Tarkan baba oluyor, çeyrekler hazır mı?

Tarkan sosyal medya hesabından paylaştığı video ile baba olacağını açıkladı. 2016'da Pınar Dilek ile evlenen Tarkan uzun süredir devam eden dedikoduları doğruladı ve "Evet doğru. Baba oluyorum. Çok mutluyum" dedi.
Tarkan baba oluyor, çeyrekler hazır mı?

Tarkan'ın baba olacağını açıkladığı videosunda, heyecanı, sevinci gözlerinden, ses tonundan belli oluyor. Zaten müthiş bir baba olacağından da zerre şüphemiz yok. Ancak şunu da sormadan edemiyoruz: Tarkan acaba Instagram videosu nasıl çekilir dersi mi alsa? Abartılı mimikler, garip bir ses tonu, tuhaf tuhaf hareketler pek olmuyor. Tamam şimdilik heyecanına verip bi' şey demiyoruz ama ileride böyle devam ederse alay konusu olmaktan kurtulamaz. 

 

 

Tarkan'a bizden tavsiye; Instagram videosu çekerken telefonu o kadar yakından tutmasın. Yüze tamamen zoom yapmış kamera, korku filmlerine dublaj yaparmış gibi çalışılmış creepy bir ses tonu, kocaman kocaman açılıp pörtleyen gözler... Iıh, öyle olmaz o iş.

 

 

Bebek haberiyle birlikte Tarkan'ın 'delikanlı çağları'nın iyiden iyiye sona erdiğini anlamış olduk. Bize, bebişin ömrü uzun olsun, mutlu olsun, iyi evlat olsun demek düşüyor. Eminiz ki junior Tevetoğlu da babası gibi Türkiye'nin göz bebeği olacak. Mola olarak biz de çeyreğimizi hazır edeceğiz. 

Bu makaleye ifade bırak