Yaşam

Köpeğiniz için 5 sağlıklı atıştırmalıkYemekler, insanlar arasında olduğu kadar, köpekler arasında da oldukça popülerdir. Tüylü dostlarınıza onlar için faydalı ödül mamaları vermek istemez misiniz?
Chris Corner, IAMX ile İstanbul'daÖncü İngiliz trip-hop topluluğu Sneaker Pimps’in solisti Chris Corner’ın solo projesi IAMX, 31 Mart 2018 Cumartesi %100 Music konserleri kapsamında IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!
Oyun ve yemek bir arada Aqua Florya’daİstanbul’un en ayrıcalıklı alışveriş merkezlerinden Aqua Florya’da hayata geçen Seasha ve Wondera misafirlere yepyeni bir deneyim sunuyor.
Snob Street Food açıldıDürüm, burger gibi sokak lezzetlerini, humus, muhammara gibi geleneksel değerlerle birleştiren Snob Street Food, #letitsnob sloganı ile Aralık 2017 tarihinde Bağdat Caddesi’nde açıldı
Cep telefonunuzu asla koymamanız gereken yerlerÇağ iletişim çağı olunca cep telefonları da maalesef vücudumuzun bir parçası haline gelmiş durumda. Peki, cep telefonlarını taşıdığımız yerlerin ve kullanma şeklimizin sağlığımızı büyük oranda riske attığını biliyor muydunuz? Birazdan vereceğimiz bilgilerden sonra cep telefonlarını taşıdığınız yerlere çok dikkat edeceksiniz.
Viking Temizlik 40. yılını kutladıViking Temizlik, 40. yılını çok özel bir geceyle kutladı. 12 Ocak Cuma gecesi İzmir'de gerçekleşen organizasyonda; 40. yıl kutlamalarının yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan Premium serisi de davetli ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu.
Evinde tasarruf etmek isteyenlere tüyolarKira, faturalar, mutfak masrafları derken evin giderleri boyunuzu aşabilir.Evinizde tasarruf yapmak istemez misiniz? İşte, ev giderlerini azaltmanın yolları…
Doğal taşlar nasıl kullanılır?Doğal taşlar, milyonlarca yıl önce oluşmuş taşlardır. Bu nedenle, kozmik enerjiyle bağlantılarının yüksek olduğuna inanılır. Yüzyıllar boyu renkleri ve ışıltılarıyla dikkat çekmiş ve birçok eski toplum tarafından bir şifa aracı olarak kullanılan doğal taşlar, günümüzde de sağlık, aile, iş, ilişki gibi konularda yarar sağlaması için kullanılır. İşte doğal taşların kullanımları hakkında bilinmesi gerekenler..
Tedavisi zor nadir hastalıklar tartışıldıAkciğer sertleşmesine veya akciğer damar yapısında basınç artışına yol açan hastalıklar, Türk Toraks Derneği’nin düzenlediği sempozyumda ele alındı
Matte ve Vinyl Waterproof Dipliner ile muhteşem bakışFlormar’ın kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı ve eşsiz formülü ile öne çıkan diplinerılarından Matte ve Vinyl Waterproof Dipliner’lar ile bakışlarına yepyeni bir boyut kazandıracak.
L’Oréal Colorista ile saçlar rengarenkL’Oréal Paris’in en genç saç boyası markası Colorista ile istediğin gibi renklerle oyna!
Türkiye'nin ilk ve tek kışlık lunaparkı: İstanbul Winter DreamSoğuk kış günlerinin buluşma noktası olmaya hazırlanan İstanbul Winter Dream, çok yakında ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak.
Çarpıcı Şıklık