Moda

Günlük hayatta çok işinize yarayacak ipuçlarıGünlük hayatta kullandığımız birçok üründe nenden var olduğunu bilmediğimiz detaylar mevcut. Peki bunların varlığının nedenini hiç merak ettiniz mi? İşte günlğk hayatta çok işinize yarayacak bilgiler...
Tokyo Rose koleksiyonu ses getirdiMarks & Spencer “Autograph” iç giyim koleksiyonu için 2016 Sonbahar/Kış sezonunda da İngiliz top model Rosie Huntington-Whiteley ile işbirliği yaptı.
2016-2017 Sonbahar/Kış ayakkabı trendleri2016 - 2017 sonbahar/kış sezonunun en popüler bayan ayakkabı modelleri...
İlkbahar/Yaz 2017 podyumlarına bu modeller damga vurduNew York, Paris, Londra ve Milan Moda Haftaları kapsamında sergilenen İlkbahar/Yaz 2017 defilelerinde göğüslerini açıkta bırakan kıyafetlerle yürüyen modeller "Free Nipples" (Göğüs uçlarına özgürlük) akımına destek verdiler.
Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çekti!DB BERDAN, “Tek mücadele, yapışalım birbirimize!” mesajını verdiği 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu, BRAUN markasının ana sponsorluğunda 13 Ekim 2016 Perşembe günü saat 13:30’da, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında bir defileyle tanıttı.
Bol paça kot nasıl giyilir?Dar paça skinny kotlarınıza bir süre ara verin. Bacak boyunu uzun gösteren bol paça pantolonlar kombinlerinizi daha şık ve klas hale getirecek. İşte sonbaharda bol paça pantolonla giyebileceğiniz en moda 6 şey...
Kışa şık bir başlangıç yapın2016 Sonbahar/Kış koleksiyonları Harvey Nichols mağazalarında yerini aldı.
DB BERDAN İlkbahar/Yaz 2017DB BERDAN, “Tek mücadele, yapışalım birbirimize!” mesajını verdiği 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında bir defileyle tanıttı.
Özgür Masur 2017 CoutureÖzgür Masur 2017 Couture Koleksiyonu ile Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a damga vurdu.
Les Benjamins İlkbahar/Yaz 2017Les Benjamins, İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Soho House Istanbul’da gerçekleşen özel bir sunumla sergiledi.
Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2017Mehtap Elaidi sunumu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2017 sezonu kapsamında 13 Ekim Perşembe günü gerçekleşti.
New Gen tam not aldıİstanbul Moda Akademisi’nin Moda Tasarımı Lisans ve Lisansüstü Programları mezunlarından oluşan karma defilesi NEW GEN, 13 Ekim Perşembe günü Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Zorlu PSM’de gerçekleşti.
Elbisede mi giymeyelim!