Ağaoğlu: Trabzonspor'un bu sezon hedefi ikincilik

Volkswagen Arena'da gerçekleştirilen 65. Gillette Milliyet Yılın  Sporcusu Ödül Töreni öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ağaoğlu,  bu sezon iyi bir performans gösterdiklerini belirtti.
 
Kadrolarını 38 milyondan 16 milyon avroya çektiklerini dile getiren  Ağaoğlu, "Gerçekçi olmak gerekirse bizim mücadelemiz şu anda 2 ile 4. sıralar  arasında. Ülke futboluna kazandırdığımız gençler herkesin malumu. Fair play  sıralamasında da yanılmıyorsam Trabzonspor 1. sırada. Trabzonspor'un bu sezon  hedefi ikincilik. İlk sıra kimin olursa olsun ama seneye herkes ilk sıra için  biraz dikkatli olsun." diye konuştu.
 
Başarılı sporcuların topluma rol-model olduğunu ve bu sebeple  ödüllendirilmeleri gerektiğini vurgulayan Ağaoğlu, A Milli Futbol Takımı'yla  ilgili şunları aktardı:
 
"Şanslı bir başlangıç yaptık diyebiliriz. İlk maçlarımızı Arnavutluk  ve Moldova ile oynamamız önemliydi. Şansımızın iyi gideceği burada yürüyeceğimiz  çektiğimiz kuradan ve fikstürden belli oldu. Milli takım, bize yakışan bir  karakter ortaya koydu. Bizim milli takımımız bu. Dört tane milli takım çıkarırız  biz aslında. Galiba sıkıntımız bir türlü doğru milli takımı çıkartmayı  başaramamızdı çünkü işin başında doğru bir teknik direktör yoktu." ifadelerini  kullandı.

27 March 2019| İzlenme: 543| Kategori: Futbol
Etiketler: videotrabzonsporağaoğluizle