European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. A - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Hollanda1-1(0-1)Türkiye

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp.B - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Andora0-6(0-2)Bosna-Hersek 
28.03.201521:45Belçika10-0(4-0)Güney Kibris 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. H - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:45Bulgaristan4-4(4-2)Italya 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. F - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Macaristan0-0(0-0)Yunanistan 
29.03.201519:00K.Irlanda4-2(4-0)Finlandiya 
29.03.201519:00Romanya2-0(2-0)Faroe Adalari 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. D - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Irlanda2-2(0-2)Polonya 
29.03.201519:00Gürcistan0-4(0-4)Almanya 
29.03.201519:00Iskoçya12-2(8-2)Gibraltar 

European Championship 1 - Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grp. I - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Portekiz4-2(2-0)Sirbistan 
29.03.201519:00Arnavutluk4-2(0-2)Ermenistan 

Uluslararası - Dostluk Maçları - 2015

Puan Durumu
30.03.201519:00Aalesund2-2(0-1)Molde 
30.03.201519:00Sandefjord0-0(0-0)Follo 
30.03.201519:00Sarpsborg 083-0(2-0)Bærum 
30.03.201515:00Elfsborg0-3(0-2)Odd Grenland 
30.03.201512:00CSKA Moskova1-2(1-1)Khimki 
29.03.201519:00FK Haugesund1-1(1-1)Sandnes 
29.03.201518:30Ermis Aradippou1-1(1-1)Arsenal Tula 
29.03.201518:00Viking1-0(0-0)Start 
29.03.201517:35Tromsø2-0(1-0)Bodø/Glimt 
29.03.201515:00Stabæk1-1(0-1)Kongsvinger 
29.03.201513:00Amkar0-0(0-0)Dinamo Ufa 

Uluslararası Dostluk - 2015

Puan Durumu
31.03.201516:00Liechtenstein1-0(1-0)San Marino 
31.03.201514:35Çin1-1(0-1)Tunisia 
31.03.201514:30Singapur2-2 Guam 
31.03.201514:00Güney Kore1-0(0-0)Yeni Zelanda 
31.03.201513:25Japonya5-1(1-0)Özbekistan 
31.03.201504:00Jamaika3-0 Cuba 
31.03.201502:30Puerto Rico0-3 Kanada 
30.03.201522:00Makedonya0-0(0-0)Avustralya 
30.03.201521:30Morocco1-2(0-1)Burkina Faso 
30.03.201519:00Katar1-0(0-0)Slovenya 
30.03.201519:00Kolombiya3-1(1-1)Kuveyt 
30.03.201518:30Suudi Arabistan2-1(0-0)Ürdün 
30.03.201518:30Bahreyn2-1 Filipinler 
30.03.201517:00Umman1-4 Algeria 
30.03.201515:05Belarus0-0(0-0)Gabon 
30.03.201515:05Tayland2-3(2-1)Cameroon 
30.03.201513:00Endonezya2-1(0-0)Myanmar 
30.03.201503:30Guyana2-0 Grenada 
29.03.201522:00Fransa2-0(2-0)Danimarka
29.03.201520:00Ivory Coast1-1(0-1)Equatorial Guinea 
29.03.201518:00Zambia2-0 Ruanda 
29.03.201517:00Brezilya1-0(0-0)Sili 
29.03.201517:00Bostvana1-2 Mozambique 
29.03.201516:30South Africa1-1(0-0)Nigeria 
29.03.201516:00Tanzanya1-1 Malavi 
29.03.201504:40Meksika1-0(1-0)Ekvator 
28.03.201522:40El Salvador0-2(0-0)Arjantin 
28.03.201521:45Ghana1-2(0-0)Senegal 
28.03.201521:00Morocco0-1(0-0)Uruguay 

İngiltere - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Fleetwood1-1(0-1)Preston 

Arjantin - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
31.03.201503:15Arg. Juniors1-1(1-1)Nueva Chicago 
31.03.201503:10Tigre0-0(0-0)Def.Justicia 
30.03.201503:30Gimnasia LP2-3(0-2)River Plate 
29.03.201500:15Boca Juniors3-0(2-0)Estudiantes 
29.03.201500:15Union1-0(1-0)V.Sarsfield 
29.03.201523:00Racing Club2-0(2-0)S.M. San Juan 
29.03.201522:00Belgrano2-0(1-0)Newells Old B. 
29.03.201502:00Crucero del N.1-0(1-0)Temperley 
29.03.201501:30San Lorenzo4-0(1-0)Lanus 
29.03.201501:10Godoy Cruz2-2(1-1)Independiente 
29.03.201501:00Banfield1-0(0-0)Huracan 

Latvia 2 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201514:00FK Ogre2-3 Rezekne/BJSS 

Tunisia 2 - Ligue II Promotion Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Ben Guerdane2-1 Sfax Railways 
29.03.201516:30EO Sidi Bouzid0-2 AS Kasserine 
29.03.201516:30Olympique du Kef0-3 ES Hamam Sousse 

Lithuania 2 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201518:00MRU-TiuMenas0-0 Auska Alytus 
29.03.201515:00Lokomotyvas Radviliskis0-3 FK Palanga 
29.03.201515:00Kaunas0-0 Silute 
29.03.201514:00Banga Gargzdai3-1 FK Panevezys 
29.03.201513:00Lietava Jonava5-1 FK Krazante Kelme 

Japan 1 - L1-League - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Albirex Niigata Ladies0-1 Iga Kunoichi 
29.03.201507:00Okayama Yunogo Belle1-0 AS Elfen Saitama 

Japan 1 - L2-League - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Nippon SCU1-0 Fukuoka J 
29.03.201507:00Parceiro Nagano4-0 Angeviolet Hiroshima 
29.03.201507:00Kibi International University0-0 Setagaya Sfida 

Norway 1 - Kadınlar Premier Lig - Toppserien - 2015

Puan Durumu
29.03.201518:00LSK Kvinner1-0(1-0)Stabæk 
29.03.201517:30Medkila1-4(0-2)Kolbotn 
29.03.201517:00Klepp3-1(2-0)Vålerenga 
29.03.201516:00Avaldsnes3-2(2-1)Arna-Bjørnar 
29.03.201516:00Sandviken2-2(2-1)Trondheims-Orn 

Brazil State 1 - Sul-Matogrossense playoff - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Novoperario FC0-2 Ivinhema 
29.03.201502:00Naviraiense1-1 Costa Rica EC 
28.03.201500:00Corumbaense2-1 Serc 
28.03.201522:00Comercial MS2-0 Aguia Negra 

Brazil State 1 - Potiguar 2.Tur - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:00Santa Cruz RN2-0 Palmeira de Goianinha 
28.03.201522:00Globo FC2-1 Baraunas 
28.03.201521:00ABC2-0 Alecrim 

Brazil State 1 - Capixaba Championship Group - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:30Rio Branco ES1-0 Real Noroeste 
28.03.201521:00Estrela do Norte0-1 Atletico ES 

Gabon 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:30Akanda FC3-2 Stade Migoveen de Lambarene 
29.03.201518:00AS Pélican2-2 Union Sportive d´Oyem 
29.03.201518:00Port-Gentil FC1-2 Missile FC 

Brazil State 1 - Brasiliense 1. Tur Playoff - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Sobradinho EC1-1 Brasiliense 
29.03.201522:00Bosque Formosa EC1-0 Gama 
29.03.201522:00Luziania2-1 Ceilandia 
29.03.201522:00Paracatu FC1-3 Brasilia 

Brazil Cup 3 - Copa do Nordeste Final Stages - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Sport5-2 Fortaleza 
29.03.201522:00Vitoria4-2 America RN 
28.03.201523:30Ceara2-1 Salgueiro 
28.03.201521:00Bahia1-0 Campinense 

England 1 - Kadınlar - WSL Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Notts County Ladies FC1-2 Chelsea Ladies 
29.03.201516:00Birmingham City0-0 Manchester City 

World Championship 1 - Dünya Kupası Elemeleri CONCACAF 1.Tur - 2015/2017

Puan Durumu
30.03.201503:00Cayman Islands1-1(1-1)Belize 
29.03.201500:00Dominica0-0(0-0)British Virgin Islands 
29.03.201500:00Anguilla0-3(0-2)Nikaragua 
29.03.201521:00Bermuda3-0(0-0)Bahamas 

European Championship U-21 1 - Avrupa Şampiyonası U-21 Elemeleri Grp. 1 - 2015/2016

Puan Durumu
30.03.201521:00Belçika U212-1(2-0)Moldova U21 

European Championship U-21 1 - Avrupa Şampiyonası U-21 Elemeleri Grp. 4 - 2015/2016

Puan Durumu
28.03.201521:30Liechtenstein U210-2(0-1)Arnavutluk U21 

Brazil State 1 - Matogrossense 2nd group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Luverdense3-3 Rondonopolis 
29.03.201522:00Operario MT1-2 Cuiaba 
29.03.201522:00Pocone MT1-2 Dom Bosco 

USA 3 - USL - 2015

Puan Durumu
30.03.201504:10Portland Timbers USL3-1(1-0)Real Monarchs SLC 
30.03.201502:05Seattle Sounders FC USL4-0(3-0)Vancouver Whitecaps USL 
29.03.201505:30LA Galaxy II2-3(1-2)Sacramento Republic FC  
29.03.201505:00Orange County Blues FC1-2(1-2)Arizona United SC 
29.03.201504:00Austin Aztex2-0(1-0)Colorado Springs Switchbacks FC 
29.03.201502:00Tulsa Roughnecks FC1-1(0-1)OKC Energy FC  
29.03.201501:00Pittsburgh Riverhounds5-2(2-1)Harrisburg City Islanders 
29.03.201501:00Wilmington Hammerheads2-2(2-1)Richmond Kickers 
28.03.201521:00Louisville City FC2-0(1-0)St. Louis 

Argentina 3 - Federal A Zona 1 - 2015

Puan Durumu
30.03.201502:30Alianza de Cutral Co2-3(0-0)General Belgrano 
29.03.201522:05C.Cipolletti5-2(2-0)Tiro Federal Bahia Blanca 
29.03.201522:00 Deportivo Madryn2-1(1-0)Independiente de Neuquen 
29.03.201522:00CA Alvarado0-1(0-0)Deportivo Roca 

Argentina 3 - Federal A Zona 4 - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:30J.Antoniana2-1(1-1)Deportivo San Jorge Tucuman 
29.03.201523:05S.M. Tucuman0-0(0-0)Altos Hornos Zapla 
29.03.201523:00Andino0-2(0-1)Union Aconquija 
29.03.201523:00San Lorenzo de Alem1-1(1-1)Americo Tesorieri 
29.03.201522:40Concepcion FC1-0(0-0)Gimnasia y Tiro 

Argentina 3 - Federal A Zona 2 - 2015

Puan Durumu
31.03.201503:00Defensores de Belgrano de Villa Ramallo4-0(4-0)Tiro Federal 
29.03.201500:00Union Villa Krause1-2(1-1)Talleres 
29.03.201500:009 de Julio Morteros0-1(0-0)Deportivo Maipu 
29.03.201523:00Gutierrez SC2-0(0-0)JU Universitario 
29.03.201522:00Independiente Chivilcoy2-0(0-0)Sportivo Las Parejas 

Argentina 3 - Federal A Zona 3 - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:15CA Chaco For Ever3-1(1-1)G.Esgrima 
29.03.201523:05CD Libertad1-3(0-2)Club Atletico Mitre 
29.03.201523:05Velez Sarfield San Ramon1-1(0-1)U.Sunchales 
29.03.201522:30Textil Mandiyu0-6(0-1)Sol de America Formosa 
29.03.201522:30Sportivo Patria3-2(1-2)Sarmiento de Resistencia 

South Korea 1 - K Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201510:00Korean Police FC1-0(0-0)Nowon Hummel 
29.03.201508:00Daegu FC2-1(1-1)Gangwon FC 
29.03.201506:00Seoul E-Land FC1-1(1-0)FC Anyang 

Australia 3 - New South Wales Premier League 2 - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Bankstown City Lions5-0(0-0)Mt Druitt Town Rangers 
29.03.201507:00Fraser Park0-1(0-0)Spirit FC 

Brazil State 1 - Roraimense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:15Bare1-0 GAS 
28.03.201523:00Atletico Roraima1-4 Nautico RR 

New Zealand 1 - Premier Lig Play Off - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201504:00Auckland City5-1 Waitakere Utd. 
29.03.201502:00Team Wellington3-4 Hawkes Bay United 

Zimbabwe 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Tsholotsho0-1 Highlanders 
29.03.201516:00CAPS United1-0 FC Platinum 
29.03.201516:00Dongo1-2 How Mine 
29.03.201516:00Hwange3-3 ZPC Kariba 

Brazil State 1 - Alagoano 2. Tur - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Coruripe0-3 ASA 
29.03.201522:00CS Alagoano1-0 Murici 
29.03.201522:00CE Olhodaguense0-0 Santa Rita 
29.03.201522:00Ipanema1-2 Clube Sociedade Esportiva 

Andorra 2 - 2. Lig Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00La Massana0-5 P.Encarnada 
29.03.201513:00Atl. Escaldes3-0 FC Rangers 

Japan 3 - J3 Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Machida Zelvia0-1 Blaublitz Akita 
29.03.201507:00Grulla Morioka0-0 K. Toyama 
29.03.201507:00YSCC0-1 Fukushima United 
29.03.201507:00SC Sagamihara0-2 Gainare Tottori 
29.03.201507:00Fujieda MYFC0-1 Nagano Parceiro 
29.03.201507:00F.C. Ryukyu2-1 J. League U22 

Mozambique 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Ferroviário de Nacala Velha0-2 Ferroviário de Maputo 
29.03.201516:30FC Chibuto3-1 Desportivo de Maputo 
29.03.201516:301º Maio de Quelimane1-0 Ferroviário de Nampula 

Brazil State 1 - Paraense 2. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Remo1-3 Paysandu 
29.03.201522:00Gaviao Kyikateje FC2-2 Castanhal EC 
29.03.201501:00Tapajos3-1 Parauapebas FC 
29.03.201501:00Paragominas FC2-0 Independente PA 

Australia 2 - New South Wales - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00Sydney Olympic2-2(1-0)Bonnyrigg White Eagles 
29.03.201507:00Manly United0-0(0-0)Rockdale City Suns 
29.03.201507:00Blacktown City Demons3-1(1-1)Parramatta FC 

Brazil State 1 - Piauiense 1st group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Caicara0-0 4 de Julho 
28.03.201523:00River AC2-1 Parnahyba 
28.03.201521:00Piaui0-1 Flamengo PI 

Sweden Reserve 1 - Allsvenskan Norra U21 - 2015

Puan Durumu
30.03.201517:00Aatvidaberg U212-0 Gefle U21 

Japan 4 - J4 Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201509:30Azul Claro Numazu2-0 Ryutsu Keizai University 
29.03.201507:00Vanraure Hachinohe2-0 Verspah Oita 
29.03.201507:00Honda Lock2-1 Y.Musashino 
29.03.201507:00Hitachi Tochigi Uva0-3 Sagawa Printing 
29.03.201507:00FC Maruyasu Okazaki0-5 Honda F.C. 
29.03.201507:00Nara Club1-1 FC Osaka 

Brazil State 1 - Catarinense Düşme Grubu - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:00Guarani de Palhoca3-0 Atlético Ibirama 
28.03.201521:00Avai FC3-0 Marcilio Dias 

Brazil State 1 - Catarinense 2nd group stage - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:30Inter de Lages1-1 Metropolitano 
29.03.201522:00Chapecoense AF1-1 Figueirense 
28.03.201521:00Joinville1-0 Criciuma 

Brazil State 1 - Tocantinense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201501:30Paraiso AC3-2 Tocantins FC TO 
28.03.201523:00Araguaina0-2 Gurupi 
28.03.201523:00Palmas3-0 Tocantinopolis 
28.03.201521:00Guarai0-1 Interporto 

Norway Youth 1 - Interkretsserien U19 - 2015

Puan Durumu
30.03.201520:00Stroemmen U193-2 Baerum U19 

Sweden Reserve 1 - Allsvenskan Soedra U21 - 2015

Puan Durumu
31.03.201516:00Falkenbergs FF U211-1 Halmstads BK U21 

Sweden Reserve 2 - Superettan Norra U21 - 2015

Puan Durumu
30.03.201521:00BK Forward U210-3 Sirius U21 
30.03.201520:00IK Frej Taeby U214-1 AFC United U21 
30.03.201518:00Assyriska FF U214-0 Brommapojkarna U21 

Brazil State 1 - Acreano - 2015

Puan Durumu
30.03.201502:00Náuas0-0 Plácido de Castro 
30.03.201501:30Galvez EC3-1 Amax 
29.03.201523:30Alto Acre0-4 Rio Branco 

Australia 2 - Queensland - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201511:00Olympic F.C.5-2(4-0)SWQ Thunder 
29.03.201511:00Moreton Bay United4-2(4-1)Brisbane City 

Ecuador 2 - Serie B - 2015

Puan Durumu
29.03.201519:30Olmedo2-2 LDU Portoviejo 
28.03.201523:00Dep. Macara0-0 Manta 
28.03.201523:00Delfin0-0 Tecnico Universitario 
28.03.201523:00Gualaceo SC3-0 Espoli 

Australia 3 - Victorian Premier League One - 2015

Puan Durumu
29.03.201507:00St Albans Saints0-3(0-1)Eastern Lions SC 
29.03.201507:00Nunawading City FC2-3(0-3)FC Bendigo 

Haiti 1 - Premiere Division Serie de Ouverture - 2015

Puan Durumu
30.03.201501:00Racing FC0-0 Tempête FC 
30.03.201501:00FICA0-0 US La Jeune 
30.03.201501:00Baltimore SC1-0 America des Cayes 
30.03.201501:00PNH FC3-0 Valencia de Leogane 
29.03.201523:00Racine1-0 Ouanaminthe FC 
28.03.201500:00Violette AC0-0 Roulado de la Gonave 
28.03.201522:00Cavaly1-0 AS Capoise 

Brazil State 1 - Amazonense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
29.03.201523:00Manaus FC1-2 Princesa do Solimoes 
29.03.201523:00Penarol3-3 Fast Clube 
28.03.201522:00Sao Raimundo AM1-0 Rio Negro AM 
28.03.201521:30Iranduba AM5-1 Operario AM 
28.03.201521:00Nacional AM2-1 Nacional Borbense 

Kenya 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Nairobi City Stars1-2(0-2)Tusker FC 
29.03.201515:00SoNy Sugar1-0(0-0)Ushuru FC 
29.03.201514:00KCB0-1(0-1)Chemelil Sugar 

Australia 4 - Brisbane Capital League Division One - 2015

Puan Durumu
29.03.201511:00Moggill5-0 Brisbane Force 
29.03.201510:00Holland Park Hawks2-2 Mount Gravatt 

Australia 2 - Victorian - Eyalet Ligi - 2015

Puan Durumu
29.03.201508:00Dandenong Thunder SC0-2(0-0)Hume City FC 
29.03.201508:00Heidelberg United1-1(0-1)South Melbourne 
29.03.201507:00Werribee City1-2(0-0)Melbourne Knights 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Pulje 1 - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201515:00FC Vestsjaelland Reserves0-7 Lyngby Reserves 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Pulje 2 - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201513:00AGF Reserves4-1 Viborg Reserves 

Denmark Reserve 1 - Rezerv Lig Şampiyonluk Playoff - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201514:00Silkeborg Reserves1-1 Randers FC Reserves 

Colombia 2 - Torneo Postobon - Apertura - 2015

Puan Durumu
31.03.201504:00Deportes Quindio0-3 Bucaramanga 
31.03.201502:00Bogota FC0-2 Barranquilla FC 
29.03.201500:30Llaneros FC1-0 Union Magdalena 
29.03.201500:00Rionegro2-0 Fortaleza FC 
29.03.201500:00Depor Aguablanca0-2 Real Cartagena 
28.03.201522:00Valledupar1-0 Deportivo Pereira 
28.03.201522:00Real Santander2-0 Centauros 

Kenya 1 - FKF Premier League - 2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Bidco United1-0(1-0)Oserian 
29.03.201515:00Modern Coast Rangers3-0 West Kenya Sugar 
29.03.201515:00Kariobangi Sharks2-0 Moyas 
29.03.201515:00St Joseph FC2-1 Nzoia United 
29.03.201513:00Shabana3-3 Kakamega Homeboyz 

Uruguay 1 - Primera Division Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201523:30Nacional5-3(0-0)Atenas 
29.03.201522:05Tacuarembo FC1-0(1-0)Racing 
29.03.201522:00J. Piedras5-0(2-0)Defensor Sporting 
29.03.201522:00Cerro2-2(0-1)Sud America 
29.03.201522:00Fenix1-2(0-1)River Plate 
29.03.201522:00Rampla Juniors1-3(0-2)Montevideo Wanderers 
28.03.201500:00Penarol2-1(2-0)El Tanque Sisley 
28.03.201521:00Rentistas1-0(0-0)Danubio 

Argentina 3 - Primera B Metropolitana - 2015

Puan Durumu
30.03.201522:00Deportivo Riestra3-0(1-0)Almagro 
30.03.201521:00Acassuso1-0(1-0)S.Italiano 
30.03.201520:00CD UAI Urquiza2-0(1-0)Atlanta 
29.03.201519:35B.Adrogue2-1(1-1)Colegiales 
29.03.201501:35Def.Belgrano1-0(1-0)Dep.Moron 

Argentina 4 - Primera C - 2015

Puan Durumu
30.03.201520:00Argentino de Merlo0-0 Laferrere 
29.03.201517:00CA Defensores Unidos1-2 Dock Sud 

Australia Youth 2 - NPL Youth Queensland - 2015

Puan Durumu
29.03.201509:00Olympic F.C. U205-3 Palm Beach Sharks U20 

Australia Youth 2 - NPL Youth Victoria - 2015

Puan Durumu
29.03.201506:00Dandenong Thunder SC U201-1 Hume City FC U20 
29.03.201506:00Heidelberg United U203-2 South Melbourne FC U20 
29.03.201505:00Werribee City U202-4 Melbourne Knights FC U20 

Cameroon 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Canon Sportif0-3 New Stars 
29.03.201517:30Union Sportive1-0 Botafogo 
29.03.201517:30Young Sports Academy0-0 APEJES FC 
29.03.201517:30Bamboutos0-0 Lion Blesse 
29.03.201517:30Panthere FC0-0 Fovu Club 
29.03.201515:30Dragon2-1 Tonnerre Kalara 
29.03.201515:30Les Astres2-0 Njala Quan 

Barbados 1 - Premier Lig - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:00Pride of Gall Hill4-0 Brittons Hill 
30.03.201501:00BDF1-2 Notre Dame 
29.03.201523:00Paradise3-2 Pinelands 

Brazil State 1 - Maranhense 1. Grup Turu - 2015

Puan Durumu
28.03.201500:15Balsas EC0-4 Moto Club MA 
28.03.201500:15Imperatriz2-0 EC Cordino 

Brazil State 1 - Mineiro I - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Atletico MG3-0 Villa Nova AC 
29.03.201522:00Uniao Recreativa dos Trabalhadores0-2 Cruzeiro 
29.03.201522:00Democrata GV1-0 Mamore 
29.03.201522:00Caldense0-0 Ituiutaba 
29.03.201522:00Guarani MG1-0 Tupi 
29.03.201522:00Tombense FC1-1 America MG 

Brazil State 1 - Carioca 1. Div. Taca Guanabara - 2015

Puan Durumu
30.03.201501:30Fluminense4-2 Barra Mansa 
29.03.201522:00Friburguense1-1 Volta Redonda 
29.03.201522:00AD Cabofriense0-0 Nova Iguacu 
29.03.201522:00Vasco da Gama1-1 Botafogo RJ 
29.03.201521:30Bangu1-0 Tigres do Brasil 
29.03.201521:30Resende4-2 Boavista 
28.03.201521:00Bonsucesso FC0-2 Flamengo 

Brazil State 1 - Paulista A1 - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:30Red Bull Brasil2-0(2-0)Palmeiras 
29.03.201500:30Santos FC2-2(1-1)Sao Bento 
29.03.201500:30XV de Piracicaba1-0(1-0)Ponte Preta 
29.03.201500:30CA Penapolense3-0(1-0)Audax Sao Paulo 
29.03.201522:00Sao Paulo3-0(0-0)Linense 
29.03.201522:00Bragantino0-1(0-1)Corinthians 
28.03.201523:30Mogi Mirim2-0(1-0)Marilia Atletico 
28.03.201523:30Capivariano1-1(0-0)Rio Claro 
28.03.201521:00Ituano FC0-0(0-0)Portuguesa 
28.03.201521:00Sao Bernardo1-0(0-0)Botafogo SP 

Brazil State 1 - Gaúcho 1. Div. 1st group stage - 2015

Puan Durumu
31.03.201501:30Caxias1-0 EC Sao Jose 
30.03.201501:30CE Lajeadense2-0 Cruzeiro RS 
30.03.201501:00Brasil de Pelotas0-0 Veranopolis 
30.03.201501:00Passo Fundo0-0 Juventude 
29.03.201500:30Gremio2-0 Sao Paulo RG 
29.03.201500:00CE Aimore 3-1 Avenida 
29.03.201522:00Ypiranga RS1-0 Novo Hamburgo 
29.03.201522:00Uniao Frederiquense0-1 Internacional 

Brazil State 1 - Goiano - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Gremio Anapolis0-2 Itumbiara 
29.03.201522:00Caldas Novas0-2 Goias 
29.03.201522:00Goianesia2-1 Anapolina 
28.03.201523:30CRAC0-2 Atletico GO 

Colombia 1 - Liga Postobon - Apertura - 2015

Puan Durumu
30.03.201503:30Millonarios3-1(1-0)Chico FC 
30.03.201501:30Once Caldas2-2(1-0)A. Petrolera 
30.03.201501:00Cucuta1-2(0-1)Independiente Medellin 
29.03.201523:15Atletico Huila2-1(2-1)Envigado 
29.03.201523:15Atletico Junior1-1(0-0)Itagui 
29.03.201504:00Atletico Nacional2-0(2-0)Tolima 
29.03.201501:00Deportivo Pasto1-4(1-1)Deportivo Cali 
28.03.201523:00CD Jaguares1-1(1-1)La Equidad 
28.03.201521:00Patriotas0-0(0-0)Santa Fe 

Brazil State 2 - Paulista A2 - 2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Mirassol2-0 Paulista FC 
29.03.201516:00Matonense2-2 Santo Andre 
28.03.201500:00Velo Clube2-6 Novorizontino 
28.03.201500:00Ferroviaria7-1 Monte Azul 
28.03.201521:00Atletico Sorocaba0-1 Catanduvense 
28.03.201521:00Oeste FC1-2 Agua Santa 
28.03.201521:00Uniao Barbarense3-2 Independente SP 
28.03.201521:00Comercial RP1-0 Batatais 

Cuba 1 - Ulusal Şampiyona - 2015

Puan Durumu
28.03.201521:30Isla de la Juventud1-0 Villa Clara 
28.03.201521:30Santiago de Cuba2-0 Sancti Spíritus 
28.03.201521:30Camagüey2-1 Las Tunas 
28.03.201521:30La Habana2-2 Ciego de Ávila 
28.03.201521:30Cienfuegos0-0 Guantánamo 

Sudan 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
30.03.201520:00Al-Merreikh3-0 Al-Hilal Kaduqli 
29.03.201520:00Al Ahly Shendi0-0 Khartoum-3 

Costa Rica 1 - Primera - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201501:05D,Saprissa1-2(0-0)Belen 
29.03.201523:00AS Puma0-1(0-0)Uruguay 
29.03.201523:00Limon2-0(1-0)Santos de Guápiles 
29.03.201505:00C.S. Cartaginés1-1(0-0)Universidad de Costa Rica 
28.03.201523:00Deportiva Carmelita0-3(0-0)Municipal Pérez Zeledón 

Brazil State 1 - Paraibano - 2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Miramar EC1-3 Botafogo PB 

India 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.03.201516:30Bengaluru FC4-1(1-0)Sporting Club de Goa 
31.03.201514:00Royal Wahingdoh1-0(1-0)East Bengal Club 
29.03.201514:00Royal Wahingdoh2-0(1-0)Pune FC 

El Salvador 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00CD Dragon1-1 Juventud Independiente 
29.03.201500:00Atletico Marte1-0 UES 

Guatemala 1 - Liga Nacional Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Guastatoya1-0(0-0)Coatepeque 
29.03.201505:00Club Xelaju3-1(3-0)Deportivo Petapa 
29.03.201502:00CD Suchitepequez2-1(1-1)Penarol LM 
28.03.201523:35Universidad SC2-0(2-0)Antigua Guatemala 

Ghana 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00New Edubiase2-0 Bechem United 
29.03.201518:00Heart of Lions1-0 Kessben FC 
29.03.201518:00Aduana Stars2-1 Chelsea 
29.03.201518:00Hasaacas3-1 WAFA 
29.03.201518:00BA Stars FC1-0 Ashanti Gold 
29.03.201518:00Inter Allies FC2-1 Hearts of Oak 
29.03.201518:00Kotoko1-0 Liberty P. 

Panama 1 - 1. Lig Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Sporting San Miguelito2-0 CD Plaza Amador 
29.03.201501:00Independiente de La Chorrera4-2 Atlético Chiriquí 
29.03.201501:00Municipal Chorrillo2-2 Chepo FC 
29.03.201501:00Alianza FC1-0 San Francisco FC 
29.03.201501:00Tauro FC0-1 CD Árabe Unido 

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201505:00Jaibos Tampico Madero1-1 Murcielagos FC 
29.03.201501:00U.A. de Ciudad Juarez2-0 U.A. Zacatecas 
28.03.201523:00Deportivo Tepic II1-0 U.A. de Chihuahua 
28.03.201523:00Reynosa F.C.2-1 Santos de Soledad F.C. 

Mexico 3 - Segunda Division - Liga Premier Clausura Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:00Cruz Azul Hidalgo4-1 U.A. Estado de Mexico 
29.03.201501:00Atletico Coatzacoalcos1-1 Pioneros de Cancun 
28.03.201523:00Ocelotes de la UNACH2-2 Tlaxcala F.C. 
28.03.201523:00Real Cuautitlan C.R.2-1 Veracruz II 
28.03.201523:00Guerreros5-0 Internacional de Acapulco F.C. 

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Selva Canera3-0 Zitacuaro 
29.03.201521:00Alebrijes Oaxaca II1-3 Pumas Naucalpan 
28.03.201523:00Patriotas de Cordoba1-0 Centro Universitario del Futbol 
28.03.201523:00Canoneros de Campeche3-0 UA Hidalgo 

Mexico 3 - Segunda Division - Nuevos Talentos Clausura Grp. 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Reboceros la Piedad1-1 Chivas Rayadas 
29.03.201521:00Celaya II0-1 Cachorros UANL 
28.03.201523:00Calor de San Pedro0-1 Sahuayo 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Grecia2-1 AD Zona Norte 
29.03.201520:00Aguilas Guanacastecas2-1 Guanacasteca 
29.03.201504:00Puntarenas FC1-0 Deportiva San Carlos 

Costa Rica 2 - Liga de Ascenso Clausura grp. B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Coto Brus1-2 Seleccion de Osa 
29.03.201523:20Cariari4-0 Jaco Rays FC 
29.03.201520:00ADF Siquirrena2-2 Turrialba 
28.03.201523:00Aserri3-2 Barrio Mexico 

Venezuela 2 - Segunda Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201523:30Yaracuyanos FC2-0 Margarita 
29.03.201523:30Urena Fc2-2 Atletico Socopo 
29.03.201522:30Monagas SC1-0 Mineros De Guayana B 
29.03.201522:30Diamantes de Guayana2-1 Estudiantes de Caracas 
28.03.201522:00Policia de Lara FC1-1 Union Atletico Falcon 

Venezuela 1 - Primera Division - Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201501:30Zamora FC3-0(1-0)Atletico Venezuela 
29.03.201500:35Caracas1-0(1-0)Deportivo Petare 
29.03.201500:35Aragua FC1-1(0-1)Carabobo FC 
29.03.201500:30Mineros De Guayana1-3(0-1)Anzoategui 
29.03.201523:35Estudiantes Merida0-2(0-0)Tachira 
29.03.201523:30Trujillanos FC1-0(0-0)Zulia 
29.03.201523:05Metropolitanos FC0-0(0-0)Tucanes FC 
29.03.201523:05Deportivo Lara4-1(2-0)Portuguesa FC 
28.03.201500:30Real Esppor3-0(1-0)LLaneros Guanare 

Congo 1 - 1. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201515:30Patronage Sainte-Anne3-0 AS Cheminots 
29.03.201515:30Tongo FC0-0 Saint Michel de Ouenzé 
29.03.201515:30V. Club Mokanda4-0 JS de Poto-Poto 

Chile 2 - Primera B Clausura - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201522:30S. Morning1-1 Rangers 
29.03.201522:00San Luis2-0 Magallanes 
29.03.201522:00Curico Unido2-1 Iberia 
29.03.201521:30Lota Schwager2-0 D. Concepcion 

Friendlies U-21 1 - Hazırlık Maçları U-21 - 2015

Puan Durumu
31.03.201517:00Rusya U210-2(0-2)Isveç U21 
31.03.201515:05Bosna-Hersek U212-1(2-1)Türkiye U21 
30.03.201522:00Italya U210-1(0-0)Sirbistan U21 
30.03.201522:00Fransa U214-1(1-0)Hollanda U21 
30.03.201521:45Ingiltere U213-2(1-1)Germany U21 
30.03.201521:30Ispanya U214-0(1-0)Belarus U21 
30.03.201518:30Slovakya U210-0(0-0)Ukrayna U21 
30.03.201517:30Estonia U211-2(1-1)Kazakhstan U21 
30.03.201517:00Yunanistan U210-2(0-1)Hirvatistan U21 
30.03.201516:00Slovenya U211-1(0-1)Makedonya U21 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - Bayanlar - 2015

Puan Durumu
29.03.201512:30ZFK AS Junajted11-0 ZFK Mladost Idnina 
29.03.201511:00Apollon Limassol LFC8-0 Pafia Pafos 
29.03.201511:00Pascal/Ledra0-2 Chrysomilia 
28.03.201521:00Raheny United FC1-2 Wexford Youths 

Various/Mixed Matches 1 - Hazırlık Maçları - 2015

Puan Durumu
31.03.201517:00Shkendija 79 B4-0 Rabotnicki B 
31.03.201517:00FK Sileks B2-3 Pelister B 
31.03.201516:30Lebanon U230-0 Bahrain U23 
31.03.201516:00Al-Shahaniya II4-5 Al-Khuraitiat II 
31.03.201516:00FK Vardar Skopje B0-4 FK Metalurg Skopje B 
31.03.201515:45Japan U231-0 Malaysia U23 
31.03.201515:45U.A.E. U231-0 Yemen U23 
31.03.201515:30Saudi Arabia U232-1 Iran U23 
31.03.201515:00North Korea U230-0 Thailand U23 
31.03.201515:00China U233-0 Laos U23 
31.03.201513:30Palestine U234-0 Nepal U23 
31.03.201513:00Taringa Rovers8-1 Virginia United 
31.03.201512:15Agila FC4-1 Mendiola FC 1991 
31.03.201512:00Vietnam U237-0 Macao U23 
31.03.201512:00Cambodia U233-1 Philippines U23 
31.03.201512:00Singapore U232-2 Mongolia U23 
30.03.201519:00Avusturya U203-1 Mexico U20 
30.03.201518:15El-Jaish II3-2 Umm Salal II 
30.03.201517:00Al-Sadd II3-3 Al-Garrafa II 
30.03.201516:00Slavia Prague U212-4 Brno U21 
30.03.201516:00Yunanistan U191-1 Ukrayna U19 
30.03.201514:30Viktoria Plzen U214-2 Jablonec U21 
30.03.201514:00Liberec U212-3 Pribram U21 
29.03.201522:00Esportivo1-0 Santo Angelo 
29.03.201519:00Selfoss0-4 KA Akureyri 
29.03.201515:45Sri Lanka U230-5 Yemen U23 
29.03.201515:30Iran U236-0 Afghanistan U23 
29.03.201515:15Vietnam U230-2 Japan U23 
29.03.201515:00Philippines U231-5 Thailand U23 
29.03.201515:00Mongolia U230-7 Laos U23 
29.03.201513:30Nepal U230-6 Saudi Arabia U23 
29.03.201512:45Mohammedan SC2-0 Chirag United 
29.03.201512:45PIFA Sports2-2 Hindustan 
29.03.201512:00Cambodia U231-4 North Korea U23 
29.03.201512:00Osmanlispor FK U193-1 Sanliurfaspor U19 
29.03.201512:00Genclerbirligi U192-2 Kayseri Erciyesspor U19 
29.03.201512:00Royal Thai Army1-0 Rayong United FC 
29.03.201512:00Singapore U230-5 China U23 
29.03.201511:30Macao U230-2 Malaysia U23 
29.03.201511:30FK Raca Bratislava2-2 FC Rohoznik 
29.03.201511:15FavAC0-0 Simmeringer SC 
29.03.201511:15Meteor Prag3-1 Caslav 
29.03.201511:00Aydinspor U192-4 Turgutluspor U19 
29.03.201511:00PAS Giannina U200-2 PAOK Thessaloniki FC U20 
29.03.201508:30Fire Services0-0 Sai Kung 
29.03.201507:30Chanmari FC4-1 Kenkre 
29.03.201507:30Aizawl4-1 Lonestar Kashmir 
29.03.201507:00Monaro Panthers0-5 Canberra Olympic 
29.03.201505:00Blacktown City FC U203-1 Parramatta FC U20 
29.03.201505:00Sydney Olympic U201-0 Bonnyrigg White Eagles U20 
29.03.201505:00Monaro Panthers U204-8 Canberra Olympic U20 
29.03.201504:00Sport Boys1-0 Uni.Dep. Peru 
28.03.201521:00Goiania1-0 Quirinopolis 

Benin 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00ASPAC0-2 Ayema FC 
29.03.201518:00AS Police1-0 P.Djougou 
29.03.201518:00Asos1-2 A.Omnisport 
29.03.201518:00Tonnerre FC0-0 Buffles du Borgou 
29.03.201518:00Beke FC2-0 Dragons FC 

Guinea 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Gangan FC1-2 Athlético Coléah 
29.03.201517:00Soumba FC0-0 Satellite FC 

Senegal 1 - Championnat National - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:00Olympique de Ngor4-1 Pikine 
29.03.201520:00La Linguère4-3 Guédiawaye FC 
29.03.201520:00Mbour Petite Cote0-1 AS des Douanes 
29.03.201519:00Ouakam1-0 Port Autonome 

Chile Cup 1 - Cup - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201500:10Univ. Conce3-2(2-0)Palestino 

St. Kitts and Nevis 1 - SKNFA League - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201501:30Newtown United1-0 St. Pauls United 
29.03.201523:00Garden Hotspurs1-1 St Peters FC 
29.03.201502:30Tabernacle FC2-3 Village Superstars 
28.03.201500:00Cayon6-0 St Thomas Trinity Strikers 

Australia 1 - A-League - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201509:05Newcastle Jets0-1(0-1)Adelaide United 
29.03.201507:05Wellington Phoenix0-3(0-3)Sydney FC 

Greece 2 - Futbol Lig - Güney - 2014/2015

Puan Durumu
04.04.201515:00Paniliakos0-3 Kalithea 
29.03.201518:00I. Psachna3-0 Paniliakos 
29.03.201515:05Panahaiki1-2(1-1)Chania FC 
29.03.201515:00Kalithea0-2(0-1)AEK 
29.03.201515:00AOT Alimos2-0(1-0)Fostiras 
29.03.201515:00Episkopi Rethymno3-1(1-0)A.Smirnis 
29.03.201515:00Panegialios3-0(1-0)Ae Ermionidas 

Champions League - Kadınlar Şampiyonlar Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:00Frankfurt7-0 Bristol Academy Ladies 

Uganda 1 - Süper Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.03.201516:30SC Villa2-2 BUL FC 
31.03.201516:30Bright Stars FC0-0 Bunamwaya SC 
31.03.201516:30Simba FC0-0 Soana FC 
31.03.201516:30Sadolin Paints FC1-1 Uganda Police 
31.03.201516:30SC Victoria University0-2 URA FC 

Martinique 1 - dHnonneur Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201522:00Belimois0-8 Golden Star 
28.03.201522:00CS Case-Pilote2-4 Club Franciscain 
28.03.201522:00US Robert1-1 Samaritaine 
28.03.201522:00US Marinoise1-2 Real Tartane 

Egypt 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.03.201517:30Al Ahly2-1(1-1)El Raja Marsa Matruh 
31.03.201516:30El Gounah1-1(1-0)Al Asyoty Sport 
31.03.201516:30Misr El-Maqasha1-0(0-0)Alaab Damanhour 
31.03.201515:00Petrojet0-1(0-0)Ismaily SC 
31.03.201515:00El Hodood0-1(0-1)Al Nasr 
30.03.201517:30El Dakhleya0-2(0-0)El Zamalek 
30.03.201515:00Al Masry0-1(0-0)Arab Contractors 
30.03.201515:00ENPPI0-0(0-0)Al Ittihad 
30.03.201515:00Itthad Al Shortah1-0(0-0)Wadi Degla FC 
30.03.201515:00Smouha SC2-0(0-0)El Geish 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 1 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Byzantio Kokkinokhoma1-2 Panserraikos FC 
29.03.201516:00Iraklis Ampelokipoi0-2 Kavala 
29.03.201516:00Kampaniakos Chalastras3-0 Kastoria 
29.03.201516:00Apollon Arnaia0-1 Aris Salonika 
29.03.201516:00A.Giannitsa1-0 Thyella Filotas 
29.03.201516:00Doxa Dramas1-1 Ethnikos Alexandroupoli 
29.03.201516:00Ethnikos Agioneri2-1 Orfeas Eleftheroupolis 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201517:00Lefkadia Naousas0-3 Vataniakos FC 
17.05.201517:00Pyrsos Grevena0-3 Anagennisi Artas 
10.05.201517:00EA Pavlou Makrochori3-0 Lefkadia Naousas 
10.05.201517:00Pyrasos3-0 Pyrsos Grevena 
03.05.201517:00Lefkadia Naousas0-3 Kozani FC 
03.05.201517:00Pyrsos Grevena0-3 Vataniakos FC 
26.04.201517:00Trikala3-0 Lefkadia Naousas 
26.04.201517:00EA Pavlou Makrochori3-0 Pyrsos Grevena 
19.04.201516:30Eth.Filippiadas3-0 Lefkadia Naousas 
19.04.201516:30Pyrsos Grevena0-3 Kozani FC 
05.04.201516:00Lefkadia Naousas0-3 Pyrsos Grevena 
29.03.201516:00Oikonomos Tsaritsani3-0 Kozani FC 
29.03.201516:00Thesprotos FC1-0 EA Pavlou Makrochori 
29.03.201516:00Opountios1-2 Trikala 
29.03.201516:00Anagennisi Artas0-3 Achilleas Neokaisareias 
29.03.201516:00Pyrasos0-0 Rigas Feraios 
29.03.201516:00Vataniakos FC0-3 AE Karaiskakis 
29.03.201515:00Pyrsos Grevena0-3 Eth.Filippiadas 
29.03.201515:00Dotieas Agias3-0 Lefkadia Naousas 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 3 - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201517:00AO Kymi0-3 PAO Vardas 
17.05.201517:00Asteras Magoulas3-0 Mandraikos FC 
10.05.201517:00Mandraikos FC0-3 APO Panargiakos 
10.05.201517:00Panelefsiniakos3-0 AO Kymi 
03.05.201517:00AO Kymi0-3 Ermis Kiveri 
03.05.201517:00Kalamata3-0 Mandraikos FC 
26.04.201517:00Zakynthiakos FC3-0 AO Kymi 
26.04.201517:00Mandraikos FC0-3 PAO Vardas 
19.04.201516:30Mandraikos FC0-3 Panelefsiniakos 
19.04.201516:30AO Kymi0-3 Vyzas 
05.04.201516:00Achaiki FC3-0 AO Kymi 
05.04.201516:00Ermis Kiveri3-0 Mandraikos FC 
29.03.201516:00APO Panargiakos2-0 Achaiki FC 
29.03.201516:00Kalamata4-0 Asteras Magoulas 
29.03.201516:00Aiolikos Mitilini3-0 Ermis Kiveri 
29.03.201516:00Loutraki1-0 Vyzas 
29.03.201515:00Panarkadikos FC3-0 AO Kymi 
29.03.201515:00Mandraikos FC0-3 Zakynthiakos FC 

Greece 3 - Futbol Lig 2 - Grup 4 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00PAO Kroussonas1-2 Ethnikos P. 
29.03.201516:00Ilisiakos Zografou1-1 Anagennisi Ierapetra 
29.03.201516:00Kissamikos FC3-2 Triglia Rafinas 
29.03.201516:00Atromitos Piraeus4-1 Giouchtas FC 
29.03.201516:00Kifisia FC2-1 Nea Ionia 
29.03.201516:00PAS Irodotos1-0 Glyfada FC 
29.03.201516:00Astir Varis2-1 Ionikos 

Uruguay 2 - Segunda Division - 2014/2015

Puan Durumu
28.03.201521:00Villa Espanola0-2 Huracan FC 
28.03.201521:00Villa Teresa0-1 Plaza Colonia 
28.03.201521:00Miramar Misiones4-0 D.Maldonado 
28.03.201521:00Cerro Largo0-0 Progreso 
28.03.201521:00Boston River2-1 Rocha FC 

Hong Kong 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201510:00Rangers0-5 Kitchee 

Jamaica 1 - Premier Ligi - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201502:30Harbour View0-1 Boys Town 
30.03.201502:00Arnett Gardens1-0 Rivoli United 
30.03.201502:00Waterhouse FC1-0 Humble Lions 
29.03.201523:30S.C. Academy0-0 Reno FC 

Hong Kong 2 - First Division - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201510:30Lucky Mile1-0 Tuen Mun SA 
29.03.201510:30Southern District RSA4-1 Tai Chung 
29.03.201510:30Kwun Tong0-2 Kwai Tsing 
29.03.201510:30Citizen1-0 Hong Kong FC 
29.03.201510:30Metro Gallery Sun Source5-0 Shatin SA 
29.03.201510:30Happy Valley0-3 Yau Tsim Mong 

Italy 4 - Serie D Group A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Sporting Bellinzago0-3 Bra 
29.03.201516:00Acqui3-1 Asti 
29.03.201516:00Borgosesia5-0 Borgomanero 
29.03.201516:00ASD Calcio Chieri 19553-2 Caronnese 
29.03.201516:00Pro Settimo1-0 Lavagnese 
29.03.201516:00Argentina1-0 Novese 
29.03.201516:00Derthona1-2 Oltrepo Voghera 
29.03.201516:00Sestri Levante1-0 RapalloBogliasco 
29.03.201516:00Cuneo3-0 Vado 
29.03.201516:00Sancolombano2-0 Vallee d'Aoste Charvensod 

Italy 4 - Serie D Group B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Lecco0-0 Castiglione 
29.03.201516:00A.C. Montichiari0-3 Ciliverghe Mazzano 
29.03.201516:00MapelloBonate1-1 Ciserano 
29.03.201516:00Sondrio Calcio1-0 Olginatese 
29.03.201516:00Folgore Caratese0-0 Pergolettese 
29.03.201516:00Castellana1-1 Pontisola 
29.03.201516:00Caravaggio2-3 Pro Sesto 
29.03.201516:00Inveruno0-1 Villafranca 
29.03.201516:00Virtus Verona4-1 Seregno 

Italy 4 - Serie D Group C - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Mezzocorona0-2 Altovicentino 
29.03.201516:00Triestina1-2 Clodiense 
29.03.201516:00Tamai2-0 Union Pro 
29.03.201516:00Giorgione0-1 Legnago Salus 
29.03.201516:00ArzignanoChiampo2-1 Kras 
29.03.201516:00Fontanafredda1-1 Ripa Fenadora 

Italy 4 - Serie D Group D - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Delta Porto Tolle3-1 Abano 
29.03.201516:00Scandicci0-0 S.P. Padova 
29.03.201516:00Fidenza2-0 Bellaria Igea M. 
29.03.201516:00Imolese Calcio2-1 Fortis Juventus 
29.03.201516:00Thermal Abano0-3 Montemurlo 
29.03.201516:00Este0-0 Mezzolara 
29.03.201516:00Correggese0-1 Piacenza 
29.03.201516:00Rimini1-0 Ribelle 
29.03.201516:00Formigine0-1 Romagna Centro 
29.03.201516:00Fiorenzuola1-2 Castelfranco 

Italy 4 - Serie D Group E - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Sansepolcro1-2 Gualdo Casacastalda 
29.03.201516:00Sangiovannese1-0 Colligiana 
29.03.201516:00Massese0-0 Poggibonsi 
29.03.201516:00Voluntas Spoleto1-3 Ponsacco 
29.03.201516:00San Donato1-4 Siena 
29.03.201516:00U.S. Gavorrano2-1 Flaminia 

Italy 4 - Serie D Group F - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Termoli Calcio0-0 Amiternina 
29.03.201516:00Maceratese1-1 Chieti 
29.03.201516:00Giulianova1-1 Campobasso 
29.03.201516:00Recanatese2-2 Civitanovese 
29.03.201516:00Celano1-2 Jesina 
29.03.201516:00Fano Alma J.3-0 Fermana 
29.03.201516:00Castelfidardo0-0 Matelica 
29.03.201516:00Agnonese3-4 San Nicolo 
29.03.201516:00Sambenedettese1-3 Vis Pesaro 

Italy 4 - Serie D Group G - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Palestrina0-0 Arzachena 
29.03.201516:00Isola Liri1-0 San Cesareo 
29.03.201516:00Cynthia0-0 Fondi 
29.03.201516:00Astrea1-1 Sora 
29.03.201516:00Aprilia1-1 Castelli Romani 
29.03.201516:00Terracina2-5 Budoni 
29.03.201516:00Ostia Mare4-1 Selargius 
29.03.201516:00Anziolavinio0-6 Viterbese 

Italy 4 - Serie D Group H - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Bisceglie3-2 Pomigliano 
29.03.201517:00Manfredonia1-1 Sarnese 1926 
29.03.201517:00Potenza3-1 Grottaglie 
29.03.201516:00Cavese2-0 Arzanese 
29.03.201516:00Francavilla2-4 Brindisi 
29.03.201516:00Gelbison Cilento2-1 Monopoli 
29.03.201516:00Puteolana1-2 Gallipoli 
29.03.201516:00San Severo3-0 Scafatese 
29.03.201516:00Taranto4-1 Andria BAT 

Italy 4 - Serie D Group I - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Hinterreggio1-1 Agropoli 
29.03.201516:00Nerostellati Frattese3-3 Akragas 
29.03.201516:00Turris Neapolis3-1 Battipagliese 
29.03.201516:00Torrecuso1-2 Due Torri 
29.03.201516:00Orlandina0-5 Leonfortese 
29.03.201516:00Rende2-0 Gioiese 
29.03.201516:00Noto2-0 Progreditur Marcianise 
29.03.201516:00Roccella0-0 Sorrento 

Azerbaijan 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
27.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Bakili 
23.05.201517:00P.Neftcala3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
14.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 MOIK 
08.05.201517:00Ravan Baku3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
01.05.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Geyazan Gazakh 
24.04.201517:00Energetik FC3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
18.04.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 FC Agsu 
10.04.201517:00Zira3-0 Lokomotiv-Bilajary FK 
02.04.201517:00Lokomotiv-Bilajary FK0-3 Neftchi ISM 

Guadeloupe 1 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201502:00La Gauloise1-0 USR 
29.03.201502:00Etoile2-1 US Baie-Mahault 
29.03.201502:00AS Gosier0-0 AS RC De Basse Terre 
29.03.201502:00Siroco0-0 Juventus SA 
29.03.201502:00Red Star1-0 Club Amical Marquisat 
29.03.201502:00Arsenal1-1 Solidarité Scolaire 
29.03.201502:00CS Moulien1-1 Phare du Canal 

Spain 4 - 3. Lig, 17. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:30Sarinena2-0 Utebo 
29.03.201518:00CD Tamarite1-2 AD Almudevar 
29.03.201518:00At. Monzon0-0 CF Villa de Alagon 
29.03.201518:00CF Illueca0-2 CD Binéfar 
29.03.201518:00Sabinanigo2-2 Villanueva 
29.03.201517:30Ejea0-0 CD Caspe 
29.03.201517:15Aandorra0-1 SD Borja 
29.03.201513:00Cuarte Ind.1-3 CD Teruel 
29.03.201513:00RSD Santa Isabel0-1 Ebro 

Spain 4 - 3. Lig, 8. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:30La Baneza FC2-3 Numancia B 
29.03.201518:00G. Segoviana2-0 A.Tordesillas 
29.03.201518:00Palencia1-1 CF Cristo Atl. 
29.03.201518:00CD Villa de Simancas0-7 Arandina CF 
29.03.201518:00Bembibre3-0 CD Beroil Bupolsa 
29.03.201518:00CD Cebrerena3-1 LA Granja 

Spain 4 - 3. Lig, 13. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:45Fortuna1-1 EF Alhama 
29.03.201519:00EG El Palmar CF0-2 Mar Menor 
29.03.201519:00Muleno CF3-0 Cieza 
29.03.201518:00Yeclano1-3 La Union CF 
29.03.201518:00Deportiva Minera0-1 CDA Aguilas FC 
29.03.201518:00Cartagena FC1-4 Caravaca Vera Cruz 
29.03.201518:00Pinatar4-2 Plus Ultra 
29.03.201513:00CF Molina1-3 Huercal Overa CF 
29.03.201513:00Murcia B1-1 Moratalla 

Spain 4 - 3. Lig, 7. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Navalcarnero2-1 Inter de Madrid 
29.03.201513:00Alcala3-0 CD Mostoles 
29.03.201513:00S.S.Reyes1-1 San Fernando 
29.03.201513:00Rayo Majadahonda1-0 Pozuelo Alarcon 
29.03.201512:30Colmenar Viejo0-1 CD Puerta Bonita 
29.03.201512:30AD Torrejon CF1-2 FC Villanueva del Pardillo 
29.03.201512:30Atletico Pinto0-1 Alcobendas CF 
29.03.201511:00At. Madrid C1-2 AD Union Adarve 

Italy 3 - Lega Pro - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Pro Piacenza1-2(0-2)Carrarese 
29.03.201519:00Tuttocuoio1-0(1-0)Gubbio 
29.03.201517:00Forli2-1(0-1)Ascoli 
29.03.201515:30Pistoiese0-2(0-2)Lucchese 
29.03.201515:30US Ancona 19050-3(0-0)Spal 
29.03.201513:30L'Aquila2-1(2-0)Santarcangelo 

Italy 3 - Lega Pro - Grup C - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Vigor Lamezia0-1(0-0)Cosenza 
29.03.201515:30Foggia1-1(0-0)Juve Stabia 

Italy 3 - Lega Pro - Grup A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Novara1-0(0-0)Real Vicenza 
29.03.201517:00Feralpisalò0-0(0-0)Renate 
29.03.201513:30Sassari Torres0-0(0-0)Monza 
29.03.201512:00Pordenone Calcio2-1(2-0)Mantova 

Georgia 2 - Pirveli Lig - Grup B - 2014/2015

Puan Durumu
19.05.201516:00Dinamo Tbilisi II0-3 Sapovnela 
15.05.201516:00FC Algeti Marneuli3-0 Dinamo Tbilisi II 
08.05.201516:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Borjomi 
04.05.201516:00FC Kolkheti Khobi3-0 Dinamo Tbilisi II 
28.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Betlemi Keda 
24.04.201515:00Mertskhali3-0 Dinamo Tbilisi II 
16.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Gagra 
10.04.201515:00FC Mesakhte Tkibuli3-0 Dinamo Tbilisi II 
06.04.201515:00Dinamo Tbilisi II0-3 FC Skuri Tsalenjikha 
02.04.201515:00Sapovnela3-0 Dinamo Tbilisi II 

Spain 4 - 3. Lig, 14. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00At. San José2-2 Olivenza 
29.03.201518:30CD Hernan Cortes0-4 Moralo 
29.03.201518:30CP Valdivia0-0 Extremadura 
29.03.201518:00Sanvicenteno0-2 CD Coria 
29.03.201518:00Diter Zafra1-1 Santa Amalia 
29.03.201513:00UP Plasencia1-2 UD Fuente de Cantos 
29.03.201513:00Merida4-0 CD Castuera 

Netherlands 3 - Topklasse Sunday - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30HSC '211-0 OJC Rosmalen 
29.03.201515:30JVC Cuyk0-1 AFC 
29.03.201515:30UNA6-1 RKSV Leonidas 
29.03.201515:00ADO '204-2 De Treffers 
29.03.201515:00HBS Craeyenhout3-0 HFC EDO 
29.03.201515:00WKE Emmen1-2 Lienden 
29.03.201515:00Koninklijke HFC2-0 VVSB 

Spain 4 - 3. Lig, 11. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Alcudia1-1 Constancia 
29.03.201517:30Santa Eulalia0-1 UD Alaro 
29.03.201513:30CF Soller0-1 Mercadal 
29.03.201513:00Campos0-0 Collerense 
29.03.201513:00SD Formentera2-0 Montuiri 
29.03.201513:00CD Manacor0-0 San Rafael 

Spain 4 - 3. Lig, 10. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:15UB Lebrijana1-2 Algeciras 
29.03.201513:00Conil FC1-1 CD Guadalcacin 
29.03.201513:00A.Sanluqueno2-1 La Palma CF 
29.03.201513:00Cadiz B1-1 CMD San Juan 
29.03.201512:30CD Alcala1-0 Los Barrios 
29.03.201512:00Arcos CF3-0 R. Huelva B 

Spain 4 - 3. Lig, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:15Silva SD2-1 Ribadumia CF 
29.03.201519:00Cultural Areas1-2 Deportivo LC B 
29.03.201518:30UD Barbadas2-1 Cerceda 
29.03.201518:30CD Boiro2-2 Ribadeo FC 
29.03.201518:00Ordenes1-2 Rapido de Bouzas 
29.03.201518:00CD Choco5-0 CD As Pontes 
29.03.201518:00Arosa SC0-0 Alondras 
29.03.201518:00Bertamirans FC0-8 Pontevedra 
29.03.201518:00Laracha CF0-3 Bergantinos CF 
29.03.201518:00RC Villalbes1-1 Xuventu Sanxenxo 

Spain 4 - 3. Lig, 9. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:00Los Molinos CF0-2 A.Malagueno 
29.03.201513:00Velez CF1-1 CD El Ejido 2012 

Spain 4 - 3. Lig, 16. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Naxara1-2 Yague 
29.03.201518:00Haro3-0 Casalarreina CF 
29.03.201518:00Alfaro2-0 CD Tedeon 
29.03.201518:00SD Logrones3-1 CD Calahorra 
29.03.201518:00Arnedo1-0 Calasancio 
29.03.201517:45CDFC La Calzada0-2 CD Varea 
29.03.201513:30At. River Ebro1-0 CF Ciudad de Alfaro 

Spain 4 - 3. Lig, 6. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Ontinyent2-2 Crevillente 
29.03.201513:00Villarreal C3-1 At. Sanguntino 
29.03.201513:00SC Requena0-0 FC Torrevieja 
28.03.201521:30Castellon5-1 Jove Espanol 
28.03.201521:00Orihuela3-3 Alzira 

Spain 4 - 3. Lig, 12. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00CD El Cotillo0-0 Real Sporting San Jose 
29.03.201514:00Las Zocas3-0 Lanzarote 
29.03.201514:00CD Vera Puerto de la Cruz4-1 Santa Brigida 
29.03.201514:00Mensajero1-0 Arucas CF 
29.03.201514:00Club Atletico Victoria1-1 UD Ibarra 
29.03.201513:30Estrella1-0 Tenisca 
28.03.201521:30Dep. Marino1-1 Laguna 

Spain 4 - 3. Lig, 18. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201518:00Hellin0-2 Mora 
10.05.201518:00CD Madridejos2-0 Hellin 
03.05.201518:00Hellin0-2 Villarrubia CF 
26.04.201518:00Toledo B2-0 Hellin 
19.04.201518:00Hellin0-2 CD Pedroneras 
12.04.201518:00Villarrobledo2-0 Hellin 
05.04.201518:00Hellin0-2 Albacete B 
29.03.201519:00Villarrobledo0-1 Almansa 
29.03.201518:30Villarrubia CF2-1 Mora 
29.03.201518:00Club Atletico Ibanes1-1 CD Madridejos 
29.03.201518:00Toledo B1-0 Daimiel 
29.03.201518:00CD Pedroneras3-0 Marchamalo 
29.03.201518:00Quintanar Rey2-0 Hellin 
29.03.201518:00Manzanares CF1-1 La Gineta 
29.03.201518:00G. Alcazar0-4 CF Talavera de la Reina 
29.03.201513:30CD Ciudad Real2-1 Almagro CF 
29.03.201513:00Albacete B1-2 Puertollano 

Spain 4 - 3. Lig, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
17.05.201518:00CD Cudillero0-2 Univ.Oviedo 
10.05.201518:00Astur CF2-0 CD Cudillero 
03.05.201518:00CD Praviano2-0 CD Cudillero 
26.04.201518:00CD Cudillero0-2 Atletico de Lugones 
19.04.201518:00Llanes2-0 CD Cudillero 
12.04.201518:00CD Cudillero0-2 Urraca CF 
05.04.201518:00Andes CF2-0 CD Cudillero 
29.03.201518:00CD Cudillero0-2 Condal CF 
29.03.201518:00Caudal Dep.0-0 Atletico de Lugones 
29.03.201518:00CD Tuilla2-2 Oviedo B 
29.03.201518:00CD Praviano1-2 CD Covadonga 
29.03.201518:00Llanes2-1 CD Mosconia 
29.03.201518:00Andes CF1-2 CD Roces 
29.03.201513:00Univ.Oviedo1-1 Real Aviles CF B 
29.03.201512:45L'Entregu CF0-2 Astur CF 
29.03.201512:45SD Lenense2-1 UD Gijon Industrial 

Spain 4 - 3. Lig, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Textil Escudo2-0 Castro CF 
29.03.201512:45Siete Villas0-2 SD Gama 

Spain 4 - 3. Lig, 4. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201512:30Portugalete3-2 CD Aurrera de Vitoria 
29.03.201512:30Alaves B4-4 SD Erandio Club 

Spain 4 - 3. Lig, 5. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00CE Europa2-1 Gava 
29.03.201517:30Figueres1-0 Terrassa 
29.03.201517:30Palamos3-2 Cerdanyola del Valles FC 
29.03.201513:00Castelldefels1-4 UE Vilassar de Mar 
29.03.201513:00CD Masnou1-1 FC Martinenc 
29.03.201513:00Sabadell B1-2 Manlleu 
29.03.201513:00FC Vilafranca1-0 Santfeliuenc FC 
29.03.201513:00AE Prat1-0 Asco CF 
29.03.201513:00Pobla Mafumet2-0 CF Montanesa 
29.03.201513:00UE Rubi2-0 CF Peralada 

Luxembourg 2 - Promotion D'Honneur - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Union 054-2 FC Mamer 32 
29.03.201517:00Erpeldange2-1 CS Pétange 
29.03.201517:00RM Hamm Benfica3-0 US Sandweiler 
29.03.201517:00Titus Lamadelaine2-1 Swift Hesperange 
29.03.201517:00Minerva Lintgen0-3 Una Strassen 

Greece 1 - Süperlig - 2014/2015

Puan Durumu
10.05.201501:00Niki Volou0-3 OFI Crete 
03.05.201501:00Panaitolikos3-0 Niki Volou 
26.04.201501:00Niki Volou0-3 Veria FC 
19.04.201501:00Niki Volou0-3 Platanias 
04.04.201501:00Kalloni L.3-0 Niki Volou 

Swaziland 1 - Premier League - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30RSSC United FC2-3 Mbabane H. 
29.03.201514:30Malanti Cheifs2-1 Manzini W. 

Lesotho 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Qoaling Highlanders0-2 Bantu United 
29.03.201516:00Likila United1-1 Nyenye Rovers 
29.03.201516:00Kick4Life1-2 Likhopo 
29.03.201515:00Matlama3-0 LCS 

Wales 1 - Premier Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Aberystwyth1-3(0-1)Airbus UK 

Spain 4 - 3. Lig, 15. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00CD Corellano0-3 Cortes 
29.03.201518:00Izarra2-1 At. Valtierrano 
29.03.201518:00At. Cirbonero1-1 San Juan 

Montenegro 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Kom3-0 FK Cetinje 
29.03.201516:30Zabjelo1-0 Igalo 
29.03.201516:30Jezero1-0 FK Radnicki Berane 
29.03.201516:30Decic Tuzi3-1 Bratstvo 
29.03.201516:30FK Arsenal Tivat0-1 Jedinstvo BP 

Moldova 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00FC Budai2-1 Zimbru II 
29.03.201515:00FC Edinet1-0 CSCA Buiucani 
29.03.201515:00Speranta0-1 CS Petrocub 
29.03.201515:00FC Victoria Bardar3-1 Intersport Aroma 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig RS - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30FK Napredak Donji Sepak1-0 Sloboda Mrkonjic Grad 
29.03.201515:30Vlasenica2-0 Sutjeska 
29.03.201515:30Sloboda Novi Grad2-1 FK Leotar 
29.03.201515:30Tekstilac Derventa1-0 Mladost Gacko 
29.03.201515:30FK Podrinje1-2 Proleter 
29.03.201515:30FK Krupa2-1 Rudar Prijedor 

Denmark 4 - Danimarka Seriler Grup 2 - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00Kalundborg5-2 Slagelse 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00SuS Neuenkirchen2-3 TuS Ennepetal 
29.03.201516:00Westfalia Rhynern0-0 Westfalia Herne 
29.03.201516:00SuS Stadtlohn2-0 Eintracht Rheine 
29.03.201516:00VfB Hüls4-3 ASC Dortmund 
29.03.201516:00TSG Sprockhövel0-4 TuS Erndtebrueck 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:15Bruhl1-2 TSC Euskirchen 
29.03.201516:00Hilal Maroc Bergheim0-2 FC Wegberg-Beeck 
29.03.201516:00Bergisch Gladbach4-1 SV Eilendorf 
29.03.201516:00Germania Windeck2-2 Aachen II 
29.03.201516:00VfL Alfter3-0 VfL Leverkusen 
29.03.201516:00FC Huerth3-1 SC Germania Erftstadt-Lechenich 

Croatia 2 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:30Imotski2-0 Lucko 
29.03.201517:30Cibalia1-2 NK Bistra 
29.03.201517:30NK Radnik Sesvete2-0 Dragovoljac 

England Reserve 1 - Premier Lig - U21 - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201521:00West Bromwich Albion U210-1 Blackburn U21 

England 7 - Premier Isthmian - Yerel - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201521:45Grays0-0 Maidstone 
30.03.201521:45Billericay0-2 Kingstonian 

Denmark 3 - 2. Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:30Nordvest FC0-3(0-2)Frem 
29.03.201514:00Avarta0-0(0-0)B 93 
29.03.201514:00Helsingør1-1(0-1)Hvidovre 

England 4 - 2.Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201521:45Burton1-1(1-1)Stevenage 

F.Y.R.O.M. 2 - Vtora Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Miravci2-0 Napredok 
29.03.201516:00Makedonija GjP1-0 Drita 

Bosnia-Herzegovina 2 - 1. Lig FBiH - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Capljina0-0 Metalleghe BSI 
29.03.201516:00Buducnost0-0 GOSK Gabela 
29.03.201516:00Orasje1-0 Turbina Jablanica 
29.03.201516:00NK Bratstvo1-0 Rudar Kakanj 
29.03.201516:00Jedinstvo Bi2-0 NK Podgrmec 
29.03.201516:00NK Mladost Doboj Kakanj1-0 Gradina Srebrenik 
29.03.201516:00FK Radnicki0-0 HNK Branitelj 
29.03.201516:00Igman Konjic0-0 Gorazde 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 1. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Terre Sainte1-3 FC Azzurri 90 
29.03.201515:30Team Vaud U211-1 Bavois 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 2. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:30Zug7-1 Concordia 
29.03.201515:30Kriens7-0 FC Bern 
29.03.201515:30FC Muensingen2-1 Luzern II 

Switzerland 4 - Erste Ligi, 3. Grup - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00FC Thalwil2-1 FC Dietikon 
29.03.201517:00Team Ticino U213-1 AC Taverne 1 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Oberhausen II0-3 Sportfreunde Baumberg 
29.03.201516:00Ratinger SV2-1 SC Kapellen Erft 
29.03.201516:00VfB Hilden2-4 Velbert 
29.03.201516:00Nievenheim0-5 TuS Boesinghoven 
29.03.201516:00VfB Homberg1-1 Duisburg II 
29.03.201516:00Wuppertal3-2 TuRU Duesseldorf 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Karlsruhe II1-1 FV Ravensburg 

Denmark 3 - 2. Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:00Svendborg1-2(0-0)FC Sydvest 05 
29.03.201514:00Kolding B2-5(0-2)Marienlyst 

Armenia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201514:00Pyunik II6-1 Gandzasar II 

Scotland Reserve 1 - Development League - 2014/2015

Puan Durumu
31.03.201516:00Dundee United U202-0 Inverness U20 
31.03.201516:00Ross County U203-4 Dunfermline U20 
30.03.201520:00Celtic U202-0 Motherwell U20 
30.03.201520:00Falkirk U201-2 Aberdeen U20 
30.03.201520:00St. Mirren U201-3 Rangers FC U20 
30.03.201515:00Dundee FC U201-2 Hibernian U20 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00Lupo-Martini Wolfsburg3-2 Rotenburger SV 
29.03.201516:00SV Teutonia Uelzen1-4 FC Wunstorf 
29.03.201516:00Spelle-Venhaus2-1 VfL Oldenburg 
29.03.201516:00Osnabrück II2-5 SV Drochtersen/Assel 
29.03.201516:00TSV Ottersberg5-1 SC Goettingen 05 

Poland 3 - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Stal Mielec5-1(3-1)Okocimski KS Brzesko 
29.03.201518:00Kotwica Kolobrzeg2-0(2-0)Limanovia Limanowa 

Austria 3 - Yerel Lig - Doğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Neuberg0-1 Neusiedl 

Germany 4 - Yerel Lig - Batı - 2014/2015

Puan Durumu
30.03.201521:15Aachen0-0(0-0)Oberhausen 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzeydoğu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201514:30Berlin Ankaraspor3-1(2-0)VfB Auerbach 
29.03.201514:30Union Berlin II2-3(1-2)FC Viktoria 1889 Berlin 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00SV Gonsenheim1-2 SV Roechling 
29.03.201516:00Saarbrucken II1-1 SC Idar-Oberstein 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00TuS Germania Schnelsen0-5 SV Halstenbek-Rellingen 
29.03.201516:00SC Vier- und Marschlande3-3 BSV Buxtehude 
29.03.201515:00TSV Buchholz1-0 Meiendorfer SV 
29.03.201511:45Uhlenhorster SC Paloma4-0 Niendorfer TSV 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:30Türkspor Bremen1-4 TuS Schwachhausen 
29.03.201516:00Vatan Sport Bremen1-6 Bremerhaven 
29.03.201516:00Habenhauser FV3-2 Leher 
29.03.201515:00Brinkumer SV9-0 TSV Grolland 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00TuS Hartenholm0-4 TSV Kropp 
29.03.201515:00SV Eichede II1-1 TuRa Meldorf 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Eisenach0-1 Aue II 
29.03.201515:00Chemnitz II0-3 FC Oberlausitz Neugersdorf 
29.03.201515:00Carl Zeiss Jena II2-1 Dynamo Dresden II 
29.03.201515:00VfL Halle 961-2 RW Erfurt II 
29.03.201515:00RasenBallsport Leipzig ll4-0 SV Schott Jena 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00SV Waren 090-1 FSV Union Fuerstenwalde 
29.03.201515:00FC Strausberg1-0 FC Pommern Greifswald 

Germany 4 - Yerel Lig - Kuzey - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201516:00FT Braunschweig0-4(0-2)ETSV Weiche Flensburg 
29.03.201515:00Goslarer SC3-0(1-0)Werder Bremen II 
29.03.201515:00Eintracht Norderstedt2-0(1-0)FC Hansa Lüneburg 
29.03.201515:00Neumunster1-1(1-1)Hannover II 
29.03.201515:00TSV Havelse2-0(0-0)Braunschweig II 

Denmark 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00AC Horsens1-1(0-0)Fredericia 
29.03.201516:00FC Roskilde1-0(0-0)Hjørring 

Almanya - Oberliga NOFV-Sud - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Unterhaching II3-4 Sportbund DJK Rosenheim 
29.03.201516:00DJK Vilzing1-1 VfB Eichstatt 
29.03.201516:00SV Raisting0-0 BCF Wolfratshausen 

Russia 2 - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00A.Makhachkala2-0(2-0)Luch Energiya 
29.03.201518:00Baltika0-2(0-0)Krylya Sovetov 
29.03.201517:00Volgar Gazprom3-0(2-0)FC Dinamo St Petersburg 
29.03.201516:00Volga Nyzhnyi3-2(1-2)Metallurg Krasnoyarsk 
29.03.201516:00Tyumen1-0(1-0)Sokol Saratov 
29.03.201516:00Shinnik Yaroslavl2-0(2-0)SKA-Energiya 
29.03.201515:00Tosno0-1(0-1)Tomsk 
29.03.201512:00S.Novosibirsk1-1(1-0)Khimik Dzerzhinsk 
29.03.201508:00Sakhalin0-0(0-0)Gazovik Orenburg 

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group A - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00CSD Comunicaciones B2-3 CD Huehueteco 
29.03.201521:00Deportivo Chiantla3-0 Iztapa 
29.03.201521:00Nueva Concepcion1-0 San Pedro 
29.03.201521:00Deportivo Ayutla3-2 Barillas FC 
29.03.201520:00Puerto San Jose2-1 Aurora FC 

Guatemala 2 - Primera Division - Clausura - Group B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201500:00Carcha1-1 Deportivo Sayaxche 
29.03.201521:00Deportivo Heredia2-2 Mixco 
29.03.201520:00Deportivo Mictlan1-1 Jocotan 
29.03.201520:00Coban Imperial1-1 Sacachispas Chiquimula 
29.03.201502:05Deportivo Zacapa2-0 Deportivo Quirigua FC 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
10.05.201515:30Trabzon Akcaabat0-3 Batman Pet. 
10.05.201513:30Zonguldak Komurspor3-0 Bozüyükspor 
03.05.201513:30Bozüyükspor0-3 Trabzon Akcaabat 
26.04.201515:30Trabzon Akcaabat0-3 Beypazari S. 
26.04.201513:30Kizilcabolukspor3-0 Bozüyükspor 
19.04.201514:30Tuzlaspor3-0 Trabzon Akcaabat 
19.04.201513:30Bozüyükspor0-3 B.Nilüferspor 
12.04.201514:30Trabzon Akcaabat0-3 Catalcaspor 
12.04.201513:30Corum Belediyespor3-0 Bozüyükspor 
05.04.201514:30Nigde Belediyespor3-0 Trabzon Akcaabat 
05.04.201513:30Bozüyükspor0-3 Gaziosmanpasa 
29.03.201513:30Gaziosmanpasa2-0 Beypazari S. 
29.03.201513:30Corum Belediyespor0-4 Tuzlaspor 
29.03.201513:30Kirikhanspor2-1 Darica G. 
29.03.201513:30Trabzon Akcaabat0-3 Ankara Adliyespor 
29.03.201513:30Zonguldak Komurspor2-0 Istanbulspor 
29.03.201513:30Tire 1922 Spor1-2 Manavgat Evrensekispor 
29.03.201513:30Batman Pet.3-0 Bozüyükspor 
29.03.201513:30B.Nilüferspor1-1 Catalcaspor 
29.03.201513:30Kizilcabolukspor1-0 Nigde Belediyespor 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:30Erzincan Refahiyespor0-1 Eyüpspor 
29.03.201513:30Sancaktepespor3-4 Halide Edip Adivar Spor 
29.03.201513:30Arsinspor1-1 O.Renaultspor 
29.03.201513:30Maltepespor1-1 Gölcükspor 
29.03.201513:30Aksarayspor0-1 Cine Madranspor 
29.03.201513:30Tekirova Bld.1-0 Payas Belediyespor 1975 
29.03.201513:30Çankiri Bld.1-3 Dardanelspor 
29.03.201513:304 Eylül Bld.2-0 Denizli Bld. 

Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:30Bergama Belediyespor1-0 Balçova Belediyespor 
29.03.201513:30Bld. Vanspor1-0 Kayseri Sekerspor 
29.03.201513:30Bayburt Genclikspor1-0 Erzin Belediyespor 
29.03.201513:30Orhangazispor2-1 Silivrispor 
29.03.201513:30Güngören Bld.0-4 Erzurum BB 
29.03.201513:30Kahramanmaras Belediyespor0-0 Ankara Demirspor 
29.03.201513:30Sakaryaspor0-1 Sandiklispor 
29.03.201513:30Etimesgut Belediyespor3-0 Ayvalikgucu Belediyespor 
29.03.201513:30Beylerbeyi0-2 A.Üsküdar 1908 

İspanya - LIGA Adelante - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201522:00Sabadell1-1(1-0)Mallorca 
29.03.201520:00Barcelona B2-2(2-1)Tenerife 
29.03.201519:15Zaragoza1-1(1-0)Alcorcon 
29.03.201518:00Mirandes0-1(0-1)Girona 
29.03.201513:00Osasuna0-0(0-0)Gijon 
28.03.201522:00Las Palmas4-2(2-1)Ponferradina 

Amerika - Major League Soccer - 2015

Puan Durumu
30.03.201502:15Real Salt Lake2-1(1-0)Toronto FC 
29.03.201500:00Chicago Fire1-0(1-0)Philadelphia U. 
29.03.201502:40Houston Dynamo0-0(0-0)Colorado R. 
29.03.201502:35FC Dallas0-0(0-0)S.Sounders 
29.03.201502:10Vancouver Whitecaps2-1(1-0)Portland Timbers 
29.03.201501:40Columbus Crew1-2(0-0)NY Red Bulls 
29.03.201501:10New York City FC0-1(0-1)Kansas City 
29.03.201501:05DC United1-0(0-0)L.A. Galaxy 
28.03.201522:10Montreal Impact2-2(2-2)Orlando City 
28.03.201521:10New England R.2-1(2-0)SJ Earthquakes 

Karabağ - 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.03.201516:30Berane2-1(0-0)Mogren 
31.03.201516:30Rudar P.3-1(2-1)Zeta 
31.03.201516:30M.Podgorica3-0(2-0)FK Bokelj 
31.03.201516:30Buducnost P3-1(1-0)Mornar 
31.03.201516:30Sutjeska1-0(0-0)Petrovac 
31.03.201516:30FK Lovcen1-0(0-0)FK Grbalj 

Ekvator - Serie A - Apertura - 2015

Puan Durumu
29.03.201500:00River Plate1-2(0-1)Emelec 
29.03.201521:40Dep. Cuenca1-1(1-0)I.J.Teran 
29.03.201520:30Uni. Catolica1-2(0-0)B.Guayaquil 
29.03.201519:30LDU de Quito2-1(1-1)Liga de Loja 
29.03.201519:30Mushuc Runa0-3(0-2)El Nacional 
29.03.201518:00Dep. Quito3-2(2-1)Aucas 

Paraguay - Division Profesional - Apertura - 2015

Puan Durumu
31.03.201501:00Rubio Nu0-2(0-1)Cerro Porteno 
30.03.201502:00Olimpia0-0(0-0)Guarani 
30.03.201501:00Deportivo Capiata0-1(0-0)Luqueno 
28.03.201500:00S. San Lorenzo1-2(1-1)Libertad 
28.03.201500:00Nacional0-1(0-0)Sol de America 

Polonya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:30Zaglebie Lubin0-0(0-0)Pogon Siedlce 

Portekiz - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Aves1-0(1-0)Beira-Mar 
29.03.201518:00Viseu0-1(0-0)Sp.Covilha 
29.03.201518:00Freamunde2-0(1-0)Vitoria de Guimaraes B 
29.03.201517:00Tondela2-1(1-1)Santa Clara 
29.03.201517:00Chaves1-0(0-0)Farense 

Bulgaristan - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
31.05.201518:00Vereya3-0 Spartak Varna 
31.05.201518:00Rakovski 20110-3 Montana 
23.05.201518:00Septemvri Simitli3-0 Rakovski 2011 
23.05.201518:00Spartak Varna0-3 C.Burgas 
09.05.201518:00Spartak Varna0-3 P.Blagoevgrad 
09.05.201518:00Botev Vraca3-0 Rakovski 2011 
02.05.201518:00Rakovski 20110-3 Dobrudzha Dobrich 
02.05.201518:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa3-0 Spartak Varna 
25.04.201517:00Spartak Varna0-3 L.Mezdra 
25.04.201517:00Bansko3-0 Rakovski 2011 
22.04.201517:00Rakovski 20110-3 Vereya 
22.04.201517:00Pirin 2002 Razlog3-0 Spartak Varna 
18.04.201517:00Spartak Varna0-3 Botev Galabovo 
18.04.201517:00C.Burgas3-0 Rakovski 2011 
15.04.201517:00Sozopol3-0 Rakovski 2011 
15.04.201517:00FC Burgas3-0 Spartak Varna 
11.04.201517:00Spartak Varna0-3 Montana 
11.04.201517:00Rakovski 20110-3 P.Blagoevgrad 
04.04.201517:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa3-0 Rakovski 2011 
04.04.201517:00Septemvri Simitli3-0 Spartak Varna 

Slovenya - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201517:00Aluminij5-1 Triglav 

Arjantin - 2. Lig - 2015

Puan Durumu
31.03.201503:00Instituto1-1(0-1)G.Brown 
31.03.201503:00P.Parana4-1(2-0)Boca Unidos 
31.03.201501:00All Boys1-0(0-0)Los Andes 
30.03.201502:00D.Santamarina1-0(1-0)Atl.Tucuman 
29.03.201500:00Ind. Rivadavia2-0(2-0)C.Cordoba 
29.03.201523:00Sportivo Estudiantes3-2(1-0)Atletico Parana 
29.03.201523:00Gimnasia J1-0(0-0)S.Belgrano 
29.03.201522:10Guarani Antonio Franco1-0(0-0)Ferro Carril Oeste 
29.03.201522:00Juventud Unida Gualeguaychu2-0(1-0)Gimnasia Mendoza 
29.03.201522:00Douglas Haig5-0(4-0)Mar del Plata 

Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201513:30Altay3-5 Inegölspor 
29.03.201513:30Bandirmaspor3-1 Pursaklarspor 
29.03.201513:30Düzyurtspor0-0 Gümüshanespor 
29.03.201513:30Diyarbakir BSB3-1 Kirklarelispor 
29.03.201513:30Pazarspor0-2 Göztepe 
29.03.201513:30Kocaelispor1-1 Ankaragücü 
29.03.201513:30Hatayspor1-2 Sariyer 
29.03.201513:30Tepecikspor4-0 K.Marasspor 
29.03.201513:30Bugsasspor0-0 Nazilli Bld. 

İtalya - Serie B - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201521:30Brescia1-1(0-0)Trapani 
29.03.201516:00Catania1-0(1-0)Avellino 
29.03.201516:00Bari1-0(0-0)Pro Vercelli 
29.03.201516:00Cittadella0-0(0-0)Ternana 
29.03.201516:00Modena1-1(0-1)Varese 
29.03.201516:00Virtus Lanciano1-0(0-0)Entella 
29.03.201513:30Perugia0-0(0-0)Crotone 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Oviedo0-0 UP Langreo 
29.03.201518:30Gijon B1-0 CD Lealtad 
29.03.201518:00Guijuelo1-1 UD Logrones 
29.03.201518:00Burgos2-0 Celta Vigo B 
29.03.201518:00CD Tropezon1-2 Zamora 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Huesca2-0 R.Vallecano B 
29.03.201517:00Socuellamos2-1 Conquense 
29.03.201513:00Real Madrid B5-1 Las Palmas B 
29.03.201513:00Fuenlabrada2-0 Toledo 
29.03.201513:00Getafe B3-1 At. Madrid B 
29.03.201512:30Trival Valderas0-1 Guadalajara 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Hercules0-2 Alcoyano 
29.03.201518:00Badalona0-4 UE Olot 
29.03.201513:00At. Baleares1-0 Lleida Esportiu 
29.03.201513:00Hospitalet3-0 Reus 
29.03.201513:00Sant Andreu1-2 UD Cornella 
29.03.201513:00Gimnastic1-0 Espanyol B 
29.03.201513:00Elche Ilicitanc2-1 Zaragoza B 
29.03.201513:00Olimpic Xativa2-0 Mallorca B 

İspanya 1. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201519:00Villanovense4-3 EL Palo 
29.03.201518:00La Roda1-0 Cacereno 
29.03.201513:00Arroyo0-0 Costa Calida 
29.03.201513:00Cartagena1-0 Lucena 
29.03.201512:30Cordoba B0-1 Linense 
28.03.201521:00Jaen3-1 Sevilla B Atl. 

Ukrayna - 2. Lig - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201515:00Niva0-2 Desna 

Çek Cumhuriyeti - Druha League - 2014/2015

Puan Durumu
29.03.201518:00Opava2-1(1-0)FC Vlasim 
29.03.201517:00Most0-1(0-0)Sezimovo Usti 
29.03.201516:00S.Varnsdorf3-1(1-0)FK Kolin 
29.03.201516:00Znojmo2-0(0-0)Trinec 

Japonya - 2. Lig - 2015

Puan Durumu
29.03.201510:05Cerezo Osaka2-0(0-0)Yokohama FC 
29.03.201510:00Omiya Ardija1-1(1-1)C.Sapporo 
29.03.201510:00JEF Utd. Chiba1-0(0-0)Okayama FC 
29.03.201509:00G.Kitakyushu0-1(0-0)Thespa Kusatsu 
29.03.201508:00Kyoto Sanga FC1-1(0-0)Kamatamare Sanuki 
29.03.201507:05Avispa Fukuoka1-0(0-0)Roasso Kumamoto 
29.03.201507:00Mito Hollyhock3-1(2-0)Ehime FC 
29.03.201507:00Tochigi SC2-1(1-0)Tokushima Vortis 
29.03.201507:00Jubilo Iwata2-1(1-1)Oita Trinita 
29.03.201507:00FC Gifu0-2(0-0)Zweigen Kanazawa 
29.03.201507:00V-Varen Nagasaki1-1(1-1)Tokyo V. 1969