Spor Medyası | Valbuena'dan dikkat çeken paylaşım!

Oynadı, oynamadı, gidecek mi kalacak mı tartışmalarının gündemindeki Fenerbahçeli yıldız Valbuena, bu kez de sosyal medya paylaşımıyla gündeme oturdu. İnstagram hesabından idman sırasında çekilen fotoğrafını paylaşan Fransız yıldız, fotoğrafın altına ise, "Her zaman en iyisini ver." Notunu düştü.

 

İnstagram filtrelerinin en ciddi insanı bile çocuğa çevirdiğini görüyoruz… Beşiktaşlı yıldız Gary Medel de yeni filtreleri, takım arkadaşı Shinji Kagawa’nın üzerinde denedi ve haftaya damga vurmayı başardı.

 

Uzun boylu insanlar bile basketbolcularla fotoğraf çektirirken iki kere düşünüyor. Bakınız Şahan Gökbakar, uzun boyuna rağmen Mehmet Okur’un yanında kısa kalınca, çareyi kaldırımın yükseltisine çıkmakta buldu. Buna rağmen Okur’un yanında kısa görününce, ortaya bu keyifli kare çıktı.

 

Ronaldo, bu hafta da bir çocuğun yüzünü güldürmeyi başardı. Geçen hafta Şampiyonlar Ligi seramonisi sırasında bir çocuğun başını okşadığı videoyla tüm dünyanın takdirini kazanan Portekizli yıldız, bu hafta da yanındaki çocuğa gösterdiği ilgiyle beğeni rekorları kırmayı başardı.

 

21 April 2019| İzlenme: 9,238| Kategori: Programlar
Etiketler: videoizleezgi toperspor medyası