Yaşam

Kim Kardashian'dan yarı çıplak snapUzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Kim Kardashian, grip sayesinde 3 kilo verdiğini açıkladıktan sonra gümüş rengi parlak bikinisiyle snapchat videosu paylaştı.
Güzellik vaadeden atıştırmalık: Beauty BarÜnlü Güzellik Bloggerı Sebile Ölmez & Fellas işbirliği ile hazırlanan dünyanın ilk güzellik vaadeden, tamamen doğal ve katkısız sağlıklı atıştırmalığı BEAUTY BAR satışta.
Hoşlandığınız kişiyle izleyebileceğiniz en romantik filmlerHoşlandığınız kişiyi film izlemeye davet ettiğinizde hangi filmi izlemelisiniz? Lider tanışma uygulaması Happn, film seçmekte zorlananlar için bir liste hazırladı.
Koruncuklar'a 23 Nisan etkinliğiFroma F&F, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Koruncuk Vakfı için kukla tiyatrosu düzenliyor...
En yaratıcı Instagram fotoğraflarıDudi Ben Simon, alışılmış Instagram fotoğraflarının aksine, takipçilerine günlük hayatta kullandığımız objelerle yaratıcı görsel ilizyonlar sunuyor.
Disney prenseslerinin en gerçekçi halleriİllüstratör Isabelle Staub, Disney prenseslerini yeniden çizerek daha derin ve gerçekçi bir boyut kazandırdı.
Ayak kokusuna ilginç çözümAyak terlemesi ve kokusu pek çoğumuzun yaşadığı yaygın bir problem. Ayaklarınızdaki kokudan kurtulmak için neler yapabilirsiniz? 33 yaşındaki bir adam cesaret isteyen bir çözüm buldu.
Kadınlar neden daha uzun yaşar?Bu fotoğraflar hiçbir açıklamaya gerek olmadan kadınların neden erkeklerden daha uzun yaşadığını gösteriyor.
Nazan Öncel Zorlu PSM’deNazan Öncel, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 2 Mayıs’ta Zorlu PSM’de
Her çocuğun izlemesi gereken klasik filmlerÖzel Sinema Kulübü Sinemia, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, bizlere dostluğu, zorlukların üstesinden gelmeyi, hüznü, aşkı, neşeyi ve hayal kurmayı öğreten, klasikleşmiş animasyon filmlerini derledi.
Kafası Karışık Kontrtenor Babylon'daKendine has üslubuyla müzik sahnesine yeni bir ses katan Nuri Harun Ateş ya da nam-ı diğer Kafası Karışık Kontrtenor, 25 Nisan’da Babylon sahnesinde olacak!
Kadın cinayetlerine dikkat çektilerBodrum'da, kadın cinayetleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla çekilen 'Yağmurlarda Yıkansam' adlı filmin gösterimi yapıldı.