Türkiye - Spor Toto Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:30Gaziantepspor0-0(0-0)Istanbul B.B. 
29.09.201418:00Karabükspor0-2(0-1)Mersin I.Y. 
28.09.201419:00Akhisar Bld.2-0(1-0)Fenerbahçe
28.09.201416:00Konyaspor1-1(1-0)K.Erciyesspor 
28.09.201416:00Gençlerbirligi3-1(1-0)Balikesirspor 
28.09.201413:30Ç.Rizespor0-1(0-1)Bursaspor 

Champions League - Şampiyonlar Ligi Grp. E - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Man. City1-1(1-1)AS Roma
30.09.201419:00CSKA Moskova0-1(0-1)Bayern Münih

Champions League - Şampiyonlar Ligi Grp. F - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45PSG3-2(2-1)FC Barcelona
30.09.201421:45APOEL Nicosia1-1(1-1)Ajax

Champions League - Şampiyonlar Ligi Grp. G - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45S.Lizbon0-1(0-1)Chelsea FC
30.09.201421:45Schalke 041-1(0-1)Maribor

Champions League - Şampiyonlar Ligi Grp. H - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45S. Donetsk2-2(0-0)Porto
30.09.201421:45BATE Borisov2-1(2-1)A. Bilbao

Türkiye - PTT 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:30Karsiyaka0-1(0-1)Sanliurfaspor 
29.09.201419:00Elazigspor3-0(2-0)Orduspor 
28.09.201419:00Alanyaspor4-0(3-0)Bucaspor 
28.09.201418:30Kayserispor1-1(0-0)Samsunspor 
28.09.201418:30Antalyaspor3-0(1-0)G.Antep Bld. 
28.09.201416:00Giresunspor1-1(1-0)Altinordu 
28.09.201414:00Boluspor0-3(0-1)Adana D.Spor 

İngiltere - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201422:00Stoke City1-0(1-0)Newcastle
28.09.201418:00W.B.A4-0(2-0)Burnley

La Liga - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201422:00Cordoba0-0(0-0)Espanyol
28.09.201420:00Real Sociedad1-1(1-1)Valencia CF
28.09.201418:00Deportivo0-1(0-0)Almeria
28.09.201413:00Getafe1-0(1-0)Malaga

Almanya - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:30Hamburg1-2(0-1)E.Frankfurt
28.09.201416:30Augsburg1-0(1-0)Hertha Berlin

İtalya - Serie A - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201422:00Palermo0-4(0-1)Lazio
29.09.201420:00Udinese4-2(2-2)Parma
28.09.201421:45Genoa0-1(0-0)Sampdoria
28.09.201416:00Cesena1-1(1-1)AC Milan
28.09.201416:00Chievo1-1(0-0)Empoli
28.09.201416:00FC Inter1-4(1-4)Cagliari
28.09.201416:00Torino1-1(0-0)Fiorentina
28.09.201413:30Sassuolo0-1(0-1)Napoli

Fransa - League 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201422:00O. Marsilya2-1(2-0)St.Etienne
28.09.201418:00Lens0-0(0-0)Caen
28.09.201418:00Nantes1-1(0-0)O. Lyon
28.09.201415:00FC Bordeaux2-1(0-0)Rennes

Uluslararası Dostluk - 2014

Puan Durumu
30.09.201416:00Bostvana1-0 Zimbabwe 

Hollanda - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:45Heerenveen1-0(0-0)PSV 
28.09.201415:30Groningen1-0(1-0)Willem II 
28.09.201415:30Twente3-1(1-0)FC Utrecht 
28.09.201413:30Excelsior1-1(1-0)Cambuur 

Portekiz - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201422:00P.Ferreira2-0(1-0)Belenenses 
28.09.201420:00Setubal2-0(2-0)Nacional 
28.09.201418:00Boavista3-2(1-1)Gil Vicente 
28.09.201418:00Arouca0-1(0-1)Academica 
28.09.201418:00Maritimo4-0(4-0)Guimaraes 
28.09.201418:00Moreirense0-0(0-0)Penafiel 

Rusya - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:00Rubin Kazan2-1(0-1)T.Moskova 
28.09.201420:00Terek Grozny2-1(1-1)FK Rostov 
28.09.201417:30FC Krasnodar3-0(1-0)Arsenal Tula 
28.09.201415:00Lok. Moskova3-1(0-0)Amkar 
28.09.201412:35D.Moskova2-2(2-0)Kuban Krasnodar 

Danimarka - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:00Nordsjælland2-1(1-0)OB Odense
28.09.201420:00Esbjerg fB2-2(0-0)Brøndby IF
28.09.201415:00FC Midtjylland1-0(0-0)FC Vestsjælland

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Crewe0-3(0-1)Notts Co. 

Norveç - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201421:00Rosenborg3-0(2-0)Aalesund 
28.09.201419:00Odd Grenland4-0(1-0)Brann 
28.09.201419:00Start3-1(1-0)Sarpsborg 08 
28.09.201416:30Stabæk2-0(2-0)Lillestrøm 

Bulgaristan - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:30Litex Lovech3-0(0-0)Marek Dupnitsa 
28.09.201419:30Beroe1-2(1-0)CSKA Sofya 
28.09.201417:00Cherno More0-1(0-1)L.Sofya 
28.09.201417:00Slavia Sofya1-0(0-0)Haskovo 2009 

İskoçya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Aberdeen2-2(1-0)St. Mirren 

Slovenya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201417:00Gorica2-1(1-0)NK Krka 
28.09.201417:00Zavrc1-0(0-0)Rudar Velenje 

Brezilya - Serie A - 2014

Puan Durumu
28.09.201400:30Santos FC2-0(1-0)Goias 
28.09.201400:30Internacional4-2(3-1)Coritiba 
28.09.201400:30Figueirense3-1(0-1)Palmeiras 
28.09.201422:00Botafogo RJ0-2(0-0)Gremio 
28.09.201422:00Atletico PR1-0(1-0)Corinthians 
28.09.201422:00Atletico MG2-0(0-0)Vitoria 
28.09.201422:00Bahia2-1(1-0)Flamengo 

Arjantin - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
30.09.201402:30Newells Old B.0-3(0-2)Banfield 
29.09.201400:10Arsenal S.3-0(3-0)Godoy Cruz 
29.09.201403:30Lanus1-1(1-0)River Plate 
28.09.201400:15Boca Juniors1-0(0-0)Quilmes 
28.09.201422:00Belgrano1-4(1-2)Racing Club 
28.09.201421:00Tigre2-1(0-0)Def.Justicia 

Iraq 1 - Premier league Group 1 - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:00Zakho2-1 Al Karkh 
30.09.201415:30Al Kahrabaa0-1 Al Zawraa 
30.09.201415:30Naft Al Junoob2-1 Al-Masafi 

Brazil 4 - Serie D Final Stages - 2014

Puan Durumu
28.09.201422:00Central SC0-1 Confianca 
28.09.201422:00Metropolitano1-1 Tombense FC 
28.09.201422:00Santos AP0-1 Londrina EC 
28.09.201422:00Anapolina1-1 Rio Branco 
28.09.201422:00Remo1-2 Brasiliense 
28.09.201422:00Operario MT0-0 Brasil de Pelotas 
28.09.201422:00Globo FC1-3 EC Jacuipense 
28.09.201421:00Ituano FC1-0 Moto Club MA 

Lebanon 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:30Al-Nabi Shayth2-1 Tadamon Sour 
28.09.201415:30Al-Safa1-0 Al-Nejmeh 

Ukraine Cup 1 - Cup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Olimpik Donetsk2-0(1-0)Met. Zaporizhia 
28.09.201414:00Stal D.2-1(1-1)Chernomorets O. 

Madagascar 1 - THB Champions League 2nd stage Group 1 - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:00ASCUM0-1 AS Adema 
28.09.201413:00CNaPS Sport6-1 FC Maeva 
28.09.201411:00Transport FC0-1 Inate FC Livak 

Madagascar 1 - THB Champions League 2nd stage Group 2 - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:00Fifafifi TFC Atsinana0-0 Tiavo Tem 
28.09.201413:00Elgeco Plus0-0 FCA Ilakaka 
28.09.201411:00Ajesaia3-1 Fomela 

Andorra 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00UE Extremenya2-2 Atl. Escaldes 
28.09.201417:00P.Encarnada8-2 UE Engordany B 
28.09.201415:00La Massana10-0 Q Esports 
28.09.201415:00FC Rangers2-0 Encamp B 

Andorra 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00FC Ordino0-1 UE St.Coloma 
28.09.201416:00Lusitanos2-1 Santa Coloma 
28.09.201413:00Inter D.1-1 Encamp 
28.09.201413:00Sant Julia6-0 UE Engordany 

Pakistan 1 - PFF Premiere League - 2014

Puan Durumu
30.09.201414:00KESC1-2 PIA 
30.09.201414:00KPT0-4 National Bank 
30.09.201413:30PAF4-0 Pakistan Railways 
29.09.201414:00Baloch FC Quetta1-5 Afghan FC 

CAF Champions League 1 - CAF Şampiyonlar Ligi - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00TP Mazembe3-2(2-1)ES Setif 

Cyprus 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Elpida Xylofagou0-2 AEP Paphos 
28.09.201416:00Aris L.1-0 ENAD Polis Chrysochous 

Antigua and Barbuda 1 - Premier Division - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201402:00Hoppers1-1 Parham 
28.09.201400:00Urlings FC0-3 SAP 
28.09.201422:00Ottos Rangers FC3-3 Bassa 

Tanzania 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00JKT Ruvu Stars0-2 Kagera Sugar 
28.09.201416:00Young Africans2-1 Prisons SC 

CAF Confederations Cup - CAF Confederations Cup Final Stages - 2014

Puan Durumu
28.09.201421:00Al Ahly2-1 Cotonsport 

Bermuda 1 - Premier Division - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201421:00St.George's C.1-3 Somerset Cricket Club Trojans 
28.09.201421:00Robin Hood FC3-0 Southampton R. 
28.09.201421:00PHC Zebras4-1 Dandy Town H. 

Bahrain 1 - Premiere Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:30Manama4-1 Busaiteen 
28.09.201418:30Al-Hadd0-0 Muharraq 

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201420:40El Geish3-2(1-1)Smouha SC 
30.09.201418:15Arab Contractors1-0(0-0)Al Masry 
30.09.201418:15Al Ittihad1-4(0-2)ENPPI 
30.09.201416:00Al Asyoty Sport1-1(0-0)El Gounah 

U.A.E. 1 - B.A.E Körfez Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201419:15Al-Nasr0-0 Al-Wasl 
30.09.201419:15Emirate3-2 Banni Yas 
30.09.201416:25Al-Wehda1-1 Al-Sharjah 
30.09.201416:15Al Ittihad Kalba0-2 Al-Shabab 
29.09.201419:15Al-Dhafra3-3 Al-Jazira 
29.09.201416:20Al-Ahli0-0 Ajman 

Tunisia 2 - 2. Lig Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00CO Sidi Bouzid2-0 US Sbeitla 
28.09.201417:00Sfax Railways1-1 LPTA Tozeur 
28.09.201417:00Jendouba Sport0-1 Olympique du Kef 

Tunisia 2 - 2. Lig Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00AS Kasserine2-1 Grombalia Sports 
28.09.201417:00Enfidha Sport0-3 Sporting Ben Arous 

Palestine 1 - Division A - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201418:00Hilal AL Quds2-1 Shabab Al-Amaari 
30.09.201418:00Shabab Althahrea3-0 Taraji Wade AL Nees 
30.09.201418:00Gabal el Mokaper1-4 Shabab Dora 
30.09.201418:00Thagafi Tulkarm0-0 Markz Balata 
30.09.201418:00Ahli Alkhaleel1-0 Shabab Yatta 

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201422:00Villa Teresa1-4 Huracan FC 
28.09.201422:00Cerro Largo2-1 D.Maldonado 

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201412:30I-Sky Yuen Long1-4 TSW Pegasus 
28.09.201409:30Wofoo Tai Po1-1 South China 

San Marino 1 - Şampiyona - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Juvenes/Dogana3-0 Cailungo 
28.09.201416:00Tre Fiori2-0 Faetano 
28.09.201416:00Folgore3-1 SS Pennarossa 

Malta 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:15Saint Andrews2-1 Pembroke Athleta F.C. 
28.09.201420:15Zurrieq FC0-2 Mqabba 
28.09.201418:00Gudja United3-1 Gzira United 
28.09.201418:00Fgura United2-1 Msida 

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201405:00Boys Town2-0 Humble Lions 
29.09.201401:00Cavalier SC1-0 Montego Bay United FC 
28.09.201423:30Tivoli Gardens2-3 Rivoli United 

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201415:30Bakili0-2 Ravan Baku 

Uganda 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:30Simba FC0-1 Lweza FC 
30.09.201416:30SC Victoria University0-0 Soana FC 
30.09.201416:30Uganda Police2-1 SC Villa 
30.09.201416:30Rwenshama FC0-3 Kampala City Council 
30.09.201416:30Bright Stars FC1-0 BUL FC 

Romania 2 - 2. Lig Seri 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201411:00FC Unirea Slobozia3-3 ACS Berceni 
28.09.201411:00AFC Sageata Navodari2-1 SC Bacau 

Romania 2 - 2. Lig Seri 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201411:00Ramnicu Valcea0-0 Oradea 
28.09.201411:00Dacia Mioveni1-0 FC Olimpia Satu Mare 

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Bembibre0-2 Palencia 
28.09.201418:30CD Becerril2-0 Real Avila 
28.09.201418:30La Baneza FC2-0 CF Salmantino 
28.09.201418:00A.Tordesillas3-0 SD Almazan 
28.09.201418:00CF Cristo Atl.1-1 La Virgen del Camino 
28.09.201418:00Arandina CF1-0 CD Villaralbo 
28.09.201418:00CD Cebrerena2-2 G. Segoviana 
28.09.201413:00CD Beroil Bupolsa2-1 Burgos Promesas 

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Ejea2-0 Utebo 
28.09.201418:30Barbastro0-2 At. Monzon 
28.09.201418:30Sarinena3-1 Cuarte Ind. 
28.09.201418:30Villanueva1-2 CF Villa de Alagon 
28.09.201418:00Aandorra3-0 CD Tamarite 
28.09.201418:00CF Illueca2-1 CD Caspe 
28.09.201418:00Sabinanigo0-1 AD Almudevar 
28.09.201418:00CD Binéfar2-1 SD Borja 
28.09.201413:00RSD Santa Isabel0-1 CD Teruel 
28.09.201413:00Ebro1-2 SD Tarazona 

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:30Inter de Madrid2-0 CD Mostoles 
28.09.201413:00FC Villanueva del Pardillo2-2 Alcorcon B 
28.09.201413:00Alcobendas CF4-3 Alcala 
28.09.201413:00Rayo Majadahonda2-0 Navalcarnero 
28.09.201413:00Pozuelo Alarcon1-0 S.S.Reyes 
28.09.201412:30AD Union Adarve1-0 Parla 
28.09.201412:30CD Puerta Bonita2-1 Real Madrid C 
28.09.201412:30San Fernando1-1 Alcobendas CF 
28.09.201412:30Atletico Pinto1-0 At. Madrid C 
28.09.201412:30AD Torrejon CF1-3 Colmenar Viejo 

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Plus Ultra3-2 EG El Palmar CF 
28.09.201419:00Moratalla0-0 Deportiva Minera 
28.09.201419:00Cieza1-2 Mar Menor 
28.09.201419:00CDA Aguilas FC6-0 EF Alhama 
28.09.201419:00Caravaca1-1 Fortuna 
28.09.201418:30Murcia B2-1 CF Molina 
28.09.201418:00Cartagena FC0-2 Muleno CF 
28.09.201413:00Pinatar0-0 Yeclano 
28.09.201412:00La Union CF0-1 Huercal Overa CF 

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Pontedera0-0(0-0)Reggiana 
28.09.201417:00Santarcangelo1-2(1-0)Teramo 
28.09.201415:30Pistoiese3-2(2-1)Tuttocuoio 
28.09.201413:30Spal2-0(2-0)Lucchese 

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:45Barletta0-0(0-0)Savoia 
28.09.201419:00Matera3-1(2-0)Lupa Roma 
28.09.201417:00Cosenza0-0(0-0)Catanzaro 
28.09.201415:35Juve Stabia2-1(0-0)Reggina 
28.09.201415:30Messina1-5(0-5)Casertana 
28.09.201413:30Vigor Lamezia1-1(0-0)Foggia 

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Albinoleffe1-0(1-0)Monza 
28.09.201417:00Mantova0-1(0-0)Arezzo 
28.09.201415:30Sassari Torres2-0(2-0)Pordenone Calcio 
28.09.201412:00Real Vicenza2-2(0-0)Renate 

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Din. Tbilisi B1-1 FC Kolkheti Khobi 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201422:30Deportivo Roca2-0(1-0)G.Brown 
28.09.201422:00Independiente de Neuquen0-3(0-1)CAI Comodoro 
28.09.201421:35General Belgrano0-0(0-0)Alianza de Cutral 
28.09.201421:30 Deportivo Madryn1-0(1-0)C.Cipolletti 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201401:00San Lorenzo de Alem0-0(0-0)Deportivo Maipu 
28.09.201422:30Gimnasia Mendoza1-2(1-2)Union VK 
28.09.201422:00Americo Tesorieri0-1(0-1)Sportivo Estudiantes 
28.09.201422:00JU Universitario3-0(1-0)Andino 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 3 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Gimnasia y Tiro0-1(0-1)Altos Hornos Zapla 
28.09.201423:00Union Aconquija2-0(1-0)J.Antoniana 
28.09.201422:30Deportivo San Jorge Tucuman0-3(0-0)Club Atletico Mitre 
28.09.201422:00C.Cordoba1-1(0-0)S.M. Tucuman 

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:30RKSV Leonidas3-1 OJC Rosmalen 
28.09.201415:30UNA2-0 USV Hercules 
28.09.201415:30Lienden4-1 AFC 
28.09.201415:30De Treffers2-2 EVV 
28.09.201415:00ADO '205-3 HBS Craeyenhout 
28.09.201415:00WKE Emmen1-4 JVC Cuyk 
28.09.201415:00VVSB4-2 HSC '21 
28.09.201415:00Koninklijke HFC3-1 HFC EDO 

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Sanvicenteno1-4 UP Plasencia 
28.09.201420:00At. San José1-2 CD Badajoz 
28.09.201419:30Santa Amalia0-2 Extremadura 
28.09.201419:00Jerez CF2-0 Diter Zafra 
28.09.201419:00CD Coria3-0 CP Valdivia 
28.09.201418:30Deportivo Pacense0-1 CD Azuaga 
28.09.201413:00UD Fuente de Cantos1-0 CD Hernan Cortes 
28.09.201413:00Olivenza1-2 Merida 
28.09.201413:00Don Benito3-2 CA Pueblonuevo 

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Montuiri0-3 CD Son Cladera 
28.09.201417:30Santa Eulalia4-1 Alcudia 
28.09.201413:15Campos0-0 SD Formentera 
28.09.201413:00CF Platges de Calvia1-1 Binissalem 

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Ceuta1-1 A.Sanluqueno 
28.09.201419:00Los Barrios0-2 San Fernando CD 
28.09.201418:30Sevilla C1-1 Algeciras 
28.09.201413:00CD San Roque de Cadiz0-4 CD Gerena 
28.09.201413:00Mairena2-2 CD Guadalcacin 
28.09.201413:00CD Cabecense3-3 CMD San Juan 
28.09.201413:00UB Lebrijana2-1 Coria CF 
28.09.201412:30Cadiz B1-2 Conil FC 
28.09.201412:30CD Alcala0-0 La Palma CF 
28.09.201412:00R. Huelva B2-2 Pena Deportiva Rociera 

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Arosa SC2-1 Bertamirans FC 
28.09.201419:00Rapido de Bouzas3-0 CD Boiro 
28.09.201419:00Cerceda0-0 RC Villalbes 
28.09.201419:00Pontevedra0-1 Xuventu Sanxenxo 
28.09.201418:30UD Barbadas4-2 Ordenes 
28.09.201418:30CD Choco2-1 Laracha CF 
28.09.201418:30CD As Pontes2-0 Cultural Areas 
28.09.201418:30Bergantinos CF1-2 Ribadumia CF 
28.09.201418:00Alondras1-0 Silva SD 
28.09.201418:00Ribadeo FC1-1 Deportivo LC B 

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00CD Martos3-1 A.Mancha Real 
28.09.201419:00Huector Tajar0-1 A.Malagueno 
28.09.201419:00Antequera1-2 CD El Ejido 2012 
28.09.201419:00Villacarrillo CF0-0 Los Villares CF 
28.09.201414:00UD San Pedro2-0 Atletico Melilla CF 
28.09.201413:00CD Ronda1-1 Alhaurin de la Torre 
28.09.201413:00Atarfe Industrial CF0-2 Velez CF 
28.09.201413:00CD Loja1-0 Los Molinos CF 
28.09.201412:45UD Maracena0-3 Linares Deportivo 
28.09.201412:30CD Espanol del Alquian4-2 Guadix 

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Urraca CF1-1 CD Praviano 
28.09.201418:00Caudal Dep.1-0 CD Tuilla 
28.09.201413:00Entregu CF1-1 CD Cudillero 
28.09.201413:00Atletico de Lugones2-2 Llanes 
28.09.201413:00Oviedo B2-1 CD Roces 
28.09.201413:00Real Aviles CF B3-1 CD Covadonga 
28.09.201412:45Condal CF4-0 Univ.Oviedo 
28.09.201412:45Astur CF2-1 Andes CF 

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00CD Laredo4-1 SD Revilla 
28.09.201418:00Castro CF0-0 Siete Villas 
28.09.201418:00RS Gimnastica2-0 Selaya FC 
28.09.201418:00CD Cayon1-0 Vimenor CF 
28.09.201418:00SD Gama1-0 Barreda Balompie 
28.09.201413:00CD Arenas de Frajanas0-1 Rayo Cantabria 

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201412:30CD Aurrera de Vitoria0-2 SD Gernika 
28.09.201412:30Alaves B1-2 Arenas Getxo 
28.09.201412:30Portugalete0-0 Balmaseda FC 
28.09.201412:15Santutxu FC0-0 CD Berio FT 

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:00CF Peralada3-2 FC Vilafranca 
28.09.201413:00Asco CF1-2 CD Masnou 

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:30Agoncillo0-1 Oyonesa 
28.09.201418:30At. Vianes2-0 Arnedo 
28.09.201418:00CDFC La Calzada1-1 Haro 
28.09.201417:30CF Ciudad de Alfaro1-2 SD Logrones 
28.09.201413:00Villegas1-0 Pena Balsamaiso CF 
28.09.201413:00CD Varea3-0 Alfaro 
28.09.201413:00Yague1-0 Calasancio 

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00La Nucia2-0 CD Utiel 
28.09.201419:00Novelda0-1 Ribarroya CF 
28.09.201419:00FC Torrevieja0-2 Orihuela 
28.09.201419:00CF Cullera1-3 Levante B 
28.09.201418:00Alzira2-1 At. Sanguntino 
28.09.201418:00Crevillente1-1 Muro CF 
28.09.201413:00Paterna CF1-0 Villarreal C 
28.09.201413:00SC Requena1-0 Ontinyent 

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201414:00Mensajero2-0 CD El Cotillo 
28.09.201414:00CD Vera Puerto de la Cruz2-2 Dep. Marino 
28.09.201414:00Lanzarote3-0 Estrella 

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:30Villarrubia CF1-1 Albacete B 
28.09.201419:00CD Pedroneras2-0 Club Atletico Ibanes 
28.09.201419:00CD Madridejos1-0 Quintanar Rey 
28.09.201419:00Puertollano0-3 CF Talavera de la Reina 
28.09.201418:30Hellin0-3 La Gineta 
28.09.201418:00Mora0-0 Manzanares CF 
28.09.201418:00Daimiel1-1 G. Alcazar 
28.09.201418:00Almansa0-0 Almagro CF 
28.09.201413:00Toledo B3-2 Villarrobledo 
28.09.201413:00Marchamalo3-2 CD Ciudad Real 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 4 - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201402:00G.Esgrima1-1(1-1)Sol de America Formosa 
28.09.201422:30Sarmiento de Resistencia0-3(0-2)Textil Mandiyu 
28.09.201422:00Sportivo Patria0-0(0-0)Juv.Unida Gualeguaychu 
28.09.201422:00Atletico Parana2-1(1-0)CA Chaco For Ever 

Argentina 3 - Federal A Torneo de Transici?n Zona 5 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201423:00Ferro General Pico0-1(0-1)Mar del Plata 
28.09.201422:00CD Libertad1-1(0-0)Talleres 
28.09.201417:00Tiro Federal1-1(0-1)Def. Belgrano Villa Ramalho 

Morocco 2 - Elite 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:00ASS Sale1-2 Widad Fez 
28.09.201418:00US Temara3-3 JSK Chabab Kasba Tadla 
28.09.201418:00Olympique Dcheira1-1 Chabab Houara 
28.09.201418:00USM Ait Melloul0-1 Youssoufia Berrechid 
28.09.201418:00Racing de Casablanca0-2 Ittihad Tanger 
28.09.201418:00CODM Meknes1-1 Widad Temara 
28.09.201418:00Rajaa Beni Mellal0-0 Union Mohammedia 
28.09.201417:00JSM Laayoune2-0 MCO Oujda 

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Erpeldange2-2 FC Rodange 91 
28.09.201417:00Minerva Lintgen2-2 Muhlenbach-Sandzak 
28.09.201417:00RM Hamm Benfica2-2 Una Strassen 
28.09.201417:00Union 050-1 US Sandweiler 
28.09.201417:00Monnerech2-1 Mamer 
28.09.201417:00Titus Lamadelaine1-3 Racing FC Union Luxembourg 
28.09.201417:00CS Pétange0-0 Swift Hesperange 

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Linare3-0 Nyenye Rovers 
28.09.201416:00LMPS0-1 Matlama 
28.09.201416:00Likila United0-2 Lioli 
28.09.201416:00Bantu United2-1 LCS 

Kazakhstan 1 - Premier Lig Şampiyonluk Grubu - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:00Kairat Almaty2-0(1-0)Aktobe 
28.09.201414:00Shakhtyor Karagandy2-3(0-2)Ordabasy Shymkent 
28.09.201414:00Kaisar Kyzylorda1-1(0-0)Lokomotiv Astana 

Kazakhstan 1 - Premier Lig Düşme Grubu - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:00Atyrau1-1(1-1)Spartak Semey 
28.09.201413:00Zhetysu Taldykorgan0-0(0-0)Tobol Kostanay 
28.09.201412:00Irtysh Pavlodar0-0(0-0)Taraz 

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:30Kalloni L.2-0(1-0)Panthrakikos 
28.09.201420:30PAOK4-0(4-0)OFI Crete 
28.09.201418:15Veria FC2-0(0-0)Pas Giannina 
28.09.201418:15Levadiakos2-3(1-2)AOK Kerkyra 
28.09.201418:15Ergotelis1-1(0-1)Panaitolikos 
28.09.201416:00Panathinaikos1-0(1-0)Niki Volou 

Cyprus 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:00AEK Larnaca0-0(0-0)Ermis Aradippou 
28.09.201420:00Doxa Katokopia1-1(0-1)Nea Salamis 
28.09.201419:00Ethnikos Achnas1-0(1-0)Omonia Nicosia 

Israel 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:55Hapoel Beer Sheva3-2(1-0)Maccabi Tel Aviv 
28.09.201420:15Maccabi Haifa3-1(2-1)Hapoel Petach Tikva 

Morocco 1 - Botola Pro - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201421:00WAC Casablanca4-2(0-0)FUS Rabat 
28.09.201419:00HUSA Agadir4-2(2-1)Chabab Atlas Khenifra 
28.09.201417:00OCK Khouribga0-1(0-1)RSB Berkane 
28.09.201415:00FAR Rabat2-0(0-0)IZK Khemisset 

Yemen 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:00El Ahli Sanaa0-0 Al Saker Taizz 
30.09.201416:00Sabbab Al-Jeel1-1 Shaab Ibb 
30.09.201416:00Shab Hadramawt1-0 AlOuroba 

Israel 2 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:30Hapoel Kfar Saba1-0(0-0)Maccabi Herzeliya 
29.09.201419:00Ironi Rishon Lezion4-0(1-0)Hapoel Natzrat-Elite 
29.09.201419:00Hapoel Ramat Gan0-1(0-1)Ironi Tiberias 
29.09.201419:00Maccabi Kiryat Gat0-2(0-0)Bnei Lod 
29.09.201419:00Maccabi Yavne1-6(0-2)Bnei Yehuda Tel Aviv 
29.09.201419:00Ironi Ramat Hasharon0-1(0-1)Beitar Shimshon Tel Aviv 
29.09.201419:00Hapoel Afula3-0(1-0)Hakoach Amidar Ramat Gan 
29.09.201418:00Maccabi Ahi Nazrat1-1(1-0)Hapoel Jerusalem 

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00TNS1-1(1-1)Newtown 

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:30At. Valtierrano2-2 Oberena 
28.09.201418:00Izarra1-0 Huarte 
28.09.201418:00Pena Sport3-1 At. Cirbonero 
28.09.201412:30Osasuna B1-0 San Juan 

South Africa 2 - Ulusal 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Highlands Park0-1 Vasco da Gama 

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Kom3-0 FK Iskra 
28.09.201416:00Jedinstvo BP2-1 Bratstvo 
28.09.201416:00FK Arsenal Tivat1-0 FK Radnicki Berane 
28.09.201416:00Ibar0-0 Igalo 
28.09.201416:00Decic Tuzi3-1 FK Cetinje 
28.09.201416:00Jezero0-0 Zabjelo 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Turrialba3-2 Barrio Mexico 
28.09.201423:00Coto Brus2-1 ADF Siquirrena 
28.09.201421:00Real Pococi2-5 Cariari 
28.09.201420:00Seleccion de Osa4-2 Aserri 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso - Apertura Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Guanacasteca3-1 Grecia 
28.09.201420:00Aguilas Guanacastecas1-0 Puntarenas FC 
28.09.201420:00ADR Jicaral2-0 Deportivo Saprissa II 

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00FC Sfintul Gheorghe0-1 FC Sheriff II 
28.09.201416:00Zimbru II3-1 Lilcora 

Serbia 2 - Prva Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201419:00FK Metalac2-0 FK Sloga Petrovac 
30.09.201417:30FK Sloboda Point Sevojno3-3 BSK Borca 
30.09.201416:00Javor3-2 FK Sindelic Beograd 
30.09.201416:00Kolubara2-1 Bežanija 
30.09.201416:00Macva Sabac0-1 FK Radnik Surdulica 
30.09.201416:00Indjija2-1 Proleter 
30.09.201416:00Moravac Mrstane2-0 Sloga Kraljevo 
30.09.201416:00Backa Palanka3-1 Jedinstvo Putevi 

Hungary 2 - NB II - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:00BFC Siofok2-2 Cegledi 

Uzbekistan 2 - 1. Lig - Eleme Grubu - 2014

Puan Durumu
29.09.201414:00Oqtepa6-0 Sherdor Presstizh 
29.09.201414:00NBU-Osiyo0-1 Alanga Qarshi 

England 7 - Premier Kuzey - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Buxton2-1 Curzon 
30.09.201421:45Skelmersdale United2-1 Belper Town 
30.09.201421:45Witton Albion1-2 Frickley Athletic 
29.09.201421:45Ilkeston FC1-0 Marine 

Malta 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Birkirkara2-0 Mosta 
28.09.201418:00Pieta0-2 Sliema W. 

Uruguay 1 - Primera Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:30Penarol3-1(1-1)River Plate 
28.09.201421:45Tacuarembo FC1-4(0-2)Defensor Sporting 
28.09.201421:30Rampla Juniors1-2(1-1)Racing 
28.09.201421:30Rentistas0-3(0-0)Atenas 
28.09.201421:30Fenix0-0(0-0)Danubio 
28.09.201421:30J. Piedras1-3(1-1)Sud America 

Costa Rica 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
01.10.201405:00Club Sport Herediano0-0(0-0)Universidad de Costa Rica 
29.09.201403:00LD Alajuelense5-0(2-0)AS Puma 
28.09.201421:00Universidad de Costa Rica2-1(0-0)Belen 
28.09.201420:05C.S. Cartaginés1-0(0-0)Limon 
28.09.201420:00Municipal Pérez Zeledón4-2(3-0)Uruguay 
28.09.201420:00Deportiva Carmelita1-0(0-0)D,Saprissa 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201414:30NB Bornholm1-1 FC Egedal 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Marstal/Rise1-1 FC Skanderborg 
28.09.201414:00Næsby 20-0 Næstved II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00SC Germania Erftstadt-Lechenich4-0 Aachen II 
28.09.201416:00TSC Euskirchen4-0 Bergisch Gladbach 
28.09.201416:00SV Eilendorf1-3 FC Huerth 
28.09.201416:00Viktoria Arnoldsweiler4-4 VfL Alfter 
28.09.201416:00Bonner SC3-1 Bruhl 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Lippstadt2-0 VfB Hüls 
28.09.201416:00SpVgg Erkenschwick1-0 TuS Ennepetal 
28.09.201416:00SuS Neuenkirchen1-3 Hammer SpVgg 
28.09.201416:00SV Zweckel0-3 TuS Erndtebruck 
28.09.201416:00TSG Sprockhövel2-0 ASC Dortmund 
28.09.201416:00SC Roland Beckum2-0 Bielefeld II 
28.09.201416:00RW Ahlen3-1 Eintracht Rheine 
28.09.201416:00SuS Stadtlohn4-0 Westfalia Herne 
28.09.201416:00Westfalia Rhynern6-0 FC Gutersloh 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:00Southampton U212-0 Norwich U21 
29.09.201421:00Tottenham U211-2 Manchester United U21 
29.09.201421:00West Ham U212-0 Sunderland U21 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:00Blackburn U210-1 Reading U21 
29.09.201421:00Brighton & Hove Albion U211-1 Wolverhampton U21 
29.09.201421:00Middlesbrough U212-0 West Bromwich Albion U21 
29.09.201415:00Aston Villa U213-0 Bolton U21 

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00NK Dugopolje11-0 Pomorac 
28.09.201417:00Rudes3-0 Cibalia 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:45Hjoerring IF0-3 Lindholm 

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Hornchurch0-2 Hendon 
30.09.201421:45Dulwich Hamlet3-0 Bury Town 
30.09.201421:45East Thurrock United2-1 Tonbridge Angels 
30.09.201421:45Hampton & Richmond1-5 Leatherhead 
30.09.201421:45Harrow Borough1-2 Bognor Regis Town 
30.09.201421:45Leiston1-2 VCD Athletic FC 
30.09.201421:45Margate2-1 Metropolitan Police F.C 
30.09.201421:45Witham Town1-3 Maidstone 

England 6 - Conference - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Worcester1-1(0-1)Boston Utd. 

England 7 - Premier Güney - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Banbury United2-0 Cambridge C 
30.09.201421:45Burnham5-1 Bideford AFC 
30.09.201421:45Chippenham Town2-1 Hereford 
30.09.201421:45Cirencester Town6-1 Dorchester Town 
30.09.201421:45Hungerford Town0-0 Dunstable Town FC 

Denmark 2 - Kadınlar - 1. Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201414:30Vildbjerg0-2 SønderjyskE 

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Nykoebing FC4-0(1-0)Helsingør 
28.09.201414:30Nordvest FC0-1(0-0)HIK 
28.09.201414:00Fremad Amager0-1(0-0)B 1908 

Azerbaijan 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00FK Qabala1-1(0-0)Khazar Lenkoran 
28.09.201416:00Simurq3-2(0-1)Sumqayit 

Denmark 1 - Kadınlar - Lig 3F - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Brøndby5-0(1-0)Vorup FB 

Denmark Junior 1 - U17 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:15FC Kopenhag (J)2-0 OB (J) 

Denmark Youth 1 - U19 Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201413:00FC Kopenhag (Y)5-0 OB (Y) 

Venezuela 1 - Primera Lig Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:55Mineros De Guayana2-0(0-0)Estudiantes Merida 
28.09.201400:35Aragua FC3-0(1-0)Deportivo Lara 
28.09.201400:35Tachira1-1(0-1)Carabobo FC 
28.09.201400:30Caracas2-1(0-0)Real Esppor 
28.09.201423:00Portuguesa FC0-0(0-0)Deportivo Petare 
28.09.201422:35LLaneros Guanare1-0(0-0)Atletico Venezuela 
28.09.201422:30Tucanes FC1-0(0-0)Zamora FC 
28.09.201422:30Zulia1-0(1-0)Anzoategui 

Northern Ireland 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:45Crusaders2-2(2-1)Linfield 

İngiltere - Playoff Blue Square Premier - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Telford1-2(1-1)Chester 
30.09.201421:45Alfreton0-2(0-1)Halifax 
30.09.201421:45Altrincham1-0(0-0)Macclesfield 
30.09.201421:45Braintree Town1-1(1-1)Barnet 
30.09.201421:45Dover3-0(1-0)Aldershot 
30.09.201421:45Eastleigh1-1(1-0)Bristol Rovers 
30.09.201421:45Forest Green2-1(1-1)Torquay 
30.09.201421:45Grimsby0-1(0-0)Southport 
30.09.201421:45Lincoln1-1(0-0)Gateshead 
30.09.201421:45Welling2-2(2-2)Dartford 
30.09.201421:45Woking1-0(0-0)Nuneaton 
30.09.201421:45Wrexham1-0(0-0)Kidderminster 

Serbia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:00Novi Pazar3-0(2-0)Jagodina 
29.09.201420:00Borac C.0-1(0-1)R.S. Belgrad 
29.09.201418:00Napredak0-1(0-0)Vojvodina 
29.09.201416:00FK Spartak Zlatibor Voda1-0(1-0)Radnicki N. 
29.09.201416:00Vozdovac2-0(1-0)Mladost L 
29.09.201416:00FK Donji Srem1-0(0-0)FK Radnicki 1923 
29.09.201416:00Rad1-3(0-1)Cukaricki 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:30HNK Branitelj0-0 Orasje 

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:30FK Gorno Lisice2-3 Napredok 
30.09.201416:30Shkupi Skopje1-0 Makedonija GjP 
30.09.201416:30Miravci0-0 Drita 
30.09.201416:30Vrapchishte1-1 FC FK Rinija Gostivar 
30.09.201416:30Mladost CD2-0 FK Skopje 

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Batı Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201423:00Atletico Socopo5-1 Union Atletico Falcon 
28.09.201422:30El Vigia3-2 Zamora FC B 

Venezuela 2 - 2. Lig Açılış - Doğu Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201422:30Margarita1-1 Universidad Central 
28.09.201422:30Monagas SC1-0 Diamantes de Guayana 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:30Munsingen7-1 FC Grenchen 
28.09.201415:30FC Sursee0-5 Luzern II 

Argentina 3 - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion - 2014

Puan Durumu
28.09.201421:30Almagro0-0(0-0)Dep.Moron 
28.09.201421:30Dep.Espanol0-3(0-1)Chacarita Jun. 
28.09.201419:00Dep. Merlo0-4(0-2)At.Estudiantes 
28.09.201419:00V.San Carlos1-2(0-0)Los Andes 
28.09.201417:00CD UAI Urquiza1-1(0-0)Barracas C. 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Karlsruhe II4-1 SC Pfullendorf 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Sportfreunde Baumberg0-4 Ratinger SV 
28.09.201416:00TV Jahn Hiesfeld3-6 VfB Hilden 
28.09.201416:00SC Kapellen Erft2-0 FC Bocholt 
28.09.201416:00Velbert3-1 TuS Bosinghoven 
28.09.201416:00SV Sonsbeck1-4 Nievenheim 
28.09.201416:00SV Honnepel Niedermormter3-0 VfB Homberg 
28.09.201416:00Duisburg II3-0 Oberhausen II 
28.09.201416:00TuRU Duesseldorf2-1 SW Essen 
28.09.201415:00VfR Krefeld Fischeln1-3 Wuppertal 

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Næstved3-1(0-1)Blokhus FC 
28.09.201414:30Ringkøbing3-3(1-0)Skovbakken 
28.09.201414:00Kolding B0-4(0-2)Brabrand 

Saudi Arabia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:15Al Nasr2-1(1-0)Al Oruba Club 
28.09.201418:10Al Khaleej2-2(1-1)Hajer 

South Africa 1 - Premier Futbol Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Platinum Stars0-0(0-0)University of Pretoria 
28.09.201416:00Polokwane City0-3(0-1)Sundowns FC 

Armenia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201414:00Ulisses II1-3 Pyunik II 
29.09.201414:00FC Mika II2-2 Gandzasar II 
29.09.201414:00Ararat II0-6 Alashkert FC II 
29.09.201414:00Banants II5-1 Shirak II 

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Barillas FC3-2 Deportivo Chiantla 
28.09.201421:00Nueva Concepcion3-0 Aurora FC 
28.09.201421:00Iztapa3-1 Deportivo Ayutla 
28.09.201420:00Puerto San Jose1-1 CD Huehueteco 
28.09.201420:00CSD Comunicaciones B1-1 San Pedro 

Guatemala 2 - Primera Lig - Apertura - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:15Deportivo Quirigua FC2-3 Mixco 
28.09.201421:00Coban Imperial3-0 Sacachispas Chiquimula 
28.09.201421:00Deportivo Heredia1-1 Carcha 
28.09.201420:00Deportivo Zacapa3-1 Jocotan 
28.09.201420:00Deportivo Mictlan2-2 Deportivo Sayaxche 

Chile 2 - Primera B Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201422:00Everton CD2-0 Rangers 
28.09.201421:30Temuco3-1 Coquimbo 
28.09.201421:30D. Concepcion1-3 San Luis 
28.09.201421:30U. San Felipe4-1 Lota Schwager 
28.09.201418:00S. Morning2-0 Magallanes 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Arminia Hannover0-4 SV Drochtersen/Assel 
28.09.201416:00Osnabrück II2-0 VfL Oldenburg 
28.09.201416:00FC Germania Egestorf-Langreder3-0 Rotenburger SV 
28.09.201416:00Lupo-Martini Wolfsburg1-3 VfV Hildesheim 

Switzerland 3 - Erste Ligi, Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00Delemont1-1 Etoile Carouge 

Honduras 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201402:00Real España2-1(0-0)CD Olimpia 

El Salvador 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Juventud Independiente2-1 Alianza FC 
28.09.201400:00Atletico Marte0-1 Santa Tecla FC 
28.09.201400:00CD Dragon0-0 UES 

F.Y.R.O.M. 1 - Prva Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:30Bregalnica Kraun Stip0-0(0-0)Pelister 
28.09.201416:30Vardar Skopje2-0(1-0)FK Sileks 
28.09.201416:30FK Turnovo0-1(0-1)Rabotnicki 
28.09.201416:30Shkendija 795-0(2-0)Teteks 
28.09.201416:30Fk Metalurg Skopje3-0(0-0)Renova 

Denmark Cup 1 - DBU Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201417:15Vejgaard1-2(1-0)Vejle 
30.09.201417:15Marienlyst1-2(0-0)Skive 

Bosnia-Herzegovina 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:30Siroki Brijeg1-0(1-0)FK Sarajevo 
28.09.201416:30Slavija Sarajevo0-0(0-0)FK Mladost Velika Obarska 

Armenia 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Ararat2-1 Alashkert FC 
28.09.201413:40Banants Yerevan1-1 Shirak 

Luxembourg 1 - Ulusal Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00Victoria Rosport1-2(0-1)Dudelange 
28.09.201417:00Grevenmacher0-2(0-0)Kaerjeng 
28.09.201417:00Etzella Ettelbruck2-3(2-1)Progrès Nidderkuer 
28.09.201417:00Jeunesse Esch2-1(1-1)Rumelange 
28.09.201417:00US Mondorf les Bains1-2(0-0)Jeunesse Canach 
28.09.201417:00US Hostert2-1(0-0)Wiltz 71 

Belgium 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:00St.Truiden1-0(0-0)Antwerp 
28.09.201416:00Roeselare0-0(0-0)Oud-Heverlee 
28.09.201416:00KVW Zaventem0-2(0-1)Eupen 

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201412:00SR Donaufeld2-2 Neuberg 

Austria 3 - Yerel Lig - Orta - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201420:00SV Lafnitz2-1 SAK Klagenfurt 
28.09.201417:00Sturm Graz (A)2-1 Wolfsberg 
28.09.201417:00RZ Pellets WAC (A)1-2 Vorwarts Steyr 

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201419:00Energetyk ROW Rybnik2-2(0-1)Zaglebie Sosnowiec 
28.09.201417:00Nadwislan Gora2-0(0-0)Puszcza Niepolomice 
28.09.201416:00Limanovia Limanowa0-0(0-0)Okocimski KS Brzesko 
28.09.201413:00Znicz Pruszkow0-0(0-0)Blekitni Stargard 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201414:30Plauen1-2(0-2)BFC Dynamo 
28.09.201414:30Germania Halberstadt2-0(0-0)FC Viktoria 1889 Berlin 
28.09.201414:30FSV Wacker Nordhausen2-1(2-0)TSG Neustrelitz 
28.09.201414:30FSV Zwickau0-0(0-0)Budissa Bautzen 
28.09.201414:30ZFC Meuselwitz2-3(1-1)Carl Zeiss Jena 

Germany 4 - Yerel Lig - Güneybatı - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201420:00KSV Baunatal1-5(0-2)SpVgg Neckarelz 
29.09.201420:00Saarbrucken0-0(0-0)Kaiserslautern II 
28.09.201415:00Hoffenheim II2-1(0-1)Freiburg II 

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:30SV Rodinghausen0-1(0-0)Essen 
28.09.201415:00Oberhausen0-0(0-0)Aachen 
28.09.201415:00Bochum II1-2(0-1)Uerdingen 
28.09.201415:00Sportfr. Siegen1-2(0-0)Wattenscheid 
28.09.201415:00Viktoria Koln 19043-1(2-1)F.Dusseldorf II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Aue II0-2 RW Erfurt II 
28.09.201415:00SSV Markranstaedt2-1 VfL Halle 96 
28.09.201415:00Dynamo Dresden II0-3 Eisenach 
28.09.201415:00Einheit Rudolstadt0-2 RasenBallsport Leipzig ll 
28.09.201415:00Askania Bernburg3-3 Chemnitz II 
28.09.201415:00SV Schott Jena4-2 Cottbus II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00FSV Union Fuerstenwalde0-1 SV Altludersdorf 
28.09.201415:00FC Pommern Greifswald0-2 SV Waren 09 
28.09.201415:00Malchower SV1-1 Hansa Rostock II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00SV Halstenbek-Rellingen4-0 TuS Germania Schnelsen 
28.09.201415:00Altonaer FC 931-2 SV Curslack-Neuengamme 
28.09.201415:00HSV Barmbek-Uhlenhorst1-1 Vic. Hamburg 
28.09.201415:00Niendorfer TSV3-0 Uhlenhorster SC Paloma 
28.09.201411:45Condor Hamburg1-1 FC Suderelbe 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:30Türkspor Bremen1-1 Leher 
28.09.201416:00Habenhauser FV1-3 Vatan Sport Bremen 
28.09.201416:00FC Union 601-4 Bremerhaven 
28.09.201415:00Brinkumer SV2-0 SG Aumund-Vegesack 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00TuS Hartenholm3-3 SV Henstedt-Ulzburg 
28.09.201415:00SV Eichede II5-1 Flensburg 08 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00TSV Schott Mainz1-3 FSV Salmrohr 
28.09.201416:00Pfeddersheim1-0 Borussia Neunkirchen 

Copa Sudamericana 1 - Copa Sudamericana - 2014

Puan Durumu
01.10.201402:30Sao Paulo1-0(0-0)Huachipato 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Wehen II2-0 FC Ederbergland 
28.09.201416:00Rot-Weiß Darmstadt4-0 FC Schwalmstadt 

Nicaragua 1 - Ulusal Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Diriangén FC0-2 Managua FC 
28.09.201400:00ART Municipal Jalapa3-2 UNAN Managua 
28.09.201420:00Real Madriz FC1-1 Deportivo Ocotal 

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00SKF Sered2-0 Trnava juniori 

Slovakia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00Kosice II1-1 Bodva Moldava 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Neumunster1-2(1-0)St.Pauli II 
28.09.201415:00Eintracht Norderstedt0-3(0-1)Wolfsburg II 
28.09.201415:00Goslarer SC2-3(2-1)FC Hansa Lüneburg 
28.09.201415:00ETSV Weiche Flensburg2-3(1-1)VfB Oldenburg 
28.09.201414:00Hamburger SV II1-1(1-0)BSV Rehden 

Moldova 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:00FC Tiraspol0-0(0-0)Dacia Chisinau 
28.09.201416:00FC Olimpia Balti2-0(0-0)Dinamo-Auto 
28.09.201416:00FC Academica UTM1-1(0-1)FC Milsami Orhei 

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00AB0-4(0-2)FC Roskilde 
28.09.201416:00Fredericia0-0(0-0)Brønshøj 
28.09.201415:30AC Horsens1-2(0-0)AGF 
28.09.201414:00Lyngby2-0(0-0)HB Køge 

Guatemala 1 - Ulusal Lig - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201401:00CSD Comunicaciones3-3(1-2)Deportivo Petapa 
28.09.201421:00Club Xelaju3-0(1-0)Guastatoya 
28.09.201421:00Coatepeque1-1(1-0)Penarol LM 
28.09.201420:00Deportivo Malacateco0-0(0-0)Antigua Guatemala 
28.09.201420:00CD Suchitepequez1-2(0-0)CSD Municipal 

Chile 1 - Primera - Apertura - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Colo Colo0-0(0-0)Atletico Nublense 
28.09.201421:30Cobresal0-1(0-1)Universidad Catolica 
28.09.201421:30Municipal Iquique2-4(0-1)Palestino 

Austria 1 - Bundesliga - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:30Rapid Wien1-2(0-0)Salzburg 

Switzerland 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00Luzern1-2(0-1)St.Gallen 
28.09.201414:45Young Boys2-1(1-0)FC Zurich 
28.09.201414:45FC Vaduz1-0(0-0)Sion 

Switzerland 2 - Challenge Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201420:45Winterthur4-2(3-2)Servette 
28.09.201416:00Biel1-2(0-1)Schaffhausen 
28.09.201416:00Lugano2-1(1-0)Lausanne 

Mexico 1 - MX Açılış Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
01.10.201405:00Tigres1-1(1-1)Santos 
01.10.201404:30Atlas2-1(1-0)Queretaro FC 
01.10.201404:06Leon1-3(0-1)Monterrey 
29.09.201401:00CD Guadalajara0-0(0-0)Puebla 
28.09.201420:00Pumas UNAM2-2(0-0)Jaguares 

Panama 1 - ANAPROF Açılış - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201400:00Municipal Chorrillo1-1 Tauro FC 

Colombia 2 - Torneo Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
30.09.201404:00Real Cartagena3-1 America de Cali 
30.09.201402:00Deportes Quindio3-0 Cucuta 
29.09.201423:00Real Santander1-1 Union Magdalena 
28.09.201423:00Barranquilla FC4-2 Cortulua 
28.09.201423:00Rionegro3-2 Deportivo Pereira 
28.09.201423:00Llaneros FC4-1 Bogota FC 
28.09.201419:30Centauros2-1 Bucaramanga 

Russia 3 - 2. Lig Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201411:30Yakutiya Yakutsk1-1(1-0)Metallurg Novokuznetsk 
30.09.201411:00Radian-Baykal0-2(0-1)Irtysh 
30.09.201411:00FC Chita2-0(1-0)Sibir Novosibirsk II 
30.09.201409:00Smena Komsomolsk0-1(0-0)Dinamo Barnaul 

Russia 3 - 2. Lig Ural-Povolzhye - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:30Lada Togliati1-3(0-2)Soyuz-Gazprom 
28.09.201417:00Spartak Yoshkar Ola0-6(0-3)Volga Ulyanovsk 
28.09.201417:00KamAZ2-1(0-0)NoSta 
28.09.201414:00FC Chelyabinsk0-1(0-1)Syzran-2003 

Colombia 1 - Liga Postobon - Clausura - 2014

Puan Durumu
29.09.201403:30Deportivo Cali1-1(1-1)Independiente Medellin 
29.09.201401:30Atletico Nacional0-0(0-0)Once Caldas 
29.09.201401:30Chico FC1-2(1-0)Santa Fe 
28.09.201423:15A. Petrolera1-1(0-0)Patriotas 

Croatia 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:00Rnk split3-0(1-0)NK Zadar 
28.09.201420:00NK Istra 19610-2(0-0)Hajduk Split 
28.09.201417:00NK Lokomotiva2-0(0-0)Osijek 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201414:00FC Vestsjaelland Reserves3-2 Nordsjælland Reserves 
29.09.201415:00Brøndby Reserves0-2 Lyngby Reserves 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201416:00Esbjerg Reserves3-1 OB Reserves 
28.09.201413:00Silkeborg Reserves1-0 SønderjyskE Reserves 

USA 2 - K. Amerika Sonbahar Sezonu - 2014

Puan Durumu
28.09.201423:00FC Edmonton1-1(0-0)New York Cosmos 
28.09.201422:10Ottawa Fury2-3(1-2)Minnesota Stars 

Russia 3 - 2. Lig Güney - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00TSK Simferopol3-1(1-1)Druzhba 
28.09.201415:00Torpedo Armavir4-0(1-0)FC SKCHF Sevastopol 
28.09.201413:00FC Zhemchuzhyna Yalta1-0(0-0)Sochi 

Russia 3 - 2. Lig Batı - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201418:30Saturn R.1-0(0-0)Strogino 
29.09.201418:00Domodedovo Moscow1-1(0-0)Dnepr 
29.09.201417:30Torpedo Vladimir0-4(0-1)Spartak Moscow II 
29.09.201417:30Tekstilshchik1-1(1-0)FC Dolgoprudny 
29.09.201417:00Spartak Kostroma2-0(2-0)Pskov 747 
29.09.201416:30Zenit St. Petersburg 20-1(0-0)Khimki 
29.09.201416:00Znamya0-2(0-0)Kolomna 
29.09.201415:00Solaris Moscow3-1(0-1)Volga Tver 

Russia 3 - 2. Lig Merkez - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201418:00Vityaz Podolsk4-3(1-2)Lokomotiv Liski 
29.09.201418:00Fakel3-0(2-0)Chertanovo Moscow 
29.09.201417:30Dinamo Briansk3-0(2-0)Rusichi Oryol 
29.09.201417:30Kaluga1-1(0-1)Spartak Tambov 
29.09.201417:30Avangard3-0(2-0)Metalurg Lypetsk 
29.09.201417:00Podolye Podolskiy Rayon1-2(0-1)Vybor-Kurbatovo 
29.09.201416:10Zvezda Ryazan2-1(2-0)Zenit Penza 
29.09.201415:00FC Metallurg Vyksa3-2(0-0)Arsenal Tula II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:00TSV Schwabmunchen1-1 Unterhaching II 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00FSV Erlangen-Bruck1-0 DJK Ammerthal 
28.09.201416:00VfL Frohnlach0-1 TSV Großbardorf 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2014

Puan Durumu
30.09.201418:00Hammarby U213-2 Ostersund U21 
30.09.201418:00IFK Norrkoeping U213-1 Landskrona BoIS U21 
30.09.201417:00CSKA Sofia U212-0 Beroe U21 
30.09.201417:00Haskovo U210-0 Slavia Sofia U21 
30.09.201417:00Zmaj Makarska1-2 Val Kastel Stari 
30.09.201417:00Slovan Sabinov3-1 Vysne Opatske 
30.09.201417:00Stary Smokovec2-0 Velke Revistia 
30.09.201417:00FK Druzstevnik Plavnica1-3 Zemplin Michalovce II 
30.09.201417:001. FC Tatran Prešov (B)0-0 MSK Tesla Stropkov 
30.09.201417:00SK Futura3-1 SK Milenium Bardejovska Nova Ves 
30.09.201417:00Marek U211-4 Litex Lovech U21 
30.09.201416:30Sloga Ljubuski2-3 Zrinjski Mostar 
29.09.201421:00Birmingham City U213-1 Colchester United U21 
29.09.201418:00Gais U212-0 Varbergs BoIS FC U21 
29.09.201418:00Sheffield United U214-1 Brentford U21 
29.09.201417:00Lokomotiv Plovdiv U210-1 Botev Plovdiv U21 
29.09.201416:30FK Dorcol2-0 Hajduk Beograd 
29.09.201416:30Radnicki Obrenovac0-4 Teleoptik 
29.09.201416:30Nottingham Forest U212-5 Swansea U21 
29.09.201415:30Karabükspor U215-1 Mersin U21 
29.09.201414:30Karsiyaka U213-1 Sanliurfaspor U21 
28.09.201417:00Bjelo Brdo2-0 Slavonija Pozega 
28.09.201417:00Spartak Pleven3-0 Levski 2007 
28.09.201417:00V.Rakovski0-2 Botev Lukovit 
28.09.201416:00MFK Nova Bana5-3 Namestovo 
28.09.201416:00Chartres De Bretagne4-3 Jeunesse Combourgeoise 
28.09.201415:30Ilisiakos Zografou1-2 Ionikos 
28.09.201413:30Rizespor U210-2 Bursaspor U21 
28.09.201412:00Banska Bystrica U194-0 Ruzomberok U19 
28.09.201412:00FK Senica U194-1 Podbrezova U19 
28.09.201412:00Maksimir2-1 Dubrava Zagreb 
28.09.201411:30Persis Solo3-0 PS Bangka 
28.09.201411:30FK Obce Kochanovce5-2 FK Sacurov 
28.09.201411:30Inter Bratislava3-0 FK Stupava 
28.09.201411:00FK Pohronie U196-0 TJ Jednota Banova U19 
28.09.201411:00Svilengrad U191-7 Botev Plovdiv U19 
28.09.201411:00SK Futura U191-0 Slavoj Trebisov U19 
28.09.201410:30Gigant Saedinenie U194-0 Atletik Kuklen U19 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:30Djurgaarden U190-3 Hammarby IF U19 
29.09.201420:00FC Rosengaard U192-5 IF Limhamn Bunkeflo U19 
29.09.201420:00IK Sirius FK U194-1 AIK U19 
29.09.201417:00LASK Crvena zvezda0-2 FK Spartak Subotica 
28.09.201416:00Astra HFC3-1 Dorogi Diofa SE 
28.09.201416:00Sportika Blagoevgrad2-1 Ekomet 90 Plovdiv 
28.09.201415:30IK Sirius FK1-1 Hovas Billdal IF 
28.09.201414:30Olympia Sofia3-0 Spartak Varna 
28.09.201414:00SK Selce0-10 SK Slovan Bratislava 
28.09.201411:30Dijon Foot 24-0 U.S. Viller 

Grenada 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201423:00Grenada Boys1-2 Hard Rock 
28.09.201423:00ASOMS Paradise3-0 Carib Hurricane 

Canada 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
29.09.201403:00SC Burlington0-0 Toronto Croatia 
28.09.201422:30North York4-1 SC Waterloo 

AFC Cup - AFC Cup Final Stages - 2014

Puan Durumu
30.09.201415:00Kitchee1-2 Arbil 
30.09.201411:30Persipura0-6 Al-Quadsia 

Iceland 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:00Thor A2-0(1-0)Breidablik 
28.09.201417:00Stjarnan4-0(3-0)Fram R 
28.09.201417:00Vikingur R.0-1(0-1)KR Reykjavik 
28.09.201417:00Fylkir2-1(2-1)Fjolnir 
28.09.201417:00IB Vestmannaeyar0-2(0-1)Keflavik 
28.09.201417:00Valur1-4(1-1)Hafnarfjordur 

Norway Cup 1 - Kupa - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00Trondheims-Orn3-2 Roa 

Brazil 3 - Serie C - Grup A - 2014

Puan Durumu
30.09.201403:30Paysandu3-2 Treze 
29.09.201401:00Botafogo PB0-0 Fortaleza 
28.09.201422:00ASA1-0 CRAC 
28.09.201422:00Salgueiro1-0 CRB 

Brazil 3 - Serie C - Grup B - 2014

Puan Durumu
30.09.201401:00Caxias0-1 Guarani 
30.09.201401:00Mogi Mirim1-0 Macae 
28.09.201422:00Tupi4-1 Duque Caxias 
28.09.201422:00Sao Caetano3-2 Guaratingueta 

Kenya Cup 2 - GOTV Shield Kupası - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:30AFC Leopards3-2(0-2)Tusker FC 
28.09.201412:00Sofapaka3-1(2-0)Administration Police 

Peru 2 - 2.Lig - 2014

Puan Durumu
29.09.201402:30Carlos A. Mannucci4-0 CD Atletico Minero del Rimac 
28.09.201423:30Jose Galvez1-0 Atletico Torino 
28.09.201423:30Defensor San Alejandro1-1 Walter Ormeno 
28.09.201423:30Deportivo Coopsol3-0 Club Sport Victoria 
28.09.201423:30Club Deportivo Pacifico FC0-1 Union Huaral 
28.09.201423:00Alfonso Ugarte de Puno2-2 Willy Serrato 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 12 - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:15Skarp1-2 Tromsø 2 
28.09.201419:00Ishavsbyen5-3 Bjørnevatn 
28.09.201418:00Kirkenes5-0 Fløya 

Finland 3 - Kakkonen - Güney - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:00BK-466-3 KäPa 
28.09.201414:00SoVo1-2 Pallohonka 
28.09.201414:00Gnistan1-0 SalPa 
28.09.201414:00Espoo0-8 GrIFK Grankulla 
28.09.201414:00Klubi 041-1 EIF 

Finland 3 - Kakkonen - Kuzey - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:00PS Kemi1-0 AC Kajaani 
28.09.201414:00PK-371-2 FC YPA 
28.09.201414:00JBK1-1 TP-47 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 2 - 2014

Puan Durumu
30.09.201420:30Lørenskog 20-5 Hauerseter 
29.09.201421:00Ull Kisa 21-2 Strømmen 2 
29.09.201420:00Ullern2-0 Lyn 2 
29.09.201419:30Kjelsås 21-2 Oslo City 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 5 - 2014

Puan Durumu
30.09.201420:00Runar1-1 Larvik Turn 
29.09.201421:00Start 24-3 Urædd FK 
29.09.201420:00Sandefjord 22-1 Pors Grenland 2 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 7 - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Os3-2 Vard Haugesund 2 
29.09.201418:00Haugesund 25-2 FK Fyllingsdalen 2 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 8 - 2014

Puan Durumu
29.09.201419:00Årdal4-1 Hødd 2 
29.09.201418:30Sogndal 21-4 Aalesund 2 
28.09.201417:00Spjelkavik2-1 Arna-Bjørnar 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 2 - 2014

Puan Durumu
29.09.201416:00Rosenborg 21-3 Gjoevik FF 
28.09.201416:00NIL-Trysil1-1 Levanger 
28.09.201415:00Molde 22-1 Brumunddal 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 3 - 2014

Puan Durumu
29.09.201419:00Brann 23-1 Aalgaard FK 
29.09.201419:00Stabæk 27-2 Stord Sunnhordland 
28.09.201415:30Vard Haugesund5-2 Grorud 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 1 - 2014

Puan Durumu
30.09.201418:00Sarpsborg 08 22-4 Fredrikstad 2 
29.09.201421:15Grorud 21-2 Follo 2 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 3 - 2014

Puan Durumu
30.09.201421:00Hamarkam. 21-3 Gjoevik-Lyn 2 
29.09.201420:30Raufoss 21-2 Fu/Vo 
29.09.201420:00Lillestrøm 24-0 Gran IL 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 9 - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Sverresborg6-1 Kristiansund BK 2 
28.09.201416:00Nardo 22-1 Orkla 
28.09.201416:00Traeff 21-5 Charlottenlund 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 10 - 2014

Puan Durumu
30.09.201421:00Gjerdrum3-0 Fet 
30.09.201420:00Steinkjer1-2 Ranheim 2 
28.09.201416:00Byåsen 22-3 Alvdal 
28.09.201414:00Skedsmo0-1 Stjørdals Blink 

Finland 3 - Kakkonen - Batı - 2014

Puan Durumu
29.09.201418:30ÅIFK4-1 Masku 
28.09.201414:00Sporting Kristina1-2 Hameenlinna 
28.09.201414:00Naerpes Kraft1-0 I-Kissat 
28.09.201414:00Pallo-Iirot2-3 VIFK 
28.09.201414:00TPV Tampere4-0 Kerho 07 

Belarus 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:30Zorka-BDU1-0 FK Gorodeya 

Malawi 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:30Moyale Barracks4-0 Kamuzu Barracks 
28.09.201415:30MAFCO2-3 CIVO United 
28.09.201415:30Blantyre United1-2 Airborne Rangers 
28.09.201415:30Red Lions1-1 Tigers FC 

Finland 3 - Kakkonen - Doğu - 2014

Puan Durumu
29.09.201418:30Atlantis5-1 FC Lahti Akatemia 
28.09.201414:00JaPS1-0 FC Viikkarit 
28.09.201414:00SC KuFu-980-3 Mikkelin P. 
28.09.201414:00Kultsu0-1 FC Futura 
28.09.201414:00FC Myllypuro4-2 PK Keski-Uusimaa 

Sweden 3 - 1. Lig Güney - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Trollhattan FC0-1 Norrby 
28.09.201417:00IFK Uddevalla2-3 Kristianstad 
28.09.201416:00Qviding FIF1-0 Skovde AIK 

Sweden 3 - 1. Lig Kuzey - 2014

Puan Durumu
28.09.201418:00Vasalunds IF0-0 BK Forward 
28.09.201417:00Skellefteå0-2 IK Frej 
28.09.201417:00Vasterås SK0-1 Huddinge IF 
28.09.201416:00Nykopings BIS4-1 IFK Luleå 
28.09.201414:00Umeå0-1 IK Brage 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Vålerenga 20-0 Lørenskog 
28.09.201416:30Follo3-1 Harstad 
28.09.201416:00Finnsnes5-0 Drobak/Frogn 
28.09.201416:00Medkila1-4 Kvik Halden 
28.09.201414:00Mo1-2 Kjelsås 

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201419:00Notts County Ladies FC2-0 Everton 
28.09.201416:00Bristol Academy Ladies1-0 Manchester City 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 4 - 2014

Puan Durumu
30.09.201420:00Åssiden3-3 Asker 2 
29.09.201421:00Drammen FK5-1 Lokomotiv Oslo FK 
29.09.201420:00Mjøndalen 23-5 Vestfossen 
29.09.201419:30Bærum 22-2 Hønefoss 2 

Norway 3 - 2. Lig Grp. 1 - 2014

Puan Durumu
29.09.201419:00Asker2-2 Odd Grenland 2 
28.09.201419:00Notodden1-1 Strømsgodset 2 

Sweden 1 - Damallsvenskan - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:00Eskilstuna United DFF2-3 Umeå IK 
28.09.201416:00Kristianstad3-0 Jitex BK 
28.09.201415:00Vittsjoe GIK1-0 Piteaa IF 

Sweden 4 - 2. Lig Norrland - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00IFK Harnosand2-1 Tegs SK 
28.09.201416:00Soederhamn3-1 Anundsjo IF 

Sweden 4 - 2. Lig Kuzey Svealand - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:00Konyaspor KIF1-1 Gamla Upsala 
28.09.201417:00Sollentuna Utd1-3 Syrianska IF Kerbura 
28.09.201415:00Strömsbergs IF4-1 IFK Aspudden-Tellus 

Sweden 4 - 2. Division Güney Svealand - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:30FC Gute2-2 Enskede IK 
28.09.201417:00IK Sleipner1-0 Soedertaelje FK 
28.09.201416:00Varmbols FC0-2 Karlslunds IF HFK 
28.09.201416:00Ekero IK9-0 KB Karlskoga FF 
28.09.201415:00Rynninge IK2-1 Eskilstuna C 

Sweden 4 - 2. Lig Östra Götaland - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:00BW 90 IF1-1 Haessleholms IF 

Sweden 4 - 2. Division Batı Götaland - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:00Jonsereds IF2-0 Hogaborgs BK 

Norway 4 - 3. Lig Grp. 6 - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Vardeneset1-1 Viking 2 
29.09.201419:00Bryne 20-1 Froyland 
29.09.201419:00Staal Jorpeland3-5 Sandnes 2 

Lithuania 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00Lokomotyvas Radviliskis5-1 FK Tauras Taurage 
28.09.201412:00Stumbras Kaunas2-1 Lietava Jonava 
28.09.201410:00FK Zalgirietis Vilnius4-2 Spyris Kaunas 

Kazakhstan 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
08.11.201415:00Gefest Qaraghandi0-3 Bayterek Astana 
02.11.201415:00Kaspyi Aktau3-0 Gefest Qaraghandi 
25.10.201415:00Gefest Qaraghandi0-3 Maktaaral FC 
19.10.201415:00Kyran Shymkent3-0 Gefest Qaraghandi 
11.10.201415:00Gefest Qaraghandi0-3 Akzhaiyk Uralsk 
04.10.201415:00CSKA Almaty3-0 Gefest Qaraghandi 

Norway 2 - 1. Lig - Adeccoligaen - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Fredrikstad1-0(0-0)Ranheim 
28.09.201419:00Hamarkameratene0-4(0-1)Tromsdalen 
28.09.201419:00Hønefoss1-4(1-2)Hødd 
28.09.201419:00Mjøndalen2-2(1-1)Kristiansund BK 
28.09.201419:00Tromsø5-0(2-0)Ull Kisa 
28.09.201417:00Nest Sotra2-3(2-2)Bryne 
28.09.201417:00Bærum1-1(0-1)Strømmen 
28.09.201416:00Sandefjord3-0(1-0)Alta 

Latvia 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201420:00Gulbene 20054-0 Salaspils 
28.09.201416:00Olaine1-2 Rezekne/BJSS 

Paraguay 2 - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201422:15Cerro Porteno PF1-4 Deportivo Santani 
28.09.201422:15Sportivo Iteno1-0 Tacuary 
28.09.201417:00S. San Lorenzo0-0 Deportivo Caaguazu 

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
29.09.201416:00Bantu Rovers0-0 Hwange 
28.09.201416:00Dynamos1-0 Shabanie Mine 
28.09.201416:00Triangle FC1-2 Harare City 
28.09.201416:00Highlanders1-3 ZPC Kariba 

Mozambique 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00HCB Songo1-0 Ferroviário de Maputo 
28.09.201416:00Desportivo de Maputo0-1 Maxaquene 
28.09.201416:00Ferroviário de Nampula0-0 Liga Muculmana 
28.09.201416:00Estrela Vermelha1-1 Ferroviário da Beira 
28.09.201416:00Ferroviario Pemba1-0 Desportivo de Nacala 
28.09.201416:00FC Chibuto2-0 Costa do Sol 

Latvia 1 - Premier Lig - Virsliga - 2014

Puan Durumu
29.09.201418:00FC Skonto Riga0-3(0-1)FK Jelgava 
28.09.201414:00L. Metalurgs1-1(0-0)Ventspils 
28.09.201412:00FK Daugava Riga1-4(0-1)Daugava Daugavpils 

China 2 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201410:30Chengdu Blades0-1 Anhui Jiufang 

Kenya 2 - 1. Lig, Süper B Bölgesi - 2014

Puan Durumu
28.09.201415:00Nzoia United3-1(0-1)Rift Valley United 

Russia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201418:00FC Dinamo St Petersburg1-0(0-0)Metallurg Krasnoyarsk 
29.09.201419:30Volgar Gazprom2-1(1-1)Luch Energiya 
29.09.201419:00Baltika1-0(1-0)Khimik Dzerzhinsk 
29.09.201418:00A.Makhachkala3-0(2-0)Sokol Saratov 
29.09.201417:30Volga Nyzhnyi6-0(5-0)SKA-Energiya 
29.09.201417:30Shinnik Yaroslavl0-0(0-0)Tomsk 
29.09.201415:00S.Novosibirsk2-1(1-0)Tosno 
29.09.201414:00Sakhalin0-0(0-0)Tyumen 
29.09.201413:00Gazovik Orenburg0-1(0-1)Krylya Sovetov 

Ireland 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
30.09.201422:00Shamrock3-0(2-0)UC Dublin FC 
30.09.201421:45Bray Wanderers1-1(1-0)Derry 
30.09.201421:45St.Patricks3-1(2-0)Bohemians 

Estonia 2 - Esiliiga - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00Vaendra JK Vaprus1-4 Flora Tallinn II 
28.09.201416:00Kuressare0-1 Nomme Kalju B 
28.09.201416:00Tulevik Viljandi5-0 FC Puuma 

Ecuador 2 - Serie B - 2014

Puan Durumu
28.09.201423:00Espoli0-3 Delfin 
28.09.201419:30Dep. Macara0-1 Dep. Quevedo 
28.09.201419:30Aucas1-0 Imbabura S.C. 

Nigeria 1 - Premier Lig - 2014

Puan Durumu
29.09.201411:00Warri Wolves1-0 Abia Warriors 
28.09.201418:00Sunshine Stars0-0 Akwa United 
28.09.201418:00Kano Pillars2-0 Lobi Stars 
28.09.201418:00El Kanemi Warriors1-1 Sharks 
28.09.201418:00D. P. Harcourt2-1 Nasarawa United 
28.09.201418:00E. Rangers1-0 Taraba 
28.09.201418:00Giwa FC2-0 Bayelsa United 
28.09.201418:00Nembe City FC1-1 Crown FC 
28.09.201418:00Kaduna United3-0 Gombe United 
28.09.201418:00Enyimba0-0 Heartland O. 

Angola 1 - 1. Lig Girabola - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:30Primeiro de Maio2-2 Sporting Cabinda 
28.09.201417:30Progresso Sambizanga1-0 Petro Atletico 
28.09.201417:30CD Huila0-2 Benfica Luanda 
28.09.201417:30CR da Caala2-1 Sport Lubango 

Sudan 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:00Al Hilal Omdurman4-0 Merreikh El-Fasher 
28.09.201417:00Al-Merreikh3-0 Al-Nil 

Cameroon 1 - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:30Bamboutos3-1 Union de Loum 
28.09.201417:30Canon Sportif2-3 APEJES FC 
28.09.201417:30Sable1-1 Douala AC 
28.09.201417:30Les Astres2-0 Panthere FC 
28.09.201417:30Young Sports Academy1-0 Fovu Club 
28.09.201417:30Cosmos de Bafia1-1 Renaissance de Ngoumou 
28.09.201415:30Tonnerre Kalara0-0 New Star 
28.09.201415:30Union Sportive2-1 Njala Quan 

Slovakia 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201418:00Banska B.1-3(1-1)Trencin 
28.09.201420:00Zilina5-1(2-1)Ruzomberok 
28.09.201416:30Podbrezova1-0(1-0)S.Bratislava 

İngiltere - Championship Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45Sheffield Wed.1-1(1-0)Ipswich 
30.09.201421:45Norwich0-1(0-0)Charlton 
30.09.201421:45Wigan Athletic0-0(0-0)Nottingham F. 
30.09.201421:45Rotherham2-0(2-0)Blackburn 
30.09.201421:45Brighton1-1(1-1)Cardiff 
30.09.201421:45Derby2-0(0-0)Bournemouth 
30.09.201421:45Watford2-1(1-0)Brentford 
30.09.201421:45Millwall1-3(0-2)Birmingham 
30.09.201421:45Middlesbrough1-1(1-1)Blackpool 
28.09.201415:15Reading3-3(1-0)Wolverhampton 

Almanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:15Nürnberg3-2(2-0)Kaiserslautern 
28.09.201414:30F.Dusseldorf2-2(0-1)RasenBallsport Leipzig 
28.09.201414:30FSV Frankfurt3-3(1-2)St. Pauli 
28.09.201414:30FC Heidenheim5-0(4-0)Bochum 

Finlandiya - 1. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201417:00Rovaniemi0-0(0-0)MyPa 
28.09.201417:00FF Jaro0-4(0-3)FC Lahti 
28.09.201417:00VPS1-0(0-0)Inter Turku 
28.09.201417:00Turku PS1-4(0-1)Helsinki 
28.09.201417:00Honka1-1(0-0)Seinäjoen JK 
28.09.201417:00IFK Mariehamn3-1(2-0)KuPS 

Litvanya Premier Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:00Traku FK4-0(2-0)Banga Gargzdai 
28.09.201412:00Atlantas3-0(0-0)Klaipedos Granitas 

İngiltere - Federasyon Kupası - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201421:45AFC Fylde2-1 Bradford PA 
30.09.201421:45Sheffield FC1-3 Warrington Town 
30.09.201421:45Salford City0-1 Ashton United 
30.09.201421:45Mickleover Sports3-0 Bedworth United 
30.09.201421:45Norwich United0-2 Barwell F.C. 
30.09.201421:45Stourbridge4-1 Blaby & Whetstone Athletic 
30.09.201421:45Lowestoft Town5-0 Coalville 
30.09.201421:45Biggleswade Town1-0 Dorking Wanderers 
30.09.201421:45Tooting & Mitcham3-1 Bishop Stortford 
30.09.201421:45Enfield Town7-8 Eastbourne Borough 
30.09.201421:45Concord Rangers2-0 Wealdstone 
30.09.201421:45Newport Isle of Wight0-1 Winchester City 
30.09.201421:45Gloucester City2-1 Paulton Rover 
30.09.201421:45Gosport Borough7-0 Larkhall Athletic 
30.09.201421:45Poole Town F.C0-2 Bath City 
29.09.201421:45Farnborough0-1 Brackley Town 
29.09.201421:45Kingstonian5-3 Romford 
28.09.201417:00Hayes & Yeading United0-1 St.Albans 
28.09.201416:00Thurrock0-2 Aveley 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201416:30Beypazari S.4-3 Ankara Adliyespor 
28.09.201416:30Kizilcabolukspor0-1 Trabzon Akcaabat 
28.09.201416:30Gaziosmanpasa0-1 Kirikhanspor 
28.09.201416:30Bozüyükspor0-3 Istanbulspor 
28.09.201416:30Tuzlaspor2-1 Nigde Belediyespor 
28.09.201416:30Catalcaspor1-1 Darica G. 
28.09.201416:30B.Nilüferspor2-2 Zonguldak Komurspor 
28.09.201416:00Corum Belediyespor1-1 Tire 1922 Spor 
28.09.201415:30Batman Pet.1-2 Manavgat Evrensekispor 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Yeni Diyarbakirspor0-0 O.Renaultspor 
28.09.201416:30Tekirova Bld.4-3 Cine Madranspor 
28.09.201416:30Derince Spor A.S.2-2 Sancaktepespor 
28.09.201416:30Eyüpspor3-0 Denizli Bld. 
28.09.201416:30Dardanelspor1-1 Halide Edip Adivar Spor 
28.09.201416:004 Eylül Bld.1-0 Arsinspor 
28.09.201416:00Payas Belediyespor 19750-1 Gölcükspor 
28.09.201416:00Cankirispor1-1 Maltepespor 
28.09.201415:30Erzincan Refahiyespor1-1 Aksarayspor 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Sakaryaspor0-3 Ankara Demirspor 
28.09.201416:30Balcova Belediyespor1-3 Silivrispor 
28.09.201416:30Beylerbeyi2-2 Orhangazispor 
28.09.201416:30Bergama Belediyespor0-0 Bayburt Genclikspor 
28.09.201416:30Sandiklispor0-1 Erzurum BB 
28.09.201416:30Ayvalikgucu Belediyespor3-0 Erzin Belediyespor 
28.09.201416:00Kayseri Sekerspor3-0 A.Üsküdar 1908 
28.09.201416:00Etimesgut Belediyespor1-2 Güngören Bld. 
28.09.201415:00Bld. Vanspor1-0 Kahramanmaras Belediyespor 

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:30Ponferradina1-0(1-0)Albacete 
28.09.201419:15Betis2-0(1-0)Mirandes 
28.09.201419:00Alcorcon1-0(0-0)Leganes 
28.09.201418:00Mallorca3-3(2-2)Barcelona B 
28.09.201418:00Gijon1-1(0-0)Valladolid 
28.09.201418:00Numancia2-2(1-0)Girona 
28.09.201413:00Tenerife2-1(1-1)Las Palmas 

İşveç - Allsvenskan - 2014

Puan Durumu
29.09.201420:05IFK Göteborg2-1(1-0)Djurgaarden 
29.09.201420:00Åtvidaberg1-2(1-1)Helsingborg 
29.09.201420:00Brommapojkarna0-3(0-3)Halmstad 
29.09.201420:00Gefle1-2(1-0)Orebro 
28.09.201418:35Elfsborg1-1(0-0)AIK 
28.09.201418:30Falkenbergs FF4-2(2-0)Norrkoping 
28.09.201416:00Kalmar FF2-3(1-2)Hacken 

Amerika - Major League Soccer - 2014

Puan Durumu
29.09.201403:40L.A. Galaxy4-0(1-0)NY Red Bulls 
28.09.201422:05Houston Dynamo2-0(1-0)Chicago Fire 

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201418:00Gomel0-1(0-1)S.Soligorsk 

Belarus Süper Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00Dinamo Brest0-1(0-0)B.Bobruisk 
28.09.201414:00FC Minsk2-1(2-1)Dnepr Mogilev 

Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201402:40O.Petrolero4-0(2-0)Universitario 
28.09.201400:00J.Wilstermann2-1(2-1)San Jose 
28.09.201422:00Real Potosi1-0(0-0)Bolivar 
28.09.201422:00Sport Boys Warnes1-2(0-1)Club Petrolero 
28.09.201422:00Universitario de Pando2-2(1-1)Blooming 
28.09.201418:00The Strongest2-0(0-0)Nacional Potosi 

Karabağ - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Rudar P.1-0(1-0)FK Lovcen 

Brezilya - Serie B - 2014

Puan Durumu
01.10.201402:30Ponte Preta2-2(0-2)Parana Clube 
01.10.201401:30Sampaio Correa0-0(0-0)Portuguesa 
01.10.201401:30Icasa1-0(0-0)Luverdense 
01.10.201401:30Vila Nova1-5(0-1)Ceara 

Macaristan - Soproni Liga - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:30Ferencvaros0-0(0-0)Haladas 
28.09.201417:30Videoton FC2-1(0-0)Diosgyor 

Belçika Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201421:00Oostende2-2(1-1)Club Brugge 
28.09.201419:00Standard Liege2-2(2-0)Lierse 
28.09.201415:30Gent1-1(0-1)Lokeren 

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2014

Puan Durumu
29.09.201401:45Nacional0-1(0-1)Cerro Porteno 
28.09.201400:00Sol de America0-1(0-0)General Diaz 
28.09.201423:30Luqueno1-0(1-0)Libertad 
28.09.201422:303 de Febrero0-0(0-0)Rubio Nu 

Peru - Primera División - 2014

Puan Durumu
28.09.201400:00Uni.Dep. Peru1-0(0-0)Deportivo Los Caimanes 
28.09.201421:30Inti Gas Dep.3-3(2-1)S.Cristal 
28.09.201419:00San Simon2-2(1-1)Huanuco 

Çek Cumhuriyeti 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201418:30Liberec0-0(0-0)M Boleslav 

Polonya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201419:00Jagiellonia B.4-2(3-0)Podbeskidzie 
28.09.201419:00C.Krakow1-0(0-0)Wisla Krakow 
28.09.201416:30Gornik Zabrze2-2(1-0)Lechia Gdansk 

Polonya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:46Zaglebie Lubin1-0(0-0)GKS Katowice 
28.09.201417:00Pogon Siedlce0-1(0-1)Dolcan Zabki 
28.09.201417:00Chrobry Glogow1-2(1-1)Olimpia Grudziadz 
28.09.201416:00F.Swinoujscie3-0(1-0)Miedz Legnica 
28.09.201413:30OKS 1945 Olsztyn0-0(0-0)LKS Nieciecza 
28.09.201413:15Wisla Plock0-1(0-0)Arka Gdynia 

Çek Cumhuriyeti Kupa - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201417:30Jiskra Domazlice0-4(0-1)Teplice 

Romanya - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:00CFR Cluj1-0(0-0)Uni. Cluj 
29.09.201418:30Pandurii4-0(0-0)Otelul Galati 
28.09.201421:00Steaua Bükres0-0(0-0)Astra Ploiesti 
28.09.201418:30FC Viitorul Constanta1-3(1-0)Petrolul Ploiesti 
28.09.201416:00CS Universitatea Craiova1-0(1-0)Targu Mures 

Almanya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201415:00Stuttgart II3-1(2-0)Fortuna Koln 
28.09.201415:00Preußen Münster2-0(0-0)Hallescher FC 
28.09.201415:00Cottbus1-1(0-0)Bielefeld 

İrlanda - 1. Division - 2014

Puan Durumu
30.09.201422:00Wexford Youths3-0(3-0)Finn Harps 

Çin - Süper Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:35Tianjin Teda1-1(0-0)Henan Jianye 
28.09.201414:35Shaanxi Chanba1-1(1-0)S.East Asia 
28.09.201414:30C.Ginde3-4(0-3)Guangzhou Evergrande 
28.09.201414:30L.Hongyun1-3(0-2)Beijing Guoan 

Hollanda - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:00Jong PSV5-1(3-0)Den Bosch 
29.09.201421:00Jong FC Twente3-0(1-0)Fort.Sittard 
28.09.201415:30Waalwijk0-4(0-2)Achilles 29 
28.09.201415:30Volendam3-0(2-0)Maastricht 
28.09.201415:30De Graafschap0-2(0-1)NEC Nijmegen 

Norveç - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201414:00Linderud-Grei1-0 Åsane 

Bulgaristan - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00Sozopol1-0 Montana 
28.09.201417:00FC Burgas1-0 Septemvri Simitli 
28.09.201417:00Botev Galabovo1-0 Spartak Varna 
28.09.201417:00FC Pirin 2002 Razlog0-0 Botev Vraca 
28.09.201417:00L.Mezdra0-1 Dobrudzha Dobrich 
28.09.201417:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa2-2 Bansko 
28.09.201417:00P.Blagoevgrad1-0 Vereya 
28.09.201417:00FC Rakovski 20114-1 C.Burgas 

İskoçya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:45Rangers1-3(0-3)Hibernian 
28.09.201418:05Hearts5-0(3-0)Livingston 

Slovenya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:00Aluminij0-1 Tolmin 

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Malatya Bld.0-0 Kartalspor 
28.09.201419:00Fethiyespor2-0 K. Sekerspor 
28.09.201418:00Tarsus I.Yurdu1-1 Turgutluspor 
28.09.201416:30Umraniyespor1-0 1461 Trabzon 
28.09.201416:30Aydinspor4-0 T. Linyitspor 
28.09.201416:30Fatih Karagümrük0-1 Ofspor 
28.09.201416:00Hacettepe0-1 Tokatspor 
28.09.201416:00Pendikspor1-0 Keçiörengücü 
28.09.201416:00Iskenderun DÇ0-0 Menemen Bld. 

Arjantin - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201423:15Colon3-1(0-0)Douglas Haig 
28.09.201421:00Huracan0-1(0-0)All Boys 

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:30Virtus Lanciano1-1(1-0)Bari 
28.09.201419:00Catania2-1(1-1)Pescara 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:30Marino Luanco0-0 Zamora 
28.09.201419:00Leonesa2-0 Real Aviles Industrial 
28.09.201418:00Burgos2-3 Coruxo F.C. 
28.09.201418:00Guijuelo1-1 Gijon B 
28.09.201413:30CD Lealtad1-1 A.Astorga 
28.09.201413:00Valladolid B4-3 Oviedo 
28.09.201413:00UD Logrones3-2 UD Somozas 
28.09.201413:00Celta Vigo B1-2 CD Tropezon 
28.09.201413:00UP Langreo0-2 Murcia 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201419:00Socuellamos0-3 Barakaldo 
28.09.201418:30Tudelano0-1 Getafe B 
28.09.201418:00R.Vallecano B2-1 A. Bilbao B 
28.09.201418:00Real Union2-0 At. Madrid B 
28.09.201414:00Las Palmas B3-0 Trival Valderas 
28.09.201413:15Conquense1-2 Fuenlabrada 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Alcoyano1-0 Elche Ilicitanc 
28.09.201420:00Lleida Esportiu1-0 Olimpic Xativa 
28.09.201418:00Hercules2-0 Sant Andreu 
28.09.201418:00UE Olot0-0 Huracan CF 
28.09.201413:00At. Baleares0-0 Hospitalet 
28.09.201413:00Reus1-1 Eldense 
28.09.201413:00UD Cornella3-0 Mallorca B 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201420:00Marbella1-1 Jaen 
28.09.201419:00Costa Calida1-0 Cadiz 
28.09.201418:00La Roda2-2 Arroyo 
28.09.201417:45Cacereno1-3 Cartagena 
28.09.201413:00Granada B2-0 Betis B 
28.09.201413:00La Hoya Deportiva1-1 Villanovense 
28.09.201413:00Melilla1-3 Cordoba B 
28.09.201413:00Almeria B1-1 EL Palo 
28.09.201412:00Sevilla B Atl.1-1 Lucena 

Ukrayna - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.09.201418:30Niva3-1 MFK Mykolaiv 
30.09.201416:30Poltawa0-1 FC Sumy 
28.09.201417:30Naftovik2-1 FC Ternopil 

Fransa - Ligue 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.09.201421:30Clermont Foot1-0(1-0)Troyes 

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

Puan Durumu
28.09.201417:30S.Varnsdorf4-1(2-1)Znojmo 
28.09.201417:30FK Kolin1-0(0-0)Labem 
28.09.201411:15Zizkov2-0(1-0)Opava 

Finlandiya - Ykkonen - 2014

Puan Durumu
28.09.201416:00JIPPO1-1(1-0)Haka 
28.09.201416:00PK-351-1(1-0)Jyvaskyla JK 
28.09.201416:00Viikingit0-3(0-0)HIFK 
28.09.201416:00AC Oulu4-1(2-1)Ilves 
28.09.201416:00FC Jazz2-0(1-0)KooTeePee 

Japonya - 2. Lig - 2014

Puan Durumu
28.09.201413:00JEF Utd. Chiba0-0(0-0)Tokyo V. 1969 
28.09.201413:00S.Bellmare0-0(0-0)FC Gifu 
28.09.201412:00Thespa Kusatsu2-0(1-0)Tochigi SC 
28.09.201412:00Kyoto Sanga FC2-1(1-1)Yokohama FC 
28.09.201410:00Yamagata4-0(3-0)Kamatamare Sanuki 
28.09.201410:00Jubilo Iwata2-0(0-0)Ehime FC 

İşveç - Superettan - 2014

Puan Durumu
30.09.201419:30Gais0-1(0-0)Degerfors 
29.09.201420:00Jonkoping S.4-0(2-0)Ostersund 
29.09.201420:00Angelholm1-0(0-0)Syrianska 
29.09.201420:00GIF Sundsvall2-1(1-0)Husqvarna FF 
29.09.201420:00IFK Varnamo1-4(0-4)Ljungskile 
28.09.201419:20Hammarby4-1(0-0)Sirius 
28.09.201418:00Assyriska FF0-0(0-0)Varbergs BoIS FC