Altos Hornos Zapla 
20.10.201401:00J.Antoniana2-1(0-0)S.M. Tucuman 
19.10.201423:00Deportivo San Jorge Tucuman4-4(2-2)C.Cordoba 
19.10.201422:30Union Aconquija2-1(1-1)Gimnasia y Tiro 

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Sanvicenteno2-2 UD Fuente de Cantos 
19.10.201418:30CD Hernan Cortes2-3 CD Coria 
19.10.201418:30CA Pueblonuevo3-1 Deportivo Pacense 
19.10.201418:30CP Valdivia0-4 Moralo 
19.10.201418:30Extremadura6-0 CD Castuera 
19.10.201418:00Diter Zafra2-2 Olivenza 
19.10.201418:00CD Badajoz0-1 Don Benito 
19.10.201418:00Merida1-0 Santa Amalia 
19.10.201413:15Jerez CF2-1 At. San José 
19.10.201413:00UP Plasencia1-1 CD Azuaga 

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00Alcudia1-0 CD Son Cladera 
19.10.201419:30Santa Eulalia2-2 Constancia 
19.10.201418:00Penya Ciutadella Esportiva1-2 Collerense 
19.10.201417:30CF Soller1-1 UD Alaro 
19.10.201413:00SD Formentera0-0 CF Platges de Calvia 
19.10.201413:00Binissalem1-0 Montuiri 
19.10.201412:45Llosetense2-0 Mercadal 
18.10.201418:30CD Atletico Rafal1-3 Campos 
18.10.201418:00Poblense1-0 San Rafael 
18.10.201417:30CD Manacor2-3 Ferriolense 

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:30San Fernando CD3-0 Mairena 
19.10.201419:00Algeciras2-1 Ceuta 
19.10.201418:00Conil FC2-0 A.Sanluqueno 
19.10.201413:00La Palma CF0-1 Sevilla C 
19.10.201413:00CMD San Juan2-0 CD Alcala 
19.10.201413:00CD Cabecense0-3 R. Huelva B 
19.10.201413:00CD Gerena4-1 UB Lebrijana 
19.10.201413:00CD Guadalcacin0-2 CD San Roque de Cadiz 
19.10.201412:30Coria CF2-0 Los Barrios 
18.10.201420:30Pena Deportiva Rociera2-0 Arcos CF 

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:30Arosa SC2-0 CD Choco 
19.10.201418:30Bertamirans FC1-1 CD As Pontes 
19.10.201418:30Cultural Areas1-3 Pontevedra 
19.10.201418:30Xuventu Sanxenxo2-1 Deportivo LC B 
19.10.201418:00UD Barbadas0-0 Rapido de Bouzas 
19.10.201418:00CD Boiro3-1 Cerceda 
19.10.201418:00RC Villalbes2-1 Ribadeo FC 
19.10.201418:00Ordenes1-0 Ribadumia CF 
18.10.201418:30Laracha CF0-1 Alondras 
18.10.201418:00Silva SD0-1 Bergantinos CF 

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Linares Deportivo2-0 Antequera 
19.10.201418:30CD Martos3-0 UD Maracena 
19.10.201418:30Guadix1-2 Los Villares CF 
19.10.201418:00CD El Ejido 20121-0 Villacarrillo CF 
19.10.201413:00A.Mancha Real1-0 UD San Pedro 
19.10.201413:00Alhaurin de la Torre2-5 CD Loja 
19.10.201413:00Velez CF3-0 Los Molinos CF 
19.10.201412:30CD Espanol del Alquian1-0 Huector Tajar 
19.10.201412:30A.Malagueno2-1 CD Ronda 
18.10.201414:00Atletico Melilla CF2-2 Atarfe Industrial CF 

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00At. River Ebro1-1 CDFC La Calzada 
19.10.201418:00Naxara2-5 CD Varea 
19.10.201418:00Haro7-0 CF Ciudad de Alfaro 
19.10.201418:00Alfaro3-1 Yague 
19.10.201418:00SD Logrones8-0 Casalarreina CF 
19.10.201418:00Arnedo0-2 Anguiano 
19.10.201418:00Calasancio2-3 CD Tedeon 
19.10.201418:00Oyonesa0-2 CD Calahorra 
19.10.201417:45Agoncillo3-0 Villegas 
18.10.201419:30Pena Balsamaiso CF1-2 At. Vianes 

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00CD Acero2-2 SC Requena 
19.10.201418:30CD Utiel2-0 UD Beniganim 
19.10.201418:30Villarreal C2-2 Crevillente 
19.10.201418:00Muro CF3-2 At. Sanguntino 
19.10.201418:00Orihuela0-1 Novelda 
19.10.201418:00Ontinyent5-0 Paterna CF 
19.10.201412:30Levante B1-0 Jove Espanol 
18.10.201422:00Castellon2-2 CF Cullera 
18.10.201418:30Ribarroya CF2-2 Alzira 
18.10.201418:30CF Torre Levante0-0 La Nucia 

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Club Atletico Victoria0-2 Arucas CF 
19.10.201414:00CD Vera Puerto de la Cruz2-1 Las Zocas 
19.10.201414:00Estrella3-0 Laguna 
19.10.201413:30CD El Cotillo2-0 At. Granadilla 
18.10.201419:00CD Santa Ursula0-1 Santa Brigida 
18.10.201418:45CD Union Sur Yaiza3-1 Tenerife B 
18.10.201418:30UD Telde2-0 Tenisca 
18.10.201418:00Union Viera CF2-1 UD Ibarra 

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:30Quintanar Rey3-0 Marchamalo 
19.10.201418:30Club Atletico Ibanes0-2 CF Talavera de la Reina 
19.10.201418:00CD Pedroneras0-0 CD Madridejos 
19.10.201418:00Villarrobledo1-1 Mora 
19.10.201418:00Manzanares CF1-3 Almansa 
19.10.201418:00G. Alcazar0-0 Puertollano 
19.10.201418:00Almagro CF0-0 La Gineta 
19.10.201413:00Toledo B2-3 Villarrubia CF 
19.10.201413:00Albacete B5-1 Daimiel 
19.10.201413:00CD Ciudad Real3-0 Hellin 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 4 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201402:15Sol de America Formosa1-0(1-0)Textil Mandiyu 
20.10.201402:00G.Esgrima3-1(2-1)Sportivo Patria 
19.10.201423:30CA Chaco For Ever3-2(0-1)Juv.Unida Gualeguaychu 
19.10.201422:00Atletico Parana0-0(0-0)Sarmiento de Resistencia 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 5 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201401:00Def. Belgrano Villa Ramalho2-0(1-0)Mar del Plata 
19.10.201423:00Independiente Chivilcoy0-0(0-0)Talleres 
19.10.201422:00Club Atletico Alvarado2-4(2-3)Ferro General Pico 

Morocco 2 - Elite 2 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201418:00ASS Sale1-3 US Temara 
18.10.201418:00JSK Chabab Kasba Tadla0-0 Olympique Dcheira 
18.10.201418:00Chabab Houara1-0 USM Ait Melloul 
18.10.201418:00Youssoufia Berrechid1-2 Racing de Casablanca 
18.10.201418:00Ittihad Tanger2-2 JSM Laayoune 
18.10.201418:00MCO Oujda1-0 CODM Meknes 
18.10.201418:00Widad Temara1-1 Rajaa Beni Mellal 
18.10.201418:00Widad Fez0-0 Union Mohammedia 

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201518:00CD Cudillero0-2 Univ.Oviedo 
10.05.201518:00Astur CF2-0 CD Cudillero 
03.05.201518:00CD Praviano2-0 CD Cudillero 
26.04.201518:00CD Cudillero0-2 Atletico de Lugones 
19.04.201518:00Llanes2-0 CD Cudillero 
12.04.201518:00CD Cudillero0-2 Urraca CF 
05.04.201518:00Andes CF2-0 CD Cudillero 
29.03.201518:00CD Cudillero0-2 Condal CF 
22.03.201518:00CD Roces2-0 CD Cudillero 
15.03.201518:00CD Cudillero0-2 UC Ceares 
08.03.201518:00CD Mosconia2-0 CD Cudillero 
01.03.201518:00CD Cudillero0-2 Caudal Dep. 
22.02.201518:00CD Covadonga2-0 CD Cudillero 
15.02.201518:00CD Cudillero0-2 Entregu CF 
08.02.201518:00Real Aviles CF B2-0 CD Cudillero 
01.02.201518:00CD Cudillero0-2 CD Tuilla 
25.01.201518:00UD Gijon Industrial2-0 CD Cudillero 
18.01.201518:00CD Cudillero0-2 SD Lenense 
11.01.201518:00Oviedo B2-0 CD Cudillero 
04.01.201518:00Univ.Oviedo2-0 CD Cudillero 
21.12.201418:00CD Cudillero0-2 Astur CF 
14.12.201418:00CD Cudillero0-2 CD Praviano 
07.12.201418:00Atletico de Lugones2-0 CD Cudillero 
30.11.201418:00CD Cudillero0-2 Llanes 
23.11.201418:00Urraca CF2-0 CD Cudillero 
16.11.201418:00CD Cudillero0-2 Andes CF 
09.11.201418:00Condal CF2-0 CD Cudillero 
02.11.201418:00CD Cudillero0-2 CD Roces 
26.10.201418:00UC Ceares2-0 CD Cudillero 
19.10.201418:00Caudal Dep.0-0 UC Ceares 
19.10.201418:00Entregu CF1-2 Condal CF 
19.10.201418:00CD Tuilla3-0 Urraca CF 
19.10.201418:00SD Lenense0-3 Atletico de Lugones 
19.10.201418:00CD Praviano3-2 Oviedo B 
19.10.201418:00Llanes4-1 UD Gijon Industrial 
19.10.201418:00Andes CF0-0 Real Aviles CF B 
19.10.201418:00CD Cudillero0-2 CD Mosconia 
19.10.201413:00Univ.Oviedo2-0 Astur CF 
19.10.201413:00CD Roces2-0 CD Covadonga 

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00Santona CF0-0 CD Cayon 
19.10.201418:00Selaya FC1-3 SD Gama 
19.10.201418:00Vimenor CF2-0 CD Arenas de Frajanas 
19.10.201418:00Textil Escudo0-0 At. Albericia 
19.10.201412:45Siete Villas1-0 Club Deportivo Colindres 
18.10.201419:00Rayo Cantabria4-0 SD Revilla 
18.10.201418:30UM Escobedo1-2 RS Gimnastica 
18.10.201418:00CD Bezana0-1 Castro CF 
18.10.201418:00Barreda Balompie0-3 CD Laredo 
18.10.201417:30Racing Santander B1-0 Buelna 

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Balmaseda FC1-0 Pasaia KE 
19.10.201418:00SD Gernika0-1 Club Bermeo FT 
19.10.201417:30Zamudio SD1-1 CD Aurrera de Vitoria 
19.10.201417:00CD Berio FT1-0 SD Erandio Club 
19.10.201412:30Portugalete1-1 Lagun Onak 
18.10.201419:00Arenas Getxo4-0 Santurtzi CD 
18.10.201418:30CD Basconia1-3 Zalla 
18.10.201418:00Beasain0-0 Amurrio 
18.10.201416:30Alaves B3-0 Santutxu FC 
18.10.201412:30C. Durango3-1 Oiartzun KE 

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Manlleu1-0 Castelldefels 
19.10.201418:00CF Peralada1-1 AE Prat 
19.10.201413:00FC Martinenc0-0 Figueres 
19.10.201413:00Cerdanyola del Valles FC1-3 Sabadell B 
19.10.201413:00Asco CF2-1 FC Vilafranca 
19.10.201413:00CF Montanesa2-0 Palamos 
19.10.201413:00CE Europa2-1 Pobla Mafumet 
19.10.201412:30Gava3-1 UE Rubi 
18.10.201419:00Santfeliuenc FC2-3 CD Masnou 
18.10.201418:30UE Vilassar de Mar1-3 Terrassa 

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Titus Lamadelaine1-2 Erpeldange 
19.10.201417:00CS Pétange1-0 Monnerech 
19.10.201417:00Swift Hesperange0-4 Union 05 
19.10.201417:00Racing FC Union Luxembourg3-0 RM Hamm Benfica 
19.10.201417:00Mamer3-0 Minerva Lintgen 
19.10.201417:00Una Strassen5-2 Muhlenbach-Sandzak 
18.10.201420:00US Sandweiler1-3 FC Rodange 91 

Kazakhstan 1 - Premier Lig Şampiyonluk Grubu - 2014

Puan Durumu
18.10.201415:00Aktobe3-1(2-0)Shakhtyor Karagandy 
18.10.201415:00Kairat Almaty1-1(0-0)Kaisar Kyzylorda 
18.10.201413:00Ordabasy Shymkent1-2(0-1)Lokomotiv Astana 

Kazakhstan 1 - Premier Lig Düşme Grubu - 2014

Puan Durumu
19.10.201414:00Atyrau1-0(1-0)Zhetysu Taldykorgan 
19.10.201414:00Taraz1-1(0-1)Tobol Kostanay 
19.10.201412:00Spartak Semey2-0(2-0)Irtysh Pavlodar 

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:15Beitar Jerusalem1-1(1-0)Ashdod SC 
18.10.201420:10Bnei Sachnin1-1(0-0)H. Tel-Aviv 
18.10.201419:30Ironi Kiryat Shmona3-0(1-0)Maccabi Petach Tikva 
18.10.201419:30Hapoel Petach Tikva4-1(2-0)Hapoel Acco 
18.10.201418:00Hapoel Haifa3-2(2-1)Maccabi Netanya 
18.10.201418:00Hapoel Raanana1-1(1-0)Hapoel Beer Sheva 

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:30PAOK2-1(2-0)Atromitos 
19.10.201418:15Veria FC2-1(2-1)Levadiakos 
19.10.201418:15Kalloni L.1-0(0-0)AOK Kerkyra 
19.10.201418:15Platanias1-0(0-0)Xanthi 
19.10.201416:00Panathinaikos1-2(0-1)OFI Crete 
18.10.201420:30Ergotelis2-3(1-1)Olympiakos 
18.10.201418:15Asteras Tripolis1-1(1-1)Panaitolikos 
18.10.201416:00Niki Volou1-0(1-0)Panthrakikos 

Albania 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201414:00Apolonia1-0 Teuta Durres 
19.10.201414:00Vllaznia0-1 Partizani 
18.10.201418:00Elbasani0-2 Laci 
18.10.201415:00KF Tirana3-1 Kukesi 

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Manzini Sea Birds0-1 Mbabane H. 
19.10.201416:00Royal Leopards1-1 Malanti Cheifs 
19.10.201414:30Red Lions2-1 Manzini W. 
18.10.201418:00RSSC United FC1-2 Green Mamba 
18.10.201417:00Mbabane S.0-0 Moneni Pirates 
18.10.201416:00Manzini Sundowns0-0 Young Buffaloes 

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Likhopo0-2 Nyenye Rovers 
19.10.201416:00Likila United1-1 Bantu United 
19.10.201416:00Matlama2-0 Lioli 
19.10.201414:00Kick4Life1-0 Linare 
18.10.201416:00Qoaling Highlanders0-1 LCS 
18.10.201416:00LMPS0-0 Mphatlalatsane 
18.10.201416:00Sandawana FC0-1 LDF 

Yemen 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00Al Yarmok Sanaa1-1 Al Saker Taizz 
18.10.201416:00Fhman1-0 El Ahli Sanaa 

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201421:00RCA Casablanca2-0(1-0)OCS Safi 
19.10.201419:00RSB Berkane3-1(1-0)KAC Kenitra 
19.10.201417:00FAR Rabat0-1(0-1)El Jadida 
19.10.201415:00IZK Khemisset1-1(1-0)FUS Rabat 
18.10.201421:00MAT Tetouan1-1(1-0)HUSA Agadir 
18.10.201418:00KACM Marrakech0-0(0-0)WAC Casablanca 
18.10.201416:00Chabab Atlas Khenifra0-1(0-0)OCK Khouribga 

Israel 2 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201418:00Maccabi Herzeliya1-0(1-0)Maccabi Yavne 

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Bala Town4-1(3-1)Port Talbot 
18.10.201416:30Airbus UK2-1(1-1)Rhyl 
18.10.201416:30Newtown1-2(0-0)Connahs Quay 
18.10.201416:30Prestatyn Town FC2-1(1-0)Aberystwyth 

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Izarra2-1 Valle de Egues 
19.10.201418:00Chantrea1-1 Osasuna B 
19.10.201417:45CD Corellano1-0 CD Idoya 
19.10.201417:30At. Cirbonero1-1 UCD Burlades 
18.10.201418:00Huarte0-0 U. Mutilvera 
18.10.201418:00San Juan1-0 CD Beti Onak 
18.10.201417:45CD Subiza4-0 Cortes 
18.10.201417:30Pamplona3-1 At. Valtierrano 
18.10.201417:30Iruna1-1 Pena Sport 
18.10.201417:00Oberena2-0 CD Ardoi 

South Africa 2 - Ulusal 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Jomo Cosmos2-0 Santos 
19.10.201416:30Highlands Park2-2 Royal Eagles 
18.10.201416:30Black Leopards5-0 Maluti FET College 
18.10.201416:30Lamontville G.Arrows1-0 Garankuwa United 
18.10.201416:30FC Cape Town1-1 Baroka FC 
18.10.201416:30African Warriors0-0 Witbank Spurs 

Qatar 1 - Katar Yıldızlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201419:45Al-Shamal2-2 Al-Sailiya 
18.10.201419:45Qatar SC1-2 Al Jaish 
18.10.201417:30Al-Khuraitiat0-1 Lekhwiya 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Turrialba4-1 Coto Brus 
19.10.201422:00Seleccion de Osa4-0 Real Pococi 
18.10.201400:00Jaco Rays FC1-1 ADF Siquirrena 
18.10.201400:00Barrio Mexico1-2 Cariari 

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30FK Cetinje4-1 Kom 
19.10.201415:30Igalo2-1 Zabjelo 
19.10.201415:30FK Radnicki Berane1-2 Jezero 
19.10.201415:30Bratstvo1-3 Decic Tuzi 
19.10.201415:30FK Iskra1-0 Ibar 
19.10.201415:30Jedinstvo BP1-1 FK Arsenal Tivat 

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00FC Edinet0-1 FC Sheriff II 
18.10.201415:00FC Budai0-1 FC Sfintul Gheorghe 
18.10.201415:00Speranta2-1 FC Victoria Bardar 
18.10.201415:00Zimbru II3-1 Gagauziya 
18.10.201415:00CSCA Buiucani1-3 Intersport Aroma 
18.10.201415:00CS Petrocub3-0 Lilcora 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Sloboda Mrkonjic Grad0-1 FK Krupa 
18.10.201416:00FK Napredak Donji Sepak0-0 Drina HE Visegrad 
18.10.201416:00Vlasenica1-0 FK Podrinje 
18.10.201416:00Sloboda Novi Grad1-1 Tekstilac Derventa 
18.10.201416:00FK Leotar0-1 Rudar Prijedor 
18.10.201416:00Sutjeska2-0 Mladost Gacko 
18.10.201416:00Kozara6-1 Proleter 

Serbia 2 - Prva Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00FK Sindelic Beograd1-1 FK Metalac 
18.10.201416:00FK Radnik Surdulica2-1 BSK Borca 
18.10.201416:00Jedinstvo Putevi1-1 Kolubara 
18.10.201416:00Proleter1-0 FK Sloboda Point Sevojno 
18.10.201416:00Javor1-1 Backa Palanka 
18.10.201416:00FK Sloga Petrovac2-0 Moravac Mrstane 
18.10.201416:00Macva Sabac1-0 Indjija 
18.10.201416:00Bežanija1-0 Sloga Kraljevo 

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Balmazujvaros1-2 Szeged 2011 
18.10.201419:00Mezokovesd SE1-1 Zalaegerszeg 
18.10.201418:00Kaposvar1-2 Szolnok 
18.10.201418:00Vasas Budapest3-0 Soroksár SC 
18.10.201418:00Gyirmot2-1 Cegledi 
18.10.201418:00Soproni Vasutas SE2-0 Aqvital FC Csakvar 
18.10.201415:30Bekescsaba1-0 BFC Siofok 
18.10.201415:30FC Ajka2-1 Szigetszentmiklosi 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00Guanacasteca3-1 ADR Jicaral 
19.10.201401:00AD Alajuela Junior Finca Austria2-1 Puntarenas FC 
18.10.201400:10AD Zona Norte2-2 Deportivo Saprissa II 
18.10.201400:00Deportiva San Carlos1-0 Aguilas Guanacastecas 

Wales 2 - Huws Gray Alliance Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:30Caernarfon3-0 Rhayader Town FC 
18.10.201416:30Conwy Borough FC2-3 Llandudno FC 
18.10.201416:30Flint Town United1-2 Guilsfield FC 
18.10.201416:30Llandrindod Wells1-2 Porthmadog 
18.10.201416:30Llanidloes Town FC0-3 Buckley Town 
18.10.201416:00Mold Alexandra7-1 Caersws 
18.10.201416:00Penycae FC2-5 Denbigh Town 
18.10.201416:00Rhydymwyn FC1-4 Holyhead Hotspur 

France 4 - CFA - Grup D - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201412:00Lorient B2-0 Bordeaux B 
18.10.201420:00Limoges3-1 Tarbes 
18.10.201419:30Concarneau1-1 Vendee F. F. 
18.10.201419:30Les Herbiers0-1 Trelissac 
18.10.201419:00Pontivy1-1 St. Malo 
18.10.201419:00Stade Bordelais1-1 Plabennec 
18.10.201417:00Nantes B2-0 Vitre 

France 4 - CFA - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201420:00Romorantin0-1 Sedan 
18.10.201419:00Dieppe2-2 Paris SG B 
18.10.201419:00Roye1-1 US Ivry 
18.10.201419:00Croix0-1 Quevilly 
18.10.201419:00Arras1-1 Entente SSG 
18.10.201419:00Amiens AC1-1 Calais 
18.10.201419:00Mantes2-2 Lille B 

France 4 - CFA - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Metz B0-2 Drancy 
18.10.201419:30Moulins2-0 Fleury Merogis U.S 
18.10.201419:00CM Aubervilliers2-1 Yzeure 
18.10.201419:00Jura Sud2-0 Viry Chatillon 
18.10.201419:00ASM Belfort1-0 Sochaux B 
18.10.201419:00Raon L Etape3-0 Saint Etienne B 
18.10.201419:00Sarre-Union0-2 Mulhouse 
18.10.201417:00Troyes B1-1 Montceau 

Uzbekistan 2 - 1. Lig - Eleme Grubu - 2014

Puan Durumu
19.10.201414:00Oqtepa3-0 Xorazm FK Urganch 
19.10.201414:00NBU-Osiyo4-1 Orol Nukus 
18.10.201414:00Istiqlol3-1 Sherdor Presstizh 
18.10.201414:00Pakhtakor 22-2 Alanga Qarshi 
18.10.201414:00Hotira-795-3 Ghallakor-Avtomobilchi 
18.10.201414:00Obod0-0 Shortan Guzor 
18.10.201413:30Qo´qon 19121-2 Mashal Muborak 2 
18.10.201413:00Uz Dong Joo Andijon6-1 FK Zaamin 

England 7 - Premier Kuzey - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Barwell F.C.2-1 Blyth Spartans 
18.10.201417:00Curzon2-1 Trafford 
18.10.201417:00Frickley Athletic2-0 Belper Town 
18.10.201417:00Grantham Town1-0 Workington 
18.10.201417:00Halesowen1-1 Stamford AFC 
18.10.201417:00Ilkeston FC3-1 FC United 
18.10.201417:00Kings Lynn3-1 Marine 
18.10.201417:00Matlock Town4-1 Stourbridge 
18.10.201417:00Nantwich Town1-3 Ashton United 
18.10.201417:00Ramsbottom United2-0 Buxton 
18.10.201417:00Rushall Olympic1-5 Whitby 
18.10.201417:00Skelmersdale United1-0 Witton Albion 

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201418:00Valletta0-2 Birkirkara 
19.10.201416:00Pieta1-1 Balzan Youths 
18.10.201418:15Zebbug Rangers3-3 Naxxar Lions FC 
18.10.201418:00Hibernians1-1 Tarxien Rainbows 
18.10.201416:00Qormi FC4-2 Floriana 
18.10.201416:00Sliema W.4-1 Mosta 

Uruguay 1 - Primera Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201401:00Atenas3-1(2-1)Cerro 
19.10.201422:00Nacional2-0(1-0)Rentistas 
19.10.201421:30El Tanque Sisley2-1(1-0)Defensor Sporting 
19.10.201421:30River Plate2-2(2-0)Tacuarembo FC 
19.10.201421:30Danubio0-0(0-0)J. Piedras 
19.10.201415:30Racing3-2(2-1)Sud America 
18.10.201422:00Montevideo Wanderers2-1(1-0)Penarol 
18.10.201421:30Rampla Juniors1-0(1-0)Fenix 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00AB Tårnby2-1 Taastrup FC 
18.10.201415:00Birkerød2-3 Vanløse 
18.10.201414:30FC Egedal1-3 KFUM Roskilde 
18.10.201414:00Greve2-2 Jægersborg 
18.10.201414:00B.Skovlunde1-1 Kastrup B. 
18.10.201414:00Fredensborg BI0-1 B 1903 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00FC Soenderborg5-0 Otterup 
19.10.201414:00Kalundborg3-1 Døllefjelde-Musse 
18.10.201416:00FC Skanderborg3-1 Ledøje-Smørum Fodbold 
18.10.201416:00B 19094-3 Ringsted 
18.10.201414:00Næstved II0-3 Marstal/Rise 
18.10.201413:00Slagelse0-4 FA 2000 

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Limon2-0(0-0)Universidad de Costa Rica 
19.10.201420:00Deportiva Carmelita2-0(1-0)Belen 
19.10.201420:00C.S. Cartaginés4-2(3-1)Club Sport Herediano 
19.10.201405:00D,Saprissa2-1(1-1)Uruguay 
19.10.201405:00LD Alajuelense2-1(1-0)Municipal Pérez Zeledón 

France 4 - CFA - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Azergues0-1 Lyon B 
18.10.201419:00Martigues3-0 Rodez 
18.10.201419:00Villefranche S.3-0 St. Priest 
18.10.201419:00Monaco B0-1 Grenoble 
18.10.201419:00Sete3-0 US Le Pontet 
18.10.201419:00Marignane1-0 Montpellier B 
18.10.201418:00Nice B1-1 Hyeres 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00TuS Ennepetal0-2 RW Ahlen 
19.10.201416:00FC Gutersloh2-0 SC Roland Beckum 
19.10.201416:00Westfalia Herne0-2 Bielefeld II 
19.10.201416:00TSG Sprockhövel1-0 SV Zweckel 
19.10.201416:00VfB Hüls2-2 SuS Neuenkirchen 
19.10.201416:00ASC Dortmund2-2 SpVgg Erkenschwick 
19.10.201416:00TuS Erndtebruck5-0 Westfalia Rhynern 
19.10.201416:00Hammer SpVgg0-2 SuS Stadtlohn 
18.10.201415:30Eintracht Rheine3-3 Lippstadt 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:15Bruhl1-2 TSV Hertha Walheim 
19.10.201416:00Hilal Maroc Bergheim0-4 Borussia Freialdenhoven 
19.10.201416:00VfL Alfter2-1 SC Germania Erftstadt-Lechenich 
19.10.201416:00SV Eilendorf1-5 FC Wegberg-Beeck 
19.10.201416:00Aachen II2-3 TSC Euskirchen 
19.10.201416:00Germania Windeck0-4 Bonner SC 
19.10.201416:00Bergisch Gladbach1-2 Viktoria Arnoldsweiler 
19.10.201416:00FC Huerth2-0 VfL Leverkusen 

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Cibalia1-0 NK Radnik Sesvete 
19.10.201416:00NK Dugopolje1-1 Inter Z. 
19.10.201416:00Rudes2-0 Dragovoljac 
19.10.201416:00NK Bistra0-2 HNK Gorica 
18.10.201416:00Segesta2-0 Lucko 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201414:05Chelsea U212-2 Fulham U21 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201415:00Newcastle U213-1 Brighton & Hove Albion U21 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Brabrand II1-0 VRI 
18.10.201416:00Holstebro0-3 Hjoerring IF 
18.10.201415:00IF Lyseng0-2 Aarhus Fremad 
18.10.201414:00Hobro II1-2 Viby IF 
18.10.201414:00Randers Freja6-0 AaB II 
18.10.201414:00Lystrup IF0-1 Lindholm 

Tunisia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Gafsa0-4(0-0)Club Africain 
19.10.201416:30US Monastir0-0(0-0)Sportive de Djerba 
19.10.201416:30Zarzis1-1(0-0)Avenir de La Marsa 
19.10.201416:30JS Kairouanaise0-2(0-2)CS Sfaxien 
19.10.201416:30AS Gabes0-3(0-1)Stade Tunisien 
19.10.201416:30CA Bizertin2-1(1-1)Etoile du Sahel 
19.10.201416:30Esperance de Tunis1-0(1-0)Etoile Metlaoui 
18.10.201416:30CS Hammam-Lif1-0(1-0)Stade Gabesien 

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Bognor Regis Town3-0 Hampton & Richmond 
18.10.201417:00Bury Town0-1 East Thurrock United 
18.10.201417:00Canvey0-3 Hornchurch 
18.10.201417:00Enfield Town3-0 Lewes 
18.10.201417:00Hendon3-2 Margate 
18.10.201417:00Kingstonian2-2 Billericay 
18.10.201417:00Leatherhead2-0 Wingate & Finchley 
18.10.201417:00Maidstone4-1 Leiston 
18.10.201417:00Metropolitan Police F.C0-0 Dulwich Hamlet 
18.10.201417:00Peacehaven & Telscombe FC3-3 Witham Town 
18.10.201417:00Tonbridge Angels1-2 Grays 
18.10.201417:00VCD Athletic FC3-2 Harrow Borough 

England 6 - Conference - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00AFC Fylde2-1(1-0)Gainsborough 
18.10.201417:00Barrow5-0(1-0)Gloucester City 
18.10.201417:00Boston Utd.3-1(0-0)Hyde United 
18.10.201417:00Brackley Town0-0(0-0)Tamworth 
18.10.201417:00Hednesford1-1(1-0)Bradford PA 
18.10.201417:00Leamington0-2(0-2)Stockport 
18.10.201417:00Lowestoft Town2-1(2-1)Oxford City 
18.10.201417:00North Ferriby United4-4(2-2)Guiseley 
18.10.201417:00Solihull Moors3-1(2-1)Chorley 
18.10.201417:00Stalybridge1-2(0-2)Colwyn Bay 
18.10.201417:00Worcester2-0(0-0)Harrogate Town 

England 6 - Conference - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Bromley1-0(0-0)Bath City 
18.10.201417:00Concord Rangers2-2(1-0)Maidenhead U 
18.10.201417:00Farnborough0-1(0-0)Sutton United 
18.10.201417:00Gosport Borough1-1(1-0)Eastbourne Borough 
18.10.201417:00Havant and W.2-3(1-2)Chelmsford 
18.10.201417:00Hayes & Yeading United0-3(0-2)Boreham Wood 
18.10.201417:00Hemel Hempstead1-1(0-1)Ebbsfleet United 
18.10.201417:00Staines Town1-2(1-0)Whitehawk 
18.10.201417:00Wealdstone0-1(0-0)Basingstoke 
18.10.201417:00Weston Super Mare0-2(0-2)St.Albans 

England 7 - Premier Güney - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Arlesey Town2-1 Histon 
18.10.201417:00Biggleswade Town3-2 Truro City 
18.10.201417:00Burnham0-3 Corby Town 
18.10.201417:00Cambridge C3-3 Slough 
18.10.201417:00Chesham United2-2 Paulton Rover 
18.10.201417:00Chippenham Town3-0 Banbury United 
18.10.201417:00Cirencester Town1-1 St Neots Town 
18.10.201417:00Dorchester Town2-1 Hitchin Town 
18.10.201417:00Dunstable Town FC1-3 Weymouth 
18.10.201417:00Hungerford Town1-1 Frome Town 
18.10.201417:00Poole Town F.C0-0 Hereford 
18.10.201417:00Redditch United7-2 Bideford AFC 

Georgia 1 - Umaglesi Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Torpedo Kutaisi2-2(1-0)FC Guria Lanchkhuti 
19.10.201414:00Kolkheti-1913 Poti2-2(2-2)FC Shukura Kobuleti 
19.10.201414:00Dila Gori2-2(0-1)Zestafoni 
19.10.201414:00Spartaki Tskhinvali2-1(0-1)Chikhura 
19.10.201414:00Dinamo Batumi2-0(1-0)Baia 
18.10.201414:00FC Metalurgi Rustavi1-1(0-1)Samtredia 
18.10.201414:00Merani Martvili2-0(1-0)Sioni Bolnisi 
18.10.201414:00WIT Georgia Tbilisi0-1(0-1)Din. Tbilisi 

Venezuela 1 - Primera Lig Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201401:30Zamora FC1-1(1-1)Anzoategui 
19.10.201400:30Caracas5-1(1-0)Tucanes FC 
19.10.201400:30Aragua FC4-1(0-0)Zulia 
19.10.201423:35Estudiantes Merida1-2(1-1)Atletico Venezuela 
19.10.201423:35Metropolitanos FC1-1(0-0)Portuguesa FC 
19.10.201423:35Mineros De Guayana2-1(1-1)Tachira 
19.10.201423:30Trujillanos FC2-0(0-0)LLaneros Guanare 
19.10.201423:00Deportivo Lara2-0(1-0)Deportivo Petare 
18.10.201423:35Real Esppor1-1(1-1)Carabobo FC 

Azerbaijan 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Khazar Lenkoran4-0(3-0)FK Baku 
18.10.201416:00Inter Baku0-0(0-0)Simurq 
18.10.201413:00Araz PFK2-2(1-1)AZAL PFC Baku 

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201414:00Helsingør1-0(1-0)Svebølle 
19.10.201414:00Rishøj1-5(0-1)Avarta 
18.10.201416:00B 931-2(0-0)Hvidovre 
18.10.201416:00S.Vedbæk1-2(1-1)Nykoebing FC 
18.10.201414:00B 19081-1(1-1)Nordvest FC 

Denmark 1 - Kadınlar - Lig 3F - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00OB4-0(3-0)Team Viborg 
19.10.201414:00Skovbakken0-1(0-0)Brøndby 
18.10.201416:00B93/HIK/Ryparken0-3 Vorup FB 
18.10.201415:30Vejle0-3(0-1)F.Hjørring 
18.10.201414:00Kolding B4-0(3-0)Ballerup S. 

Denmark Junior 1 - U17 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:15AGF/Viby (J)4-1 Lyngby (J) 
18.10.201416:15Silkeborg U173-0 FC Kopenhag (J) 
18.10.201416:00Randers FC (J)0-4 Brøndby (J) 
18.10.201414:00FC Midtjylland (J)2-1 OB (J) 
18.10.201413:00AaB (J)0-1 Esbjerg (J) 
18.10.201413:00Vejle (J)0-0 AC Horsens U17 
18.10.201412:30HB Køge (J)0-2 Nordsjælland (J) 

Denmark Youth 1 - U19 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:15FC Midtjylland (Y)4-0 OB (Y) 
18.10.201415:00AaB (Y)1-1 Esbjerg (Y) 
18.10.201414:00AGF/Viby (Y)1-2 Lyngby (Y) 
18.10.201414:00Randers FC (Y)4-1 Brøndby (Y) 
18.10.201414:00Silkeborg (Y)4-3 FC Kopenhag (Y) 

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201414:30Raklev0-3 Sundby 
18.10.201413:00Damsø1-3 Oesterbro IF 

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Naesby BK1-2 Vildbjerg 
18.10.201413:00Varde2-2 Vejlby 
18.10.201412:30Fortuna Svendborg0-7 SønderjyskE 

Serbia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00Napredak3-1(0-0)Radnicki N. 
19.10.201420:00Borac C.1-1(1-0)Vojvodina 
19.10.201416:00Rad1-1(0-1)OFK Belgrad 
18.10.201420:00Novi Pazar1-0(0-0)FK Spartak Zlatibor Voda 
18.10.201420:00Partizan1-0(0-0)R.S. Belgrad 
18.10.201416:00Vozdovac1-0(1-0)Jagodina 
18.10.201416:00FK Donji Srem1-2(1-1)Mladost L 
18.10.201416:00Cukaricki4-1(3-1)FK Radnicki 1923 

Scotland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Brechin1-2(1-1)Stranraer 
18.10.201417:00Dunfermline0-0(0-0)Forfar 
18.10.201417:00Morton0-1(0-1)Ayr 
18.10.201417:00Peterhead1-1(1-1)Airdrie 
18.10.201417:00Stirling A.0-4(0-1)Stenhousemuir 

Scotland 4 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Albion R.2-2(1-2)Clyde 
18.10.201417:00Arbroath4-0(2-0)East Stirling 
18.10.201417:00Berwick1-1(1-1)Elgin 
18.10.201417:00East Fife1-1(1-0)Annan Athletic 
18.10.201417:00Queens Park2-0(2-0)Montrose 

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Altrincham1-0(1-0)Braintree Town 
18.10.201417:00Bristol Rovers0-1(0-1)Forest Green 
18.10.201417:00Chester2-1(1-1)Alfreton 
18.10.201417:00Dartford1-1(0-1)Aldershot 
18.10.201417:00Eastleigh2-1(1-0)Nuneaton 
18.10.201417:00Halifax2-0(2-0)Kidderminster 
18.10.201417:00Gateshead0-2(0-2)Barnet 
18.10.201417:00Lincoln1-1(0-1)Wrexham 
18.10.201417:00Macclesfield1-0(0-0)Dover 
18.10.201417:00Southport1-0(0-0)Welling 
18.10.201417:00Torquay2-3(1-2)Grimsby 
18.10.201417:00Woking1-3(1-1)Telford 

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Coleraine1-0(0-0)Glentoran 
18.10.201417:00Crusaders1-4(1-3)Glenavon 
18.10.201417:00Ballinamallard United2-0(1-0)Dungannon Swifts 
18.10.201417:00Linfield1-3(1-1)Cliftonville 
18.10.201417:00Portadown2-1(0-1)Ballymena 
17.10.201422:00Warrenpoint Town0-1(0-0)Institute 

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Stevenage2-1(1-1)Accrington 
18.10.201417:00Plymouth1-0(1-0)Carlisle 
18.10.201417:00Oxford2-0(1-0)Tranmere 
18.10.201417:00Hartlepool1-2(0-1)Luton 
18.10.201417:00Bury3-0(2-0)Portsmouth 
18.10.201417:00Mansfield0-0(0-0)Cambridge 
18.10.201417:00Cheltenham3-2(1-0)Northampton 
18.10.201417:00Southend1-1(1-0)Exeter 
18.10.201417:00York0-1(0-0)Shrewsbury 
18.10.201417:00Burton0-2(0-0)Morecambe 
18.10.201417:00Dag and Red0-1(0-0)Newport 
18.10.201417:00Wycombe2-0(0-0)AFC Wimbledon 

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201415:30Miravci1-1 FK Gorno Lisice 
18.10.201415:30Drita0-1 Shkupi Skopje 
18.10.201415:30Napredok0-1 Vrapchishte 
18.10.201415:30Makedonija GjP4-0 Mladost CD 
18.10.201415:30FC FK Rinija Gostivar1-0 FK Skopje 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00GOSK Gabela3-0 HNK Branitelj 
18.10.201416:00Jedinstvo Bi0-1 Metalleghe BSI 
18.10.201416:00NK Bratstvo2-0 NK Mladost Doboj Kakanj 
18.10.201416:00Orasje0-3 FK Radnicki 
18.10.201416:00Buducnost1-0 Igman Konjic 
18.10.201416:00Capljina1-0 Gorazde 
18.10.201416:00Turbina Jablanica1-0 Gradina Srebrenik 
18.10.201416:00Rudar Kakanj1-1 NK Podgrmec 

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Batı Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201423:00Atletico Socopo1-0 Carabobo FC B 
19.10.201422:30El Vigia3-2 Policia de Lara FC 
19.10.201422:30Union Lara1-1 Union Atletico Falcon 
18.10.201423:30Yaracuyanos FC3-1 Zamora FC B 

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Doğu Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201422:30Angostura FC0-2 Universidad Central 
18.10.201400:00Estudiantes de Caracas2-1 Monagas SC 
18.10.201422:30Mineros De Guayana B1-1 Diamantes de Guayana 
18.10.201422:30Gran Valencia2-0 Deportivo Anzoategui B 

Northern Ireland 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201417:00Ards5-1 Loughgall 
18.10.201417:00Carrick Rangers2-0 Ballyclare Comrades 
18.10.201417:00Donegal Celtic0-1 Bangor 
18.10.201417:00Dundela1-1 Harland & Wolff Welders F.C. 
18.10.201417:00Knockbreda2-0 Armagh 
18.10.201417:00Larne2-0 Dergview F.C 
18.10.201417:00Lisburn5-1 PSNI FC 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30FC Monthey5-2 Martigny 
19.10.201415:30Naters1-1 Lancy FC 
18.10.201419:00Meyrin1-3 Yverdon 
18.10.201418:30Dudingen2-3 FC Azzurri 90 
18.10.201418:00FC Stade Lausanne-Ouchy1-1 Fribourg 
18.10.201418:00Echallens1-4 Bavois 
18.10.201417:00Team Vaud U212-2 Terre Sainte 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Young Boys II1-3 Wangen 
19.10.201415:30Munsingen0-1 Zug 
18.10.201419:00FC Bern1-4 Luzern II 
18.10.201418:30Kriens2-1 Schotz 
18.10.201417:30FC Sursee7-2 Concordia 
18.10.201417:00Solothurn6-4 FC Grenchen 
18.10.201417:00Cham5-3 Black Stars 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Winterthur II4-1 AC Taverne 1 
18.10.201418:00FC Wettswil-Bonstetten2-1 FC Thalwil 
18.10.201418:00FC Seuzach0-2 FC Dietikon 
18.10.201418:00FC Muri3-1 Eschen/Mauren 
18.10.201417:30FC Gossau3-1 Grasshoppers II 
18.10.201417:00FC Balzers1-1 Team Ticino U21 
18.10.201417:00Baden1-0 M.Stabio 

Argentina 3 - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion - 2014

Puan Durumu
19.10.201417:35Tristan Suarez1-4(0-2)At.Estudiantes 
19.10.201417:00Almagro1-2(0-0)Atl.Platense 
19.10.201417:00Los Andes1-1(1-0)Barracas C. 
19.10.201401:05Atlanta1-1(0-1)B.Adrogue 
18.10.201421:30CA Fenix1-1(0-1)Chacarita Jun. 
18.10.201419:00Colegiales0-1(0-1)A.Brown 
18.10.201418:00S.Italiano2-1(1-0)Acassuso 
18.10.201417:00V.San Carlos1-0(0-0)Comunicaciones 
18.10.201403:20Dep.Moron3-0(2-0)Dep.Armenio 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Sportfreunde Baumberg1-0 FC Bocholt 
19.10.201416:00TV Jahn Hiesfeld2-1 TuS Bosinghoven 
19.10.201416:00SC Kapellen Erft0-0 SV Sonsbeck 
19.10.201416:00Velbert1-1 Nievenheim 
19.10.201416:00SV Honnepel Niedermormter1-1 Oberhausen II 
19.10.201416:00VfR Krefeld Fischeln1-0 SW Essen 
19.10.201416:00TuRU Duesseldorf0-1 VfB Hilden 
18.10.201416:00Duisburg II0-0 Ratinger SV 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00St.Kickers II1-5 Bahlinger SC 
18.10.201416:30Freiburger FC0-3 Reutlingen 
18.10.201416:30SV Spielberg2-0 TSG Balingen 
18.10.201416:30SC Pfullendorf0-2 Germania Friedrichstal 
18.10.201416:30FV Ravensburg0-0 Kehler FV 
18.10.201416:30VfR Aalen II1-0 FC 08 Villingen 
18.10.201416:30SV Kickers Pforzheim1-1 Karlsruhe II 
18.10.201416:30Freiberg2-2 FSV Hollenbach 

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201414:00Svendborg3-1(2-1)Ringkøbing 
18.10.201416:00Varde0-3(0-2)Marienlyst 
18.10.201416:00Odder IGF3-1(1-0)Kolding B 
18.10.201416:00Blokhus FC2-0(2-0)Næsby 
18.10.201415:00FC Sydvest 054-3(1-1)Thisted 
18.10.201415:00Middelfart1-2(1-0)Næstved 
18.10.201414:00Kolding IF6-0(0-0)Kjellerup 
18.10.201414:00Skovbakken1-0(1-0)Brabrand 

Botswana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Township R.2-1 Nico United 
19.10.201417:00Notwane FC1-0 Letlapeng 
18.10.201420:00Motlakase1-1 Gaborone Utd. 
18.10.201417:00B.D.Force XI2-0 FC Satmos 
18.10.201417:00Orapa United FC0-0 Police XI 
18.10.201417:00B.M.Commission1-1 Extension G. 
18.10.201417:00Centre Chiefs3-3 ECCO City G. 

France 3 - 3. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201416:00Chambly2-1(0-1)Strasbourg 

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201420:15Al Ahli2-1(1-0)Al Nasr 

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Ajax Cape Town0-1(0-0)Kaizer Chiefs 
19.10.201416:30Bloemfontein Celtic5-1(2-0)Polokwane City 
18.10.201421:15O.Pirates1-0(0-0)Free State Stars 
18.10.201421:15Maritzburg United3-1(2-0)Platinum Stars 
18.10.201419:00Sundowns FC0-0(0-0)Bidvest Wits 
18.10.201419:00AmaZulu0-1(0-1)Chippa United 
18.10.201416:30University of Pretoria0-3(0-2)SuperSport United 
18.10.201416:00Moroka Swallows2-3(1-2)Mpumalanga Black Aces 

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201421:00Deportivo Chiantla1-0 Deportivo Ayutla 
19.10.201421:00Iztapa3-2 Aurora FC 
19.10.201405:00CD Huehueteco2-3 San Pedro 
18.10.201400:00Puerto San Jose2-2 Nueva Concepcion 

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Jocotan2-1 Mixco 
19.10.201420:00Coban Imperial2-1 Deportivo Quirigua FC 
19.10.201420:00Deportivo Mictlan2-1 Carcha 
19.10.201420:00Deportivo Zacapa1-0 Deportivo Heredia 
19.10.201405:00Sacachispas Chiquimula4-1 Deportivo Sayaxche 

Chile 2 - Primera B Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Rangers2-2 La Serena 
19.10.201421:30Lota Schwager1-0 Curico Unido 
19.10.201421:30S. Morning1-2 Temuco 
19.10.201421:30D. Copiapo2-3 San Luis 
19.10.201402:00Coquimbo2-1 Everton CD 
18.10.201400:00Iberia4-2 D. Concepcion 
18.10.201421:30Magallanes3-2 U. San Felipe 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00VfV Hildesheim4-0 SSV Jeddeloh 
19.10.201416:00Osnabrück II1-2 Arminia Hannover 
19.10.201416:00Spelle-Venhaus4-1 TSV Ottersberg 
19.10.201416:00VfL Oldenburg0-4 Eintracht Northeim 
19.10.201416:00SV Drochtersen/Assel2-1 Lupo-Martini Wolfsburg 
19.10.201416:00SC Gottingen 052-3 FC Wunstorf 
18.10.201416:00TB Uphusen2-2 FC Germania Egestorf-Langreder 
18.10.201415:00Rotenburger SV1-1 SV Teutonia Uelzen 

Switzerland 3 - Erste Ligi, Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00St. Gallen II2-3 Xamax 
18.10.201419:30Locarno0-2 Sion II 
18.10.201419:30Stade Nyonnais1-1 Breitenrain 
18.10.201419:00Etoile Carouge0-2 Basel II 
18.10.201418:00Old Boys1-1 FC Zurich II 
18.10.201417:00Rapperswil3-2 Delemont 
18.10.201417:00FC Koniz3-0 YF Juv Zurich 
18.10.201417:00Tuggen2-0 SC Bruhl 

El Salvador 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Alianza FC3-1 UES 
19.10.201400:00Juventud Independiente1-0 Santa Tecla FC 
19.10.201400:00CD Dragon0-0 Atletico Marte 
19.10.201404:00Isidro Metapán1-1 CD Águila 
18.10.201423:00Pasaquina0-1 CD FAS 

Honduras 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201401:00CD Motagua5-0(2-0)Real España 
19.10.201400:00Parrillas One2-2(0-2)CD Real Sociedad 
19.10.201404:00Deportivo Platense4-4(2-1)Honduras Progreso 
19.10.201404:00CD Victoria2-2(1-1)CD Vida 
19.10.201404:00CD Marathon2-2(0-1)CD Olimpia 

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:30Shkendija 791-2(0-2)Vardar Skopje 
19.10.201415:30Bregalnica Kraun Stip4-1(1-0)Teteks 
19.10.201415:30FK Sileks2-1(1-0)Fk Metalurg Skopje 
18.10.201415:30Pelister0-0(0-0)FK Turnovo 
18.10.201415:30Rabotnicki3-0(1-0)Renova 

Bosnia-Herzegovina 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Siroki Brijeg7-2(4-2)Celik Zenica 
19.10.201416:00Slavija Sarajevo1-0(1-0)Travnik 
19.10.201416:00Zeljeznicar1-0(1-0)FK Velez Mostar 
18.10.201417:00Zrinjski Mostar1-1(1-0)FK Sarajevo 
18.10.201416:00Olimpik Sarajevo5-2(2-0)Drina Zvornik 
18.10.201416:00Radnik Bn3-1(2-0)FK Mladost Velika Obarska 
18.10.201416:00Vitez1-1(1-0)Borac Banjaluka 
18.10.201416:00Sloboda Tuzla0-0(0-0)FK Zvijezda 

Armenia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Ararat4-6 Banants Yerevan 
19.10.201413:40FC Mika3-1 Shirak 
18.10.201415:10Ulisses7-1 Gandzasar 
18.10.201415:10Pyunik3-3 Alashkert FC 

Luxembourg 1 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Victoria Rosport0-0(0-0)Kaerjeng 
19.10.201417:00Dudelange1-0(0-0)Progrès Nidderkuer 
19.10.201417:00Grevenmacher0-2(0-1)Rumelange 
19.10.201417:00Etzella Ettelbruck0-3(0-1)Fola 
19.10.201417:00Jeunesse Esch4-2(1-0)Jeunesse Canach 
19.10.201417:00US Mondorf les Bains1-1(1-1)US Hostert 

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201419:00St.Truiden6-0(3-0)WS Woluwe 
19.10.201416:00KRC Mechelen2-4(2-4)Geel 
19.10.201416:00Aalst0-3(0-1)Lommel 
18.10.201421:00Eupen1-1(1-0)Patro Eisden 
18.10.201421:00Seraing United3-1(1-1)KVW Zaventem 
18.10.201421:00Tubize2-2(2-0)Mons Bergen 
18.10.201421:00Antwerp2-0(1-0)KSK Heist 
18.10.201420:30Dessel1-3(0-3)Roeselare 

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:15Adm/Modling (A)2-2 Schwechat 
19.10.201412:00Neuberg1-1 Mattersburg (A) 
18.10.201416:30SKN St. Poelten (A)3-0 Sollenau 

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00RZ Pellets WAC (A)1-3 Kalsdorf 
18.10.201418:00FC Pasching3-0 SV Wallern 
18.10.201416:00Vorwarts Steyr2-0 SAK Klagenfurt 
18.10.201415:00Union Gurten1-1 Sturm Graz (A) 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201414:30Plauen0-2(0-2)FC Viktoria 1889 Berlin 
19.10.201414:30Germania Halberstadt2-0(1-0)VfB Auerbach 
19.10.201414:30Magdeburg1-2(0-2)TSG Neustrelitz 
19.10.201414:30Berlin Ankaraspor0-0(0-0)Budissa Bautzen 
19.10.201414:30ZFC Meuselwitz0-1(0-1)Hertha Berlin II 
19.10.201413:40FSV Wacker Nordhausen1-2(1-0)Carl Zeiss Jena 
18.10.201414:30Babelsberg3-2(2-0)Union Berlin II 
18.10.201414:30FSV Zwickau0-0(0-0)BFC Dynamo 

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30Kick. Offenbach1-0(1-0)Waldhof Mannheim 
18.10.201415:00FCA Walldorf2-1(1-1)Elversberg 
18.10.201415:00Homburg4-0(1-0)SVN 1929 Zweibrücken 
18.10.201415:00Wormatia Worms1-2(1-0)Nottingen 
18.10.201415:00SpVgg Neckarelz1-2(1-0)Koblenz 
18.10.201415:00Hessen Kassel2-1(1-0)Saarbrucken 
18.10.201414:00Freiburg II5-0(0-0)KSV Baunatal 

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201415:00M'gladbach II1-1(1-1)Aachen 
18.10.201415:00FC Kray3-2(1-1)Bochum II 
18.10.201415:00Oberhausen1-2(0-0)Uerdingen 
18.10.201415:00Wattenscheid3-1(2-1)FC Hennef 05 
18.10.201415:00SC Verl0-1(0-0)F.Dusseldorf II 
18.10.201415:00SV Rodinghausen0-1(0-1)FC Koln II 
18.10.201415:00Schalke 04 II1-2(1-0)SC Wiedenbrück 

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Blekitni Stargard1-1(0-0)Rozwoj Katowice 
19.10.201415:00Limanovia Limanowa0-0(0-0)Rakow 
18.10.201419:00Kotwica Kolobrzeg4-0(2-0)Gornik Walbrzych 
18.10.201417:00Stal Mielec1-0(1-0)Energetyk ROW Rybnik 
18.10.201416:00MKS Kluczbork1-1(1-0)Znicz Pruszkow 
18.10.201415:00Stal Stalowa Wola2-0(1-0)Puszcza Niepolomice 
18.10.201415:00KS Legionovia Legionowo0-1(0-1)Siarka Tarnobrzeg 
18.10.201415:00Okocimski KS Brzesko2-2(0-2)Nadwislan Gora 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Elversberg II2-2 FV Diefflen 
19.10.201416:00Saarbrucken II4-0 Betzdorf 
19.10.201416:00SV Gonsenheim1-0 SC Hauenstein 
18.10.201416:30SV Rochling1-1 Arminia Ludwigshafen 
18.10.201416:30SC Idar-Oberstein2-3 Pfeddersheim 
18.10.201416:30SpVgg Burgbrohl2-1 TuS Mechtersheim 
18.10.201415:30Borussia Neunkirchen4-1 FSV Salmrohr 
18.10.201415:30SpVgg EGC Wirges0-1 Saar 05 Saarbrucken 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00VfL Pinneberg3-0 Vic. Hamburg 
19.10.201416:00SC Vier- und Marschlande5-0 FC Elmshorn 
19.10.201415:00TSV Buchholz1-3 BSV Buxtehude 
19.10.201411:45Uhlenhorster SC Paloma2-2 HSV Barmbek-Uhlenhorst 
19.10.201411:45Condor Hamburg4-4 Altonaer FC 93 
18.10.201416:00SV Curslack-Neuengamme2-0 Niendorfer TSV 
18.10.201414:00TuS Dassendorf2-4 SV Halstenbek-Rellingen 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Blumenthaler SV3-1 SG Aumund-Vegesack 
19.10.201416:00Leher3-3 Habenhauser FV 
19.10.201416:00TuS Schwachhausen5-0 Türkspor Bremen 
19.10.201416:00TSV Grolland0-5 Brinkumer SV 
18.10.201416:30Bremerhaven1-3 Vatan Sport Bremen 
18.10.201416:00Bremer SV4-0 OSC Bremerhaven 
18.10.201416:00Werder Bremen III2-2 VfL Bremen 
18.10.201416:00SV Grohn4-3 FC Union 60 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00SV Henstedt-Ulzburg4-2 FC Dornbreite Luebeck 
19.10.201416:00TSV Schilksee6-1 FC Angeln 02 
19.10.201415:00Holstein Kiel II3-0 TuRa Meldorf 
19.10.201415:00SV Todesfelde2-3 SV Eichede II 
18.10.201416:30Preetzer TSV0-0 TSV Bordesholm 
18.10.201415:30TSV Kropp2-1 TSV Altenholz 
18.10.201415:00Heider SV2-1 TuS Hartenholm 
18.10.201415:00Flensburg 082-3 NTSV Strand 
18.10.201415:00Eutin 081-0 Union Neumünster 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00L. Leipzig1-1 RasenBallsport Leipzig ll 
19.10.201415:00Union Sandersdorf0-0 Chemnitz II 
19.10.201415:00Einheit Rudolstadt2-2 Cottbus II 
19.10.201415:00Askania Bernburg2-4 Carl Zeiss Jena II 
18.10.201415:00FC Oberlausitz Neugersdorf10-0 Eisenach 
18.10.201415:00SV Schott Jena3-1 VfL Halle 96 
18.10.201414:00Aue II1-0 Dynamo Dresden II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00FSV Union Fuerstenwalde3-1 FC Pommern Greifswald 
19.10.201415:00SV Lichtenberg 471-2 Hansa Rostock II 
19.10.201415:00Hertha Zehlendorf3-0 BSV Hurturkel Berlin 
18.10.201415:00FSV Luckenwalde0-1 SV Waren 09 
18.10.201415:00FC Schonberg2-2 SV Altludersdorf 
18.10.201415:00Brandenburger SC Süd3-1 FC Neubrandenburg 04 
18.10.201415:00Optik Rathenow3-1 FC Strausberg 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Buchonia Flieden5-1 FC Schwalmstadt 
19.10.201416:00Wehen II2-0 SC Viktoria 06 Griesheim 
19.10.201416:00Rot-Weiß Darmstadt1-5 SV Wiesbaden 
18.10.201416:30FC Ederbergland0-1 TSV Steinbach 
18.10.201416:00Bayern Alzenau3-1 TSV Lehnerz 
18.10.201416:00FSC Lohfelden0-3 Sportfreunde Seligenstadt 
18.10.201416:00SpVgg 1922 Hadamar4-0 SpVgg Oberrad 
18.10.201415:00Eschborn2-0 OSC Vellmar 

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00FK Pohronie2-1 Dubnica 
19.10.201415:00SKF Sered1-2 Nitra 
19.10.201411:30Zilina B1-0 Senec 
18.10.201415:00Samorin1-2 Slovan Bratislava II 
18.10.201415:00Skalica3-0 Duslo Sala 
18.10.201415:00Nove Mesto0-1 Trnava juniori 

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00Kosice II1-2 Zemplin Michalovce 
19.10.201415:00Slavoj Trebisov1-2 L.Mikulas 
18.10.201415:00Lokomotiva Zvolen3-3 FC Lokomotiva Kosice 
18.10.201415:00Sobota0-0 Bodva Moldava 
18.10.201415:00Presov3-1 Dolny Kubin 
18.10.201415:00Bardejov3-0 FK Poprad 

Nicaragua 1 - Ulusal Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201405:00Juventus FC3-2 UNAN Managua 
19.10.201400:00Real Madriz FC2-2 Managua FC 
19.10.201400:00ART Municipal Jalapa0-0 Deportivo Ocotal 
19.10.201405:00Real Estelí FC2-0 Deportivo Walter Ferreti 
18.10.201400:00FOX Villa1-4 Diriangén FC 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00FC Hansa Lüneburg1-0(0-0)ETSV Weiche Flensburg 
19.10.201416:00BSV Rehden0-2(0-1)Lübeck 
19.10.201415:00Werder Bremen II4-0(2-0)VfB Oldenburg 
19.10.201415:00Neumunster1-2(1-0)Hamburger SV II 
18.10.201415:00Wolfsburg II4-2(4-0)FT Braunschweig 
18.10.201415:00St.Pauli II1-1(1-0)TSV Havelse 
18.10.201415:00Cloppenburg2-1(0-1)Eintracht Norderstedt 
18.10.201414:00Hannover II3-0(1-0)Meppen 

Austria 3 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00TSV Neumarkt2-1 Schwaz 
19.10.201416:00FC Höchst0-0 Dornbirn 
18.10.201417:00Bizau0-3 USC Eugendorf 
18.10.201417:00Kufstein5-2 Pinzgau Saalfelden 
18.10.201416:30SV Austria Salzburg3-0 FC Eurotours Kitzbuehel 
18.10.201416:00FC Wacker Innsbruck (A)2-2 Hard 

Moldova 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Zimbru6-0(5-0)FC Olimpia Balti 
19.10.201417:00FC Tiraspol1-2(0-1)FC Milsami Orhei 
19.10.201415:00FC Academica UTM2-0(1-0)Dinamo-Auto 
18.10.201415:00FC Veris0-3(0-2)FC Sheriff 
18.10.201415:00Saxan Ceadir-Lunga1-1(0-1)Costuleni 

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:30AGF0-0(0-0)Hjørring 
19.10.201416:00AC Horsens3-1(1-1)AB 
18.10.201416:00Vejle0-2(0-1)FC Roskilde 
18.10.201416:00Brønshøj1-0(1-0)HB Køge 
18.10.201416:00Lyngby2-1(1-0)Skive 

Guatemala 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201421:00Penarol LM1-2(1-1)Club Xelaju 
19.10.201420:05Universidad SC2-1(1-0)Guastatoya 
19.10.201420:00CD Suchitepequez2-1(0-0)Deportivo Marquense 
19.10.201420:00CSD Municipal0-0(0-0)Antigua Guatemala 
19.10.201405:00Deportivo Petapa3-3(1-1)Deportivo Malacateco 
18.10.201422:00Coatepeque0-1(0-0)CSD Comunicaciones 

Chile 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201400:00Union Espanola2-1(0-0)Cobreloa 
19.10.201422:00Cobresal1-1(0-0)Antofagasta 
19.10.201418:05Colo Colo2-0(0-0)Univ. de Chile 
19.10.201404:00San Marcos2-1(1-0)U.La Calera 
19.10.201403:00Municipal Iquique0-0(0-0)O'Higgins 
18.10.201400:30Barnechea1-0(1-0)Universidad Catolica 
18.10.201421:30Atletico Nublense2-1(1-0)Univ. Conce 
18.10.201418:30Palestino0-1(0-0)Santiago Wanderers 

Mexico 2 - Ascenso MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201404:00Dorados0-1 Irapuato 
19.10.201402:00Altamira FC2-1 Alebrijes Oaxaca 
19.10.201402:00Club Zacatepec1-0 Celaya 
18.10.201400:00Necaxa0-0 Atlante 
18.10.201405:30Deportivo Tepic0-1 Estudiantes Tecos 
18.10.201404:30Correcaminos de la UAT1-0 San Luis 
18.10.201401:00Lobos de la BUAP3-1 Monarcas Merida 

Austria 1 - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:30Wiener Neustadt0-0(0-0)Sturm Graz 
18.10.201419:30Rapid Wien0-0(0-0)Adm/Modling 
18.10.201419:30Kresta St. Andra1-2(1-0)SV Grödig 
18.10.201419:30Altach1-1(1-1)Austria Wien 
18.10.201417:00Salzburg4-2(2-1)Ried 

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201417:00Grasshoppers1-3(1-1)FC Zurich 
19.10.201414:45Sion0-0(0-0)Thun 
19.10.201414:45Luzern0-0(0-0)FC Vaduz 
18.10.201421:00Young Boys0-1(0-1)Basel 
18.10.201418:45Aarau0-3(0-1)St.Gallen 

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00Biel4-1(3-0)Wil 
19.10.201416:00Lugano2-0(0-0)Servette 
18.10.201418:45Le Mont LS3-2(1-0)Winterthur 
18.10.201418:45Schaffhausen4-0(1-0)Chiasso 

Mexico 1 - MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00Pumas UNAM1-1(0-0)Pachuca 
19.10.201405:00Atlas0-2(0-0)Toluca 
19.10.201405:00Jaguares2-0(0-0)Santos 
19.10.201404:06Leon2-1(1-1)CD Guadalajara 
19.10.201403:00Tigres1-0(1-0)Cruz Azul 
19.10.201401:00Puebla1-1(1-0)Leones Negros U. de G. 
19.10.201401:00CF America2-0(0-0)Monterrey 
18.10.201405:30Tijuana2-1(0-0)Queretaro FC 
18.10.201403:30Morelia0-1(0-1)Veracruz 

Colombia 2 - Torneo Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
19.10.201423:00Expreso Rojo1-2 Bucaramanga 
19.10.201423:00Cucuta1-0 CD Jaguares 
19.10.201423:00Valledupar1-1 Deportivo Pereira 
19.10.201423:00Llaneros FC3-3 Cortulua 
19.10.201423:00Real Santander1-0 Barranquilla FC 
19.10.201423:00Real Cartagena1-0 Rionegro 
19.10.201419:30Centauros1-0 Bogota FC 

Russia 3 - 2. Lig Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201413:00Metallurg Novokuznetsk1-0(1-0)Sibir Novosibirsk II 
20.10.201413:00Dinamo Barnaul2-2(1-1)Irtysh 
20.10.201411:30Yakutiya Yakutsk4-2(1-1)Tomsk II 
20.10.201410:00FC Chita1-1(1-1)Radian-Baykal 

Panama 1 - ANAPROF Açılış - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201402:00Independiente de La Chorrera3-4 Sporting San Miguelito 
19.10.201402:00CD Árabe Unido0-2 San Francisco FC 
19.10.201402:00Chepo FC1-1 Atlético Chiriquí 
19.10.201402:00Tauro FC2-0 Alianza FC 
19.10.201402:00Municipal Chorrillo0-2 CD Plaza Amador 

Colombia 1 - Liga Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
20.10.201403:30Atletico Huila3-0(2-0)Deportivo Pasto 
20.10.201401:30Deportivo Cali4-3(1-1)Millonarios 
20.10.201401:30Atletico Junior0-1(0-1)Atletico Nacional 
19.10.201423:15Itagui3-2(1-1)Chico FC 
19.10.201403:45Patriotas2-1(1-0)Envigado 
19.10.201401:30Independiente Medellin2-3(0-1)Tolima 
19.10.201401:30Santa Fe0-0(0-0)Once Caldas 
18.10.201423:15A. Petrolera0-0(0-0)Autonoma 
18.10.201403:45Fortaleza FC3-0(3-0)La Equidad 

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201420:00Slaven0-1(0-1)Hajduk Split 
19.10.201416:00NK Lokomotiva3-0(3-0)NK Zagreb 
18.10.201420:00Rijeka3-1(0-1)NK Istra 1961 
18.10.201416:00NK Zadar1-3(1-1)Dinamo Zagreb 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201416:00FC Vestsjaelland Reserves1-3 Brøndby Reserves 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201416:30SønderjyskE Reserves4-1 Vejle Reserves 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201412:00Hobro Reserves2-2 AaB Reserves 

USA 2 - K. Amerika Sonbahar Sezonu - 2014

Puan Durumu
19.10.201403:00Minnesota Stars0-0(0-0)New York Cosmos 
19.10.201402:40Indy Eleven1-0(0-0)San Antonio Scorpions FC 
19.10.201402:30Atlanta Silverbacks1-1(0-1)Tampa Bay Rowdies 
19.10.201402:30Carolina RailHawks1-1(0-0)Miami FC Blues 
18.10.201422:00Ottawa Fury0-2(0-2)FC Edmonton 

Russia 3 - 2. Lig Güney - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201415:00TSK Simferopol1-1(0-0)FC SKCHF Sevastopol 
19.10.201415:00Torpedo Armavir2-0(1-0)Sochi 
19.10.201414:00Afips Afipsky1-0(0-0)Druzhba 
19.10.201414:00FC Zhemchuzhyna Yalta0-0(0-0)Chernomorets N. 
19.10.201414:00Biolog Novokubansk1-0(0-0)Vityaz Krymsk 
19.10.201414:00Anzhi Makhachkala II0-0(0-0)S.Nalchik 
19.10.201414:00Angusht Nazran1-0(0-0)Terek Grozny II 
19.10.201414:00FK Taganrog2-0(1-0)FC Rotor Volgograd 
19.10.201414:00Astrakhan0-2(0-0)Dinamo Stavropol 
19.10.201414:00Mitos0-0(0-0)Mashuk-KMV 

Russia 3 - 2. Lig Batı - 2014/2015

Puan Durumu
20.10.201417:00Zenit St. Petersburg 26-1(3-0)Znamya 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00FC Pipinsried1-0 TSV Schwabmunchen 
19.10.201416:00Unterhaching II5-2 TSV 1860 Rosenheim 
19.10.201416:00SV Raisting0-0 DJK Vilzing 
18.10.201416:00SV Pullach4-1 FC Bad Kötzting 
18.10.201416:00SpVgg Hankofen-Hailing2-2 TSV Dachau 
18.10.201416:00FC Sonthofen2-3 TSV Landsberg 
18.10.201415:00BCF Wolfratshausen2-1 FC Unterfohring 
18.10.201415:00TSV Rain/Lech1-0 VfB Eichstatt 
18.10.201415:00Sportbund DJK Rosenheim5-1 SpVgg Landshut 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
19.10.201416:00TSV Neudrossenfeld1-2 Wurzburger 
19.10.201416:00Regensburg II2-1 FSV Erlangen-Bruck 
19.10.201416:00DJK Ammerthal0-7 Viktoria Aschaffenburg 
18.10.201417:00Alemannia Haibach0-3 FC Amberg 
18.10.201417:00TSV Großbardorf0-2 SpVgg Weiden 
18.10.201416:00SC Eltersdorf2-2 SV Erlenbach 
18.10.201416:00SV Memmelsdorf1-1 VfL Frohnlach 
18.10.201416:00SpVgg Bayern Hof0-0 Jahn Forchheim 
18.10.201414:15Ansbach0-3 TSV Aubstadt 

Germany 4 - Yerel Lig - Bayern - 2014/2015

Puan Durumu
18.10.201415:00Greuther Furth II0-1(0-0)Wuerzburger Kickers 
18.10.201415:00SV Seligenporten2-2(2-2)TSV Buchbach 
18.10.201415:00FV Illertissen2-1(1-0)FC Schweinfurt 
18.10.201415:00Ingolstadt II1-3(1-1)1860 Münih II 
18.10.201415:00VfR Garching0-2(0-1)Burghausen 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
20.10.201417:00Malmo FF U214-3 Kalmar FF U21 
20.10.201416:00Levski Sofia U217-0 Lokomotiv Plovdiv U21 
20.10.201416:00Nottingham Forest U212-0 Crystal Palace U21 
20.10.201415:00Huddersfield U210-1 Charlton Athletic U21 
20.10.201414:30Rizespor U210-0 Balikesispor U21 
20.10.201414:30Giresunspor U211-2 Osmanlispor FK U21 
20.10.201414:30Genclerbirligi U211-0 Erciyesspor U21 
19.10.201419:00Cukaricki U192-1 OFK Beograd U19 
19.10.201416:00Litex Lovech U211-0 CSKA Sofia U21 
19.10.201416:00Angers U190-0 Tours U19 
19.10.201416:00Caen U191-0 Amiens SC U19 
19.10.201416:00SV Wimpassing6-1 ASK Marz 
19.10.201416:00Ticha Dolni Chiflik6-1 Botev Novi Pazar 
19.10.201416:00Belasitsa Petrich2-0 Slivnishki Geroi 
19.10.201416:00Rennes B1-2 Brest B 
19.10.201416:00PFK Akademik Svishtov3-0 Pavlikeni 
19.10.201415:00IFK Gothenburg U194-0 Joenkoeping S. U19 
19.10.201415:00 IFK Norrkoeping U192-3 Aelvsjoe AIK U19 
19.10.201415:00Red Bull Brasil1-3 Rio Branco SP 
19.10.201414:30Trabzonspor U214-0 Mersin U21 
19.10.201414:30Karsiyaka U213-4 Gaziantep BB U21 
19.10.201414:00Mersin U191-5 Trabzonspor U19 
19.10.201414:00Sivasspor U192-1 Besiktas U19 
19.10.201414:00Eskisehirspor U190-5 Bursaspor U19 
19.10.201413:00Odra Opole U211-1 Arka Gdynia U21 
19.10.201412:00Zarkovo1-2 Buducnost Dobanovci 
19.10.201412:00FK Dorcol1-2 Zeleznik Lasta 
19.10.201412:00Hajduk Beograd2-2 FK BASK Beograd 
19.10.201412:00Vojvodina U193-1 Novi Pazar U19 
19.10.201412:00FK Radnicki 1923 U194-2 Napredak U19 
19.10.201412:00Jagodina U194-1 FK Spartak Subotica U19 
19.10.201412:00OB II1-1 MG & BK 
19.10.201412:00FK Metalac2-0 BSK Borca U19 
19.10.201411:30FK Raca Bratislava0-1 SK Lozorno, FO 
19.10.201411:30Kremnicka5-1 FK Pohronie B 
19.10.201411:15Favoritner AC0-1 ASV 13 
19.10.201411:00Partizan U191-3 Rad Beograd U19 
19.10.201411:00FK Lovcen U199-1 FK Cetinje U19 
18.10.201419:00Dijon B1-0 Louhans-C 
18.10.201419:00SC Team Wiener Linien1-1 SC Mannswoerth 
18.10.201419:00Angers B2-0 Bressuire 
18.10.201418:30Foolad Novin0-1 Esteghlal 
18.10.201418:00Kaliakra6-2 Shumen 
18.10.201417:00NK HASK3-1 Trnje 
18.10.201417:00Val Kastel Stari0-1 Neretva 
18.10.201416:00Trstenik PPT2-0 Hajduk Veljko 
18.10.201416:00Selargius2-0 Sora 
18.10.201416:00SC Herouvillais3-0 La Saint Colomban Locmine 
18.10.201416:00Maritza3-0 Zagoretz Nova Zagora 
18.10.201416:00Spartak Plovdiv0-0 Chernomorets Pomorie 
18.10.201416:00Dijon USC U192-0 Sennecey le Grand U19 
18.10.201415:30Svaty Jur1-2 Slovan Most Bratislave 
18.10.201415:30FK Zemun2-0 FK IMT Beograd 
18.10.201415:00Husqvarna FF U191-1 Lindoe FF U19 
18.10.201415:00Esbjerg IF 921-1 Hedensted 
18.10.201415:00Qviding FIF U191-0 Degerfors U19 
18.10.201414:00Aengelholms FF U191-5 Torslanda IK U19 
18.10.201414:00Athletic FC U193-0 Bagarmossen Kaerrtorp BK U19 
18.10.201413:30Konyaspor U210-1 Istanbul Basaksehir U21 
18.10.201413:00Darica G.Birligi U191-0 Bursa Niluferspor U19 
18.10.201413:00Evrokolezh Plovdiv1-0 Levski Karlovo 
18.10.201412:30Dunaujvaros Palhalma U211-0 Kaposvari U21 
18.10.201412:00Podbrezova U193-1 Senec U19 
18.10.201412:00Slovan Bratislava U191-1 FC Nitra U19 
18.10.201412:00Trencin U193-0 Kosice U19 
18.10.201412:00Katy Wroclawskie3-0 MKS Olawa 
18.10.201412:00GSP Polet3-1 Turbina Vreoci 
18.10.201412:00Ujpest U212-0 Mercedes-Kecskemeti LA U21 
18.10.201412:00Nakhon Pathom3-1 BBCU FC 
18.10.201412:00Ayutthaya FC2-1 Krabi FC 
18.10.201412:00Saraburi FC1-0 TTM Phichit 
18.10.201412:00Rajnavy Rayong1-0 Pattaya United 
18.10.201411:00Red Star Beograd U192-1 Brodarac U19 
18.10.201411:00Videoton FC U210-1 Vasas Budapest U21 
18.10.201410:00Budapest Honved U211-0 Vac U21 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

Puan Durumu
19.10.201414:30Sportika Blagoevgrad5-0 Olympia Sofia 
19.10.201414:30Ekomet 90 Plovdiv0-7 NSA Sofia 
19.10.201413:00Spartak Varna1-0 Akademik Geo Milev 
19.10.201413:00Katarina Zrinski1-3 Pregrada 
19.10.201411:00Jaszberenyi FC1-2 Szolnoki MAV-Stadler 
19.10.201411:00Dalmacija0-12 Split 
18.10.201415:00IF Limhamn Bunkeflo4-1 Kvarnsvedens IK 
18.10.201414:30Oborishte0-11 Beroe 
18.10.201414:00SK Slovan Bratislava7-0 FC Banik Horna Nitra 
18.10.201414:00MSK Slovan Teplice8-0 SK Selce 

AFC Cup - AFC Cup Final Stages - 2014

Puan Durumu
18.10.201419:00Arbil2-4 Al-Quadsia 

Peru 2 - 2.Lig - 2014

Puan Durumu
19.10.201400:00Sport Boys2-2 Club Sport Victoria 
19.10.201423:30Carlos A. Mannucci2-2 Union Huaral 
19.10.201423:30Walter Ormeno1-1 CD Atletico Minero del Rimac 
19.10.201423:30Defensor San Alejandro2-2 Alianza Universidad 
19.10.201420:00Alfonso Ugarte de Puno2-0 Jose Galvez 
18.10.201423:00Club Deportivo Pacifico FC1-1 Deportivo Municipal 
18.10.201419:45Comerciantes Unidos3-0 Atletico Torino 
17.10.201423:30Deportivo Coopsol1-1 Willy Serrato 

Kenya Cup 2 - GOTV Shield Kupası - 2014

Puan Durumu
20.10.201413:00West Kenya Sugar9-10(0-0)Posta Rangers 

Norway 1 - Kadınlar Premier Lig - Toppserien - 2014

Puan Durumu
19.10.201413:30Medkila1-3(0-3)Amazon Grimstad 
19.10.201413:30Roa1-1(1-1)Klepp 
19.10.201413:30Stabæk1-0(1-0)Avaldsnes 
19.10.201413:30Grand Bodø1-2(0-0)Arna-Bjørnar 
19.10.201413:30Vålerenga1-1(0-0)Trondheims-Orn 
19.10.201413:30Kolbotn0-2(0-1)LSK Kvinner 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 2 - 2014

Puan Durumu
18.10.201414:00Byåsen5-1 Molde 2 
18.10.201414:00Raufoss5-2 Rosenborg 2 
18.10.201414:00Herd2-2 Elverum 
18.10.201414:00Brumunddal0-2 Tiller 
18.10.201414:00Gjoevik FF3-0 NIL-Trysil 
18.10.201414:00Nardo3-0 Valdres FK 
18.10.201414:00Træff1-3 Levanger 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 3 - 2014

Puan Durumu
18.10.201414:00FK Fyllingsdalen2-4 Brann 2 
18.10.201414:00Florø3-1 Vidar 
18.10.201414:00Stord Sunnhordland