Şenol Güneş'ten Burak'a: Yetişirsin yetişirsin

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde yarın Moldova ile karşılaşacak A Milli Takım'da teknik direktör Şenol Güneş ile Burak Yılmaz basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında ilk söz alan Burak şöyle konuştu: 2017'den bu yana geliştim. Daha fazla tecrübe kazandım. Milli Takım hepimizin olmak istediği yer. Ben burada her zaman heyecanlıyım. İnşallah yarın istediğimiz sonucu alırız. Genç arkadaşlarımız var. Merih, Dorukhan... İyi bir ekibiz. Kişilere bakmaksızın her zaman Milli Takım'a destek olunmalı. Basın olarak sizler de bize çok destek oldunuz. Teşekkür ederiz. Çok genç arkadaşımız var bu desteği hissetmek onların hakkı. Emre abi benden daha tecrübeli, duygularını kontrol edebilen biri. Hocaya yardımcı olmak açısından onun daha büyük rolü var. Ama ben de hocamı uzun zamandır tanıyorum. Gerçekten güzel bir ortam, hava var. Sizin de katkınız var. İnşallah yarın da gereğini yaparız. Taraftarlarımız bizi sonuna kadar desteklesinler. Bu duygularla oynanan bir maç. İnşallah onları mutlu edeceğiz. Uzun vadede hedef Avrupa Şampiyonası'na gitmek... Orada olur muyum, bilmiyorum, yetişmeyebilir ama dışarıdan da olsa hedefim takıma destek olmak" dedi.
 
Güneş: Yetişirsin Burak yetişirsin
 
Güneş, tecrübeli golcüye "Daha Dünya Kupası var" derken, Burak Yılmaz, "Hocam ona yetişemeyebilirim" karşılığını verdi. Bunun üzerine deneyimli teknik adam, "Yetişirsin yetişirsin" şeklinde konuştu. Bu cevabın ardından gülüşmeler oldu.

24 March 2019| İzlenme: 359| Kategori: Futbol