Moda

Şeker paketlerinden elbise yaptıGenç kadın 4 yıl boyunca sabırla biriktirdiği 10 binden fazla şeker paketini yaratıcı ve göz alıcı bir elbiseye dönüştürdü.
İnternet'ten aldıkları mezuniyet elbiseleri hüsranla sonuçlandıİnternet alışverişi birçok avantaja sahiptir. Neredeyse her zaman istediğinizi bulabilirsiniz. Ancak durum herkes için geçerli olmayabiliyor. İşte mezuniyet elbiselerini İnternet alan genç kızların, hüsranla sonuçlanan görüntüleri...
Tığ işi takı koleksiyonuJapon sanatçı Miho Fujita, takı tasarımlarında tığ işine modern bir yorum getiriyor. Doğadan ilham alan tasarımcı, çoğunlukla bitki yapraklarını, mantarları, böğürtlenleri tığ işiyle yeniden yaratıyor.
Genesis Mia Lopez kalçasıyla yakın markajdaInstagram modeli Genesis Mia Lopez, sere serpe sergilemekten çekinmediği vücudu sayesinde milyonlarca takipçiye ulaştı. Kalça fotoğraflarını eleştirenlere ise "bu kalçaya bayılıyorsunuz" diye sitem etmekten geri kalmadı.
Parıltılı elbise modelleri (Parıltılı abiye modelleri)Parıltılı elbise modelleri özelikle bu dönemlerde en çok arananlar listesine girdi. Parıltılı elbise modelleri, mezuniyet ve düğünler içinde çok tercih ediliyor. İşte 2017’nin en güzel parıltılı elbise modelleri…
Samandan kıyafet yapıyorGaziantep Üniversitesi (GAÜN) Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tekstil Tasarım Bölümü son sınıf öğrencisi bitirme projesi için farklı bir çalışmaya imza attı
2017 yaz ayakkabı trendleri2017 yazı kapıdayken ayakkabı alışverişi yapmadan önce 2017 yaz ayakkabı trendlerine bir göz atın!
Siyah bant trendi yayılıyorTransparan elbiseler, göğüs altı dekoltesi, kasık yırtmaçları derken çıplaklığın zirve yaptığı günümüz modasında yeni bir çılgınlık daha kendini göstermeye başladı.
Müslüman güzellik kraliçesi kaftan giyecekMayo turunda podyumda, bikiniyle yürümek istemeyen müslüman güzellik kraliçesi adayı kaftanla yürümek için organizatörleri ikna etti.
Vakko Couture İlkbahar-Yaz koleksiyonuDünyaca ünlü markaların en özel tasarımlarını bir araya getiren Vakko Couture, ilkbahar-yaz sezonunda da stil sahibi ve göz alıcı bir görünüm vadediyor.
Lady Victoria Hervey Dior defilesinde çıplaklığı abarttıLady Victoria Hervey, Los Angeles'ta Dior Cruise Collection 2018 defilesine transparan bir elbiseyle katıldı. Elbisenin içine sütyen giymeyen Hervey, hayal gücüne fazla bir şey bırakmadı.
Modayı takip ederken sağlığınızı bozabilecek davranışlarMevsimler değişirken yeni aldığımız burnu açık ayakkabılardan tutun da küpelerimize kadar gösteriş yapmak birçoğumuzun en büyük zevki. Ama en gözde mankenlerin bile, sırf bu moda aşkı yüzünden çektiği acılar var. Çünkü moda, çoğu zaman vücudumuzun arkadaşı değil.
Bebekte bir sabah kahvesi