Prens Harry ve Meghan Markle aşkı çizgi roman oluyor

Mayıs ayında evlenecek olan Prens Harry ve Meghan Markle’ın aşkı bu defa da bir çizgi romana konu oluyor. Kraliyet Ailesi’nin bu yeni çiftinin nişan, düğün, balayı haberleri derken, bu defa çizgi roman kahramanı olarak karşımıza çıkması pek de şaşırtıcı değil.    


 

Prens Harry ve Meghan Markle aşkı çizgi roman oluyor

“Kraliyet Mensupları: Prens Harry ve Meghan Markle” isimli çizgi roman, üç farklı versiyonda okuyucuyla buluşuyor. Çizgi romanda çiftin birbirleriyle nasıl tanıştığı, Prens Harry’nin askerlik geçmişi, Meghan Markle’ın ailesi, oyunculuk kariyeri, Prens Harry’nin annesi Prenses Diana’nın ölümü yer alıyor. Kraliyet Ailesi'nin fanları önümüzdeki ay piyasaya çıkması beklenen çizgi romanı merakla bekliyor. 

 

 

Kraliyet Ailesi’nin yeni gözdesi malum Prens Harry ve Meghan Markle. Nişanlandıkları haberi sonrası gündemden hiç düşmediler. Ne zaman evlenecekler, düğün törenleri nerede, nasıl olacak, kaç kişi davet edilecek, gelinliği kim tasarlayacak, fotoğraflarını kim çekecek, düğünde hangi şarkıcı sahne alacak, balayı nerede olacak… Her ayrıntı üzerinden haber yapıldı ve bu haberleri çiftin mutlu fotoğrafları süsledi. 

 

 

Bu fotoğraflardan bize yansıyan güzel bir kadın ve yakışıklı bir adamın mutluluğuydu. Zengin, bakımlı, ünlü tasarımcılardan çıkma kıyafetleri ile çiftin her daim şık görüntüleri gözümüzü okşadı. Erkek tarafının Kraliyet Ailesi mensubu, yakışıklı ve gözde bir prens olması, çocukluğumuzun Külkedisi, Pamuk Prenses masallarına götürdü bizi. Masalların gerçekten yaşanabileceği gösterdiler. Şimdi anlıyoruz ki bu versiyon, kahramanı oldukları çizgi romanla devam edecek. "Kraliyet Ailesi’nden Masallar"… Andersen’den Masallar gibi. 

 

 

Aslında bakıyorum da Kraliyet Ailesi medyada çok iyi yönetiliyor. Bu durum İngiltere için bedava reklam aracı da oluyor. Bugün İngiltere’ye gitmek isteyen biri Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı sarayı, kraliyet düğünlerinin yapıldığı kiliseyi mutlaka gezi programına ekliyor. Gezi anısı olarak Kraliyet Ailesi'nin fotoğraflarını süsleyen magnetler, heykeller, bardaklar gibi hediyelik eşyalar da cabası. Şimdi bunlara bir de Prens Harry ve Meghan Markle’ın aşklarının konu edildiği çizgi roman dahil oluyor. Bu çizgi roman kız çocuklarının Elsa, Prenses Sophia, Elena gibi masal kahramanlarının yanı sıra “Meghan” isimli yeni bir masal kahramanı da doğurabilir. Hem de kanlı canlı. Bu da Meghan bebekleri, Meghan kostümü gibi yeni trendleri peşinden getirir. Anlaşılan o ki, Prens Harry ve Meghan Markle çiftini daha çook göz önünde göreceğiz.  

 

Bu makaleye ifade bırak