Fatih Terim: "Kupalara layıksın sen Galatasaray"

 
Ziraat Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'u 5-2 mağlup ederek adını finale yazdıran Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu.
 
 
"Sonuna kadar pes etmeyen bir camia"
"Galatasaray markası çok büyük bir marka. Bazen 30 milyon dendiğinde yanlış anlaşılıyor, tam anlaşılmıyor. Hakkı yenince kenetlenen bir camia. İlahi adalete inanan ve sonuna kadar da pes etmeyen bir camia. Bugün onun bazı tezahürlerini gördük. Uzun zamandır kupa almıyoruz, Türkiye Kupası'nı da Galatasaray müzesine götürürüz inşallah. Şu anda onu unuttuk, final dahil 6 finalimiz var."
 
"Biz küllerimizden yeniden doğarız"
"İnanıyoruz, her zaman da inandık. Şartlar ne olursa olsun, biz küllerimizden yeniden doğarız, hiçbir zaman da pes etmeyiz ve sonuna kadar mücadele ederiz. Biz daha önce de fikstürü zor, deplasman fazla derken 6'da 6 yaptık. İnşallah bu sefer de öyle olur. Ne olursa olsun, pes etmeyen bir Galatasaray olacak."
 
Terim, sosyal medyadan paylaştı
Fatih Terim maç sonunda sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Terim'in Twitter hesabından "Kupalara layıksın sen şanlı Galatasaray" etiketiyle yaptığı paylaşım kısa sürede yoğun ilgi gördü.

25 April 2019| İzlenme: 645| Kategori: Futbol